SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 12.094 12.118 -0,20
VIOP 15.213 15.286 -0,48
USD/TRY 49,4173 49,3971 0,04
BIST BANKA 16.122 15.938 1,15
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
ALTIN 4.154,38 4.105,22 1,18
BRENT 103,09 104,51 -1,38
EUR/USD 1,12 1,12 0,50

 Hisse Değerleri ve Oranları

Yatırım kararı alırken araştırmalarınıza yardımcı olabilecek veriler.

Kod Hisse Adı Sektör Kapanış
(TL)
Piyasa Değeri
(mn TL)
Piyasa Değeri
(mn $)
Halka Açıklık
Oranı (%)
Sermaye
(mn TL)
A1CAPA1 Capital Aracı Kurumlar4,012.706,854,831,0675,0
A1YENKartal Yenilenebili EnerjiElektrik Üretim1,60960,019,474,8600,0
AAGYOAğaoğlu GYOGYO8,295.811,3117,724,2701,0
ACSELAcıselsan Acıpayam SelülozKimyasal Ürün83,40894,218,147,910,7
ADELAdel Kalemcilik Kırtasiye24,346.325,4128,127,6259,9
ADESEAdese AVMGYO0,552.772,056,192,85.040,0
ADGYOAdra GYOGYO40,4822.096,2447,47,2545,9
AEFESAnadolu EfesMeşrubat / İçecek 18,24108.000,02.186,532,35.921,1
AFYONAfyon Çimento Çimento11,564.624,093,648,6400,0
AGESAAgesa Hayat ve EmeklilikSigorta232,4041.832,0846,918,4180,0
AGHOLAnadolu Grubu HoldingHoldingler32,3678.807,81.595,529,52.435,3
AGROTAgrotech Yüksek TeknolojiDiğer1,283.072,062,246,82.400,0
AGYOAtakule GYOGYO6,571.730,135,018,3263,3
AHGAZAhlatçı DoğalgazElektrik - Doğalgaz Dağıtım47,16122.616,02.482,512,32.600,0
AHSGYAhes GYOGYO6,104.401,289,116,1721,5
AKBNKAkbankBankacılık67,10348.920,07.064,253,05.200,0
AKCNSAkçansa Çimento199,6038.212,8773,75,0191,4
AKENRAkenerjiElektrik Üretim7,555.505,2111,525,3729,2
AKFGYAkfen GYOGYO2,499.711,0196,640,23.900,0
AKFISAkfen İnşaatİnşaat- Taahhüt17,3366.192,01.340,110,13.819,5
AKFYEAkfen Yenilenebilir Enerji Elektrik Üretim3,8627.721,7561,223,47.181,8
AKGRTAksigorta Sigorta5,298.527,5172,628,01.612,0
AKHANAkhan UnGıda30,008.200,5166,019,5273,4
AKMGYAkmerkez GYOGYO205,007.639,1154,79,137,3
AKSAAksa Endüstriyel Tekstil10,1839.549,3800,730,33.885,0
AKSENAksa EnerjiElektrik Üretim72,9089.400,11.810,019,31.226,3
AKSGYAkis GYOGYO9,4022.701,0459,651,62.415,0
AKSUEAksu Enerji Elektrik Üretim14,45953,719,379,866,0
AKYHOAkdeniz Yatırım HoldingHoldingler1,44357,47,277,7248,2
ALARKAlarko Holding Holdingler108,3045.161,1914,333,3417,0
ALBRKAlbaraka TürkBankacılık8,8022.000,0445,438,92.500,0
ALBTNAlbayrak Hazır BetonÇimento19,994.997,5101,224,7250,0
ALCARAlarko Carrier Dayanıklı Tüketim621,506.712,2135,915,910,8
ALCTLAlcatel Teletaş İletişim Cihazları70,052.711,054,935,038,7
ALFASAlfa SolarElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum27,149.987,5202,222,4368,0
ALGYOAlarko GYO GYO2,875.822,1117,943,72.028,6
ALKAAlkim KağıtKağıt Ürünleri5,724.204,285,119,0735,0
ALKIMAlkim Kimyasal Ürün11,233.369,068,246,8300,0
ALKLCAltınkılıç GıdaGıda57,206.406,4129,736,9112,0
ALTNYAltınay SavunmaSavunma12,4612.460,0252,336,61.000,0
ALVESAlves KabloKablo0,59944,019,184,91.600,0
ANELEAnel Elektrikİnşaat Malzemeleri15,844.197,685,020,1265,0
ANGENAnatolia BiyoteknolojiSağlık ve İlaç7,281.601,632,436,6220,0
ANHYTAnadolu Hayat Emeklilik A.Ş.Sigorta103,8044.634,0903,715,0430,0
ANSGRAnadolu Sigorta Sigorta24,2048.400,0979,934,72.000,0
ARASEDoğu Aras EnerjiElektrik - Doğalgaz Dağıtım95,3023.825,0482,417,4250,0
ARCLKArçelik Dayanıklı Tüketim76,5551.727,01.047,317,5675,7
ARDYZARD Grup BilişimTeknoloji63,0020.303,3411,139,3322,3
ARENAArena BilgisayarBilgisayar Toptancılığı14,191.419,028,750,6100,0
ARFYEArf Bio EnerjiElektrik Üretim12,192.228,845,125,7182,8
ARMGDArmada GıdaGıda133,0035.109,5710,814,8264,0
ARSANArsan HoldingTekstil Entegre3,185.603,2113,428,11.762,0
ARTMSArtemis HalıTekstil Entegre32,482.273,646,028,370,0
ARZUMArzum Ev AletleriDayanıklı Tüketim1,18708,014,366,8600,0
ASELSAselsan Savunma348,001.586.880,032.127,725,84.560,0
ASGYOAsce GYOGYO9,316.135,3124,221,4659,0
ASTORAstor EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum193,00192.614,03.899,642,6998,0
ASUZUAnadolu Isuzu Otomotiv41,2410.392,5210,414,5252,0
ATAGYAta GYOGYO7,98379,17,750,347,5
ATAKPAtakey PatatesGıda32,584.521,191,519,0138,8
ATATPATP BilgisayarTeknoloji222,7020.878,1422,719,393,8
ATATRAta TurizmTurizm5,324.271,186,534,3802,8
ATEKSAkın Tekstil Tekstil Entegre92,002.318,446,921,425,2
ATLASAtlas YO Yatırım Ortaklıkları4,75285,05,896,560,0
ATSYHAtlantis YO Holdingler80,60644,813,197,78,0
AVGYOAvrasya YO GYO15,411.719,834,861,8111,6
AVHOLAvrupa Yatırım HoldingHoldingler30,681.142,823,169,237,3
AVODAvod Kurutulmuş GıdaGıda2,61704,714,393,7270,0
AVPGYAvrupakent GYOGYO49,5019.800,0400,920,0400,0
AVTURAvrasya Petrol&Turistik TesisTurizm8,43379,47,767,945,0
AYCESAltınyunus Çesme Turizm335,758.393,8169,99,325,0
AYDEMAydem EnerjiElektrik Üretim24,0816.976,4343,717,5705,0
AYENAyen EnerjiElektrik Üretim24,326.748,8136,616,9277,5
AYESAyes Çelik Hasır & Çitİnşaat Malzemeleri7,203.600,072,948,4500,0
AYGAZAygaz Petrol291,5064.071,91.297,223,6219,8
AZTEKAztek TeknolojiTeknoloji2,842.840,057,524,61.000,0
BAGFSBandırma Gübre Fabrikaları A.ŞTarım Kimyasalları21,082.845,857,661,2135,0
BAHKMBahadır KimyaKimyasal Ürün153,008.415,0170,428,355,0
BAKABBak Ambalaj Kağıt Ürünleri28,582.057,841,716,072,0
BALATBalatacılar BalatacılıkOtomotiv Parçası51,45714,014,595,013,9
BALSUBalsu GıdaGıda8,639.596,6194,354,01.112,0
BANVTBanvit Hayvancılık127,7012.773,0258,68,3100,0
BARMABarem AmbalajKağıt Ürünleri5,851.535,631,135,5262,5
BASCMBaştaş Başkent Çimento SanayiÇimento11,457.557,0153,07,5660,0
BASGZBaşkent DoğalgazElektrik - Doğalgaz Dağıtım39,7627.832,0563,515,3700,0
BAYRKBayrak EBT TabanTekstil Entegre2,91727,514,774,1250,0
BEGYOBatı Ege GYOGYO3,452.811,856,933,5815,0
BERABera HoldingHoldingler11,187.638,2154,667,2683,2
BESLRBesler GıdaGıda10,827.162,8145,023,6662,0
BESTEBest Brands GrupElektrik Üretim18,623.504,470,929,0188,2
BETAEBeta EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum52,3021.181,5428,813,6405,0
BEYAZBeyaz FiloUlaştırma-Lojistik15,901.585,032,124,599,7
BFRENBosch Fren Otomotiv Parçası101,2012.399,3251,015,5122,5
BIENYBien YapıSeramik13,454.855,598,322,5361,0
BIGCHBigChefsGıda3,491.867,237,850,3535,0
BIGENBirleşim Grup EnerjiElektrik Üretim17,269.959,0201,624,3577,0
BIGTKBig MedyaMedya44,001.487,730,129,733,8
BIMASBim Birleşik Mağazalar A.ŞPerakande - Ticaret408,00489.600,09.912,467,91.200,0
BINBNBinBinUlaştırma-Lojistik41,704.670,494,615,0112,0
BINHO1000 YatırımlarHoldingler5,066.528,2132,237,81.290,2
BIOENBiotrend EnerjiElektrik Üretim9,904.950,0100,251,1500,0
BIZIMBizim ToptanPerakande - Ticaret18,241.467,929,730,880,5
BJKASBeşiktaşSpor1,426.197,7125,539,84.364,6
BKRGYBakırcı GYOGYO5,083.393,468,721,1668,0
BLCYTBilici YatırımTekstil Entegre1,611.610,032,634,71.000,0
BLUMEBlume Metal KimyaTurizm31,585.517,3111,755,2174,7
BMSCHBMS Çelik HasırDemir-Çelik Döküm8,95895,018,161,6100,0
BMSTLBMS Birleşik MetalDemir-Çelik Döküm38,2211.466,0232,150,5300,0
BNTASBantaş Bandırma AmbalajKimyasal Ürün5,171.250,525,358,7241,9
BOBETBoğaziçi BetonÇimento14,515.513,8111,626,3380,0
BORLSBorlease OtomotivUlaştırma-Lojistik2,141.498,030,354,1700,0
BORSKBor ŞekerGıda5,285.068,8102,628,3960,0
BOSSABossa Tekstil Entegre5,286.864,0139,08,51.300,0
BRISABrisa Otomotiv Lastiği69,5021.205,6429,310,2305,1
BRKOBirko MensucatTekstil Entegre7,05987,020,083,5140,0
BRKSNBerkosan Yalıtımİnşaat Malzemeleri5,86548,511,166,793,6
BRKVYBirikim VarlıkVarlık Yönetim47,002.632,053,324,156,0
BRLSMBirlesim Mühendislikİnşaat Malzemeleri9,862.208,644,748,2224,0
BRMENBirlik Mensucat Tekstil Entegre7,99713,114,465,289,3
BRSANBorusan Birleşik Boru Fab.Demir-Çelik Temel661,5093.781,91.898,720,9141,8
BRYATBorusan Yatırım Holdingler1.368,0038.475,0779,011,328,1
BSOKEBatıçim ÇimentoÇimento5,919.456,0191,422,91.600,0
BTCIMBatıçim Çimento1,9310.769,4218,061,25.580,0
BUCIMBursa Çimento Çimento4,827.230,0146,449,51.500,0
BULGSBulls GSYOYatırım Ortaklıkları11,443.065,962,124,8268,0
BURCEBurçelik Demir-Çelik Döküm22,741.915,638,852,784,2
BURVABurçelik Vana Sanayiiİnşaat Malzemeleri403,252.962,960,040,57,3
BVSANBülbüloğlu Vinçİnşaat Malzemeleri64,002.406,448,736,537,6
BYDNRBaydönerGıda21,601.814,436,721,184,0
CANTEÇan2 Termik A.SElektrik Üretim1,0610.600,0214,670,110.000,0
CASACasa Emtia Petrol Kim.Tür.AŞPerakande - Ticaret45,00220,54,599,24,9
CATESÇates ElektrikElektrik Üretim28,384.688,494,919,6165,2
CCOLACoca-Cola İçecek A.ŞMeşrubat / İçecek 81,05226.784,34.591,429,32.798,1
CELHAÇelik Halat Demir-Çelik Temel31,4812.135,5245,719,2385,5
CEMASÇemaş DökümDemir-Çelik Döküm2,982.357,247,785,8791,0
CEMTSÇemtas Demir-Çelik Temel7,393.695,074,838,8500,0
CEMZYCem ZeytinGıda6,7015.410,0312,010,62.300,0
CEOEMCEO Event MedyaMedya19,09840,017,050,544,0
CGCAMÇağdaş CamCam18,223.061,062,025,2168,0
CIMSAÇimsa Çimento40,2838.088,4771,136,1945,6
CITASÇitlekçi GıdaGıda94,0016.920,0342,615,3180,0
CLEBIÇelebiHavayolları ve Hizm.1.320,0032.076,0649,49,624,3
CMBTNÇimbeton Çimento1.183,002.093,942,449,51,8
CMENTÇimentaş Çimento217,1018.912,1382,92,787,1
CONSEConsus EnerjiElektrik Üretim1,601.233,625,048,9771,0
COSMOCosmos Yatırım HoldingHoldingler85,00588,011,965,06,9
CRDFACreditwest FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring16,895.067,0102,651,6300,0
CRFSACarrefoursaPerakande - Ticaret221,6028.314,7573,310,7127,8
CUSANÇuhadaroğlu MetalDemir-Çelik Döküm18,701.332,427,024,971,3
CVKMDCvk MadenMadencilik12,1245.813,6927,529,53.780,0
CWENECw EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum17,2418.589,7376,438,21.078,3
DAGIDagi GiyimTekstil Entegre6,012.404,048,735,6400,0
DAPGMDap GayrimenkulGYO2,907.685,0155,633,92.650,0
DARDLDardanel Gıda1,102.578,852,231,42.344,4
DCTTRDct Trading Diğer3,631.415,728,736,8390,0
DENGEDenge HoldingHoldingler1,66996,020,287,5600,0
DERHLDerlüks Yatırım HoldingDeri Giyim1,531.513,430,658,6989,2
DERIMDerimod Deri Giyim23,621.275,525,826,754,0
DESADesa Deri SanayiiDeri Giyim8,123.978,880,616,2490,0
DESPCDespec BilgisayarBilgisayar Toptancılığı28,58657,313,349,923,0
DEVADeva Holding Sağlık ve İlaç79,2015.841,5320,717,4200,0
DGATEDatagateBilgisayar Toptancılığı61,901.857,037,639,730,0
DGGYODoğuş GYOGYO27,389.090,4184,05,6332,0
DGNMODoğanlar MobilyaMobilya4,711.648,533,442,6350,0
DIRITDiriteks Diriliş TekstilTekstil Entegre18,40196,04,095,210,7
DITASDitaş BDYOtomotiv Parçası8,051.368,527,726,3170,0
DMRGDDMR Unlu MamüllerGıda6,609.783,8198,159,91.482,4
DMSASDemisaş Demir-Çelik Döküm6,461.292,026,251,5200,0
DNISIDinamik Isı Yalıtımİnşaat Malzemeleri3,841.996,840,444,3520,0
DOASDoğuş OtomotivOtomotiv141,2031.064,0628,939,5220,0
DOCODO & CO AktiengesellschaftUlaştırma-Lojistik10.685,00117.358,22.376,071,011,0
DOFERDofer YapıDemir-Çelik Temel20,621.149,623,334,355,8
DOFRBDof RobotikTeknoloji69,9010.834,5219,428,9155,0
DOGUBDoğusan İnşaat Malzemeleri17,00663,013,443,139,0
DOHOLDoğan Holding Holdingler18,0847.315,3957,934,02.617,0
DOKTADöktaş DökümcülükOtomotiv Parçası15,054.876,298,79,7324,0
DSTKFDestek Finans FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring299,5099.833,32.021,214,2333,3
DUNYHDünya HoldingGıda18,69686,513,954,336,7
DURDODuran Doğan BasımKağıt Ürünleri7,013.505,071,033,3500,0
DURKNDurukan ŞekerlemeGıda9,761.293,226,231,5132,5
DYOBYDYO BoyaBoya9,792.937,059,525,3300,0
DZGYODeniz GYOGYO6,922.768,056,028,0400,0
EBEBKEbebekPerakande - Ticaret79,7012.752,0258,227,9160,0
ECILCEczacıbaşı İlaç Sağlık ve İlaç56,1538.477,3779,022,0685,3
ECOGREcogreenElektrik Üretim22,7212.268,8248,420,2540,0
ECZYTEczacıbaşı Yatırım Holdingler200,0021.000,0425,218,3105,0
EDATAE-Data TeknolojiTeknoloji3,701.488,030,131,8402,2
EDIPEdip Gayrimenkul Yat. San.GYO26,761.739,435,247,465,0
EFOREfor Yat. San.Gıda18,4040.075,2811,431,32.178,0
EGEENEge Endüstri Otomotiv Parçası4.750,0014.962,5302,936,03,2
EGEGYEgeyapı GYOGYO15,613.122,063,231,0200,0
EGEPOEgepol HastanesiSağlık ve İlaç5,562.780,056,321,9500,0
EGGUBEge Gübre Tarım Kimyasalları91,559.155,0185,445,4100,0
EGPROEge Profil İnşaat Malzemeleri31,1216.960,4343,413,1545,0
EGSEREge Seramik Seramik2,501.800,036,434,3720,0
EKDMREkincilerDemir-Çelik Temel26,988.633,6174,815,1320,0
EKGYOEmlak Konut GYOGYO19,5174.138,01.501,048,13.800,0
EKIMEkim TurizmUlaştırma-Lojistik16,5713.786,2279,114,7832,0
EKIZEkiz Yağ ve SabunGıda50,60469,89,562,19,3
EKOSEkos TeknolojiEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim3,033.393,668,727,41.120,0
EKSUNEksun GıdaGıda4,162.496,050,525,5600,0
ELITEElite Organik GıdaGıda19,292.500,050,631,3129,6
EMKELEmek Elektrik Elektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum6,841.026,020,875,0150,0
EMNISEminiş Ambalaj Boya130,10806,616,333,86,2
EMPAEEmpa ElektronikTeknoloji43,687.425,6150,322,3170,0
ENDAEEnda EnerjiElektrik Üretim11,725.124,0103,726,1437,2
ENERYEnerya EnerjiElektrik - Doğalgaz Dağıtım14,04126.360,02.558,320,59.000,0
ENJSAEnerjisa EnerjiElektrik - Doğalgaz Dağıtım112,80133.224,62.697,220,01.181,1
ENKAIEnka İnşaatİnşaat- Taahhüt79,75478.500,09.687,68,36.000,0
ENPRAEnparaBankacılık39,00486.536,39.850,30,112.475,3
ENSRIEnsari DeriDeri Giyim2,821.539,731,246,1546,0
ENTRAIc Enterra YenilenebilirElektrik Üretim4,3417.536,0355,019,84.040,6
EPLASEgeplast İnşaat Malzemeleri5,311.012,220,571,6190,6
ERBOSErbosan Demir-Çelik Döküm108,502.170,043,970,420,0
ERCBErciyas Çelik BoruDemir-Çelik Temel40,003.110,863,040,877,8
EREGLEreğli Demir Çelik Demir-Çelik Temel37,10259.700,05.257,845,77.000,0
ERSUErsu GıdaMeşrubat / İçecek 18,80676,813,763,536,0
ESCAREscar FiloUlaştırma-Lojistik13,576.785,0137,414,2500,0
ESCOMEscort TeknolojiTeknoloji4,162.932,159,466,0704,8
ESENEsenboğa ElektrikElektrik Üretim2,324.222,485,544,91.820,0
ETILREtiler GıdaGıda7,001.752,035,554,1250,3
ETYATEuro Trend YatırımYatırım Ortaklıkları12,50750,015,292,060,0
EUHOLEuro YatırımHoldingler7,001.050,021,387,2150,0
EUKYOEuro Kapital Yatırım OrtaklığıYatırım Ortaklıkları9,30558,011,399,460,0
EUPWR Europower EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum46,1630.465,6616,838,0660,0
EURENEuropen EndüstriDemir-Çelik Döküm2,615.481,0111,049,42.100,0
EUYOEuro MenkulYatırım Ortaklıkları3,90234,04,792,360,0
EYGYOEYG GayrimenkulGYO1,771.239,025,135,5700,0
FADEFade Gıda YatırımGıda11,03925,418,749,383,9
FENERFenerbahce Futbol A.Ş.Spor2,3814.875,0301,237,76.250,0
FLAPFlap Kongre Hiz.Oto.Tur.A.ŞDiğer10,951.026,620,872,193,8
FMIZPF-M İzmit PistonOtomotiv Parçası242,303.459,370,022,214,3
FONETFonet Bilgi TeknolojileriTeknoloji4,083.818,977,360,5936,0
FORMTFormet Metal ve Cam Sanayiiİnşaat Malzemeleri0,921.049,321,289,21.140,6
FORTEForte Bilgi İletişimTeknoloji93,006.231,0126,237,367,0
FRIGOFrigo Pak Gıda Gıda2,281.938,039,283,8850,0
FRMPLFormül Plastik Kimyasal Ürün21,443.430,469,525,0160,0
FROTOFord OtosanOtomotiv71,85252.128,85.104,617,73.509,1
FZLGYFuzul GayrimenkulGYO5,016.262,5126,814,31.250,0
GARANGaranti Bankası Bankacılık130,50548.100,011.096,714,04.200,0
GARFAGaranti BBVA FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring22,388.896,1180,18,4397,5
GATEGGate GroupMedya159,901.810,136,670,411,3
GEDIKGedik YatırımAracı Kurumlar4,849.680,0196,06,12.000,0
GEDZAGediz Ambalaj SanayiKimyasal Ürün20,72966,719,651,846,7
GENILGen İlaçSağlık ve İlaç5,0522.725,0460,122,84.500,0
GENKMGentaş KimyaKimyasal Ürün7,124.336,187,819,7609,0
GENTSGentaşMobilya3,812.857,557,972,0750,0
GERELGersan ElektrikKablo28,6410.667,7216,051,1372,5
GESANGirişim ElektrikElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum36,8016.928,0342,737,1460,0
GIPTAGıptaKırtasiye27,503.630,073,545,4132,0
GLBMDGlobal Menkul DeğerlerAracı Kurumlar9,881.165,823,623,9118,0
GLCVYGelecek Varlık Yön.Varlık Yönetim37,525.241,5106,118,8139,7
GLRMKGülermak Ağır Sanayiİnşaat- Taahhüt131,1042.292,9856,325,3322,6
GLRYHGüler Yatırım HoldingHoldingler1,871.122,022,779,4600,0
GLYHOGlobal Yatırım HoldingHoldingler17,7134.534,5699,258,81.950,0
GMTASGimat MağazacılıkPerakande - Ticaret49,4014.820,0300,085,4300,0
GOKNRGöknur GıdaGıda13,674.784,596,947,9350,0
GOLDAGolda GıdaGıda7,631.907,538,633,1250,0
GOLTSGöltaş Çimento Çimento241,004.338,087,867,618,0
GOODYGoodyear Otomotiv Lastiği2,053.116,063,125,21.520,0
GOZDEGözde Girisim SermayesiYatırım Ortaklıkları17,946.906,9139,823,4385,0
GRNYOGaranti YO Yatırım Ortaklıkları8,33312,46,385,937,5
GRSELGürsel TaşımacılıkUlaştırma-Lojistik287,2529.299,5593,222,3102,0
GRTHOGrainTurk TarımPerakande - Ticaret89,0011.125,0225,217,5125,0
GSDDEGSD Denizcilik Gayrimenkul İnşUlaştırma-Lojistik11,311.696,534,328,8150,0
GSDHOGSD Holding A.Ş.Holdingler4,344.340,087,949,11.000,0
GSRAYGalatasaray Sportif A.ŞSpor0,7810.530,0213,239,913.500,0
GUBRFGübre Fabrikaları Tarım Kimyasalları391,00130.594,02.644,020,3334,0
GUNDGGündoğdu GıdaGıda81,203.166,864,114,939,0
GWINDGalata Wind EnerjiElektrik Üretim19,4810.519,2213,029,6540,0
GZNMIGezinomi SeyahatTurizm24,761.609,432,641,865,0
HALKBHalkbankBankacılık43,06309.376,56.263,66,07.184,8
HATEKHateks Hatay TekstilTekstil Entegre7,43468,19,571,363,0
HATSNHat-SanUlaştırma-Lojistik26,345.834,3118,119,9221,5
HDFGSHedef Girişim SermayesiYatırım Ortaklıkları1,631.841,937,378,71.130,0
HEDEFHedef HoldingHoldingler18,2454.720,01.107,96,53.000,0
HEKTSHektaş Tarım Kimyasalları2,1117.787,3360,148,88.430,0
HKTMHidroparEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim11,111.166,623,672,3105,0
HLGYOHalk GYOGYO4,1115.782,4319,518,43.840,0
HOROZHoroz LojistikUlaştırma-Lojistik42,223.820,477,319,490,5
HRKETHareket ProjeEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim10,0916.273,2329,527,01.612,8
HTTBTHitit BilgisayarTeknoloji32,549.762,0197,627,6300,0
HUBVCHub Girişim Ser. Y.O.Yatırım Ortaklıkları1,98554,411,283,4280,0
HUNERHun EnerjiElektrik Üretim4,204.200,085,069,21.000,0
HURGZHürriyet Medya4,542.687,754,418,7592,0
ICBCTICBC Turkey BankBankacılık14,5512.513,0253,37,1860,0
ICUGSIcu Girişim Ser. Y.O.Yatırım Ortaklıkları1,20417,08,495,6347,5
IDGYOİdealist GYOGYO2,12318,06,476,7150,0
IEYHOIşıklar Enerji ve Yapı HoldingHoldingler25,3413.774,7278,933,0543,6
IHAASİhlas Haber AjansıMedya13,522.203,844,634,4163,0
IHEVAİhlas Ev Aletleri Dayanıklı Tüketim1,52532,810,872,2350,5
IHGZTİhlas GazetecilikMedya0,88704,014,359,4800,0
IHLASİhlas Holding Holdingler0,832.490,050,483,93.000,0
IHLGMİhlas GayrimenkulGYO1,121.120,022,775,01.000,0
IHYAYİhlas Yayın HoldingMedya0,98441,08,973,8450,0
IMASMİmaş MakineEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim1,511.396,828,370,2925,0
INDESİndeks BilgisayarBilgisayar Toptancılığı11,828.865,0179,557,1750,0
INFOİnfo YatırımAracı Kurumlar1,232.362,447,839,31.920,7
INGRMİngram BilişimBilgisayar Toptancılığı283,506.804,0137,88,424,0
INTEKInnosa TeknolojiTeknoloji187,501.500,030,425,18,0
INTEMİntema İnşaat Malzemeleri181,203.522,571,312,719,4
INTETIntetra TeknolojiTeknoloji43,586.972,8141,220,9160,0
INVEOİnveo Yatırım HoldingHoldingler5,195.190,0105,116,51.000,0
INVESInvestco HoldingHoldingler722,00135.375,02.740,819,2187,5
ISATRİş Bankası (A) Bankacılık4.950.000,004.950,0100,223,60,0
ISBIRİşbir HoldingHoldingler54,501.765,135,741,832,4
ISBTRİş Bankası (B) Bankacılık415.002,5012.035,1243,725,40,0
ISCTRİş Bankası (C) Bankacılık13,01325.249,66.584,929,325.000,0
ISDMRİskenderun Demir ÇelikDemir-Çelik Temel61,35177.915,03.602,05,12.900,0
ISFINİş Finansal KiralamaFin.Kiralama ve Faktoring16,0011.124,8225,229,5695,3
ISGSYİş GirişimYatırım Ortaklıkları13,376.685,0135,347,5500,0
ISGYOİş GYO GYO21,5220.632,3417,737,7958,8
ISKPLIşıklar PlastikKimyasal Ürün3,144.710,095,439,31.500,0
ISKURİş Bankası Kurucu Bankacılık4.125.000,000,00,028,00,0
ISMENİş YatırımAracı Kurumlar29,0443.560,0881,929,21.500,0
ISSENİşbir SentetikTekstil Entegre5,492.329,947,219,7424,4
ISVEAİsvea SeramikSeramik18,815.266,8106,622,5280,0
ISYATİs YO Yatırım Ortaklıkları6,371.023,020,763,1160,6
IZENRİzdemir EnerjiElektrik Üretim3,568.699,8176,124,92.443,8
IZFASİzmir FırçaBoya18,633.301,066,858,1177,2
IZINVİz Yatırım HoldingGıda30,20528,910,769,717,5
IZMDCİzmir Demir Çelik Demir-Çelik Temel6,239.345,0189,223,01.500,0
JANTSJantsa JantOtomotiv Parçası12,848.988,0182,017,0700,0
KAPLMKaplamin Kağıt Ürünleri147,202.944,059,629,620,0
KARCLKardemir Çelik SanayiDemir-Çelik Temel41,9834.843,4705,413,4830,0
KARELKarel Elektronikİletişim Cihazları5,524.448,590,138,6805,9
KARSNKarsan Otomotiv Otomotiv8,397.551,0152,938,9900,0
KARTNKartonsan Kağıt Ürünleri110,008.250,0167,040,475,0
KATMRKatmerciler Araç Üstü EkipmanOtomotiv Parçası1,382.971,560,279,82.153,3
KAYSEKayseri ŞekerGıda2,918.730,0176,723,63.000,0
KBORUKuzey Boruİnşaat Malzemeleri10,656.390,0129,421,4600,0
KCAERKocaer Çelik SanayiDemir-Çelik Temel10,7120.509,7415,225,81.915,0
KCHOLKoç HoldingHoldingler211,20535.581,710.843,326,22.535,9
KENTKent Gıda Gıda268,2588.522,51.792,20,5330,0
KERVNKervansaray Yat. HoldingHoldingler6,773.984,280,737,2588,5
KFEINKafein YazılımTeknoloji5,641.113,922,671,7197,5
KGYOKoray GYOGYO7,977.970,0161,428,01.000,0
KIMMRErsan Alışveriş HizmetleriPerakande - Ticaret10,532.527,251,226,5240,0
KLGYOKiler GYOGYO3,985.552,1112,443,11.395,0
KLKIMKalekim Kimyevi MaddelerSeramik20,909.614,0194,625,9460,0
KLMSNKlimasan Dayanıklı Tüketim21,001.663,233,732,579,2
KLNMAT. Kalkınma Bankası Bankacılık7,3073.000,01.477,90,910.000,0
KLRHOKiler HoldingHoldingler11,0132.204,3652,011,22.925,0
KLSERKaleseramikSeramik18,449.492,5192,221,3514,8
KLSYNKoleksiyon MobilyaMobilya14,486.247,0126,523,9431,4
KLYPVKalyon Güneş TeknolojileriElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum49,7822.902,7463,79,0460,1
KMPURKimteks PoliüretanKimyasal Ürün13,786.699,8135,625,2486,2
KNFRTKonfrut Gıda Meşrubat / İçecek 9,332.463,149,922,2264,0
KOCMTKoç MetalurjiDemir-Çelik Temel2,616.525,0132,124,72.500,0
KONKAKonya KağıtKağıt Ürünleri7,733.014,761,017,3390,0
KONTRKontrolmatik TeknolojiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum1,922.496,050,588,01.300,0
KONYAKonya Çimento Çimento3.380,0016.472,2333,515,94,9
KOPOLKoza PolyesterEndüstriyel Tekstil3,003.890,978,821,71.297,0
KORDSKordsa Teknik TekstilEndüstriyel Tekstil2,8510.533,2213,327,73.695,9
KOTONKotonTekstil Entegre9,617.972,9161,413,1829,7
KPEKSKapeks KimyaKimyasal Ürün50,106.267,5126,917,5125,1
KRDMAKardemir (A) Demir-Çelik Temel39,369.458,4191,598,3240,3
KRDMBKardemir (B) Demir-Çelik Temel57,806.905,4139,887,2119,5
KRDMDKardemir (D) Demir-Çelik Temel43,1633.674,6681,891,8780,2
KRGYOKorfez GYOGYO3,413.375,968,325,7990,0
KRONTKron TeknolojiTeknoloji18,303.133,463,465,3171,2
KRPLSKoroplast Temizlik AmbalajKağıt Ürünleri11,011.922,338,944,9174,6
KRSTLKristal Kola Meşrubat / İçecek 7,221.386,228,187,2192,0
KRTEKKarsu Tekstil Tekstil Entegre5,72789,316,050,6138,0
KRVGDKervan GıdaGıda2,154.644,094,025,02.160,0
KSTURKuştur TurizmTurizm1.799,007.636,0154,612,34,2
KTLEVKatılımevimDiğer7,1349.910,01.010,525,37.000,0
KTSKRKütahya ŞekerGıda59,902.755,455,831,746,0
KUTPOKütahya Porselen Seramik63,002.514,850,925,739,9
KUVVAKuvva GıdaGıda89,552.779,856,390,031,0
KUYASKuyas Yatırım AŞİnşaat- Taahhüt11,194.476,090,679,3400,0
KZBGYKızılbük GYOGYO1,285.120,0103,734,84.000,0
KZGYOKuzugrup GYOGYO17,883.576,072,424,1200,0
LIDERLider TurizmUlaştırma-Lojistik7,676.327,8128,115,8825,0
LIDFALider FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring1,682.772,056,141,11.650,0
LILAKLila KağıtKağıt Ürünleri23,6413.947,6282,417,0590,0
LINKLink BilgisayarTeknoloji3,332.969,560,163,4891,8
LKMNHLokman Hekim EngurusagSağlık ve İlaç10,762.324,247,164,8216,0
LMKDCLimak Doğu Anadolu ÇimentoÇimento22,9211.830,8239,526,4516,2
LOGOLogo YazılımTeknoloji132,2012.559,0254,361,395,0
LRSHOLoras HoldingHoldingler1,791.374,727,884,2768,0
LUKSKLüks Kadife Tekstil Entegre59,701.671,633,816,928,0
LXGYOLuxera GYOGYO6,722.217,644,932,3330,0
LYDHOLydia HoldingHoldingler45,1815.903,0322,012,5352,0
LYDYELydia Yeşil EnerjiGıda6.525,0012.339,2249,826,11,9
MAALTMarmaris Altınyunus Turizm773,006.678,8135,219,08,6
MACKOMaçkolikEğlence Hizmetleri23,902.390,048,429,8100,0
MAGENMargün EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum7,4021.830,0442,010,62.950,0
MAKIMMakim MakinaEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim12,421.391,028,238,0112,0
MAKTKMakina Takım İnşaat Malzemeleri6,161.232,024,952,3200,0
MANASManas Enerji YönetimiTeknoloji3,981.317,626,764,4331,1
MARBLTureks TurunçMadencilik8,251.886,038,226,9228,6
MARMRMarmara HoldingKimyasal Ürün1,404.222,885,531,63.016,3
MARTIMartı Otel İşletmeleriTurizm1,632.445,049,570,11.500,0
MASFNMasfen EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum35,0019.425,0393,312,6555,0
MAVIMavi Giyim Sanayi Tic.A.STekstil Entegre36,9429.349,3594,270,4794,5
MCARDMetropolCardTeknoloji98,009.074,8183,720,292,6
MEDTRMeditera Tıbbi MalzemeSağlık ve İlaç18,572.209,844,720,2119,0
MEGAPMega Polietilen KöpükTekstil Entegre1,08297,06,084,3275,0
MEGMTMega Metalİnşaat Malzemeleri3,398.624,2174,631,32.544,0
MEKAGMeka Betonİnşaat Malzemeleri1,861.488,030,137,0800,0
MEPETMEPET MetroPetrol19,981.505,530,545,975,4
MERCNMercan KimyaKimyasal Ürün10,301.960,839,736,5190,4
MERITMerit Turizm YatırımTurizm13,034.385,988,826,7336,6
MERKOMerko Gıda Gıda0,96816,016,582,2850,0
METENMetgün Enerji Elektrik Üretim20,6413.106,4265,315,2635,0
METROMetro Tic. Mali Yat.Holdingler7,714.163,484,357,0540,0
MEYSUMeysu GıdaGıda7,756.742,5136,519,6870,0
MGROSMigros Perakande - Ticaret484,7587.766,01.776,949,1181,1
MHRGYMhr GYOGYO1,873.479,670,417,11.860,8
MIATKMia TeknolojiTeknoloji25,0012.350,0250,060,3494,0
MMCASMMC San.ve Tic. Yatırımlar A.ŞHoldingler13,25176,73,686,813,3
MNDRSMenderes TekstilTekstil Entegre9,052.509,550,847,4277,3
MNDTRMondi TireKağıt Ürünleri3,874.059,882,215,31.049,0
MOBTLMobitel İletişimİletişim10,6310.895,8220,620,21.025,0
MOGANMogan EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum8,8121.497,4435,210,52.440,1
MOPASMopaşPerakande - Ticaret17,004.641,094,021,0273,0
MPARKMLP Sağlık HizmetleriSağlık ve İlaç426,7581.514,51.650,339,6191,0
MRGYOMartı GYOGYO1,323.168,264,166,82.400,2
MRSHLMarshall Boya1.255,0013.797,6279,36,411,0
MSGYOMistral GYOGYO4,522.123,443,027,8469,8
MTRKSMatriks Finansal TeknolojilerTeknoloji20,142.024,141,040,3100,5
MTRYOMetro YOYatırım Ortaklıkları7,59318,86,592,642,0
MZHLDMazhar Zorlu Holding İnşaat Malzemeleri4,06440,78,966,4108,6
NATENNaturel Yenilenebilir EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum3,683.036,061,545,0825,0
NETASNetaşİletişim Cihazları76,604.968,6100,636,964,9
NETCDNetcad YazılımTeknoloji81,5511.172,4226,229,2137,0
NETGLNet GlobalKimyasal Ürün10,803.375,068,323,7312,5
NIBASNiğde Beton SanayiÇimento3,241.049,821,382,6324,0
NTGAZNaturel GazPetrol10,347.134,6144,438,4690,0
NTHOLNet Holding Holdingler35,7017.850,0361,419,1500,0
NUGYONurol GYO GYO6,672.236,845,350,1335,3
NUHCMNuh Çimento Çimento209,3031.439,7636,517,3150,2
OBAMSOba MakarnacılıkGıda4,3212.426,6251,625,92.876,5
OBASEObase Bilgisayar DanışmanlıkTeknoloji21,04957,319,434,145,5
ODASOdaş Elektrik ÜretimElektrik Üretim5,748.036,0162,776,51.400,0
ODINEOdine SolutionsTeknoloji77,858.602,4174,214,0110,5
OFSYMOfis YemGıda54,307.941,4160,814,3146,3
ONCSMOncosemSağlık ve İlaç85,952.049,941,542,323,9
ONRYTOnur Yüksek TeknolojiSavunma8,932.244,345,435,4251,3
ORCAYOrtaköy Çay SanayiMeşrubat / İçecek 2,34561,611,461,8240,0
ORGEORGE Enerji ElektrikElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum22,729.088,0184,051,2400,0
ORMAOrma Orman MahsulleriKağıt Ürünleri133,003.617,673,213,327,2
ORZAXOrzaks İlaçSağlık ve İlaç61,0020.648,5418,014,5338,5
OSMENOsmanlı Menkul Değ.Aracı Kurumlar5,252.107,442,733,3401,4
OSTIMOstim Endüst. YatırımlarDiğer1,16923,918,772,6796,5
OTKAROtokar Otomotiv327,0039.240,0794,427,2120,0
OTTOOtto HoldingGıda127,60974,319,774,37,6
OYAKCOyak ÇimentoÇimento20,2098.205,41.988,319,34.861,7
OYAYOOyak Yatırım OrtaklığıYatırım Ortaklıkları31,86637,212,952,820,0
OYLUMOylum Sınai YatırımlarGıda6,53555,111,273,685,0
OYYATOyak YatırımAracı Kurumlar26,487.944,0160,86,4300,0
OZATDÖzata DenizcilikEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim548,5039.135,5792,316,771,4
OZGYOÖzderici GYOGYO1,601.600,032,433,91.000,0
OZKGYÖzak GYOGYO11,8017.180,8347,818,21.456,0
OZRDNÖzerden PlastikKimyasal Ürün11,62854,117,347,573,5
OZSUBÖzsu BalıkHayvancılık36,984.437,689,834,2120,0
OZYSRÖzyaşar TelDemir-Çelik Temel11,664.933,699,927,1423,1
PAGYOPanora GYOGYO114,309.944,1201,339,987,0
PAHOLPasifik HoldingHoldingler1,0320.600,0417,119,620.000,0
PAMELPamel Yenilenebilir Elekt.Elektrik Üretim43,501.352,627,423,931,1
PAPILPapilon SavunmaTeknoloji6,931.429,328,999,8206,3
PARSNParsan Otomotiv Parçası55,904.851,598,228,286,8
PASEUPasifik EurasiaUlaştırma-Lojistik41,5027.888,0564,69,7672,0
PATEKPasifik TeknolojiTeknoloji12,768.612,2174,443,1674,9
PCILTPC İletişim ve MedyaMedya30,543.614,473,232,6118,4
PEKGYPeker GYOGYO1,326.600,0133,649,95.000,0
PENGDPenguen Gıda Gıda7,171.254,825,476,8175,0
PENTAPenta TeknolojiBilgisayar Toptancılığı9,523.746,375,839,4393,5
PETKMPetkim Petrol20,7852.664,81.066,247,42.534,4
PETUNPınar Et ve UnGıda9,452.866,658,033,1303,3
PGSUSPegasus Hava TaşımacılığıHavayolları ve Hizm.129,7064.850,01.312,946,3500,0
PINSUPınar Su Meşrubat / İçecek 8,452.402,248,634,6284,3
PKARTPlastikkart A.ŞTeknoloji87,001.979,340,133,422,8
PKENTPetrokent Turizm104,202.592,852,532,724,9
PLTURPlatform TurizmUlaştırma-Lojistik14,473.541,571,720,2244,8
PNLSNPanelsan Çatı Cepheİnşaat Malzemeleri31,802.385,048,325,175,0
PNSUTPınar Süt Meşrubat / İçecek 9,943.127,763,337,9314,7
POLHOPolisan HoldingHoldingler17,1513.008,3263,421,6758,5
POLTKPoliteknik MetalKimyasal Ürün3.540,0013.275,0268,819,73,8
PRDGSPardus GirişimYatırım Ortaklıkları4,12807,516,356,5196,0
PRKABPrysmian KabloKablo23,545.101,9103,315,7216,7
PRKMEPark Elek. MadencilikMadencilik13,752.046,941,430,4148,9
PRZMAPrizma Pres MatbaacılıkKağıt Ürünleri12,13939,519,069,177,4
PSDTCPergamon StatusPerakande - Ticaret83,00616,312,573,87,4
PSGYOPasifik GYOGYO1,7211.869,5240,339,56.900,8
QNBFKQNB Finans Fin. Kir.Fin.Kiralama ve Faktoring39,2298.050,01.985,10,62.500,0
QNBTRQNB BankBankacılık152,40838.200,016.970,00,15.500,0
QUAGRQUA Graniteİnşaat Malzemeleri1,744.593,693,045,22.640,0
QUICKQuick SigortaSigorta42,6620.545,6416,07,7481,6
RALYHRal Yatırım HoldingTekstil Entegre29,869.943,4201,333,5333,0
RAYSGRay SigortaSigorta123,6020.155,4408,15,7163,1
REEDRReederİletişim Cihazları3,112.954,559,866,1950,0
RGYASRönesans GayrimenkulGYO193,6064.081,61.297,424,6331,0
RNPOLRainbow PolikarbonatKimyasal Ürün1,65990,020,053,3600,0
RODRGRodrigo TekstilTekstil Entegre13,23374,97,652,828,3
RTALBRTA laboratuvarlariSağlık ve İlaç2,341.170,023,784,5500,0
RUBNSRubenis TekstilTekstil Entegre14,171.161,223,551,582,0
RUZYERuzy Madencilik ve EnerjiMadencilik3,771.036,821,068,2275,0
RYGYOReysaş GYOGYO50,50101.000,02.044,824,52.000,0
RYSASReysaş TaşımacılıkUlaştırma-Lojistik26,0852.160,01.056,030,62.000,0
SAFKRSafkar Ege SoğutmacılıkDayanıklı Tüketim11,992.398,048,569,6200,0
SAHOLSabancı Holding Holdingler84,75178.006,93.603,951,22.100,4
SAMATSaray MatbaacılıkKağıt Ürünleri3,70415,98,478,9112,4
SANELSan-El MuhendislikEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim29,30534,910,881,318,3
SANFMSanifoam Sünger SanayiKimyasal Ürün4,281.605,032,550,4375,0
SANKOSanko PazarlamaPazarlama19,792.968,560,113,5150,0
SARAEŞa-Ra EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum35,8015.913,1322,219,9444,5
SARKYSarkuysan İnşaat Malzemeleri18,2318.230,0369,184,01.000,0
SASASasa Polyester Sanayi A.Ş.Endüstriyel Tekstil1,8295.553,51.934,646,152.501,9
SAYASSay Yenilenebilir EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum38,122.944,859,654,377,3
SDTTRSDT Uzay Savunma14,889.493,4192,223,7638,0
SEGMNSeğmen GıdaGıda16,502.953,559,821,1179,0
SEGYOŞeker GYOGYO2,762.245,445,524,6813,6
SEKFKŞeker Finansal Kiralama A.ŞFin.Kiralama ve Faktoring3,97794,016,146,9200,0
SEKURSekuro PlastikKimyasal Ürün4,42829,416,871,2187,6
SELECSelçuk Ecza DeposuSağlık ve İlaç71,9044.649,9904,013,0621,0
SELVASelva GıdaGıda1,081.137,223,073,61.053,0
SERNTSeranit Granitİnşaat Malzemeleri6,272.589,552,427,3413,0
SEYKMSeyitler KimyaKimyasal Ürün2,84568,011,577,8200,0
SILVRSilverlineEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim1,55542,511,057,2350,0
SISEŞişecamCam37,42114.625,52.320,744,93.063,2
SKBNKŞekerbank Bankacılık5,1412.850,0260,249,12.500,0
SKTASSöktaş Tekstil Entegre2,441.220,024,760,1500,0
SKYLPSkyalp Fin. Tek.ve DanışmanlıkDiğer85,55812,716,552,09,5
SKYMDŞeker YatırımAracı Kurumlar12,751.976,340,033,8155,0
SMARTSmartiks YazılımTeknoloji14,36457,59,390,531,9
SMRTGSmart Güneş EnerjisiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum4,608.361,1169,335,61.817,6
SMRVASümer Varlık YönetimVarlık Yönetim6,363.816,077,326,6600,0
SNGYOSinpas GYOGYO2,6310.520,0213,059,24.000,0
SNICASanica Isı SanayiDayanıklı Tüketim2,161.296,026,253,6600,0
SNPAMSönmez Pamuklu Tekstil Entegre18,757.312,5148,04,1390,0
SODSNSodaş Sodyum SanayiiKimyasal Ürün5,92710,414,435,1120,0
SOHOESoho GiyimTekstil Entegre7,052.162,743,831,0306,8
SOKESöke DeğirmencilikGıda7,472.887,258,523,4386,5
SOKMŞok MarketlerPerakande - Ticaret58,6034.766,8703,951,3593,3
SONMESönmez Filament Tekstil Entegre119,008.806,0178,35,774,0
SRVGYServet GYOGYO2,136.922,5140,224,53.250,0
SSAATSaat ve SaatPerakande - Ticaret25,9817.156,9347,47,1660,4
SUMASSumas MobilyaMobilya216,501.347,627,321,76,2
SUNTKSun TekstilTekstil Entegre22,7610.801,9218,723,7474,6
SURGYSur GYOGYO18,553.107,162,929,5167,5
SUWENSuwen TekstilTekstil Entegre4,962.777,656,254,0560,0
SVGYOSavur GYOGYO2,562.772,556,125,31.083,0
TABGDTab GıdaGıda210,0054.871,31.110,931,6261,3
TARKMTarkimTarım Kimyasalları343,007.203,0145,823,721,0
TATENTatlıpınar EnerjiElektrik Üretim4,765.340,7108,133,21.122,0
TATGDTat GıdaGıda15,253.733,275,643,6244,8
TAVHLTAV HoldingHavayolları ve Hizm.271,2598.540,01.995,049,1363,3
TBORGTuborg Meşrubat / İçecek 121,1039.055,7790,74,5322,5
TCELLTurkcellİletişim98,30216.260,04.378,438,02.200,0
TCKRCKıraç GalvanizDiğer119,9020.383,0412,732,3170,0
TDGYOTrend GYOGYO7,24499,610,183,569,0
TEHOLTera HoldingHoldingler5,2710.518,1212,948,51.995,8
TEKTUTek-Art TurizmTurizm3,941.182,023,965,0300,0
TERATera YatırımAracı Kurumlar27,3819.166,0388,032,2700,0
TEZOLEuropap TezolKağıt Ürünleri7,053.525,071,423,5500,0
TGSASTGS Dış TicaretPazarlama106,001.590,032,273,815,0
THYAOTürk Hava YollarıHavayolları ve Hizm.279,25385.365,07.802,049,11.380,0
TKFENTekfen Holdingİnşaat- Taahhüt214,5079.365,01.606,819,9370,0
TKNKATeknika PlastikPetrol38,464.807,597,319,9125,0
TKNSATeknosa İç ve Dış Tic.Perakande - Ticaret13,432.699,454,750,0201,0
TLMANTrabzon Liman İşletmeciliğiUlaştırma-Lojistik58,051.219,124,739,421,0
TMPOLTE-MAPOL Polimer PlastikKimyasal Ürün128,801.825,737,052,014,2
TMSNTümosan Motor ve TraktörOtomotiv51,755.951,3120,528,6115,0
TNZTPTapdi OksijenSağlık ve İlaç25,3010.120,0204,918,3400,0
TOASOTofaş FabrikaOtomotiv250,25125.125,02.533,324,1500,0
TRALTTürk AltınMadencilik42,64136.554,62.764,724,83.202,5
TRCASTurcas HoldingPetrol44,3411.333,3229,523,3255,6
TRENJTR Doğal Enerji KaynaklarıElektrik Üretim92,6024.056,1487,033,2259,8
TRGYOTorunlar GYOGYO90,7590.750,01.837,320,41.000,0
TRHOLTera Finansal Yat. HoldingHoldingler495,0014.850,0300,730,430,0
TRILCTurk İlaç ve Serum SanayiSağlık ve İlaç0,84871,117,673,21.037,0
TRMETTR Anadolu MetalMadencilik129,3050.178,71.015,940,9388,1
TSGYOTSKB GYOGYO4,763.094,062,611,4650,0
TSKBTSKB Bankacılık9,8727.636,0559,540,32.800,0
TSPORTrabzonspor A.ŞSpor0,826.150,0124,548,97.500,0
TTKOMTürk Telekomİletişim52,50183.750,03.720,213,03.500,0
TTRAKTürk TraktörOtomotiv379,7538.000,4769,324,6100,1
TUCLKTuğçelik Alüminyum ve MetalOtomotiv Parçası2,801.008,020,479,0360,0
TUKASTukaş Gıda1,948.730,0176,751,04.500,0
TUPRSTüpraş Petrol391,00753.377,115.252,749,31.926,8
TUREXTureks Tur.TaşımacılıkUlaştırma-Lojistik5,866.328,8128,137,61.080,0
TURGGTürker Proje Gay.Gel.GYO25,443.260,766,023,3128,2
TURSGTürkiye SigortaSigorta5,51110.200,02.231,122,420.000,0
UCAYMÜçay MühendislikDiğer13,713.084,862,526,5225,0
UFUKUfuk Yat.Yön.ve Gay. AŞ.Fin.Kiralama ve Faktoring359,5016.841,5341,022,246,8
ULASUlaşlar Turizm YatırımlarıTurizm14,95379,57,785,025,4
ULKERÜlker BisküviGıda81,0029.911,3605,644,1369,3
ULUFAUlusal FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring1,511.630,833,048,31.080,0
ULUSEUlusoy ElektrikElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum141,0011.280,0228,45,780,0
ULUUNUlusoy UnGıda6,604.950,0100,231,2750,0
UNLUÜnlü Yatırım HoldingAracı Kurumlar9,631.692,434,333,3175,7
USAKUşak Seramik Seramik0,421.029,020,882,92.450,0
USHOLMarka Yatırım HoldingHoldingler63,901.341,327,299,221,0
VAKBNVakıfbankBankacılık34,24339.521,26.873,95,79.915,9
VAKFAVakıf FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring8,827.938,0160,723,0900,0
VAKFNVakıf Fin. Kir. Fin.Kiralama ve Faktoring0,905.400,0109,336,46.000,0
VAKKOVakko Tekstil Perakande - Ticaret54,508.720,0176,511,2160,0
VANGDVanet Gıda SanayiGıda73,001.825,036,996,725,0
VBTYZVBT YazılımTeknoloji21,802.550,651,645,3117,0
VERTUVerusatürk Girişim SermayesiYatırım Ortaklıkları24,901.294,826,235,052,0
VERUSVerusa HoldingHoldingler503,0035.210,0712,911,370,0
VESBEVestel Beyaz EsyaDayanıklı Tüketim3,715.936,0120,222,71.600,0
VESTLVestel ElektronikDayanıklı Tüketim16,785.629,0114,047,2335,5
VEYASVangölü EnerjElektrik - Doğalgaz Dağıtım69,7039.509,8799,92,6566,9
VKFYOVakıf YO Yatırım Ortaklıkları19,50585,011,848,130,0
VKGYOVakıf GYO GYO1,647.216,0146,126,34.400,0
VKINGViking Kağıt Kağıt Ürünleri14,34602,312,241,142,0
VRGYOVera GYOGYO1,21992,220,172,5820,0
VSNMDVişne MadencilikMadencilik26,224.755,096,321,1181,4
YAPRKYaprak Süt & Besi ÇiftlikleriGıda8,422.510,850,828,1298,2
YATASYataş Yatak Mobilya25,763.858,878,148,5149,8
YAYLAYayla Enerji Uretim TurizmElektrik Üretim13,24660,313,473,249,9
YBTASYibitaş İnş. Malzemeleriİnşaat Malzemeleri10,953.285,066,59,8300,0
YEOTKYEO Teknolojiİnşaat- Taahhüt26,3821.895,4443,336,3830,0
YESILYeşil Yatırım HoldingHoldingler0,84541,811,091,9645,0
YGGYOYeni Gimat GYOGYO212,7051.456,41.041,873,7241,9
YIGITYiğit AküOtomotiv Parçası15,484.651,794,229,8300,5
YKBNKYapı Kredi BankasıBankacılık35,94303.587,06.146,438,58.447,1
YKSLNYükselen ÇelikDemir-Çelik Temel2,431.215,024,637,4500,0
YONGAYonga Mobilya SanayiMobilya35,00588,011,934,916,8
YUNSAYünsa Tekstil Entegre5,992.875,258,241,7480,0
YYAPIYesil Yapiİnşaat- Taahhüt0,57971,919,783,31.705,0
YYLGDYayla Agro GıdaGıda7,347.978,4161,522,71.087,0
ZEDURZedur EnerjiElektrik Üretim5,06884,217,939,9174,8
ZERGYZeray GYOGYO7,334.588,692,923,6626,0
ZGYOZ GYOGYO14,583.069,062,123,8210,5
ZORENZorlu EnerjiElektrik Üretim1,728.600,0174,137,35.000,0
ZRGYOZiraat GYOGYO19,0089.178,81.805,55,34.693,6
Kod Kapanış
(TL)
Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
DITAS8,05170.000.00002.01.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
MEYSU7,75870.000.00005.01.20260,000,0020,110,000,000,0000,0000
FENER2,386.250.000.00005.01.2026400,002.000,000,000,000,000,0000,0000
KAYSE2,913.000.000.00006.01.20260,000,000,00324,930,000,0000,0000
FRMPL21,44160.000.00007.01.20260,000,0025,000,000,000,0000,0000
ZGYO14,58210.492.22507.01.20260,000,0040,140,000,000,0000,0000
AGROT1,282.400.000.00007.01.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
PATEK12,76674.934.43209.01.20260,000,0012,490,000,000,0000,0000
ADGYO40,48545.854.43512.01.20260,000,0085,850,000,000,0000,0000
ARDYZ63,00322.274.08613.01.20260,000,0089,570,000,000,0000,0000
ENKAI79,756.000.000.00014.01.20260,000,000,000,000,0083,335.000.000.0000,8333
LIDFA1,681.088.802.00014.01.20260,000,000,0095,000,000,0000,0000
UCAYM13,71225.000.00014.01.20260,000,0026,670,000,000,0000,0000
ALGYO2,872.028.600.00015.01.20260,000,000,00600,000,000,0000,0000
GMTAS49,40300.000.00016.01.20260,000,000,00101,070,000,0000,0000
LYDHO45,18351.991.31420.01.20260,000,0069,230,000,000,0000,0000
ALVES0,591.600.000.00020.01.20260,000,000,00900,000,000,0000,0000
BIGTK44,0033.811.73222.01.20260,000,0072,870,000,000,0000,0000
GATEG159,9011.320.34126.01.20260,000,0044,220,000,000,0000,0000
QNBTR152,40027.01.20260,000,000,0064,180,000,0000,0000
FRIGO2,28294.204.95028.01.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
NETCD81,55137.000.00028.01.20260,000,0029,200,000,000,0000,0000
OSMEN5,25400.000.00028.01.20260,000,000,000,000,002,5010.000.0000,0250
AKHAN30,00273.350.00028.01.20260,000,0020,010,000,000,0000,0000
MANAS3,98331.056.00029.01.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
SODSN5,92120.000.00029.01.20260,000,000,00700,000,000,0000,0000
SMRTG4,601.817.640.00029.01.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
PSGYO1,726.900.847.27603.02.20260,000,0029,630,000,000,0000,0000
USAK0,422.450.000.00003.02.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
CANTE1,0610.000.000.00003.02.202642,861.000,000,000,000,000,0000,0000
KENT268,25330.000.00005.02.202650,001.000,000,000,000,000,0000,0000
BESTE18,62188.205.00005.02.20260,000,0029,000,000,000,0000,0000
GENIL5,054.500.000.00010.02.20260,000,000,001.400,000,000,0000,0000
ATATR5,32802.845.89011.02.20260,000,0034,880,000,000,0000,0000
BIGCH3,49535.000.00011.02.20260,000,000,00400,000,000,0000,0000
BEGYO3,45815.000.00016.02.20260,000,000,000,000,002,1517.500.0000,0215
KZBGY1,284.000.000.00017.02.20260,000,000,00233,330,000,0000,0000
MRGYO1,322.400.156.00019.02.2026120,001.000,000,000,000,000,0000,0000
EMPAE43,68170.000.00019.02.20260,000,0022,350,000,000,0000,0000
MARTI1,631.500.000.00026.02.2026150,001.000,000,000,000,000,0000,0000
SVGYO2,561.083.000.00026.02.20260,000,0027,280,000,000,0000,0000
RNPOL1,65600.000.00026.02.20260,000,000,001.900,000,000,0000,0000
YAPRK8,42298.200.00027.02.20260,000,000,002.000,000,000,0000,0000
LXGYO6,72330.000.00002.03.20260,000,0036,360,000,000,0000,0000
MCARD98,0092.600.00002.03.20260,000,0020,410,000,000,0000,0000
GENKM7,12609.000.00002.03.20260,000,0020,500,000,000,0000,0000
CELHA31,48385.499.65302.03.20260,000,0028,500,000,000,0000,0000
GEDIK4,842.000.000.00016.03.20260,000,000,000,000,0037,50750.000.0000,3750
FROTO71,853.509.100.00016.03.20260,000,000,000,000,00364,0012.773.124.0003,6400
LINK3,33891.754.95616.03.20260,000,000,004.000,000,000,0000,0000
TUPRS391,001.926.795.59816.03.20260,000,000,000,000,001.037,9920.000.000.00010,3799
AYGAZ291,50219.800.76716.03.20260,000,000,000,000,001.255,002.758.499.62612,5500
NUHCM209,30150.213.60017.03.20260,000,000,000,000,002.250,003.379.806.00022,5000
TOASO250,25500.000.00023.03.20260,000,000,000,000,002.000,0010.000.000.00020,0000
KCHOL211,202.535.898.05025.03.20260,000,000,000,000,00683,0017.320.183.6826,8300
AGESA232,40180.000.00025.03.20260,000,000,000,000,00694,441.250.000.0006,9444
AKBNK67,105.200.000.00026.03.20260,000,000,000,000,00220,1811.449.360.0002,2018
ANHYT103,80430.000.00026.03.20260,000,000,000,000,00813,953.500.000.0008,1395
FMIZP242,3014.276.79027.03.20260,000,000,000,000,00475,6067.900.8334,7560
TSKB9,872.800.000.00027.03.20260,000,000,000,000,0053,581.500.221.2400,5358
ISGYO21,52958.750.00031.03.20260,000,000,000,000,008,3480.000.0000,0834
CRDFA16,89300.000.00031.03.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
ISKUR4.125.000,00001.04.20260,000,000,000,000,00855,4121.0268,5541
ISMEN29,041.500.000.00001.04.20260,000,000,000,000,00316,674.750.000.0003,1667
ISCTR13,0124.999.970.00001.04.20260,000,000,000,000,0053,9513.488.006.3140,5395
ISBTR415.002,5029.00001.04.20260,000,000,000,000,00203,7159.0772,0371
ISATR4.950.000,001.00001.04.20260,000,000,000,000,004.692,3446.92346,9234
QNBFK39,222.500.000.00001.04.202625,001.000,000,000,000,000,0000,0000
SAHOL84,752.100.375.96901.04.20260,000,000,000,000,00141,362.969.007.4551,4136
CIMSA40,28945.591.09401.04.20260,000,000,000,000,0074,03700.000.0000,7403
ANSGR24,202.000.000.00001.04.20260,000,000,000,000,00137,502.750.000.0001,3750
ASGYO9,31659.000.00001.04.20260,000,000,000,000,0016,83110.922.0050,1683
AFYON11,56400.000.00001.04.20260,000,000,000,000,00150,00600.000.0001,5000
AAGYO8,29701.000.00001.04.20260,000,0025,110,000,000,0000,0000
OSMEN5,25401.411.20202.04.20260,000,000,350,000,000,0000,0000
AKSA10,183.885.000.00003.04.20260,000,000,000,000,0058,002.253.300.0000,5800
ULUFA1,51540.000.00006.04.20260,000,000,000,000,0024,71133.411.8060,2471
GARAN130,504.200.000.00007.04.20260,000,000,000,000,00526,6922.120.926.6475,2669
ENPRA39,0012.475.290.00407.04.20260,000,000,120,000,000,0000,0000
YGGYO212,70241.920.00007.04.20260,000,000,000,000,001.055,002.552.256.00010,5500
ENKAI79,756.000.000.00008.04.20260,000,000,000,000,00210,0012.600.000.0002,1000
BRYAT1.368,0028.125.00008.04.20260,000,000,000,000,0016.614,584.672.850.941166,1458
FORMT0,921.140.595.99010.04.20260,000,005,980,000,000,0000,0000
ENJSA112,801.181.068.96713.04.20260,000,000,000,000,00508,005.999.830.3535,0800
GLCVY37,52139.700.00013.04.20260,000,000,000,000,00250,54350.000.0002,5054
DOAS141,20220.000.00013.04.20260,000,000,000,000,001.500,003.300.000.00015,0000
VAKKO54,50160.000.00014.04.20260,000,000,000,000,00625,001.000.000.0006,2500
AKMGY205,0037.264.00015.04.20260,000,000,000,000,001.236,00460.583.04012,3600
ALBRK8,802.500.000.00015.04.20260,000,000,000,000,0026,18654.505.0000,2618
BEGYO3,45815.000.00015.04.20260,000,000,000,000,002,1517.500.0000,0215
SELEC71,90621.000.00017.04.20260,000,000,000,000,0044,00273.240.0000,4400
KSTUR1.799,004.244.58720.04.20260,000,000,000,000,001.600,0067.913.38616,0000
AKSGY9,402.415.000.00020.04.20260,000,000,000,000,0045,551.100.000.0000,4555
ETYAT12,5060.000.00021.04.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
EUKYO9,3060.000.00021.04.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
EUYO3,9060.000.00021.04.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
AYEN24,32277.500.00021.04.20260,000,000,000,000,0078,10216.736.6300,7810
OZYSR11,66423.120.00024.04.20260,000,000,00310,000,000,0000,0000
CLEBI1.320,0024.300.00024.04.20260,000,000,000,000,0010.300,002.502.900.000103,0000
YUNSA5,99480.000.00027.04.20260,000,000,000,000,0036,55175.428.1130,3655
TRILC0,841.037.000.00027.04.20260,000,000,00540,890,000,0000,0000
KTLEV7,132.070.000.00028.04.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
MSGYO4,52469.768.11828.04.20260,000,000,000,000,0042,57200.000.0000,4257
OSMEN5,25401.411.20228.04.20260,000,000,000,000,004,9820.000.0000,0498
CEMZY6,702.300.000.00028.04.20260,000,000,00472,140,000,0000,0000
SMRVA6,36600.000.00029.04.20260,000,000,00408,470,000,0000,0000
ALARK108,30417.000.00029.04.2026-4,14-1.000,000,000,000,000,0000,0000
NETCD81,55137.000.00030.04.20260,000,000,000,000,00437,96600.000.0004,3796
KFEIN5,64197.500.00004.05.20260,000,000,000,000,002,034.000.0000,0203
ALARK108,30417.000.00004.05.20260,000,000,000,000,00318,501.328.145.0003,1850
EGGUB91,55100.000.00004.05.20260,000,000,000,000,00250,00250.000.0002,5000
MERKO0,96850.000.00005.05.20260,000,000,00638,340,000,0000,0000
MAVI36,94794.512.00006.05.20260,000,000,000,000,00167,301.329.252.0001,6730
LIDER7,67825.000.00006.05.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
NTGAZ10,34690.000.00006.05.20260,000,000,000,000,0086,96600.000.0000,8696
OYYAT26,48300.000.00006.05.20260,000,000,000,000,00377,431.132.286.5803,7743
ECZYT200,00105.000.00006.05.20260,000,000,000,000,00571,43600.000.0005,7143
ECILC56,15685.260.00006.05.20260,000,000,000,000,00175,121.200.000.0001,7512
KLKIM20,90460.000.00008.05.20260,000,000,000,000,0065,22300.000.0000,6522
A1YEN1,60600.000.00008.05.20260,000,000,00990,910,000,0000,0000
GRSEL287,25102.000.00011.05.20260,000,000,000,000,0073,5375.000.0000,7353
PAGYO114,3087.000.00011.05.20260,000,000,000,000,00575,45500.641.5005,7545
GIPTA27,50132.000.00012.05.20260,000,000,000,000,00152,97201.924.9941,5297
OZGYO1,601.000.000.00012.05.20260,000,000,000,000,001,6816.750.0000,0168
TEZOL7,05500.000.00012.05.20260,000,000,000,000,0045,00225.000.0000,4500
ALGYO2,872.028.600.00012.05.20260,000,000,000,000,005,00101.430.0000,0500
ASUZU41,24252.000.00012.05.20260,000,000,000,000,00238,10600.000.0002,3810
CCOLA81,052.798.078.60212.05.20260,000,000,000,000,00143,004.001.252.4011,4300
FRIGO2,28850.000.00013.05.20260,000,000,00188,910,000,0000,0000
EKDMR26,98320.000.00013.05.20260,000,0016,250,000,000,0000,0000
MCARD98,0092.600.00013.05.20260,000,000,000,000,00539,96500.000.0005,3996
MGROS484,75181.054.23313.05.20260,000,000,000,000,00455,66825.000.0004,5566
TRCAS44,34255.600.00013.05.20260,000,000,000,000,00234,74600.000.0002,3474
BRKVY47,0056.000.00013.05.20260,000,000,000,000,0052,7829.555.2770,5278
BEYAZ15,9099.687.50013.05.20260,000,000,000,000,0030,0930.000.0000,3009
AEFES18,245.921.052.63013.05.20260,000,000,000,000,0016,981.005.098.6840,1698
BIMAS408,001.200.000.00014.05.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
EGPRO31,12545.000.00014.05.20260,000,000,000,000,0064,22350.000.0000,6422
MTRKS20,14100.500.00015.05.20260,000,000,000,000,0019,9120.004.6300,1991
KRGYO3,41990.000.00015.05.20260,000,000,000,000,003,8438.000.0000,0384
GRSEL287,25102.000.00018.05.20260,000,000,000,000,0073,5375.000.0000,7353
SARKY18,231.000.000.00018.05.20260,000,000,000,000,0035,29352.941.2000,3529
ERBOS108,5020.000.00020.05.20260,000,000,000,000,00270,0054.000.0002,7000
GENTS3,81750.000.00020.05.20260,000,000,000,000,0015,69117.647.0250,1569
KTLEV7,132.070.000.00020.05.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
LKMNH10,76216.000.00020.05.20260,000,000,000,000,0023,1550.000.0000,2315
PETUN9,45020.05.20260,000,000,000,000,0024,5074.319.5250,2450
AGHOL32,362.435.345.18020.05.20260,000,000,000,000,0069,811.700.000.0000,6981
AVPGY49,50400.000.00020.05.20260,000,000,000,000,00250,001.000.000.0002,5000
LIDFA1,681.088.802.00021.05.20260,000,000,000,000,0015,64170.245.8000,1564
TRGYO90,751.000.000.00021.05.20260,000,000,000,000,00500,005.000.000.0005,0000
GRTHO89,00125.000.00022.05.20260,000,000,000,000,0044,9156.133.9000,4491
SASA1,8246.255.615.35725.05.20260,000,005,570,000,000,0000,0000
ENTRA4,344.040.550.00001.06.202619,001.000,000,00100,000,000,0000,0000
MACKO23,90100.000.00001.06.20260,000,000,000,000,00270,00270.000.0002,7000
SISE37,423.063.214.05601.06.20260,000,000,000,000,0058,761.800.000.0000,5876
AYES7,20150.000.00001.06.20260,000,000,000,000,0035,2952.941.1760,3529
AKCNS199,60191.447.06801.06.20260,000,000,000,000,00188,04360.000.0001,8804
LMKDC22,92516.179.70002.06.20260,000,000,000,000,00200,001.032.359.4002,0000
ISDMR61,352.900.000.00003.06.20260,000,000,000,000,00450,0013.050.000.0004,5000
EREGL37,107.000.000.00003.06.20260,000,000,000,000,0055,003.850.000.0000,5500
HEDEF18,243.000.000.00003.06.20260,000,000,0053,890,000,0000,0000
TABGD210,00261.292.00004.06.20260,000,000,000,000,00500,001.306.460.0005,0000
ATAKP32,58138.768.00004.06.20260,000,000,000,000,0070,0097.137.6000,7000
AVPGY49,50400.000.00005.06.20260,000,000,000,000,00250,001.000.000.0002,5000
SMRVA6,36600.000.00008.06.20260,000,000,000,000,0018,82112.930.0000,1882
SKBNK5,142.500.000.00008.06.20260,000,000,000,000,006,40160.000.0000,0640
IHLAS0,833.000.000.00009.06.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
YAPRK8,42298.200.00010.06.20260,000,000,000,000,002,507.455.0000,0250
ATATP222,7093.750.00010.06.20260,000,000,000,000,00100,0093.750.0001,0000
ULUFA1,511.080.000.00011.06.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
SASA1,8247.040.878.51512.06.20260,000,001,700,000,000,0000,0000
LOGO132,2095.000.00015.06.20260,000,000,000,000,00526,32500.000.0005,2632
TURSG5,5120.000.000.00015.06.20260,000,000,000,00100,000,0000,0000
BULGS11,44268.000.00015.06.20260,000,000,000,000,009,3325.000.0000,0933
BIMAS408,001.200.000.00017.06.20260,000,000,000,000,00200,002.400.000.0002,0000
AAGYO8,29701.000.00017.06.20260,000,000,000,000,0042,80300.000.0000,4280
KRVGD2,152.160.000.00018.06.20260,000,000,000,000,003,6578.745.2950,0365
EMPAE43,68170.000.00018.06.20260,000,000,000,000,0010,0017.000.0000,1000
BASGZ39,76700.000.00018.06.20260,000,000,000,000,00200,001.400.000.0002,0000
ULKER81,00369.275.85519.06.20260,000,000,000,000,00573,282.117.000.0005,7328
KTLEV7,132.070.000.00023.06.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
SVGYO2,561.083.000.00023.06.20260,000,000,000,000,000,778.339.1000,0077
BETAE52,30405.000.00023.06.20260,000,0015,000,000,000,0000,0000
MHRGY1,871.240.500.00024.06.20260,000,000,000,000,006,8184.473.0150,0681
EKGYO19,513.800.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0060,002.280.000.0000,6000
VKGYO1,643.450.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0010,20351.999.7050,1020
OZKGY11,801.456.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0019,87289.307.2000,1987
OSTIM1,16796.500.00024.06.20260,000,000,0035,000,000,0000,0000
ARASE95,30250.000.00024.06.20260,000,000,000,000,00200,00500.000.0002,0000
AHSGY6,10721.500.00024.06.20260,000,000,000,000,007,6255.000.0000,0762
CEMTS7,39500.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0030,00150.000.0000,3000
SRVGY2,133.250.000.00025.06.20260,000,000,000,000,007,69250.000.0000,0769
ZRGYO19,004.693.620.00025.06.20260,000,000,000,000,009,29436.271.5100,0929
HLGYO4,113.840.000.00026.06.20260,000,000,000,000,0057,552.210.000.0000,5755
ISKPL3,141.500.000.00026.06.20260,000,000,000,000,000,04646.7550,0004
PSGYO1,726.900.847.27626.06.20260,000,000,000,000,001,0270.320.3240,0102
EGEGY15,61200.000.00026.06.20260,000,000,000,000,0030,0060.000.0000,3000
ORZAX61,00338.500.00029.06.20260,000,0015,510,000,000,0000,0000
ISSEN5,49424.397.98230.06.20260,000,000,000,000,004,0016.975.9190,0400
KIMMR10,53240.000.00030.06.20260,000,000,000,000,0020,8350.000.0000,2083
SOHOE7,05306.760.33730.06.20260,000,0032,600,000,000,0000,0000
KCAER10,711.915.000.00001.07.20260,000,000,000,000,0016,97325.000.0000,1697
ISVEA18,81280.000.00001.07.20260,000,0023,930,000,000,0000,0000
INDES11,82750.000.00001.07.20260,000,000,000,000,0021,73163.000.0000,2173
GOLDA7,63250.000.00001.07.20260,000,0035,000,000,000,0000,0000
EKIM16,57832.000.00001.07.20260,000,0019,470,000,000,0000,0000
BMSTL38,22300.000.00001.07.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
GOODY2,051.520.000.00002.07.20260,000,000,00462,960,000,0000,0000
DOFER20,6255.750.00002.07.20260,000,000,000,000,0018,9910.588.2350,1899
ISGSY13,37500.000.00003.07.20260,000,000,00487,900,000,0000,0000
BRKSN5,8693.600.00003.07.20260,000,000,000,000,005,885.505.8890,0588
LILAK23,64590.000.00006.07.20260,000,000,000,000,00152,55900.025.0001,5255
SSAAT25,98660.388.99106.07.20260,000,0010,140,000,000,0000,0000
OZSUB36,98120.000.00006.07.20260,000,000,000,000,0061,6774.000.0000,6167
MEYSU7,75870.000.00007.07.20260,000,000,000,000,005,0043.500.0000,0500
LIDER7,67825.000.00008.07.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
PNLSN31,8075.000.00008.07.20260,000,000,000,000,0068,8051.596.2620,6880
SARAE35,80444.500.00008.07.20260,000,0020,020,000,000,0000,0000
SASA1,8252.501.931.14609.07.20260,000,0011,610,000,000,0000,0000
ISBIR54,5032.387.04013.07.20260,000,000,000,000,00100,0032.387.0401,0000
GIPTA27,50132.000.00014.07.20260,000,000,000,000,000,781.024.9930,0078
GENKM7,12609.000.00014.07.20260,000,000,000,000,0020,53125.000.0000,2053
EGPRO31,12545.000.00016.07.20260,000,000,000,000,0064,22350.000.0000,6422
GOLTS241,0018.000.00017.07.20260,000,000,000,000,00416,6775.000.0004,1667
METEN20,64635.000.00020.07.20260,000,0021,350,000,000,0000,0000
KTLEV7,132.070.000.00021.07.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
VAKFN0,906.000.000.00021.07.20260,000,000,000,0020,000,0000,0000
TAVHL271,25363.281.25021.07.20260,000,000,000,000,00180,50655.718.9511,8050
MASFN35,00555.000.00022.07.20260,000,0015,320,000,000,0000,0000
KARCL41,98830.000.00022.07.20260,000,0015,420,000,000,0000,0000
GRTHO89,00125.000.00022.07.20260,000,000,000,000,0044,9156.133.9000,4491
ALBTN19,99250.000.00022.07.20260,000,0028,000,000,000,0000,0000
SEKFK3,97200.000.00023.07.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
MERCN10,30190.370.94628.07.20260,000,000,000,000,0021,0140.000.0000,2101
DOCO10.685,0010.983.45828.07.20260,000,000,000,000,0013.468,651.479.323.516134,6865
MEDTR18,57119.000.00029.07.20260,000,000,000,000,0011,3413.500.0000,1134
QUICK42,66481.612.95029.07.20260,000,0010,030,000,000,0000,0000
OSMEN5,25401.411.20229.07.20260,000,000,000,000,004,9820.000.0000,0498
MOPAS17,00273.000.00031.07.20260,000,000,000,000,0027,4775.000.0000,2747
YEOTK26,38830.000.00031.07.20260,000,000,0075,0358,770,0000,0000
KTLEV7,137.000.000.00003.08.20260,000,000,000,00238,160,0000,0000
KRTEK5,72140.401.99403.08.2026300,001.000,000,000,000,000,0000,0000
GENIL5,054.500.000.00004.08.20260,000,000,000,000,001,6172.597.1500,0161
CVKMD12,123.780.000.00005.08.2026170,001.000,000,000,000,000,0000,0000
BOBET14,51380.000.00005.08.20260,000,000,000,000,0040,00152.000.0000,4000
GOKNR13,67350.000.00010.08.20260,000,000,000,000,0030,63107.202.4800,3063
VKGYO1,644.400.000.00010.08.20260,000,000,0027,540,000,0000,0000
PCILT30,54118.350.00010.08.20260,000,000,000,000,00253,49300.000.0002,5349
CITAS94,00180.000.00010.08.20260,000,0020,280,000,000,0000,0000
DERHL1,53989.179.08310.08.20260,000,000,00401,410,000,0000,0000
VSNMD26,22181.350.00011.08.20260,000,000,000,0055,000,0000,0000
AKMGY205,0037.264.00011.08.20260,000,000,000,000,00370,00137.876.8003,7000
KPEKS50,10125.100.00012.08.20260,000,0020,060,000,000,0000,0000
VEYAS69,70566.854.72312.08.20260,000,007,830,000,000,0000,0000
TKNKA38,46125.000.00012.08.20260,000,0024,800,000,000,0000,0000
DOAS141,20220.000.00013.08.20260,000,000,000,000,001.500,003.300.000.00015,0000
KLSYN14,48431.419.81617.08.20260,000,000,000,000,0015,0064.712.9720,1500
PLTUR14,47244.750.00017.08.20260,000,000,000,000,0060,88149.000.0000,6088
AKFIS17,333.819.504.46818.08.20260,000,000,00500,000,000,0000,0000
ORGE22,72400.000.00019.08.20260,000,000,00400,000,000,0000,0000
DNISI3,84520.000.00019.08.20260,000,000,00334,320,000,0000,0000
BEGYO3,45815.000.00020.08.20260,000,000,000,000,003,0725.000.0000,0307
KRTEK5,72137.984.61321.08.2026-1,721.000,000,000,000,000,0000,0000
AHGAZ47,162.600.000.00024.08.20260,000,000,000,000,005,77150.000.0000,0577
BKRGY5,08668.000.00024.08.20260,000,0025,000,000,000,0000,0000
ENERY14,049.000.000.00025.08.20260,000,000,000,000,001,67150.000.0000,0167
TGSAS106,0015.000.00025.08.20260,000,000,000,000,0030,004.500.0000,3000
INTET43,58160.000.00026.08.20260,000,0025,000,000,000,0000,0000
TURSG5,5120.000.000.00027.08.20260,000,000,000,000,0015,003.000.000.0000,1500
SDTTR14,88638.000.00027.08.20260,000,000,001.000,000,000,0000,0000
SUWEN4,96560.000.00031.08.20260,000,000,000,000,0017,86100.000.0000,1786
BLCYT1,611.000.000.00001.09.20260,000,000,00900,000,000,0000,0000
TBORG121,10322.508.25302.09.20260,000,000,000,000,00952,093.070.574.1289,5209
BRKSN5,8693.600.00004.09.20260,000,000,000,000,005,885.505.8890,0588
LIDER7,67825.000.00008.09.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
MHRGY1,871.860.750.00008.09.20260,000,000,0050,000,000,0000,0000
NETGL10,80312.500.00009.09.20260,000,000,280,000,000,0000,0000
ETILR7,00250.288.92410.09.20260,000,004,290,000,000,0000,0000
PLTUR14,47244.750.00010.09.20260,000,000,000,000,0060,88149.000.0000,6088
KORDS2,853.695.860.27214.09.20260,000,000,001.799,900,000,0000,0000
KLYPV49,78460.078.37014.09.20260,000,0011,820,000,000,0000,0000
ONRYT8,93251.320.00014.09.20260,000,000,00300,000,000,0000,0000
LIDFA1,681.650.000.00015.09.20260,000,000,0051,540,000,0000,0000
INFO1,231.920.672.00015.09.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
BULGS11,44268.000.00015.09.20260,000,000,000,000,009,3325.000.0000,0933
AKFGY2,493.900.000.00015.09.20260,000,000,000,000,001,3753.338.0340,0137
BIMAS408,001.200.000.00016.09.20260,000,000,000,000,00250,003.000.000.0002,5000
BIGCH3,49535.000.00018.09.20260,000,000,000,000,0010,0053.500.0000,1000
HRKET10,091.612.800.00021.09.20260,000,000,001.300,000,000,0000,0000
MEGMT3,392.544.000.00021.09.20260,000,000,00860,000,000,0000,0000
PETUN9,45303.345.00021.09.20260,000,000,000,000,0024,5074.319.5250,2450
AKFYE3,867.181.774.67621.09.20260,000,000,00500,000,000,0000,0000
MACKO23,90100.000.00022.09.20260,000,000,000,000,00180,00180.000.0001,8000
GIPTA27,50132.000.00022.09.20260,000,000,000,000,000,781.024.9930,0078
TAVHL271,25363.281.25022.09.20260,000,000,000,000,00180,50655.718.9511,8050
OFSYM54,30146.250.00023.09.20260,000,000,000,000,0042,0861.542.8480,4208
MOPAS17,00273.000.00025.09.20260,000,000,000,000,0027,4775.000.0000,2747
LKMNH10,76216.000.00028.09.20260,000,000,000,000,0023,1550.000.0000,2315
AYES7,20500.000.00029.09.20260,000,000,000,00233,330,0000,0000
KLRHO11,012.925.000.00030.09.20260,000,000,0080,000,000,0000,0000
KIMMR10,53240.000.00030.09.20260,000,000,000,000,0020,8350.000.0000,2083
TUPRS391,001.926.795.59830.09.20260,000,000,000,000,00674,7013.000.000.0006,7470
DESA8,12490.000.00030.09.20260,000,000,000,000,008,4041.176.4640,0840
SUNTK22,76474.600.00005.10.20260,000,000,000,000,0051,65245.130.9000,5165
AEFES18,245.921.052.63005.10.20260,000,000,000,000,0016,981.005.098.6840,1698
TRALT42,643.202.500.00006.10.20260,000,000,000,000,0050,001.601.250.0000,5000
KPEKS50,10125.100.00007.10.20260,000,000,000,000,0059,9575.000.0000,5995
RGYAS193,60331.000.00007.10.20260,000,000,000,000,00782,012.588.456.6097,8201
KRVGD2,152.160.000.00008.10.20260,000,000,000,000,001,5132.592.6370,0151
GUBRF391,00334.000.00014.10.20260,000,000,000,000,00449,101.500.000.0004,4910
ASTOR193,00998.000.00015.10.20260,000,000,000,000,00219,112.186.764.8062,1911
EBEBK79,70160.000.00015.10.20260,000,000,000,000,0062,50100.000.0000,6250
BEGYO3,45815.000.00020.10.20260,000,000,000,000,001,2310.000.0000,0123
BASCM11,45660.000.00021.10.20260,000,000,000,000,00106,06700.000.0001,0606
SRVGY2,133.250.000.00026.10.20260,000,000,000,000,007,69250.000.0000,0769
OSMEN5,25401.411.20226.10.20260,000,000,000,000,004,9820.000.0000,0498
DESA8,12490.000.00030.10.20260,000,000,000,000,009,6047.058.8160,0960
LIDER7,67825.000.00006.11.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
GOKNR13,67350.000.00009.11.20260,000,000,000,000,0030,63107.202.4800,3063
KBORU10,65600.000.00010.11.20260,000,000,000,000,002,0812.490.8450,0208
GIPTA27,50132.000.00017.11.20260,000,000,000,000,000,781.024.9930,0078
DURKN9,76132.500.00018.11.20260,000,000,000,000,009,3212.342.9580,0932
ASELS348,004.560.000.00024.11.20260,000,000,000,000,0042,761.950.000.0000,4276
OFSYM54,30146.250.00025.11.20260,000,000,000,000,0042,0861.542.8480,4208
DESA8,12490.000.00030.11.20260,000,000,000,000,009,6047.058.8160,0960
SUMAS216,506.224.40007.12.20260,000,000,000,000,00216,8913.500.0002,1689
TCELL98,302.200.000.00009.12.20260,000,000,000,000,00400,008.800.000.0004,0000
EBEBK79,70160.000.00015.12.20260,000,000,000,000,0062,50100.000.0000,6250
BIMAS408,001.200.000.00016.12.20260,000,000,000,000,00250,003.000.000.0002,5000
BEGYO3,45815.000.00021.12.20260,000,000,000,000,001,8415.000.0000,0184
SRVGY2,133.250.000.00025.12.20260,000,000,000,000,007,69250.000.0000,0769
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
A1CAP4,017,196,64-54,78-0,71
A1YEN1,603,683,64-4,16-0,04
AAGYO8,294,263,49-77,79-0,81
ACSEL83,403,082,87-20,39-0,34
ADEL24,340,220,274,680,07
ADESE0,5511,3610,89-47,47-0,48
ADGYO40,480,620,664,560,44
AEFES18,2451,9652,058,880,09
AFYON11,562,552,50-4,81-0,10
AGESA232,4066,0065,98-1,46-0,02
AGHOL32,3630,2930,367,580,11
AGROT1,283,803,44-36,22-0,38
AGYO6,570,010,010,000,00
AHGAZ47,1615,9215,996,730,14
AHSGY6,109,8410,0722,880,36
AKBNK67,1043,3143,7140,490,45
AKCNS199,601,551,52-3,02-0,12
AKENR7,550,600,55-5,24-0,11
AKFGY2,496,686,67-0,72-0,02
AKFIS17,334,864,69-17,90-0,36
AKFYE3,8621,6221,696,120,15
AKGRT5,2933,5033,29-20,33-0,28
AKHAN30,0017,1117,132,540,03
AKMGY205,000,340,33-0,42-0,03
AKSA10,1818,0017,97-2,65-0,03
AKSEN72,906,496,47-2,49-0,07
AKSGY9,408,278,21-6,32-0,08
AKSUE14,453,843,77-6,73-0,07
AKYHO1,441,681,66-2,32-0,03
ALARK108,3022,3822,391,590,02
ALBRK8,8019,7419,9723,100,25
ALBTN19,992,322,4310,420,12
ALCAR621,500,160,2610,300,10
ALCTL70,054,063,77-28,16-0,28
ALFAS27,148,849,0116,590,17
ALGYO2,875,635,706,620,07
ALKA5,721,591,54-4,32-0,10
ALKIM11,236,055,98-7,07-0,09
ALKLC57,2018,1916,81-138,29-1,52
ALTNY12,466,786,64-13,83-0,15
ALVES0,599,509,500,000,00
ANELE15,842,511,92-58,79-1,69
ANGEN7,280,940,62-32,18-0,35
ANHYT103,8016,9516,89-6,04-0,08
ANSGR24,2013,5513,593,930,09
ARASE95,3015,8615,870,660,01
ARCLK76,5513,1713,08-8,22-0,12
ARDYZ63,004,674,61-5,96-0,13
ARENA14,1925,9825,91-7,32-0,10
ARFYE12,196,225,40-81,85-0,82
ARMGD133,005,395,5616,720,31
ARSAN3,182,692,68-0,75-0,01
ARTMS32,487,197,18-0,49-0,01
ARZUM1,181,811,77-4,23-0,04
ASELS348,0051,6951,42-26,74-0,27
ASGYO9,311,091,04-5,29-0,06
ASTOR193,0065,1865,289,940,10
ASUZU41,245,595,54-4,83-0,05
ATAGY7,980,010,010,000,00
ATAKP32,585,114,97-13,59-0,15
ATATP222,7015,6515,7610,700,11
ATATR5,323,571,84-173,39-1,76
ATEKS92,000,320,320,000,00
ATLAS4,750,040,040,000,00
AVGYO15,410,880,77-11,21-0,18
AVHOL30,685,784,89-89,28-1,01
AVOD2,613,613,58-3,13-0,03
AVPGY49,503,433,452,000,03
AVTUR8,430,220,20-2,19-0,03
AYCES335,750,750,53-22,22-0,25
AYDEM24,0823,6023,20-39,85-0,42
AYEN24,325,395,37-1,65-0,02
AYGAZ291,5064,1764,14-3,15-0,06
AZTEK2,840,880,77-10,64-0,12
BAGFS21,086,176,09-7,15-0,09
BAHKM153,002,022,4947,110,67
BAKAB28,585,735,67-6,01-0,18
BALSU8,636,887,0113,130,14
BANVT127,7077,6177,610,470,02
BARMA5,857,387,35-3,15-0,03
BASGZ39,767,447,450,860,01
BAYRK2,911,601,50-10,57-0,13
BEGYO3,457,196,74-45,03-0,48
BERA11,187,287,15-12,99-0,14
BESLR10,822,252,23-2,24-0,09
BESTE18,624,254,00-24,74-0,25
BETAE52,307,607,48-11,71-0,13
BEYAZ15,901,151,10-5,00-0,10
BFREN101,2023,9023,83-6,97-0,09
BIENY13,450,990,71-28,16-0,29
BIGCH3,4910,3810,31-6,93-0,10
BIGEN17,262,362,36-0,420,00
BIGTK44,001,190,51-67,95-1,67
BIMAS408,0048,7448,72-1,60-0,02
BINBN41,7051,9651,982,980,03
BINHO5,060,990,36-63,51-0,64
BIOEN9,905,865,936,690,07
BIZIM18,242,172,08-9,15-0,10
BJKAS1,426,735,93-80,00-0,82
BKRGY5,088,247,76-48,25-0,57
BLCYT1,614,633,99-64,21-0,91
BLUME31,582,922,920,080,00
BMSCH8,950,780,856,610,08
BMSTL38,224,164,193,350,04
BNTAS5,171,291,21-8,07-0,10
BOBET14,510,700,52-18,16-0,21
BORLS2,146,566,7215,680,16
BORSK5,280,420,30-11,96-0,12
BOSSA5,280,340,32-1,36-0,06
BRISA69,5010,1710,10-7,30-0,07
BRKSN5,861,191,15-3,82-0,04
BRKVY47,004,974,79-17,83-0,18
BRLSM9,864,314,30-0,84-0,01
BRSAN661,5017,5917,48-10,79-0,13
BRYAT1.368,004,304,26-3,63-0,12
BSOKE5,9113,6911,81-188,69-2,61
BTCIM1,938,567,81-75,81-0,94
BUCIM4,823,793,78-1,39-0,02
BULGS11,448,215,47-273,92-2,98
BURCE22,743,803,822,370,02
BURVA403,250,860,882,050,03
BVSAN64,005,225,07-15,68-0,17
BYDNR21,6012,7012,40-30,08-0,39
CANTE1,065,055,04-1,21-0,01
CATES28,3811,159,98-117,14-1,19
CCOLA81,0587,1287,12-0,300,00
CELHA31,485,124,88-24,37-0,56
CEMAS2,980,810,70-10,52-0,12
CEMTS7,395,685,61-7,36-0,09
CEMZY6,7010,9110,76-14,78-0,42
CEOEM19,093,582,76-82,45-0,82
CGCAM18,225,455,38-7,46-0,11
CIMSA40,2810,3210,24-8,53-0,12
CITAS94,000,120,04-7,52-0,10
CLEBI1.320,004,694,711,790,04
CMBTN1.183,000,190,3617,210,20
CMENT217,100,170,170,000,00
CONSE1,607,457,31-13,90-0,14
COSMO85,000,680,8617,940,26
CRDFA16,891,051,1712,100,18
CRFSA221,600,040,2521,040,28
CUSAN18,705,622,46-316,08-3,29
CVKMD12,129,087,84-124,23-1,36
CWENE17,2411,1911,01-17,99-0,23
DAGI6,019,4010,78137,911,67
DAPGM2,9013,6812,85-83,24-0,88
DARDL1,103,863,81-5,31-0,13
DCTTR3,631,390,81-57,47-0,63
DENGE1,660,890,81-7,90-0,08
DERHL1,531,001,054,410,07
DERIM23,623,793,77-1,88-0,05
DESA8,124,444,21-22,63-0,49
DESPC28,583,383,33-4,88-0,07
DEVA79,203,553,52-3,82-0,22
DGATE61,908,988,97-0,210,00
DGGYO27,380,010,020,120,02
DGNMO4,712,822,885,880,13
DITAS8,055,235,5228,520,53
DMRGD6,601,481,32-15,92-0,23
DMSAS6,465,996,012,060,04
DNISI3,840,160,193,560,04
DOAS141,2022,4922,47-1,87-0,02
DOCO10.685,0040,6840,66-2,420,00
DOFER20,624,034,085,160,06
DOFRB69,9012,8312,79-4,02-0,04
DOGUB17,001,321,4311,650,14
DOHOL18,0828,2828,28-0,190,00
DOKTA15,051,291,28-0,76-0,04
DSTKF299,504,854,850,240,00
DUNYH18,695,783,13-265,03-4,33
DURDO7,015,925,85-6,77-0,15
DURKN9,768,358,12-22,54-0,28
DYOBY9,791,781,76-2,47-0,06
DZGYO6,922,171,97-19,43-0,69
EBEBK79,7013,9013,89-1,49-0,02
ECILC56,154,364,18-17,95-0,28
ECOGR22,7240,7440,9319,240,19
ECZYT200,003,213,13-7,83-0,19
EDATA3,704,203,22-98,39-1,23
EDIP26,760,760,57-18,95-0,22
EFOR18,4025,6525,56-9,14-0,12
EGEEN4.750,006,826,80-2,34-0,02
EGEGY15,615,645,23-41,57-0,46
EGEPO5,567,667,660,460,01
EGGUB91,552,001,87-12,69-0,21
EGPRO31,120,950,92-3,19-0,08
EGSER2,502,382,380,580,01
EKDMR26,9815,7113,22-249,68-2,70
EKGYO19,5120,4720,20-26,76-0,28
EKIM16,573,132,44-69,09-0,94
EKOS3,036,656,748,500,09
EKSUN4,167,657,727,360,08
ELITE19,294,394,27-11,94-0,13
EMKEL6,846,957,1823,600,31
EMPAE43,688,418,8847,230,47
ENDAE11,721,741,61-12,22-0,17
ENERY14,0410,6510,9630,760,40
ENJSA112,8034,5734,591,200,01
ENKAI79,7525,8925,88-0,41-0,01
ENPRA39,000,010,010,000,00
ENSRI2,829,019,075,490,06
ENTRA4,342,282,26-2,26-0,02
EPLAS5,312,532,40-12,88-0,18
ERBOS108,503,173,12-4,84-0,05
ERCB40,000,640,07-57,14-0,71
EREGL37,1034,4834,5810,070,11
ERSU18,801,771,74-3,27-0,05
ESCAR13,5726,4225,62-80,65-1,16
ESCOM4,161,261,07-18,43-0,18
ESEN2,3212,5112,45-5,47-0,05
ETILR7,001,381,12-25,94-0,30
ETYAT12,502,642,640,000,00
EUHOL7,000,240,240,000,00
EUKYO9,304,284,389,710,10
EUPWR46,1630,2630,24-2,48-0,03
EUREN2,616,536,38-14,67-0,15
EUYO3,902,752,9520,280,22
EYGYO1,770,920,59-33,38-0,49
FADE11,035,444,94-50,73-0,52
FENER2,384,634,35-28,05-0,33
FLAP10,950,180,12-5,93-0,08
FMIZP242,305,375,28-8,17-0,09
FONET4,083,353,4711,710,12
FORMT0,9210,199,91-28,36-0,29
FORTE93,004,854,915,580,06
FRIGO2,288,996,86-213,13-2,29
FRMPL21,445,415,10-30,77-0,31
FROTO71,8520,3319,93-39,87-0,40
FZLGY5,011,811,42-39,42-0,96
GARAN130,506,286,280,650,03
GARFA22,381,301,22-8,27-0,34
GEDIK4,840,540,53-0,71-0,06
GEDZA20,721,531,49-4,08-0,07
GENIL5,0516,9815,52-145,75-2,04
GENKM7,124,114,3120,130,21
GENTS3,814,214,02-19,04-0,26
GEREL28,641,210,80-40,93-0,76
GESAN36,8013,6212,89-72,70-0,75
GIPTA27,502,432,27-16,31-0,16
GLBMD9,880,650,650,000,00
GLCVY37,528,888,912,150,02
GLRMK131,104,614,643,140,04
GLRYH1,873,003,1818,110,23
GLYHO17,7124,8124,821,260,02
GMTAS49,4038,3338,11-22,03-0,26
GOKNR13,673,723,66-5,98-0,07
GOLDA7,6314,4115,0362,340,66
GOLTS241,006,996,82-16,43-0,17
GOODY2,0549,9450,0410,360,20
GOZDE17,940,820,79-2,75-0,11
GRNYO8,331,781,59-19,21-0,22
GRSEL287,2510,7210,796,430,08
GRTHO89,007,799,44164,182,78
GSDDE11,312,012,020,950,02
GSDHO4,3412,7612,60-15,29-0,31
GSRAY0,782,242,17-7,30-0,14
GUBRF391,0012,1311,98-14,78-0,18
GUNDG81,200,850,74-11,53-0,35
GWIND19,4815,3215,23-9,10-0,10
GZNMI24,765,856,3853,590,82
HALKB43,060,660,66-0,21-0,03
HATEK7,435,134,84-28,85-0,40
HATSN26,349,488,22-126,34-1,46
HDFGS1,632,972,39-57,95-0,62
HEDEF18,240,410,410,530,02
HEKTS2,119,109,05-5,63-0,06
HKTM11,111,501,576,250,06
HLGYO4,115,625,8219,950,30
HOROZ42,224,234,21-2,05-0,03
HRKET10,0918,4518,37-8,68-0,09
HTTBT32,5425,8225,896,620,07
HUBVC1,982,402,38-2,06-0,02
HUNER4,201,391,466,710,07
HURGZ4,540,830,67-15,12-0,30
ICBCT14,552,872,881,260,04
ICUGS1,204,942,35-259,21-2,62
IDGYO2,121,131,163,080,03
IEYHO25,3416,1516,150,460,01
IHAAS13,5237,8836,58-130,36-1,30
IHEVA1,521,681,680,000,00
IHGZT0,882,002,1514,510,17
IHLAS0,8314,0513,96-8,79-0,10
IHLGM1,1217,9217,84-7,05-0,09
IHYAY0,980,240,19-5,28-0,06
IMASM1,514,914,64-27,10-0,27
INDES11,8216,8216,864,150,04
INFO1,230,910,77-13,87-0,28
INGRM283,500,190,18-1,51-0,11
INGRM283,500,190,18-1,51-0,11
INTEM181,203,493,533,840,15
INTET43,584,303,25-104,77-1,25
INVEO5,190,160,14-2,07-0,13
INVES722,008,078,06-0,62-0,01
ISBIR54,500,030,030,000,00
ISBTR415.002,500,030,030,000,00
ISCTR13,0123,7424,2146,550,56
ISDMR61,3521,7821,69-8,91-0,09
ISFIN16,0010,6210,61-1,72-0,03
ISGSY13,371,921,19-72,92-0,87
ISGYO21,527,867,860,250,00
ISKPL3,140,680,734,470,06
ISKUR4.125.000,000,130,130,000,00
ISMEN29,0434,4334,31-11,48-0,12
ISSEN5,492,892,76-13,29-0,17
ISVEA18,810,251,54129,221,37
ISYAT6,370,000,00-0,34-0,01
IZENR3,5612,3713,0164,430,96
IZFAS18,635,155,150,000,00
IZINV30,203,743,762,540,03
IZMDC6,237,907,85-4,82-0,11
JANTS12,840,380,32-6,20-0,11
KAPLM147,208,538,12-40,66-0,45
KARCL41,980,870,39-47,33-0,55
KAREL5,529,599,39-19,42-0,22
KARSN8,394,674,41-25,40-0,60
KARTN110,006,416,02-39,07-0,94
KATMR1,386,756,32-43,28-0,50
KAYSE2,9111,4011,28-11,86-0,14
KBORU10,654,784,23-54,68-0,77
KCAER10,7118,4718,07-39,88-0,40
KCHOL211,2054,8654,75-10,65-0,11
KENT268,250,000,000,000,00
KERVN6,770,000,000,000,00
KFEIN5,642,092,01-7,29-0,08
KGYO7,970,490,46-3,03-0,08
KIMMR10,539,919,77-14,07-0,17
KLGYO3,981,561,51-5,70-0,07
KLKIM20,907,267,19-7,04-0,08
KLMSN21,002,782,56-21,52-0,26
KLNMA7,304,584,580,000,00
KLRHO11,0113,0012,18-81,74-1,54
KLSER18,445,155,11-3,90-0,04
KLSYN14,4816,8817,2233,980,36
KLYPV49,785,395,30-9,05-0,21
KMPUR13,7813,5613,48-7,17-0,07
KNFRT9,332,511,79-72,43-1,63
KOCMT2,611,821,9412,760,14
KONKA7,732,021,98-3,54-0,05
KONTR1,922,622,53-8,73-0,09
KONYA3.380,0053,5553,52-2,95-0,06
KOPOL3,005,104,95-15,19-0,27
KORDS2,859,799,38-40,56-0,49
KOTON9,611,361,29-6,49-0,08
KPEKS50,101,540,24-129,72-1,50
KRDMA39,3618,0418,2924,650,25
KRDMB57,804,714,49-22,78-0,26
KRDMD43,1625,6025,8727,110,30
KRGYO3,413,342,68-65,37-0,71
KRONT18,306,106,132,560,03
KRPLS11,0117,1916,91-27,93-0,28
KRSTL7,229,649,7611,230,12
KRTEK5,720,750,837,730,08
KRVGD2,1521,3021,321,980,02
KSTUR1.799,000,060,060,000,00
KTLEV7,137,707,66-3,74-0,09
KTSKR59,905,595,51-8,04-0,08
KUTPO63,002,932,73-20,33-0,21
KUVVA89,550,640,49-14,61-0,16
KUYAS11,197,747,8814,380,18
KZBGY1,289,899,80-8,88-0,13
KZGYO17,882,452,21-23,96-0,28
LIDER7,6711,039,88-115,40-2,47
LIDFA1,6810,309,86-43,80-0,45
LILAK23,648,688,53-14,96-0,39
LINK3,339,429,31-11,15-0,15
LKMNH10,766,516,41-9,55-0,11
LMKDC22,922,232,14-8,77-0,10
LOGO132,2030,5730,658,700,11
LRSHO1,791,751,783,770,04
LUKSK59,701,491,48-0,69-0,04
LXGYO6,725,444,94-49,86-0,56
LYDHO45,187,837,72-10,85-0,49
LYDYE6.525,0014,6314,630,170,00
MAALT773,000,300,20-9,45-0,28
MACKO23,908,148,03-10,87-0,15
MAGEN7,4018,8118,16-65,18-1,68
MAKIM12,420,810,80-0,370,00
MAKTK6,162,882,923,970,07
MANAS3,985,803,32-248,53-3,58
MARBL8,251,441,43-1,61-0,02
MARMR1,408,358,6630,880,31
MARTI1,631,492,3687,201,19
MASFN35,002,992,30-68,18-0,83
MAVI36,9452,3552,24-10,58-0,11
MCARD98,000,130,02-10,83-0,11
MEDTR18,573,523,51-0,68-0,01
MEGAP1,080,260,260,000,00
MEGMT3,398,988,74-23,47-0,24
MEKAG1,867,036,88-14,90-0,16
MEPET19,980,480,48-0,060,00
MERCN10,306,986,77-21,46-0,23
MERIT13,030,720,796,740,25
MERKO0,961,711,31-39,91-0,46
METEN20,6412,4813,4394,681,34
METRO7,712,782,65-12,56-0,22
MEYSU7,752,812,06-75,85-0,78
MGROS484,7540,1340,3723,910,26
MHRGY1,876,746,36-37,93-0,56
MIATK25,004,975,1720,040,21
MNDRS9,051,791,72-7,04-0,12
MNDTR3,8782,8182,80-1,42-0,08
MOBTL10,637,987,87-11,08-0,11
MOGAN8,819,609,7111,150,11
MOPAS17,0014,2313,47-76,66-0,81
MPARK426,7550,3050,24-5,80-0,06
MRGYO1,321,631,08-54,46-0,77
MRSHL1.255,0079,4679,46-0,90-0,05
MSGYO4,520,280,23-4,48-0,06
MTRKS20,144,804,68-11,76-0,13
MZHLD4,060,010,010,000,00
NATEN3,684,714,61-9,88-0,10
NETAS76,607,937,92-1,50-0,02
NETCD81,555,315,26-4,58-0,05
NETGL10,801,330,23-110,15-1,30
NIBAS3,241,051,061,020,01
NTGAZ10,348,328,330,440,00
NTHOL35,702,992,990,110,01
NUGYO6,673,873,79-7,12-0,14
NUHCM209,3021,1521,14-0,93-0,01
OBAMS4,324,274,20-6,68-0,07
OBASE21,044,034,095,980,07
ODAS5,748,358,17-17,84-0,19
ODINE77,855,674,71-95,76-2,31
OFSYM54,304,394,478,180,09
ONCSM85,952,370,64-173,40-1,86
ONRYT8,934,003,81-18,34-0,19
ORCAY2,343,803,71-9,04-0,09
ORGE22,7230,7930,62-17,44-0,18
ORZAX61,0011,7211,15-56,76-0,61
OSMEN5,254,093,84-24,63-0,30
OSTIM1,162,832,72-10,76-0,13
OTKAR327,0010,6610,51-14,35-0,15
OTTO127,600,622,40178,161,83
OYAKC20,206,126,120,140,01
OYAYO31,860,500,532,860,05
OYLUM6,531,341,29-5,22-0,07
OYYAT26,488,007,93-6,67-0,32
OZATD548,502,772,770,000,00
OZGYO1,603,812,93-88,10-1,28
OZKGY11,807,777,73-4,72-0,06
OZRDN11,621,111,10-1,20-0,02
OZSUB36,9813,3512,96-39,38-0,32
OZYSR11,669,049,02-2,05-0,04
PAGYO114,305,945,94-0,51-0,01
PAHOL1,034,434,15-27,72-0,28
PAMEL43,500,250,15-10,27-0,30
PAPIL6,932,753,0429,140,29
PARSN55,900,650,58-7,05-0,10
PASEU41,509,108,95-15,08-0,65
PATEK12,765,535,46-6,54-0,07
PCILT30,544,334,4612,100,14
PEKGY1,3211,0310,65-38,28-0,70
PENGD7,179,749,54-20,26-0,26
PENTA9,528,938,85-8,51-0,10
PETKM20,7818,5818,8325,490,26
PETUN9,454,294,11-17,78-0,24
PGSUS129,7011,3011,14-15,75-0,20
PINSU8,453,693,722,920,03
PKART87,0033,2132,90-30,55-0,44
PKENT104,202,011,98-3,01-0,09
PLTUR14,471,821,9917,580,18
PNLSN31,804,764,74-2,55-0,05
PNSUT9,940,220,16-6,14-0,07
POLHO17,159,219,20-0,85-0,01
POLTK3.540,0028,3228,320,520,01
PRDGS4,123,773,42-35,46-0,36
PRKAB23,541,971,83-14,21-0,15
PRKME13,750,310,29-2,58-0,03
PRZMA12,130,374,00362,934,57
PSDTC83,001,140,80-33,58-0,40
PSGYO1,727,527,47-5,67-0,07
QNBFK39,220,000,000,000,00
QNBTR152,400,000,000,000,00
QUAGR1,748,129,0895,491,37
QUICK42,661,691,56-12,40-0,16
RALYH29,8610,4710,480,820,01
RAYSG123,6086,2086,200,050,00
REEDR3,116,396,29-10,13-0,11
RGYAS193,6040,7240,68-3,89-0,05
RNPOL1,650,080,080,260,00
RODRG13,232,842,73-10,69-0,12
RTALB2,342,441,71-73,35-0,75
RUBNS14,175,995,84-14,57-0,17
RUZYE3,771,972,9597,191,34
RYGYO50,5047,5647,581,580,02
RYSAS26,0859,5459,53-0,47-0,01
SAFKR11,992,972,84-12,64-0,13
SAHOL84,7531,8833,01113,331,22
SAMAT3,700,770,69-7,93-0,09
SANEL29,302,352,02-33,08-0,40
SANFM4,288,087,92-15,94-0,19
SANKO19,791,972,013,880,07
SARAE35,806,435,46-97,32-0,98
SARKY18,236,176,01-15,66-0,19
SASA1,8211,5014,98347,964,94
SAYAS38,121,521,24-27,36-0,28
SDTTR14,886,456,40-5,33-0,06
SEGMN16,506,635,51-111,52-2,39
SEGYO2,762,482,502,520,03
SEKFK3,970,680,680,600,01
SEKUR4,422,402,9050,500,52
SELEC71,9012,9612,43-53,14-0,85
SELVA1,082,542,46-8,05-0,08
SERNT6,272,922,41-51,11-0,51
SEYKM2,841,861,83-3,01-0,03
SILVR1,551,661,759,050,10
SISE37,4210,4310,38-4,87-0,06
SKBNK5,148,578,591,110,02
SKTAS2,443,893,70-18,22-0,20
SKYLP85,550,860,49-36,65-0,55
SKYMD12,751,341,9258,100,58
SMART14,365,815,72-8,50-0,09
SMRTG4,6011,3210,63-69,78-0,71
SMRVA6,3614,9413,31-162,18-1,63
SNGYO2,639,999,990,170,00
SNICA2,161,521,541,470,02
SNPAM18,750,000,000,000,00
SOHOE7,055,174,88-29,12-0,31
SOKE7,472,712,23-47,82-0,68
SOKM58,6038,6638,682,000,03
SONME119,000,530,42-11,14-0,12
SRVGY2,1318,8118,64-17,05-0,17
SSAAT25,981,841,9510,620,15
SUNTK22,767,467,45-1,15-0,01
SURGY18,555,805,74-5,49-0,06
SUWEN4,9614,1914,16-3,72-0,04
SVGYO2,560,300,19-10,24-0,11
TABGD210,0059,1059,04-5,62-0,06
TARKM343,004,184,12-5,40-0,05
TATEN4,767,957,32-62,42-0,64
TATGD15,2511,1311,174,750,05
TAVHL271,2563,9663,87-8,57-0,10
TBORG121,100,980,96-2,15-0,09
TCELL98,3076,9976,89-10,00-0,19
TCKRC119,9010,7210,8512,760,16
TDGYO7,240,640,640,000,00
TEHOL5,2712,4612,460,000,00
TEKTU3,947,457,450,760,01
TERA27,3811,5411,540,000,00
TEZOL7,055,495,512,080,02
TGSAS106,001,361,5821,480,24
THYAO279,2524,1524,01-14,19-0,15
TKFEN214,507,247,16-7,38-0,23
TKNKA38,461,120,58-54,49-0,68
TKNSA13,433,103,04-6,13-0,06
TLMAN58,052,782,74-3,56-0,04
TMPOL128,800,180,07-11,36-0,17
TMSN51,753,723,60-11,91-0,16
TNZTP25,3011,2811,15-13,20-0,14
TOASO250,2524,9024,87-2,60-0,03
TRALT42,6431,0231,2522,510,27
TRCAS44,343,042,95-9,19-0,32
TRENJ92,6022,8923,0213,600,15
TRGYO90,7516,7716,77-0,47-0,01
TRHOL495,001,801,800,000,00
TRILC0,841,191,190,000,00
TRMET129,3038,4338,5310,380,11
TSGYO4,761,461,44-1,95-0,07
TSKB9,8727,1427,217,390,10
TSPOR0,824,894,66-23,36-0,23
TTKOM52,5037,6237,7816,740,19
TTRAK379,7529,2229,3714,790,15
TUCLK2,800,130,13-0,130,00
TUKAS1,943,843,873,200,06
TUPRS391,0051,2151,221,150,01
TUREX5,862,122,3421,300,23
TURGG25,441,261,281,720,02
TURSG5,5111,6311,641,110,04
UCAYM13,714,644,48-16,21-0,16
UFUK359,503,123,174,140,19
ULAS14,951,091,100,810,01
ULKER81,0075,5575,593,510,07
ULUFA1,517,387,13-25,81-0,30
ULUSE141,0081,0881,2617,540,92
ULUUN6,601,681,712,830,04
UNLU9,631,801,45-35,42-0,62
USAK0,423,243,240,000,00
USHOL63,902,973,025,030,05
VAKBN34,241,000,99-1,16-0,17
VAKFA8,820,920,92-0,140,00
VAKFN0,906,215,94-27,87-0,32
VAKKO54,5014,5114,520,830,01
VANGD73,001,081,2617,570,18
VBTYZ21,8012,1712,279,770,10
VERTU24,903,143,00-14,30-0,17
VERUS503,0037,5337,530,190,01
VESBE3,714,594,48-10,07-0,14
VESTL16,782,212,14-6,73-0,13
VEYAS69,705,675,33-33,90-1,03
VKFYO19,501,981,40-58,28-1,07
VKGYO1,648,338,418,640,16
VKING14,340,210,3413,720,25
VRGYO1,211,040,93-11,25-0,11
VSNMD26,228,168,182,170,02
YAPRK8,420,490,6717,880,19
YATAS25,7614,2514,13-11,83-0,15
YAYLA13,243,663,703,850,04
YEOTK26,3811,0511,104,780,06
YESIL0,843,602,70-90,04-0,97
YGGYO212,706,586,601,300,02
YIGIT15,481,181,09-8,49-0,08
YKBNK35,9423,4323,6723,540,34
YKSLN2,438,257,27-97,70-1,03
YUNSA5,996,976,90-6,77-0,07
YYAPI0,570,550,550,000,00
YYLGD7,349,679,56-11,57-0,17
ZEDUR5,062,812,842,310,02
ZERGY7,330,240,251,580,02
ZGYO14,5841,8942,4758,360,99
ZOREN1,7232,8932,81-8,32-0,12
ZRGYO19,004,624,62-0,060,00
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi
F/K FD/FAVÖK PD/DD
Kod Kapanış (TL) F/K Tahmin Prim/İsk. (%) FD/FAVÖK Tahmin Prim/İsk. (%) PD/DD Tahmin Prim/İsk. (%)
AEFES 18,24 8,5 -14,2 3,1 -30,4 0,9 -29,8
AGESA 232,40 5,5 -52,3 A/D 2,6 -49,0
AGHOL 32,36 12,3 37,6 2,0 -27,7 0,6 -52,0
AKBNK 67,10 4,5 -10,2 A/D 0,9 -21,0
AKCNS 199,60 22,2 59,8 8,0 7,4 1,1 -39,6
AKFYE 3,86 6,3 -10,2 8,4 2,3 0,4 -83,9
AKGRT 5,29 2,1 -68,4 A/D 0,7 -65,8
AKSEN 72,90 27,8 146,8 7,3 6,0 1,2 -47,6
AKSGY 9,40 3,3 -10,4 5,2 -55,9 0,4
ALBRK 8,80 2,6 -64,2 A/D 0,7 -38,0
ANHYT 103,80 5,3 -37,9 A/D 2,5 -18,9
ANSGR 24,20 2,8 -53,0 A/D 1,0 -29,5
ARCLK 76,55 A/D 7,1 0,5 0,6 -62,5
ASELS 348,00 24,0 59,9 22,6 63,1 4,4 46,6
ASTOR 193,00 19,2 10,1 10,1 -9,4 3,4 -44,1
ATAKP 32,58 4,8 -77,4 7,1 -27,9 0,5 -66,9
AVPGY 49,50 3,5 -55,3 5,9 13,1 0,4
AYDEM 24,08 A/D 5,6 -27,3 0,4 -64,9
BALSU 8,63 4,1 -87,8 7,6 -39,0 1,1 -71,6
BIMAS 408,00 24,8 54,6 8,4 -19,1 2,2 -58,4
CCOLA 81,05 9,8 -12,4 5,7 -5,3 2,3 14,8
CIMSA 40,28 9,0 -0,8 6,5 -13,6 1,1 -30,9
DOAS 141,20 17,8 160,9 4,6 -3,1 0,4 -79,2
DOHOL 18,08 11,5 28,7 0,3 -92,1 0,6 -51,7
EKGYO 19,51 5,7 -23,3 5,5 -24,7 0,4 -66,3
ENJSA 112,80 18,8 93,7 3,7 -10,0 1,1 -27,3
ENKAI 79,75 10,7 -10,7 6,8 -0,1 1,0 -14,5
ENTRA 4,34 34,9 220,1 6,8 -31,8 0,4 -63,1
EREGL 37,10 24,8 111,3 10,7 59,7 0,9 -36,0
FROTO 71,85 8,2 -11,1 7,3 -11,0 1,3 -75,4
GARAN 130,50 3,8 -20,4 A/D 1,0 -23,4
GOKNR 13,67 3,1 -77,8 2,1 -55,8 0,3 -80,9
GWIND 19,48 12,9 12,4 5,5 -19,5 0,6 -78,4
HALKB 43,06 6,3 4,2 A/D 1,2 -8,1
HTTBT 32,54 16,6 -45,1 9,2 -55,2 2,1 -48,0
ISGYO 21,52 33,7 557,6 16,8 6,5 0,3 -85,6
KCAER 10,71 19,5 4,9 5,9 -25,4 1,6 -37,0
KOTON 9,61 66,8 515,0 2,0 -40,6 0,9 -52,8
KRDMD 43,16 101,9 959,9 5,7 13,6 0,5 -68,6
LILAK 23,64 7,3 -37,8 2,7 -34,9 0,7 -42,5
LOGO 132,20 15,9 -16,5 4,6 -53,2 2,6 -42,2
MAVI 36,94 10,2 -30,8 2,4 -46,7 1,8 -57,3
MGROS 484,75 11,6 4,0 2,6 -57,5 0,8 -87,6
MOGAN 8,81 5,5 -4,1 6,0 -15,3 0,2 -83,9
MPARK 426,75 10,7 -14,9 4,5 -25,0 1,6 -77,9
OTKAR 327,00 8,4 -45,9 9,4 -44,5 1,5 -82,2
OYAKC 20,20 16,3 52,8 5,6 -33,1 1,4 -44,7
OZKGY 11,80 0,5 -90,9 A/D A/D
PETKM 20,78 81,0 1.055,2 34,4 363,4 0,8 -55,2
PGSUS 129,70 A/D 7,8 -6,6 0,5 -68,0
RGYAS 193,60 3,8 -33,2 6,8 -15,4 0,3
SELEC 71,90 9,6 -13,5 2,9 -48,1 1,0 -39,8
SOKM 58,60 10,7 -6,0 1,6 -76,9 0,7 -94,6
TABGD 210,00 13,7 -22,2 4,1 -19,0 1,7 -34,2
TAVHL 271,25 21,7 71,9 6,0 -26,5 1,0 -30,5
TCELL 98,30 8,4 -21,2 2,4 -34,2 0,8 -53,7
THYAO 279,25 4,2 -24,1 5,1 -27,6 0,3 -68,9
TKNSA 13,43 10,4 -10,3 1,2 -70,5 A/D
TOASO 250,25 8,8 -17,5 10,3 28,4 1,6 -58,4
TRALT 42,64 11,6 4,7 8,0 -10,8 2,2 -2,6
TRGYO 90,75 7,3 45,4 6,7 -24,5 0,5
TSKB 9,87 2,0 -48,5 A/D 0,5 -56,2
TTKOM 52,50 3,6 -60,5 2,2 -37,1 0,7 -75,0
TTRAK 379,75 A/D 12,9 68,5 2,0 -62,4
TUPRS 391,00 5,5 -34,3 3,1 -53,1 1,4 -39,8
TURSG 5,51 4,2 -46,5 A/D 1,7 -18,1
ULKER 81,00 3,7 -60,2 3,1 -49,7 0,6 -71,2
VAKBN 34,24 3,8 -5,6 A/D 0,8 -23,5
VESTL 16,78 A/D 7,0 34,1 0,1 -89,4
YATAS 25,76 10,7 -2,7 7,3 34,5 0,3 -91,2
YKBNK 35,94 4,7 8,5 A/D 1,0 -19,8
2026 yılının tahminleri ile hesaplanmıştır
Prim ya da iskonto oranları sıfırdan küçük değerler için iskontolu, sıfırdan büyük değerler primli olduğunu göstermektedir.
A/D = Oranlar hesaplanırken 0’dan küçük ve 40’dan büyük değerler anlamsız değer (A/D) olarak gösterilmektedir.
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
A1CAP4,011,6A/DA/D0,36/2026
A1YEN1,607,53,62,20,36/2026
AAGYO8,29A/DA/DA/D0,46/2026
ACSEL83,40A/D9,91,11,36/2026
ADEL24,34A/DA/D2,94,66/2026
ADESE0,5531,8A/DA/D0,26/2026
ADGYO40,48A/DA/DA/D1,36/2026
AEFES18,2410,83,30,60,96/2026
AFYON11,56A/D3,10,80,66/2026
AGESA232,406,3A/DA/D3,56/2026
AGHOL32,3616,5A/DA/D0,66/2026
AGROT1,28A/DA/D1,60,46/2026
AGYO6,57A/DA/DA/D0,36/2026
AHGAZ47,1621,611,73,62,06/2026
AHSGY6,101,2A/DA/D0,46/2026
AKBNK67,105,2A/DA/D1,16/2026
AKCNS199,60A/D10,91,31,36/2026
AKENR7,55A/DA/D1,40,36/2026
AKFGY2,495,2A/DA/D0,36/2026
AKFIS17,3337,8A/D7,01,86/2026
AKFYE3,8610,211,35,90,46/2026
AKGRT5,293,7A/DA/D1,06/2026
AKHAN30,00A/D12,31,01,46/2026
AKMGY205,009,2A/DA/D0,76/2026
AKSA10,186,17,71,51,16/2026
AKSEN72,9024,210,23,41,36/2026
AKSGY9,405,9A/DA/D0,46/2026
AKSUE14,45A/DA/D12,50,96/2026
AKYHO1,44A/DA/DA/D0,56/2026
ALARK108,306,5A/DA/D0,56/2026
ALBRK8,803,1A/DA/D0,86/2026
ALBTN19,99A/D13,42,32,06/2026
ALCAR621,50A/DA/D1,03,36/2026
ALCTL70,05A/D3,40,20,86/2026
ALFAS27,1433,313,51,41,56/2026
ALGYO2,87A/DA/DA/D0,36/2026
ALKA5,72A/D28,91,41,76/2026
ALKIM11,23A/D11,30,60,76/2026
ALKLC57,20A/D10,31,52,26/2026
ALTNY12,46A/D20,24,22,36/2026
ALVES0,5911,42,00,40,36/2026
ANELE15,84A/DA/D0,76,06/2026
ANGEN7,28A/D28,32,40,96/2026
ANHYT103,806,6A/DA/D3,46/2026
ANSGR24,203,3A/DA/D1,06/2026
ARASE95,308,12,40,61,06/2026
ARCLK76,55A/D7,60,40,76/2026
ARDYZ63,0015,16,02,73,06/2026
ARENA14,19A/D16,40,20,83/2026
ARFYE12,19A/D30,83,71,16/2026
ARMGD133,0014,317,02,43,96/2026
ARSAN3,1817,539,49,20,46/2026
ARTMS32,4821,214,86,10,96/2026
ARZUM1,18A/DA/D0,5A/D6/2026
ASELS348,0038,526,57,05,26/2026
ASGYO9,310,9A/DA/D0,26/2026
ASTOR193,0017,213,14,34,46/2026
ASUZU41,24A/D26,00,70,76/2026
ATAGY7,98A/DA/DA/D0,46/2026
ATAKP32,58A/D8,71,00,66/2026
ATATP222,708,94,43,13,36/2026
ATATR5,324,76,01,70,66/2026
ATEKS92,001,0A/D3,50,36/2026
ATLAS4,75A/DA/DA/D0,56/2026
ATSYH80,60A/DA/DA/D4,96/2026
AVGYO15,4110,8A/DA/D0,76/2026
AVHOL30,68A/DA/DA/D1,06/2026
AVOD2,61A/D32,20,90,66/2026
AVPGY49,5015,1A/DA/D0,46/2026
AVTUR8,43A/DA/D9,60,36/2026
AYCES335,75A/DA/D20,31,56/2026
AYDEM24,0812,17,62,70,36/2026
AYEN24,3237,86,11,80,36/2026
AYES7,201,812,60,30,96/2026
AYGAZ291,507,114,60,60,86/2026
AZTEK2,84A/D16,00,51,56/2026
BAGFS21,0814,86,91,70,36/2026
BAHKM153,00A/DA/D8,36,06/2026
BAKAB28,58A/D7,20,40,66/2026
BALAT51,45A/DA/DA/D19,16/2026
BALSU8,6337,78,61,01,612/2025
BANVT127,70A/DA/D0,31,06/2026
BARMA5,85A/D14,91,90,36/2026
BASCM11,4538,16,10,60,96/2026
BASGZ39,767,03,40,40,86/2026
BAYRK2,91A/D12,23,73,16/2026
BEGYO3,45A/DA/DA/D0,56/2026
BERA11,18A/DA/DA/D0,26/2026
BESLR10,825,22,50,30,46/2026
BESTE18,629,614,16,50,76/2026
BETAE52,3028,722,04,83,66/2026
BEYAZ15,90A/D2,30,01,26/2026
BFREN101,20A/D37,53,715,46/2026
BIENY13,45A/D5,40,80,36/2026
BIGCH3,49A/D2,00,51,36/2026
BIGEN17,26A/D16,38,92,86/2026
BIGTK44,00A/D8,41,71,06/2026
BIMAS408,0016,69,40,62,46/2026
BINBN41,70A/DA/D8,12,56/2026
BINHO5,06A/DA/DA/D0,56/2026
BIOEN9,90A/DA/D3,51,56/2026
BIZIM18,24A/D1,40,1A/D6/2026
BJKAS1,42A/DA/D1,21,53/2026
BKRGY5,08A/DA/DA/D0,66/2026
BLCYT1,6114,30,90,20,36/2026
BLUME31,58A/DA/D13,19,56/2026
BMSCH8,95A/DA/D0,60,76/2026
BMSTL38,22A/DA/D3,77,16/2026
BNTAS5,174,42,50,30,76/2026
BOBET14,51A/D5,70,50,86/2026
BORLS2,14A/D6,11,7A/D6/2026
BORSK5,28A/D8,91,00,73/2026
BOSSA5,28A/D13,41,20,56/2026
BRISA69,50A/D3,30,50,86/2026
BRKO7,055,018,16,60,56/2026
BRKSN5,8634,62,50,40,66/2026
BRKVY47,007,90,02,11,86/2026
BRLSM9,86A/D6,20,51,46/2026
BRMEN7,99A/DA/D2,9A/D6/2026
BRSAN661,5034,813,31,02,26/2026
BRYAT1.368,007,5A/DA/D1,26/2026
BSOKE5,91A/D32,81,90,76/2026
BTCIM1,93A/D8,91,00,46/2026
BUCIM4,82A/D7,30,80,46/2026
BULGS11,447,03,30,90,46/2026
BURCE22,748,3A/D2,51,26/2026
BURVA403,25A/DA/D9,831,66/2026
BVSAN64,00A/D5,30,80,96/2026
BYDNR21,60A/D4,40,61,16/2026
CANTE1,06A/D3,51,10,36/2026
CASA45,00A/D0,00,2A/D6/2026
CATES28,382,215,50,40,36/2026
CCOLA81,0510,35,61,12,56/2026
CELHA31,48A/DA/D5,22,76/2026
CEMAS2,98A/DA/D1,70,66/2026
CEMTS7,39A/D5,00,50,56/2026
CEMZY6,70A/D21,34,93,56/2026
CEOEM19,0911,43,40,41,56/2026
CGCAM18,2212,46,21,10,66/2026
CIMSA40,288,86,61,21,06/2026
CITAS94,0012,89,31,73,06/2026
CLEBI1.320,007,95,71,64,66/2026
CMBTN1.183,00A/DA/D0,58,36/2026
CMENT217,1018,97,01,01,06/2026
CONSE1,6015,718,23,90,66/2026
COSMO85,00A/DA/DA/D4,16/2026
CRDFA16,892,6A/DA/D1,96/2026
CRFSA221,60A/D17,60,6A/D6/2026
CUSAN18,70A/DA/D1,31,76/2026
CVKMD12,12A/D33,311,13,66/2026
CWENE17,245,86,01,41,06/2026
DAGI6,01A/D5,41,11,36/2026
DAPGM2,909,2A/DA/D0,46/2026
DARDL1,10A/D12,60,50,46/2026
DCTTR3,63A/DA/D1,31,36/2026
DENGE1,66A/DA/DA/D0,76/2026
DERHL1,53A/D3,90,80,86/2026
DERIM23,6210,71,60,21,66/2026
DESA8,127,02,70,60,86/2026
DESPC28,58A/D1,40,11,66/2026
DEVA79,20A/D6,40,80,56/2026
DGATE61,9014,61,60,14,36/2026
DGGYO27,38A/DA/DA/D0,66/2026
DGNMO4,71A/DA/D0,71,06/2026
DIRIT18,40A/DA/DA/DA/D6/2026
DITAS8,05A/D26,60,71,06/2026
DMRGD6,60A/D34,55,94,66/2026
DMSAS6,46A/D12,10,50,86/2026
DNISI3,8438,222,03,01,26/2026
DOAS141,2012,74,30,20,46/2026
DOCO10.685,0021,27,60,94,33/2026
DOFER20,6225,64,40,20,76/2026
DOFRB69,9031,225,78,04,76/2026
DOGUB17,00A/DA/D10,611,06/2026
DOHOL18,087,4A/DA/D0,56/2026
DOKTA15,05A/D8,10,80,76/2026
DSTKF299,5020,4A/DA/D6,76/2026
DUNYH18,691,2A/DA/D0,46/2026
DURDO7,01A/D13,01,52,16/2026
DURKN9,76A/D7,62,20,56/2026
DYOBY9,7915,44,60,80,36/2026
DZGYO6,929,1A/DA/D0,46/2026
EBEBK79,7023,92,80,42,26/2026
ECILC56,15A/DA/D3,60,66/2026
ECOGR22,7229,39,13,40,66/2026
ECZYT200,00A/DA/DA/D0,76/2026
EDATA3,70A/D36,50,51,66/2026
EDIP26,765,3A/DA/D0,26/2026
EFOR18,40A/D21,22,97,56/2026
EGEEN4.750,00A/D34,23,11,66/2026
EGEGY15,612,5A/DA/D1,26/2026
EGEPO5,56A/D9,01,51,36/2026
EGGUB91,5511,64,32,00,96/2026
EGPRO31,1210,24,41,11,66/2026
EGSER2,50A/D16,30,70,86/2026
EKDMR26,9816,65,70,40,56/2026
EKGYO19,51A/DA/DA/D0,56/2026
EKIM16,57A/D6,31,70,76/2026
EKIZ50,60A/DA/D1,41,26/2026
EKOS3,03A/DA/D1,31,06/2026
EKSUN4,16A/D10,20,30,96/2026
ELITE19,2923,44,50,90,96/2026
EMKEL6,84A/D8,01,21,06/2026
EMNIS130,1039,823,31,53,06/2026
EMPAE43,68A/D14,31,43,96/2026
ENDAE11,72A/D5,42,60,46/2026
ENERY14,0422,414,92,81,96/2026
ENJSA112,8019,54,10,81,26/2026
ENKAI79,7510,57,71,51,26/2026
ENPRA39,00A/DA/DA/D21,56/2026
ENSRI2,82A/DA/D3,70,96/2026
ENTRA4,34A/D12,27,80,46/2026
EPLAS5,31A/D14,20,40,36/2026
ERBOS108,50A/D6,60,50,66/2026
ERCB40,00A/D28,61,60,66/2026
EREGL37,1033,310,61,10,86/2026
ERSU18,80A/DA/D4,31,46/2026
ESCAR13,57A/D16,01,11,06/2026
ESCOM4,161,71,01,00,76/2026
ESEN2,32A/D19,85,60,36/2026
ETILR7,00A/D7,61,03,46/2026
ETYAT12,50A/DA/D9,110,16/2026
EUHOL7,000,7A/DA/D0,26/2026
EUKYO9,30A/DA/D6,46,76/2026
EUPWR46,1630,07,71,92,36/2026
EUREN2,61A/D7,00,70,46/2026
EUYO3,90A/D11,62,02,86/2026
EYGYO1,77A/DA/DA/D0,66/2026
FADE11,0314,76,20,90,46/2026
FENER2,38A/DA/D1,21,73/2026
FLAP10,95A/DA/D2,60,96/2026
FMIZP242,3022,519,83,54,96/2026
FONET4,0811,97,63,31,86/2026
FORMT0,92A/DA/D1,10,46/2026
FORTE93,002,16,41,92,06/2026
FRIGO2,28A/DA/D1,81,46/2026
FRMPL21,4414,44,00,90,96/2026
FROTO71,857,67,20,41,46/2026
FZLGY5,01A/DA/DA/D1,56/2026
GARAN130,504,5A/DA/D1,16/2026
GARFA22,383,4A/DA/D1,36/2026
GATEG159,90A/D21,42,85,26/2026
GEDIK4,847,14,10,01,76/2026
GEDZA20,72A/D2,10,60,76/2026
GENIL5,0517,58,51,11,76/2026
GENKM7,12A/D4,10,60,66/2026
GENTS3,816,33,00,50,76/2026
GEREL28,6414,215,44,02,66/2026
GESAN36,8011,24,30,91,06/2026
GIPTA27,50A/D4,70,71,06/2026
GLBMD9,88A/D18,10,01,96/2026
GLCVY37,523,60,00,81,36/2026
GLRMK131,1010,96,00,81,56/2026
GLRYH1,872,4A/DA/D0,26/2026
GLYHO17,715,4A/DA/D2,16/2026
GMTAS49,40A/D25,02,23,26/2026
GOKNR13,6712,13,00,40,46/2026
GOLDA7,63A/D12,70,60,46/2026
GOLTS241,006,58,00,80,46/2026
GOODY2,05A/D10,80,11,96/2026
GOZDE17,94A/DA/DA/D0,36/2026
GRNYO8,33A/DA/D0,63,76/2026
GRSEL287,258,06,22,02,16/2026
GRTHO89,005,613,31,41,06/2026
GSDDE11,313,01,90,90,56/2026
GSDHO4,3413,6A/DA/D0,36/2026
GSRAY0,7815,25,40,70,63/2026
GUBRF391,0016,48,61,83,36/2026
GUNDG81,20A/DA/D1,73,76/2026
GWIND19,484,76,84,20,66/2026
GZNMI24,76A/D13,00,71,26/2026
HALKB43,069,6A/DA/D1,36/2026
HATEK7,432,5A/D1,90,36/2026
HATSN26,34A/DA/D1,30,96/2026
HDFGS1,632,41,41,40,46/2026
HEDEF18,2422,9A/DA/D7,76/2026
HEKTS2,11A/DA/D3,81,16/2026
HKTM11,11A/D16,21,71,16/2026
HLGYO4,111,1A/DA/D0,26/2026
HOROZ42,22A/D4,20,50,96/2026
HRKET10,09A/D12,73,02,06/2026
HTTBT32,5420,310,54,32,86/2026
HUBVC1,98A/DA/DA/D0,96/2026
HUNER4,20A/D10,25,80,86/2026
HURGZ4,54A/DA/D1,81,46/2026
ICBCT14,555,1A/DA/D1,96/2026
ICUGS1,20A/DA/DA/D0,96/2026
IDGYO2,12A/DA/DA/D1,56/2026
IEYHO25,34A/DA/DA/D6,76/2026
IHAAS13,52A/DA/D3,57,26/2026
IHEVA1,526,72,20,20,26/2026
IHGZT0,882,8A/D0,30,26/2026
IHLAS0,83A/DA/DA/D0,66/2026
IHLGM1,121,2A/DA/D0,56/2026
IHYAY0,98A/DA/D0,20,86/2026
IMASM1,51A/D9,50,70,46/2026
INDES11,829,31,70,11,06/2026
INFO1,231,7A/DA/D0,66/2026
INGRM283,50A/D12,70,33,26/2026
INTEK187,50A/D8,12,914,96/2026
INTEM181,20A/D8,51,63,36/2026
INTET43,5836,68,22,33,86/2026
INVEO5,19A/DA/DA/D0,46/2026
INVES722,0012,8A/DA/D3,66/2026
ISATR4.950.000,00A/DA/DA/DA/D6/2026
ISBIR54,501,9A/DA/D0,26/2026
ISBTR415.002,50A/DA/DA/DA/D6/2026
ISCTR13,014,8A/DA/D0,76/2026
ISDMR61,3513,310,81,11,16/2026
ISFIN16,002,7A/DA/D0,86/2026
ISGSY13,373,03,22,20,56/2026
ISGYO21,52A/DA/DA/D0,46/2026
ISKPL3,1415,09,32,11,46/2026
ISKUR4.125.000,000,0A/DA/D0,06/2026
ISMEN29,045,91,50,01,26/2026
ISSEN5,496,713,81,20,36/2026
ISVEA18,8133,011,23,23,26/2026
ISYAT6,37A/D1,30,21,36/2026
IZENR3,5621,96,71,10,56/2026
IZFAS18,63A/DA/D5,97,56/2026
IZINV30,20A/DA/D5,41,46/2026
IZMDC6,23A/D28,90,50,56/2026
JANTS12,8414,515,41,31,16/2026
KAPLM147,20A/DA/D1,21,36/2026
KARCL41,98A/D19,31,93,16/2026
KAREL5,52A/D6,00,53,96/2026
KARSN8,3921,44,60,70,96/2026
KARTN110,00A/DA/D2,02,86/2026
KATMR1,385,79,61,90,36/2026
KAYSE2,91A/DA/D1,00,23/2026
KBORU10,6523,011,11,51,16/2026
KCAER10,7131,36,70,91,46/2026
KCHOL211,2014,1A/DA/D0,76/2026
KENT268,25A/DA/D4,811,56/2026
KERVN6,771,4A/DA/D0,96/2026
KFEIN5,6435,13,30,30,86/2026
KGYO7,97A/DA/DA/D5,56/2026
KIMMR10,533,52,20,20,56/2026
KLGYO3,98A/DA/DA/D0,26/2026
KLKIM20,9011,82,90,71,36/2026
KLMSN21,00A/D10,30,60,46/2026
KLNMA7,307,1A/DA/D1,96/2026
KLRHO11,0117,3A/DA/D0,86/2026
KLSER18,44A/D21,91,01,46/2026
KLSYN14,48A/D19,63,21,66/2026
KLYPV49,78A/D16,44,31,36/2026
KMPUR13,789,25,50,81,56/2026
KNFRT9,33A/D13,40,31,56/2026
KOCMT2,61A/D10,40,30,56/2026
KONKA7,73A/D15,00,90,36/2026
KONTR1,92A/DA/D1,00,56/2026
KONYA3.380,00A/D13,82,23,16/2026
KOPOL3,0014,87,30,90,76/2026
KORDS2,85A/D9,70,70,66/2026
KOTON9,61A/D2,40,41,16/2026
KPEKS50,1037,111,51,62,36/2026
KRDMA39,3610,44,70,60,46/2026
KRDMB57,8015,26,90,90,66/2026
KRDMD43,1611,45,20,60,56/2026
KRGYO3,41A/DA/DA/D1,26/2026
KRONT18,3021,812,74,83,46/2026
KRPLS11,01A/D4,50,91,86/2026
KRSTL7,223,92,60,40,66/2026
KRTEK5,72A/D16,80,70,46/2026
KRVGD2,156,95,50,60,66/2026
KSTUR1.799,00A/DA/D14,49,56/2026
KTLEV7,131,70,00,01,56/2026
KTSKR59,90A/DA/D1,50,46/2026
KUTPO63,00A/D2,90,50,56/2026
KUVVA89,55A/D9,94,05,86/2026
KUYAS11,19A/D32,53,82,26/2026
KZBGY1,287,7A/DA/D0,26/2026
KZGYO17,88A/DA/DA/D0,36/2026
LIDER7,6710,2A/DA/D0,66/2026
LIDFA1,682,5A/DA/D0,86/2026
LILAK23,6412,63,10,60,86/2026
LINK3,337,24,51,41,46/2026
LKMNH10,7618,54,10,90,86/2026
LMKDC22,926,33,21,11,46/2026
LOGO132,2014,14,81,62,86/2026
LRSHO1,79A/DA/DA/D0,26/2026
LUKSK59,70A/DA/D3,01,06/2026
LXGYO6,72A/DA/DA/D1,16/2026
LYDHO45,18A/DA/DA/D2,26/2026
LYDYE6.525,0013,2A/DA/D3,56/2026
MAALT773,00A/DA/DA/D1,26/2026
MACKO23,908,64,12,14,66/2026
MAGEN7,40A/DA/D17,71,46/2026
MAKIM12,4212,95,30,91,06/2026
MAKTK6,16A/D7,91,30,66/2026
MANAS3,98A/DA/D3,92,36/2026
MARBL8,25A/D5,10,70,76/2026
MARMR1,40A/D0,00,01,06/2026
MARTI1,63A/DA/D4,20,33/2026
MASFN35,008,37,32,81,96/2026
MAVI36,9413,72,60,51,96/2026
MCARD98,0012,612,31,93,36/2026
MEDTR18,57A/D5,90,60,76/2026
MEGAP1,08A/D4,40,20,13/2026
MEGMT3,395,910,10,51,76/2026
MEKAG1,86A/D21,60,40,96/2026
MEPET19,989,63,30,30,56/2026
MERCN10,3011,05,41,00,76/2026
MERIT13,035,319,911,10,26/2026
MERKO0,96A/D11,31,70,312/2025
METEN20,649,017,911,00,86/2026
METRO7,71A/DA/DA/D0,86/2026
MEYSU7,7513,17,41,61,46/2026
MGROS484,7512,83,00,20,96/2026
MHRGY1,877,5A/DA/D0,46/2026
MIATK25,00A/D10,15,12,16/2026
MMCAS13,25A/DA/DA/D13,46/2026
MNDRS9,054,87,70,40,16/2026
MNDTR3,87A/D15,00,30,56/2026
MOBTL10,6312,911,90,71,26/2026
MOGAN8,81A/D7,54,00,26/2026
MOPAS17,0013,41,90,20,86/2026
MPARK426,7512,24,71,41,96/2026
MRGYO1,321,8A/DA/D0,23/2026
MRSHL1.255,00A/D16,32,811,16/2026
MSGYO4,52A/DA/DA/D0,46/2026
MTRKS20,146,56,31,11,66/2026
MTRYO7,59A/DA/DA/D0,66/2026
MZHLD4,06A/D7,70,26,86/2026
NATEN3,68A/DA/D4,70,36/2026
NETAS76,60A/D10,40,4A/D6/2026
NETCD81,5511,27,75,93,16/2026
NETGL10,80A/D7,71,90,96/2026
NIBAS3,24A/DA/D7,24,16/2026
NTGAZ10,346,03,00,71,26/2026
NTHOL35,7014,7A/DA/D0,26/2026
NUGYO6,67A/DA/DA/D0,36/2026
NUHCM209,30A/D6,91,31,36/2026
OBAMS4,32A/D16,90,31,06/2026
OBASE21,04A/D4,71,11,26/2026
ODAS5,74A/D1,80,60,56/2026
ODINE77,85A/DA/D2,83,86/2026
OFSYM54,3023,17,70,61,66/2026
ONCSM85,9525,86,62,64,16/2026
ONRYT8,93A/DA/D2,30,76/2026
ORCAY2,34A/D14,71,90,66/2026
ORGE22,729,83,51,91,76/2026
ORMA133,00A/D11,71,30,46/2026
ORZAX61,0017,88,62,95,86/2026
OSMEN5,255,72,20,00,66/2026
OSTIM1,16A/D22,32,00,36/2026
OTKAR327,00A/DA/D1,57,16/2026
OTTO127,60A/DA/D2,61,56/2026
OYAKC20,2012,75,41,41,36/2026
OYAYO31,86A/D9,51,13,76/2026
OYLUM6,53A/D7,70,50,56/2026
OYYAT26,482,9A/DA/D0,66/2026
OZATD548,50A/DA/D14,08,76/2026
OZGYO1,60A/DA/DA/D0,26/2026
OZKGY11,80A/DA/DA/D0,26/2026
OZRDN11,62A/D29,71,22,56/2026
OZSUB36,989,27,61,83,16/2026
OZYSR11,66A/D16,10,81,46/2026
PAGYO114,305,4A/DA/D0,66/2026
PAHOL1,038,2A/DA/D0,46/2026
PAMEL43,50A/DA/D21,22,16/2026
PAPIL6,93A/DA/D18,94,26/2026
PARSN55,90A/DA/D1,70,36/2026
PASEU41,5022,8A/D11,46,76/2026
PATEK12,76A/DA/D2,32,36/2026
PCILT30,546,93,50,21,46/2026
PEKGY1,325,3A/DA/D0,86/2026
PENGD7,17A/DA/D0,70,36/2026
PENTA9,5232,63,10,10,86/2026
PETKM20,78A/DA/D0,90,76/2026
PETUN9,4510,95,40,50,36/2026
PGSUS129,70A/D6,91,30,66/2026
PINSU8,4516,45,71,00,86/2026
PKART87,0017,06,50,63,36/2026
PKENT104,2014,212,11,41,76/2026
PLTUR14,475,82,00,50,36/2026
PNLSN31,807,84,70,70,76/2026
PNSUT9,94A/D15,70,60,36/2026
POLHO17,15A/DA/DA/D0,96/2026
POLTK3.540,00A/DA/D11,3A/D6/2026
PRDGS4,121,90,01,60,36/2026
PRKAB23,54A/D6,40,26,86/2026
PRKME13,75A/D6,83,70,46/2026
PRZMA12,13A/DA/D5,11,96/2026
PSDTC83,0019,3A/D2,42,46/2026
PSGYO1,724,7A/DA/D0,36/2026
QNBFK39,22A/DA/DA/D12,06/2026
QNBTR152,4015,2A/DA/D4,26/2026
QUAGR1,74A/D5,90,80,46/2026
QUICK42,6615,9A/DA/D0,76/2026
RALYH29,863,67,51,51,26/2026
RAYSG123,605,7A/DA/D1,96/2026
REEDR3,11A/D8,51,90,46/2026
RGYAS193,602,9A/DA/D0,46/2026
RNPOL1,6513,27,10,80,86/2026
RODRG13,2320,4A/D4,34,86/2026
RTALB2,3424,0A/D3,50,46/2026
RUBNS14,17A/D3,00,50,26/2026
RUZYE3,77A/DA/D1,90,66/2026
RYGYO50,504,9A/DA/D1,06/2026
RYSAS26,0814,89,63,81,86/2026
SAFKR11,9913,85,10,81,76/2026
SAHOL84,758,6A/DA/D0,46/2026
SAMAT3,702,8A/D9,30,66/2026
SANEL29,302,63,71,32,16/2026
SANFM4,28A/D32,71,52,36/2026
SANKO19,79A/DA/D0,51,26/2026
SARAE35,8014,914,12,52,06/2026
SARKY18,23A/D7,60,31,46/2026
SASA1,82A/D17,63,20,56/2026
SAYAS38,1214,45,21,01,96/2026
SDTTR14,88A/D23,83,63,36/2026
SEGMN16,5033,27,60,70,56/2026
SEGYO2,76A/DA/DA/D0,36/2026
SEKFK3,973,7A/DA/D0,76/2026
SEKUR4,42A/D5,70,71,46/2026
SELEC71,9020,73,60,21,26/2026
SELVA1,08A/D18,40,90,46/2026
SERNT6,27A/D9,42,30,66/2026
SEYKM2,8436,722,61,01,06/2026
SILVR1,55A/D5,20,40,36/2026
SISE37,429,813,31,00,46/2026
SKBNK5,144,6A/DA/D0,56/2026
SKTAS2,44A/D15,31,00,56/2026
SKYLP85,55A/DA/D2,63,26/2026
SKYMD12,75A/D7,80,01,76/2026
SMART14,36A/D6,43,40,96/2026
SMRTG4,6037,27,11,51,66/2026
SMRVA6,366,60,02,71,56/2026
SNGYO2,63A/DA/DA/D0,26/2026
SNICA2,16A/D5,10,70,26/2026
SNPAM18,75A/DA/D7,90,96/2026
SODSN5,92A/DA/D2,03,66/2026
SOHOE7,05A/D5,01,50,86/2026
SOKE7,47A/D5,50,20,66/2026
SOKM58,60A/D3,60,10,96/2026
SONME119,00A/DA/DA/D1,86/2026
SRVGY2,132,0A/DA/D0,26/2026
SSAAT25,9811,14,91,44,86/2026
SUMAS216,50A/D8,91,82,66/2026
SUNTK22,7617,08,00,81,36/2026
SURGY18,55A/DA/DA/D0,36/2026
SUWEN4,96A/D3,80,71,66/2026
SVGYO2,56A/DA/DA/D0,66/2026
TABGD210,0018,84,71,02,16/2026
TARKM343,00A/D20,23,22,26/2026
TATEN4,76A/D6,43,61,06/2026
TATGD15,256,06,30,60,46/2026
TAVHL271,2517,15,71,81,26/2026
TBORG121,1012,42,90,81,36/2026
TCELL98,3010,32,51,10,76/2026
TCKRC119,9010,19,13,72,86/2026
TDGYO7,241,2A/DA/D0,66/2026
TEHOL5,272,8A/DA/D1,06/2026
TEKTU3,94A/D18,08,40,26/2026
TERA27,380,3A/DA/D0,26/2026
TEZOL7,05A/D7,40,40,56/2026
TGSAS106,0010,79,15,03,96/2026
THYAO279,252,94,80,60,46/2026
TKFEN214,50A/D29,01,52,16/2026
TKNKA38,46A/D6,91,61,36/2026
TKNSA13,43A/D2,50,1A/D6/2026
TLMAN58,05A/D3,10,90,66/2026
TMPOL128,80A/D10,91,41,96/2026
TMSN51,75A/DA/D3,80,46/2026
TNZTP25,3020,36,12,31,16/2026
TOASO250,258,914,80,41,96/2026
TRALT42,6425,011,44,72,66/2026
TRCAS44,349,7A/DA/D0,76/2026
TRENJ92,6010,20,30,11,56/2026
TRGYO90,7512,1A/DA/D0,66/2026
TRHOL495,003,2A/DA/D3,16/2026
TRILC0,847,12,60,80,46/2026
TRMET129,3022,32,91,11,76/2026
TSGYO4,7634,0A/DA/D0,46/2026
TSKB9,872,6A/DA/D0,56/2026
TSPOR0,82A/DA/D1,40,53/2026
TTKOM52,506,02,51,00,76/2026
TTRAK379,75A/D13,70,92,06/2026
TUCLK2,80A/D4,51,80,36/2026
TUKAS1,94A/D5,01,40,46/2026
TUPRS391,0010,45,50,51,76/2026
TUREX5,8610,32,30,60,76/2026
TURGG25,4411,4A/DA/D1,26/2026
TURSG5,514,7A/DA/D1,86/2026
UCAYM13,7122,13,70,71,46/2026
UFUK359,50A/DA/DA/D5,96/2026
ULAS14,95A/DA/DA/D0,76/2026
ULKER81,006,74,00,60,66/2026
ULUFA1,512,2A/DA/D0,86/2026
ULUSE141,0013,115,01,111,56/2026
ULUUN6,6010,3A/DA/D0,36/2026
UNLU9,63A/D5,41,70,66/2026
USAK0,42A/D3,70,60,26/2026
USHOL63,90A/DA/DA/D4,46/2026
VAKBN34,244,8A/DA/D1,06/2026
VAKFA8,823,9A/DA/D1,06/2026
VAKFN0,903,3A/DA/D0,76/2026
VAKKO54,50A/D3,70,40,96/2026
VANGD73,006,7A/D8,33,36/2026
VBTYZ21,8013,23,70,92,26/2026
VERTU24,90A/DA/DA/D0,26/2026
VERUS503,00A/DA/DA/D6,66/2026
VESBE3,71A/DA/D0,50,16/2026
VESTL16,78A/DA/D0,90,36/2026
VEYAS69,7015,34,61,72,36/2026
VKFYO19,50A/DA/DA/D11,26/2026
VKGYO1,6414,4A/DA/D0,26/2026
VKING14,34A/DA/D4,8A/D6/2026
VRGYO1,21A/DA/DA/D0,26/2026
VSNMD26,22A/D22,02,81,16/2026
YAPRK8,42A/D13,17,63,06/2026
YATAS25,764,74,10,40,36/2026
YAYLA13,24A/DA/D8,80,76/2026
YBTAS10,95A/D7,31,51,66/2026
YEOTK26,388,75,21,34,06/2026
YESIL0,84A/DA/DA/D0,46/2026
YGGYO212,708,4A/DA/D1,86/2026
YIGIT15,4834,63,90,30,66/2026
YKBNK35,945,5A/DA/D1,16/2026
YKSLN2,43A/D4,51,11,26/2026
YONGA35,00A/DA/D2,00,96/2026
YUNSA5,996,64,90,70,66/2026
YYAPI0,57A/DA/DA/D0,26/2026
YYLGD7,343,47,70,70,46/2026
ZEDUR5,06A/DA/D10,10,36/2026
ZERGY7,3316,7A/DA/D1,56/2026
ZGYO14,5810,8A/DA/D0,86/2026
ZOREN1,72A/D9,81,70,16/2026
ZRGYO19,0012,6A/DA/D1,06/2026
A/D = Oranlar hesaplanırken 0’dan küçük ve 40’dan büyük değerler anlamsız değer (A/D) olarak gösterilmektedir.
Kod Kapanış (TL) Günlük Getiri (%) Haftalık Getiri (%) Aylık Getiri (%) Yıl İçi Getiri (%)
A1CAP4,01-4,30-8,03-42,80-66,02
A1YEN1,60-3,03-6,98-38,46-39,62
AAGYO8,29-2,01-2,13-29,27-
ACSEL83,40-3,58-2,11-25,00-14,64
ADEL24,34-0,08-1,78-21,48-26,24
ADESE0,55-3,51-6,78-34,52-63,82
ADGYO40,48-5,11-10,60-31,68-7,96
AEFES18,24-1,410,50-6,5118,21
AFYON11,56-7,156,45-7,37-2,03
AGESA232,400,351,80-6,298,48
AGHOL32,36-2,121,95-6,1515,12
AGROT1,28-3,76-3,76-32,63-56,90
AGYO6,57-0,901,39-15,12-7,20
AHGAZ47,16-1,09-1,7515,64109,97
AHSGY6,100,002,69-67,54-63,39
AKBNK67,10-2,40-3,10-7,51-0,78
AKCNS199,60-3,71-5,54-6,9921,69
AKENR7,55-2,33-2,71-25,69-33,01
AKFGY2,490,002,05-11,70-2,73
AKFIS17,335,22-0,1713,12415,77
AKFYE3,861,584,04-5,8540,88
AKGRT5,291,932,72-11,83-22,21
AKHAN30,00-1,574,09-9,80-
AKMGY205,00-1,44-0,97-16,339,26
AKSA10,18-1,36-2,02-8,219,23
AKSEN72,90-0,551,60-6,660,55
AKSGY9,40-0,320,75-6,0031,10
AKSUE14,45-5,12-18,82-49,76-44,42
AKYHO1,44-9,43-6,49-30,77-47,45
ALARK108,30-0,094,13-4,339,84
ALBRK8,800,00-0,231,1515,33
ALBTN19,99-4,90-9,63-35,06-
ALCAR621,5010,009,42-17,57-27,05
ALCTL70,05-6,35-12,38-37,01-32,32
ALFAS27,14-3,07-6,93-28,28-33,51
ALGYO2,87-1,03-0,69-22,43-31,99
ALKA5,72-1,55-3,87-29,21-45,94
ALKIM11,23-0,44-4,51-28,74-38,97
ALKLC57,20-9,99-40,88-88,78-73,10
ALTNY12,46-1,11-1,19-25,03-14,95
ALVES0,59-9,23-11,94-39,80-77,04
ANELE15,84-10,00-40,90-90,10-5,09
ANGEN7,28-4,08-11,00-25,87-32,65
ANHYT103,801,863,59-3,8913,22
ANSGR24,20-0,491,60-9,029,85
ARASE95,30-0,73-0,68-20,7229,47
ARCLK76,55-2,36-4,43-18,87-24,21
ARDYZ63,00-1,87-3,30-18,9289,53
ARENA14,19-4,25-4,64-27,49-49,86
ARFYE12,191,08-4,91-37,16-
ARMGD133,003,503,34-16,9889,05
ARSAN3,18-5,07-8,62-21,87-16,32
ARTMS32,480,123,90-20,82-13,48
ARZUM1,18-1,672,61-21,33-52,42
ASELS348,00-0,78-0,22-6,5850,19
ASGYO9,31-2,31-3,52-17,32-12,83
ASTOR193,00-1,534,38-31,6865,10
ASUZU41,24-1,81-1,29-14,23-25,19
ATAGY7,98-1,85-6,12-21,92-48,45
ATAKP32,58-1,091,50-17,14-36,87
ATATP222,70-3,26-5,44-21,0368,25
ATATR5,32-5,84-6,17-61,75-
ATEKS92,005,386,54-1,23-46,76
ATLAS4,75-2,06-4,81-30,35-19,08
ATSYH80,60-7,36-5,18-31,117,18
AVGYO15,41-3,99-6,27-7,8362,38
AVHOL30,682,7512,38-11,18-17,04
AVOD2,61-4,74-7,77-38,59-28,88
AVPGY49,50-0,64-6,43-14,953,13
AVTUR8,43-5,07-12,37-31,85-44,90
AYCES335,75-2,04-5,02-20,91-18,51
AYDEM24,08-1,55-2,75-7,536,83
AYEN24,32-2,80-2,25-20,730,25
AYES7,20-0,55-11,11-11,8738,20
AYGAZ291,50-0,851,75-12,9953,85
AZTEK2,84-9,84-7,49-21,55-31,07
BAGFS21,08-1,77-3,48-25,62-17,78
BAHKM153,001,32-6,31-19,05124,01
BAKAB28,58-3,05-5,05-22,67-23,38
BALAT51,45-0,39-12,05-25,70-52,45
BALSU8,63-6,70-0,465,12-50,09
BANVT127,70-4,77-1,92-14,87-21,17
BARMA5,85-2,506,17-40,00-84,49
BASCM11,45-0,61-3,62-11,92-16,24
BASGZ39,76-0,801,48-12,19-11,17
BAYRK2,91-7,32-2,68-28,33-45,20
BEGYO3,459,8736,366,15-25,16
BERA11,18-1,24-3,45-17,37-36,11
BESLR10,82-1,730,46-16,19-11,60
BESTE18,62-4,27-5,05-36,75-
BETAE52,30-6,94-6,69-36,30-
BEYAZ15,90-3,64-4,85-29,21-40,69
BFREN101,20-1,75-4,26-20,31-34,50
BIENY13,45-3,93-3,31-33,22-46,33
BIGCH3,490,87-3,59-34,52-64,78
BIGEN17,26-9,96-40,89-88,4993,93
BIGTK44,00-9,98-22,87-85,93-85,64
BIMAS408,00-0,793,49-4,4953,81
BINBN41,70-9,97-7,54-76,56-76,83
BINHO5,06-9,96-11,07-48,47-42,70
BIOEN9,90-1,101,85-46,08-40,72
BIZIM18,24-2,15-3,95-25,79-29,58
BJKAS1,42-4,70-7,79-47,41-12,88
BKRGY5,08-4,51-3,61-37,28-
BLCYT1,61-4,17-6,40-20,30-50,00
BLUME31,58-1,93-5,84-12,91-39,85
BMSCH8,95-1,652,64-19,08-70,56
BMSTL38,22-1,55-2,65-15,70-15,94
BNTAS5,17-1,34-3,90-16,07-18,33
BOBET14,51-4,16-6,81-34,82-21,14
BORLS2,14-7,3633,75-24,65-45,96
BORSK5,28-2,58-2,04-15,79-7,37
BOSSA5,28-3,30-6,05-16,98-16,06
BRISA69,50-0,79-3,47-10,03-19,14
BRKO7,05-0,703,22-34,48-25,00
BRKSN5,860,34-3,78-24,19-18,50
BRKVY47,00-5,58-6,65-41,72-51,89
BRLSM9,86-3,05-3,24-41,38-25,13
BRMEN7,99-2,56-2,80-33,97-6,33
BRSAN661,500,230,38-3,0819,19
BRYAT1.368,00-0,87-4,27-19,01-32,75
BSOKE5,91-1,5012,57-69,06-63,74
BTCIM1,93-1,033,76-48,12-49,34
BUCIM4,82-2,03-2,43-16,32-39,75
BULGS11,44-7,89-5,45-62,23-73,74
BURCE22,74-4,93-11,86-27,58-60,62
BURVA403,25-9,99-24,91-31,19-35,99
BVSAN64,00-6,84-8,44-46,49-36,63
BYDNR21,60-6,662,27-38,98-19,28
CANTE1,060,000,00-19,70-36,90
CASA45,00-4,701,26-31,82-57,90
CATES28,38-2,74-3,14-57,51-13,90
CCOLA81,05-3,11-1,760,5040,13
CELHA31,483,553,0110,85196,70
CEMAS2,98-1,65-3,87-27,14-26,24
CEMTS7,39-1,99-3,40-15,25-32,33
CEMZY6,700,1534,00-52,92-10,90
CEOEM19,09-3,29-4,93-35,90-19,59
CGCAM18,22-4,71-5,64-41,30-49,95
CIMSA40,280,75-1,56-10,17-12,03
CITAS94,00-4,13-26,04-46,77-
CLEBI1.320,00-0,150,00-8,65-8,86
CMBTN1.183,00-1,66-2,23-25,13-39,18
CMENT217,10-5,61-9,13-11,21-36,89
CONSE1,60-1,84-2,44-28,89-45,21
COSMO85,00-6,49-15,25-24,78-70,46
CRDFA16,89-1,3444,24-26,24-21,73
CRFSA221,607,421,19-13,3591,86
CUSAN18,70-4,10-4,00-24,17-11,37
CVKMD12,12-6,190,25-14,5318,48
CWENE17,24-4,91-4,65-41,48-38,52
DAGI6,010,171,86-32,92-19,97
DAPGM2,90-5,23-4,61-62,82-75,55
DARDL1,10-0,90-0,90-28,10-49,54
DCTTR3,633,428,04-38,47-60,07
DENGE1,66-1,78-4,05-30,54-45,39
DERHL1,53-2,55-1,92-27,49-41,60
DERIM23,62-6,79-8,59-31,14-35,78
DESA8,12-4,36-4,92-14,26-26,85
DESPC28,58-1,65-4,09-27,57-38,08
DEVA79,20-2,16-7,91-23,9926,32
DGATE61,900,65-1,67-28,69-12,45
DGGYO27,38-2,49-3,93-16,37-13,85
DGNMO4,719,7932,30-30,74-1,67
DIRIT18,40-3,16-8,91-28,46-33,33
DITAS8,05-5,29-3,01-56,37-74,24
DMRGD6,601,07-24,74-37,1499,40
DMSAS6,46-3,87-1,37-19,35-35,85
DNISI3,84-4,00-6,34-21,63-13,12
DOAS141,20-0,84-0,21-13,48-12,21
DOCO10.685,00-0,330,71-1,994,69
DOFER20,62-4,63-5,33-23,91-61,87
DOFRB69,900,14-1,96-32,14-10,50
DOGUB17,00-4,49-5,61-72,36-64,89
DOHOL18,08-1,79-0,82-16,846,67
DOKTA15,050,47-2,59-34,28-37,34
DSTKF299,50-9,99-40,87-88,50-46,04
DUNYH18,69-5,99-24,52-83,30-83,93
DURDO7,019,8710,2235,0792,58
DURKN9,76-4,22-3,46-50,73-34,63
DYOBY9,79-2,20-2,49-24,63-24,34
DZGYO6,92-4,680,14-9,78-7,61
EBEBK79,70-3,223,84-3,2243,22
ECILC56,15-4,34-9,36-19,15-29,93
ECOGR22,72-1,56-4,05-40,211,88
ECZYT200,00-4,21-10,71-33,72-29,21
EDATA3,70-3,39-4,15-78,58-38,94
EDIP26,76-2,05-5,71-23,46-22,21
EFOR18,404,1331,43-9,36-23,97
EGEEN4.750,00-3,46-2,16-27,18-41,34
EGEGY15,61-4,64-5,34-33,91-40,05
EGEPO5,56-3,30-1,07-45,06-32,11
EGGUB91,55-2,24-6,39-17,820,64
EGPRO31,12-1,71-6,71-18,0232,82
EGSER2,502,88-4,58-14,09-16,39
EKDMR26,98-3,99-8,11-39,37-
EKGYO19,51-0,86-0,46-5,20-1,81
EKIM16,57-9,451,41-5,04-
EKIZ50,60-6,81-8,83-15,17-65,55
EKOS3,03-3,81-6,77-34,70-48,47
EKSUN4,16-3,48-5,67-23,67-21,21
ELITE19,29-1,63-1,08-23,09-31,74
EMKEL6,84-10,00-3,53-44,30-80,17
EMNIS130,10-0,233,25-15,52-17,66
EMPAE43,68-1,841,11-24,62-
ENDAE11,72-3,22-3,70-27,79-16,94
ENERY14,04-2,900,2913,2346,71
ENJSA112,80-1,40-1,14-1,3130,15
ENKAI79,75-1,12-0,31-10,694,55
ENPRA39,00-2,50-9,43-27,37-
ENSRI2,82-2,42-1,74-32,05-83,61
ENTRA4,340,230,703,33-8,44
EPLAS5,311,72-2,57-21,575,15
ERBOS108,50-3,64-4,82-25,38-38,88
ERCB40,00-2,9617,30-7,41-43,18
EREGL37,10-0,431,59-4,5357,87
ERSU18,80-2,447,49-16,072,06
ESCAR13,57-9,83-11,88-69,51-46,45
ESCOM4,16-0,48-3,93-19,5412,43
ESEN2,32-3,33-5,31-31,16-47,75
ETILR7,00-1,41-1,418,0287,17
ETYAT12,50-3,5520,31-9,4269,38
EUHOL7,00-2,78-13,58-25,85-36,94
EUKYO9,301,64-1,06-35,4262,30
EUPWR46,16-3,83-5,10-35,8940,73
EUREN2,61-2,97-4,04-31,50-58,83
EUYO3,90-1,76-8,24-16,84-16,13
EYGYO1,77-3,28-6,35-33,21-53,30
FADE11,03-3,84-3,25-27,29-17,32
FENER2,380,000,42-17,65-30,41
FLAP10,95-0,45-5,44-16,7922,62
FMIZP242,30-4,23-7,34-17,23-22,58
FONET4,08-2,63-7,27-7,9046,24
FORMT0,92-2,13-2,13-36,11-71,16
FORTE93,00-1,22-0,27-21,3215,10
FRIGO2,282,249,621,33-12,64
FRMPL21,44-3,07-5,13-30,21-
FROTO71,85-1,10-2,71-12,11-19,79
FZLGY5,01-5,11-7,22-46,76-61,10
GARAN130,50-0,610,46-2,54-5,39
GARFA22,38-0,71-0,89-17,78-19,44
GATEG159,90-3,6727,61-45,33-43,30
GEDIK4,84-0,62-5,10-12,79-9,02
GEDZA20,72-3,09-5,56-22,28-26,16
GENIL5,05-3,6330,49-56,84-61,86
GENKM7,12-4,43-2,60-32,96-
GENTS3,81-3,54-6,85-24,70-59,16
GEREL28,646,7932,35-20,1351,29
GESAN36,80-5,98-7,77-39,77-20,69
GIPTA27,50-2,200,88-60,93-59,57
GLBMD9,88-2,18-4,54-13,41-27,88
GLCVY37,52-1,52-3,60-27,85-51,17
GLRMK131,10-0,910,92-23,24-25,09
GLRYH1,87-3,61-1,58-38,49-50,00
GLYHO17,710,343,937,9948,20
GMTAS49,400,822,32-1,79121,03
GOKNR13,67-2,01-2,43-23,50-29,83
GOLDA7,63-3,30-7,52-38,81-
GOLTS241,00-2,07-3,79-17,75-22,14
GOODY2,05-2,38-4,65-23,22-21,46
GOZDE17,94-1,48-3,91-23,66-17,40
GRNYO8,33-5,02-9,16-33,36-44,39
GRSEL287,25-0,266,39-2,63-9,82
GRTHO89,00-9,96-21,59-62,08-68,92
GSDDE11,31-2,33-3,25-20,0710,13
GSDHO4,34-0,462,36-7,86-5,03
GSRAY0,78-2,50-2,50-22,77-32,76
GUBRF391,00-2,62-0,35-17,4113,61
GUNDG81,20-9,98-40,56-90,04-67,81
GWIND19,48-1,22-1,27-14,03-12,80
GZNMI24,76-9,77-13,43-49,28-56,56
HALKB43,06-1,91-3,24-8,5417,07
HATEK7,43-7,59-8,27-41,82-48,69
HATSN26,34-5,59-7,90-57,62-31,83
HDFGS1,63-7,3934,71-20,10-48,25
HEDEF18,249,9560,70-38,09-30,01
HEKTS2,11-1,40-0,94-25,70-31,05
HKTM11,11-5,20-8,41-11,611,93
HLGYO4,11-2,38-0,96-5,0820,18
HOROZ42,22-2,72-1,95-25,54-33,93
HRKET10,09-0,3016,9273,07101,40
HTTBT32,54-0,61-2,16-4,96-22,45
HUBVC1,9810,0023,75-12,78-20,48
HUNER4,200,964,746,8735,92
HURGZ4,54-1,52-8,47-46,27-15,77
ICBCT14,55-1,62-3,32-22,6511,07
ICUGS1,20-9,77-11,76-66,48-54,02
IDGYO2,120,001,92-24,82-41,76
IEYHO25,34-9,95-40,85-88,96-61,92
IHAAS13,520,22-13,11-72,44-67,10
IHEVA1,52-2,56-6,75-27,27-31,53
IHGZT0,88-3,30-5,38-30,16-43,59
IHLAS0,83-3,49-3,49-34,65-51,74
IHLGM1,12-2,61-4,27-35,26-45,37
IHYAY0,980,00-2,97-27,94-50,00
IMASM1,51-2,58-1,95-33,48-67,80
INDES11,821,553,591,3753,31
INFO1,23-3,15-2,38-44,09-29,71
INGRM283,50-3,24-5,18-21,90-31,02
INTEK187,501,0810,42-15,27-30,30
INTEM181,20-1,79-6,79-24,06-34,35
INTET43,58-4,01-10,77-28,73-
INVEO5,19-2,63-4,60-20,76-37,77
INVES722,00-1,501,19-7,14108,37
ISATR4.950.000,000,000,000,000,00
ISBIR54,50-5,22-9,47-23,24-35,32
ISBTR415.002,500,00-4,98-15,31-6,75
ISCTR13,01-0,310,31-6,00-3,70
ISDMR61,35-1,68-1,372,2586,70
ISFIN16,00-3,09-4,42-16,19-2,14
ISGSY13,372,149,95-15,2715,46
ISGYO21,52-1,56-8,43-8,352,92
ISKPL3,14-1,26-21,70-54,95-73,02
ISKUR4.125.000,000,000,000,0014,58
ISMEN29,040,00-1,36-16,93-20,89
ISSEN5,49-1,26-0,90-19,74-23,54
ISVEA18,81-10,00-30,28-80,51-
ISYAT6,37-2,60-3,34-13,33-26,78
IZENR3,56-5,32-14,22-47,65-62,09
IZFAS18,639,9860,88-60,31-67,08
IZINV30,20-0,462,17-37,40-52,81
IZMDC6,23-2,04-6,60-38,07-7,84
JANTS12,84-2,43-2,73-21,23-31,00
KAPLM147,20-4,918,47-59,70-50,93
KARCL41,98-1,22-3,23-80,65-
KAREL5,52-4,00-8,46-30,83-34,29
KARSN8,39-4,44-6,88-41,45-8,80
KARTN110,00-3,5121,95-31,5541,75
KATMR1,38-3,50-7,38-25,00-50,54
KAYSE2,91-3,00-3,96-26,14-32,95
KBORU10,65-3,09-7,07-38,44-26,55
KCAER10,71-2,722,59-20,132,68
KCHOL211,20-0,610,76-6,3429,79
KENT268,25-1,20-4,20-21,22-43,75
KERVN6,77-0,29-7,51-28,81202,23
KFEIN5,64-1,05-7,54-30,20-35,02
KGYO7,97-5,34-2,21-30,0359,08
KIMMR10,53-2,23-0,57-17,54-18,12
KLGYO3,98-1,49-7,01-12,72-34,65
KLKIM20,90-1,51-5,00-17,72-39,89
KLMSN21,00-0,66-4,37-22,85-33,29
KLNMA7,300,00-1,35-17,51-26,26
KLRHO11,01-4,59-26,50-66,12-93,53
KLSER18,44-2,070,49-19,19-30,83
KLSYN14,481,331,05-13,91105,10
KLYPV49,78-4,08-6,08-19,71-8,99
KMPUR13,78-2,06-1,08-24,24-12,90
KNFRT9,33-4,31-10,63-22,83-28,45
KOCMT2,61-9,06-2,97-37,114,82
KONKA7,73-3,50-6,98-14,77-50,73
KONTR1,92-3,03-7,25-44,83-83,33
KONYA3.380,00-2,31-2,45-21,40-26,16
KOPOL3,00-3,54-4,76-40,24-43,61
KORDS2,85-2,06-3,06-29,1011,76
KOTON9,61-2,44-2,04-20,64-38,40
KPEKS50,10-6,53-8,07-47,72-
KRDMA39,36-1,060,15-22,5264,82
KRDMB57,80-4,46-22,15-40,63152,84
KRDMD43,16-1,690,56-5,1470,86
KRGYO3,41-8,582,71-7,5921,35
KRONT18,30-2,61-7,85-14,1742,19
KRPLS11,01-0,81-0,54-11,9941,52
KRSTL7,22-3,86-3,60-15,26-22,95
KRTEK5,72-1,72-5,45-1,55-20,11
KRVGD2,15-0,924,37-5,70-20,66
KSTUR1.799,00-1,96-4,81-18,56-38,42
KTLEV7,13-9,977,70-78,9612,82
KTSKR59,90-4,01-5,52-19,60-20,13
KUTPO63,00-1,72-2,93-19,18-39,77
KUVVA89,55-5,747,89-49,94-35,71
KUYAS11,19-2,53-29,45-84,61-79,08
KZBGY1,28-1,54-6,57-28,09-60,86
KZGYO17,88-0,676,11-42,02-22,93
LIDER7,67-4,13-8,58-65,57-89,02
LIDFA1,681,829,803,0714,29
LILAK23,640,512,25-15,15-14,90
LINK3,33-5,67-7,76-35,09-37,05
LKMNH10,76-2,98-0,28-18,91-41,96
LMKDC22,92-2,47-3,374,47-14,32
LOGO132,20-2,94-11,28-5,23-8,87
LRSHO1,79-2,192,29-26,34-54,45
LUKSK59,70-6,57-4,63-25,75-41,98
LXGYO6,72-1,03-1,18-22,85-
LYDHO45,18-10,00-12,95-66,41-73,11
LYDYE6.525,00-10,0014,47-45,64-53,20
MAALT773,00-3,25-5,21-24,36-14,30
MACKO23,90-0,175,75-26,03-12,52
MAGEN7,40-2,121,79-78,94-80,59
MAKIM12,42-3,80-8,41-12,90-16,92
MAKTK6,16-3,75-5,52-34,12-60,13
MANAS3,98-8,08-36,22-88,40-52,45
MARBL8,25-3,17-4,95-31,25-32,76
MARMR1,40-4,11-2,10-31,03-10,83
MARTI1,63-7,395,84-41,16-5,23
MASFN35,00-3,42-5,35-5,66-
MAVI36,94-1,49-0,43-1,55-11,80
MCARD98,00-0,76-4,02-39,73-
MEDTR18,57-3,03-1,07-21,31-35,14
MEGAP1,08-8,47-10,00-34,15-67,27
MEGMT3,391,80-10,79-25,33-39,89
MEKAG1,86-3,63-4,12-33,81-51,94
MEPET19,980,10-5,49-5,4930,84
MERCN10,30-3,10-3,74-44,02-39,87
MERIT13,03-0,53-4,68-17,58-27,21
MERKO0,96-2,04-1,03-19,33-47,83
METEN20,64-0,771,678,69-
METRO7,71-2,160,92-9,8294,21
MEYSU7,75-1,65-4,08-28,37-
MGROS484,75-2,51-2,86-9,98-6,51
MHRGY1,87-9,666,25-16,89-17,26
MIATK25,00-3,40-14,03-35,10-36,58
MMCAS13,25-7,99-17,85-69,33-90,18
MNDRS9,05-1,84-0,98-19,05-32,41
MNDTR3,870,00-3,25-22,44-41,10
MOBTL10,632,803,91-15,6317,33
MOGAN8,81-3,19-2,65-33,967,57
MOPAS17,00-6,23-5,97-31,01-56,72
MPARK426,75-0,640,12-2,6812,16
MRGYO1,32-8,97-8,33-38,60-15,38
MRSHL1.255,00-1,65-1,57-25,48-19,96
MSGYO4,52-5,64-8,32-18,56-23,26
MTRKS20,14-4,28-7,36-32,78-7,61
MTRYO7,59-0,13-3,68-15,38-12,05
MZHLD4,06-1,93-3,33-35,25-35,14
NATEN3,68-3,16-5,88-30,04-57,55
NETAS76,60-1,54-5,43-22,1134,86
NETCD81,55-3,32-7,54-25,18-
NETGL10,80-9,24-13,81--
NIBAS3,249,8316,55-23,94-10,50
NTGAZ10,34-1,62-3,45-8,095,08
NTHOL35,70-0,45-2,46-12,03-26,33
NUGYO6,67-2,34-6,06-25,97-39,91
NUHCM209,30-0,99-1,51-4,690,35
OBAMS4,320,000,47-20,15-45,73
OBASE21,04-7,48-22,53-40,09-32,26
ODAS5,74-2,21-2,71-20,3913,21
ODINE77,85-10,00-34,03-88,93-74,43
OFSYM54,301,21-1,99-17,14-20,86
ONCSM85,95-5,65-9,81-47,27-67,32
ONRYT8,93-2,30-2,62-38,37-43,73
ORCAY2,34-2,50-3,31-29,94-35,00
ORGE22,72-0,703,27-0,0965,36
ORMA133,00-2,06-1,63-10,74-21,26
ORZAX61,00-9,96-16,09-26,28-
OSMEN5,25-1,87-3,14-23,02-31,99
OSTIM1,16-2,52-1,69-30,54-47,27
OTKAR327,00-2,24-2,904,31-32,72
OTTO127,60-0,1610,481,92-72,85
OYAKC20,20-0,98-1,46-7,25-12,33
OYAYO31,861,084,80-21,10-41,49
OYLUM6,53-2,10-5,64-5,22-29,94
OYYAT26,48-0,23-1,05-20,29-30,22
OZATD548,50-9,93-40,83-88,64244,10
OZGYO1,60-9,60-3,03-21,57-21,95
OZKGY11,80-0,84-1,58-8,81-15,89
OZRDN11,62-9,22-18,74-61,06-15,31
OZSUB36,980,001,09-7,60110,59
OZYSR11,66-1,191,92-1,9315,67
PAGYO114,30-2,64-3,05-13,5444,78
PAHOL1,03-0,9613,19-21,97-33,55
PAMEL43,50-7,45-7,96-35,84-46,98
PAPIL6,93-6,73-11,27-44,25-56,77
PARSN55,90-3,12-6,37-21,05-46,25
PASEU41,507,24-8,87-50,80-69,37
PATEK12,76-3,33-11,51-44,23-42,05
PCILT30,540,33-0,200,2049,56
PEKGY1,32-9,59-39,73-88,72-89,52
PENGD7,17-0,424,06-20,86-5,53
PENTA9,52-2,76-3,94-25,51-27,27
PETKM20,78-0,483,38-12,1728,03
PETUN9,45-2,58-4,55-17,54-12,09
PGSUS129,70-2,19-4,98-17,18-32,34
PINSU8,45-2,65-2,31-15,75-24,35
PKART87,00-5,43-0,51-17,9218,61
PKENT104,20-5,276,65-14,03-45,16
PLTUR14,47-1,30-3,02-27,94-32,32
PNLSN31,80-2,09-1,97-19,70-12,88
PNSUT9,94-1,58-1,49-14,68-10,13
POLHO17,15-3,38-3,92-22,336,46
POLTK3.540,00-8,0520,51-13,82-61,96
PRDGS4,12-4,19-2,83-39,85-32,24
PRKAB23,54-2,00-2,97-24,41-23,22
PRKME13,75-5,63-20,70-24,66-25,60
PRZMA12,13-9,95-6,69-82,866,78
PSDTC83,00-2,12-4,93-41,43-40,97
PSGYO1,72-0,582,38-43,97-30,65
QNBFK39,22-2,44-0,46-4,34-13,35
QNBTR152,40-1,04-5,22-15,80-44,58
QUAGR1,74-5,43-10,77-42,95-38,95
QUICK42,66-5,62-16,92-27,69-
RALYH29,86-9,95-40,87-88,94-86,94
RAYSG123,60-2,294,57-17,87-42,78
REEDR3,11-4,60-5,47-41,10-52,95
RGYAS193,600,004,091,4046,37
RNPOL1,65-4,07-10,33-26,01-22,17
RODRG13,23-9,07-12,85-41,82-37,89
RTALB2,34-4,10-3,31-22,77-31,78
RUBNS14,17-7,57-9,46-50,80-38,82
RUZYE3,77-0,53-20,30-57,30-66,34
RYGYO50,502,683,7414,77140,48
RYSAS26,081,566,02-3,5579,24
SAFKR11,99-0,50-8,47-11,97-48,94
SAHOL84,75-1,05-3,25-10,742,21
SAMAT3,70-2,89-3,14-27,45-37,61
SANEL29,302,66-5,48-37,82-20,64
SANFM4,28-5,937,00-51,09-40,64
SANKO19,79-9,96-8,29-4,40-2,70
SARAE35,80-4,38-4,84-58,94-
SARKY18,23-3,60-7,23-22,162,65
SASA1,82-2,15-1,62-38,10-34,53
SAYAS38,12-2,41-2,56-25,55-2,90
SDTTR14,88-2,68-3,00-25,41-7,58
SEGMN16,50-6,57-31,08-62,64-10,37
SEGYO2,76-4,170,73-19,06-46,92
SEKFK3,97-3,41-3,17-7,67-9,77
SEKUR4,42-9,800,00-52,9824,51
SELEC71,90-2,381,34-77,81-16,95
SELVA1,08-2,70-5,26-26,53-56,45
SERNT6,27-1,2623,43-20,93-19,62
SEYKM2,84-4,38-3,07-33,64-43,54
SILVR1,55-6,06-4,91-28,90-47,28
SISE37,42-1,21-0,37-14,02-1,24
SKBNK5,14-0,964,47-20,68-33,59
SKTAS2,44-3,560,00-24,22-35,62
SKYLP85,55-9,9931,31-48,12-65,77
SKYMD12,75-1,77-0,47-25,008,33
SMART14,36-3,56-9,06-33,58-34,19
SMRTG4,60-1,71-4,56-42,50-40,03
SMRVA6,36-1,09-0,78-37,59-71,56
SNGYO2,63-2,23-5,05-15,97-42,07
SNICA2,16-2,26-2,70-30,32-49,30
SNPAM18,75-6,253,59-2,90-22,97
SODSN5,92-2,31-6,03-17,20-52,18
SOHOE7,05-3,420,00-39,80-
SOKE7,47-2,612,75-30,90-27,76
SOKM58,601,126,55-2,9814,79
SONME119,00-2,22-3,57-11,46-31,53
SRVGY2,13-2,29-0,47-12,35-31,07
SSAAT25,98-0,080,08-20,11-
SUMAS216,50-2,7810,74-14,17-22,89
SUNTK22,76-9,32-7,25-26,68-61,86
SURGY18,55-2,27-0,05-37,67-57,84
SUWEN4,96-1,98-0,20-28,12-47,95
SVGYO2,56-7,91-15,79-83,90-
TABGD210,00-5,36-6,71-9,442,26
TARKM343,00-3,85-4,66-34,175,54
TATEN4,761,493,48-36,02-62,81
TATGD15,25-1,61-5,22-14,0429,79
TAVHL271,251,12-1,451,68-7,85
TBORG121,10-1,14-2,26-7,77-23,96
TCELL98,30-1,16-1,11-4,005,59
TCKRC119,90-2,60-3,07-13,74105,31
TDGYO7,24-6,46-3,34-61,12-80,94
TEHOL5,27-9,91-40,85-89,09-83,27
TEKTU3,94-2,72-6,64-43,79-57,17
TERA27,38-9,99-40,89-87,31-84,08
TEZOL7,050,00-3,29-20,07-39,12
TGSAS106,006,37-14,03-49,16-37,56
THYAO279,25-2,45-2,45-5,504,00
TKFEN214,50-7,46-19,96-0,83204,69
TKNKA38,46-7,86-24,74-77,90-
TKNSA13,430,00-1,90-18,01-38,79
TLMAN58,05-4,91-5,30-25,58-39,88
TMPOL128,809,9960,90-55,62-55,78
TMSN51,75-3,99-6,17-26,12-48,46
TNZTP25,300,243,60-20,3923,78
TOASO250,25-3,93-4,67-11,968,81
TRALT42,64-4,313,14-17,445,26
TRCAS44,34-1,821,46-10,4211,02
TRENJ92,60-4,832,15-12,56-0,48
TRGYO90,75-0,600,50-3,3529,09
TRHOL495,00-10,00-40,86-88,62-15,17
TRILC0,84-6,67-11,58-20,75-66,53
TRMET129,30-4,292,21-5,2723,85
TSGYO4,76-1,45-0,83-16,49-30,10
TSKB9,87-0,600,71-14,10-16,21
TSPOR0,820,001,23-18,81-23,36
TTKOM52,500,480,67-8,54-8,70
TTRAK379,75-0,07-4,10-10,86-26,90
TUCLK2,80-3,11-14,89-26,70-41,67
TUKAS1,94-1,52-1,02-4,90-21,46
TUPRS391,001,362,96-4,27124,69
TUREX5,860,171,56-0,51-17,11
TURGG25,44-4,936,00-15,20-5,15
TURSG5,511,66-0,18-10,99-4,34
UCAYM13,71-4,99-7,61-34,71-
UFUK359,50-9,9613,50-74,50-79,67
ULAS14,95-3,17-0,40-29,35-46,95
ULKER81,00-4,59-4,14-13,09-21,14
ULUFA1,510,676,34-7,36-12,21
ULUSE141,00-1,61-5,31-39,01-13,02
ULUUN6,60-1,05-0,45-15,821,38
UNLU9,63-4,65-10,00-9,07-41,60
USAK0,42-6,67-2,33-64,10-79,51
USHOL63,90-2,7411,42-12,1671,96
VAKBN34,24-0,471,66-4,2011,60
VAKFA8,82-2,11-3,71-20,25-21,53
VAKFN0,90-1,10-1,10-19,64-41,18
VAKKO54,50-2,59-7,00-18,541,81
VANGD73,00-8,644,06-16,7676,41
VBTYZ21,80-4,39-4,39-35,6628,69
VERTU24,90-2,89-3,34-25,89-41,13
VERUS503,00-3,08-1,66-7,4538,38
VESBE3,71-3,64-5,60-35,59-52,44
VESTL16,78-4,00-2,78-36,10-41,53
VEYAS69,70-3,40-7,07-41,82-
VKFYO19,50-8,628,94-11,92-48,68
VKGYO1,64-0,610,61-14,14-12,77
VKING14,34-4,72-18,24-29,98-56,68
VRGYO1,21-3,20-6,92-30,06-49,58
VSNMD26,22-2,46-3,10-33,92-54,59
YAPRK8,42-1,29-1,17-20,11-33,91
YATAS25,76-2,28-2,57-16,47-35,34
YAYLA13,241,07-2,93-38,42-53,05
YBTAS10,95-3,951,39-13,78-48,59
YEOTK26,38-2,01-4,56-23,1868,78
YESIL0,84-4,55-3,45-24,32-57,14
YGGYO212,702,26-0,56-4,1574,17
YIGIT15,48-3,73-4,56-28,53-32,40
YKBNK35,94-1,32-1,80-1,91-0,77
YKSLN2,439,957,05-47,40-22,86
YONGA35,00-9,045,42-17,69-40,68
YUNSA5,99-1,80-2,76-21,39-17,49
YYAPI0,57-1,72-3,39-25,97-69,19
YYLGD7,34-1,610,55-26,31-24,41
ZEDUR5,06-4,53-5,42-30,78-37,61
ZERGY7,330,55-4,81-23,65-25,73
ZGYO14,58-3,38-15,03-33,12-
ZOREN1,72-2,82-6,52-28,63-43,97
ZRGYO19,000,002,15-3,55-18,52