SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 11.117 11.220 -0,93
VIOP 13.904 14.111 -1,49
USD/TRY 49,6937 49,6348 0,12
BIST BANKA 15.107 15.350 -1,61
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
ALTIN 3.995,75 4.024,46 -0,72
BRENT 111,94 109,13 2,51
EUR/USD 1,12 1,12 -0,09

 Hisse Değerleri ve Oranları

Yatırım kararı alırken araştırmalarınıza yardımcı olabilecek veriler.

Kod Hisse Adı Sektör Kapanış
(TL)
Piyasa Değeri
(mn TL)
Piyasa Değeri
(mn $)
Halka Açıklık
Oranı (%)
Sermaye
(mn TL)
A1CAPA1 Capital Aracı Kurumlar2,831.910,338,529,7675,0
A1YENKartal Yenilenebili EnerjiElektrik Üretim1,33798,016,174,8600,0
AAGYOAğaoğlu GYOGYO7,335.138,3103,523,6701,0
ACSELAcıselsan Acıpayam SelülozKimyasal Ürün74,50798,816,147,910,7
ADELAdel Kalemcilik Kırtasiye22,905.951,1119,927,6259,9
ADESEAdese AVMGYO0,492.469,649,792,85.040,0
ADGYOAdra GYOGYO39,8221.735,9437,77,0545,9
AEFESAnadolu EfesMeşrubat / İçecek 16,2296.039,51.934,232,35.921,1
AFYONAfyon Çimento Çimento10,964.384,088,348,6400,0
AGESAAgesa Hayat ve EmeklilikSigorta195,2035.136,0707,618,3180,0
AGHOLAnadolu Grubu HoldingHoldingler28,8270.186,61.413,529,52.435,3
AGROTAgrotech Yüksek TeknolojiDiğer1,092.616,052,746,62.400,0
AGYOAtakule GYOGYO6,261.648,533,218,3263,3
AHGAZAhlatçı DoğalgazElektrik - Doğalgaz Dağıtım43,80113.880,02.293,512,32.600,0
AHSGYAhes GYOGYO5,473.946,679,512,1721,5
AKBNKAkbankBankacılık63,35329.420,06.634,353,05.200,0
AKCNSAkçansa Çimento180,5034.556,2695,94,9191,4
AKENRAkenerjiElektrik Üretim6,504.739,695,525,1729,2
AKFGYAkfen GYOGYO2,218.619,0173,639,53.900,0
AKFISAkfen İnşaatİnşaat- Taahhüt15,4158.858,61.185,410,13.819,5
AKFYEAkfen Yenilenebilir Enerji Elektrik Üretim3,6526.213,5527,923,47.181,8
AKGRTAksigorta Sigorta4,777.689,2154,928,01.612,0
AKHANAkhan UnGıda21,625.909,8119,019,1273,4
AKMGYAkmerkez GYOGYO176,506.577,1132,59,137,3
AKSAAksa Endüstriyel Tekstil10,3040.015,5805,929,33.885,0
AKSENAksa EnerjiElektrik Üretim60,6074.316,11.496,719,31.226,3
AKSGYAkis GYOGYO9,1922.193,9447,051,32.415,0
AKSUEAksu Enerji Elektrik Üretim11,31746,515,080,266,0
AKYHOAkdeniz Yatırım HoldingHoldingler1,44357,47,277,7248,2
ALARKAlarko Holding Holdingler101,3042.242,1850,733,0417,0
ALBRKAlbaraka TürkBankacılık8,0420.100,0404,838,92.500,0
ALBTNAlbayrak Hazır BetonÇimento19,414.852,597,724,5250,0
ALCARAlarko Carrier Dayanıklı Tüketim574,506.204,6125,015,910,8
ALCTLAlcatel Teletaş İletişim Cihazları62,652.424,648,835,038,7
ALFASAlfa SolarElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum23,348.589,1173,022,4368,0
ALGYOAlarko GYO GYO2,525.112,1103,043,72.028,6
ALKAAlkim KağıtKağıt Ürünleri4,813.535,471,219,0735,0
ALKIMAlkim Kimyasal Ürün9,502.850,057,446,8300,0
ALKLCAltınkılıç GıdaGıda27,423.071,061,837,3112,0
ALTNYAltınay SavunmaSavunma10,4210.420,0209,936,61.000,0
ALVESAlves KabloKablo0,48768,015,584,91.600,0
ANELEAnel Elektrikİnşaat Malzemeleri7,602.014,040,619,8265,0
ANGENAnatolia BiyoteknolojiSağlık ve İlaç6,391.405,828,336,6220,0
ANHYTAnadolu Hayat Emeklilik A.Ş.Sigorta93,2040.076,0807,115,0430,0
ANSGRAnadolu Sigorta Sigorta20,8241.640,0838,634,72.000,0
ARASEDoğu Aras EnerjiElektrik - Doğalgaz Dağıtım69,9517.487,5352,217,2250,0
ARCLKArçelik Dayanıklı Tüketim71,3548.213,2971,017,5675,7
ARDYZARD Grup BilişimTeknoloji54,4517.547,8353,439,2322,3
ARENAArena BilgisayarBilgisayar Toptancılığı11,821.182,023,850,6100,0
ARFYEArf Bio EnerjiElektrik Üretim9,271.694,934,125,7182,8
ARMGDArmada GıdaGıda103,2027.242,8548,714,4264,0
ARSANArsan HoldingTekstil Entegre2,925.145,0103,628,01.762,0
ARTMSArtemis HalıTekstil Entegre28,782.014,640,628,370,0
ARZUMArzum Ev AletleriDayanıklı Tüketim0,96576,011,666,8600,0
ASELSAselsan Savunma338,001.541.280,031.040,425,84.560,0
ASGYOAsce GYOGYO8,795.792,6116,721,1659,0
ASTORAstor EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum142,60142.314,82.866,142,6998,0
ASUZUAnadolu Isuzu Otomotiv38,229.631,4194,014,5252,0
ATAGYAta GYOGYO6,82324,06,550,347,5
ATAKPAtakey PatatesGıda34,724.818,097,018,9138,8
ATATPATP BilgisayarTeknoloji200,6018.806,3378,719,393,8
ATATRAta TurizmTurizm3,883.115,062,734,3802,8
ATEKSAkın Tekstil Tekstil Entegre76,951.939,139,121,425,2
ATLASAtlas YO Yatırım Ortaklıkları4,38262,85,396,960,0
ATSYHAtlantis YO Holdingler70,50564,011,497,68,0
AVGYOAvrasya YO GYO13,491.505,530,361,3111,6
AVHOLAvrupa Yatırım HoldingHoldingler28,781.072,121,669,237,3
AVODAvod Kurutulmuş GıdaGıda2,18588,611,993,7270,0
AVPGYAvrupakent GYOGYO47,4018.960,0381,819,9400,0
AVTURAvrasya Petrol&Turistik TesisTurizm6,70301,56,168,345,0
AYCESAltınyunus Çesme Turizm286,007.150,0144,09,225,0
AYDEMAydem EnerjiElektrik Üretim21,2614.988,3301,917,4705,0
AYENAyen EnerjiElektrik Üretim23,106.410,3129,115,8277,5
AYESAyes Çelik Hasır & Çitİnşaat Malzemeleri5,702.850,057,445,4500,0
AYGAZAygaz Petrol269,0059.126,41.190,823,6219,8
AZTEKAztek TeknolojiTeknoloji2,852.850,057,424,41.000,0
BAGFSBandırma Gübre Fabrikaları A.ŞTarım Kimyasalları16,642.246,445,261,2135,0
BAHKMBahadır KimyaKimyasal Ürün136,307.496,5151,028,255,0
BAKABBak Ambalaj Kağıt Ürünleri25,501.836,037,016,072,0
BALATBalatacılar BalatacılıkOtomotiv Parçası54,50756,415,295,013,9
BALSUBalsu GıdaGıda7,238.039,8161,948,81.112,0
BANVTBanvit Hayvancılık112,5011.252,7226,68,3100,0
BARMABarem AmbalajKağıt Ürünleri5,151.351,927,235,5262,5
BASCMBaştaş Başkent Çimento SanayiÇimento8,785.794,8116,77,5660,0
BASGZBaşkent DoğalgazElektrik - Doğalgaz Dağıtım34,0023.800,0479,315,3700,0
BAYRKBayrak EBT TabanTekstil Entegre2,62655,013,273,9250,0
BEGYOBatı Ege GYOGYO3,042.477,649,930,3815,0
BERABera HoldingHoldingler9,806.695,4134,867,2683,2
BESLRBesler GıdaGıda9,556.322,1127,323,6662,0
BESTEBest Brands GrupElektrik Üretim17,953.378,368,029,0188,2
BETAEBeta EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum45,4418.403,2370,613,6405,0
BEYAZBeyaz FiloUlaştırma-Lojistik13,171.312,926,424,599,7
BFRENBosch Fren Otomotiv Parçası88,8010.880,0219,115,5122,5
BIENYBien YapıSeramik10,723.869,977,922,4361,0
BIGCHBigChefsGıda3,131.674,633,750,3535,0
BIGENBirleşim Grup EnerjiElektrik Üretim8,284.777,696,223,2577,0
BIGTKBig MedyaMedya43,221.461,329,431,133,8
BIMASBim Birleşik Mağazalar A.ŞPerakande - Ticaret373,00447.600,09.014,467,51.200,0
BINBNBinBinUlaştırma-Lojistik33,503.752,075,610,9112,0
BINHO1000 YatırımlarHoldingler3,574.605,892,837,81.290,2
BIOENBiotrend EnerjiElektrik Üretim11,115.555,0111,951,0500,0
BIZIMBizim ToptanPerakande - Ticaret16,111.296,526,130,880,5
BJKASBeşiktaşSpor1,285.586,6112,539,84.364,6
BKRGYBakırcı GYOGYO4,282.859,057,621,1668,0
BLCYTBilici YatırımTekstil Entegre1,421.420,028,633,81.000,0
BLUMEBlume Metal KimyaTurizm21,803.808,776,755,1174,7
BMSCHBMS Çelik HasırDemir-Çelik Döküm7,82782,015,761,3100,0
BMSTLBMS Birleşik MetalDemir-Çelik Döküm36,4410.932,0220,250,5300,0
BNTASBantaş Bandırma AmbalajKimyasal Ürün4,651.124,722,758,7241,9
BOBETBoğaziçi BetonÇimento14,285.426,4109,326,2380,0
BORLSBorlease OtomotivUlaştırma-Lojistik2,461.722,034,753,5700,0
BORSKBor ŞekerGıda4,874.675,294,228,2960,0
BOSSABossa Tekstil Entegre5,156.695,0134,88,21.300,0
BRISABrisa Otomotiv Lastiği66,5020.290,3408,69,8305,1
BRKOBirko MensucatTekstil Entegre5,37751,815,183,9140,0
BRKSNBerkosan Yalıtımİnşaat Malzemeleri4,92460,59,366,793,6
BRKVYBirikim VarlıkVarlık Yönetim32,401.814,436,524,156,0
BRLSMBirlesim Mühendislikİnşaat Malzemeleri7,591.700,234,248,2224,0
BRMENBirlik Mensucat Tekstil Entegre4,38390,97,976,089,3
BRSANBorusan Birleşik Boru Fab.Demir-Çelik Temel632,0089.599,61.804,520,9141,8
BRYATBorusan Yatırım Holdingler1.181,0033.215,6668,911,328,1
BSOKEBatıçim ÇimentoÇimento4,597.344,0147,922,51.600,0
BTCIMBatıçim Çimento1,568.704,8175,361,25.580,0
BUCIMBursa Çimento Çimento4,046.060,0122,049,51.500,0
BULGSBulls GSYOYatırım Ortaklıkları6,951.862,637,524,1268,0
BURCEBurçelik Demir-Çelik Döküm15,991.347,027,152,784,2
BURVABurçelik Vana Sanayiiİnşaat Malzemeleri231,801.703,234,342,67,3
BVSANBülbüloğlu Vinçİnşaat Malzemeleri51,301.928,938,836,337,6
BYDNRBaydönerGıda17,601.478,429,819,884,0
CANTEÇan2 Termik A.SElektrik Üretim0,979.700,0195,469,910.000,0
CASACasa Emtia Petrol Kim.Tür.AŞPerakande - Ticaret30,90151,43,099,34,9
CATESÇates ElektrikElektrik Üretim23,143.822,777,019,6165,2
CCOLACoca-Cola İçecek A.ŞMeşrubat / İçecek 74,75209.156,44.212,329,32.798,1
CELHAÇelik Halat Demir-Çelik Temel23,589.090,1183,119,8385,5
CEMASÇemaş DökümDemir-Çelik Döküm2,411.906,338,481,6791,0
CEMTSÇemtas Demir-Çelik Temel6,473.235,065,238,8500,0
CEMZYCem ZeytinGıda5,9413.662,0275,18,52.300,0
CEOEMCEO Event MedyaMedya19,30849,217,150,544,0
CGCAMÇağdaş CamCam16,252.730,055,025,3168,0
CIMSAÇimsa Çimento37,4435.402,9713,036,1945,6
CITASÇitlekçi GıdaGıda85,7515.435,0310,914,9180,0
CLEBIÇelebiHavayolları ve Hizm.1.223,0029.718,9598,59,624,3
CMBTNÇimbeton Çimento1.049,001.856,737,448,31,8
CMENTÇimentaş Çimento217,4018.938,2381,42,687,1
CONSEConsus EnerjiElektrik Üretim1,351.040,921,048,7771,0
COSMOCosmos Yatırım HoldingHoldingler70,35486,69,865,66,9
CRDFACreditwest FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring10,253.075,061,951,6300,0
CRFSACarrefoursaPerakande - Ticaret180,2023.024,8463,710,7127,8
CUSANÇuhadaroğlu MetalDemir-Çelik Döküm15,011.069,521,525,071,3
CVKMDCvk MadenMadencilik11,9845.284,4912,028,43.780,0
CWENECw EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum14,6415.786,2317,943,01.078,3
DAGIDagi GiyimTekstil Entegre5,272.108,042,531,0400,0
DAPGMDap GayrimenkulGYO2,336.174,5124,433,92.650,0
DARDLDardanel Gıda0,932.180,343,931,32.344,4
DCTTRDct Trading Diğer4,261.661,433,537,1390,0
DENGEDenge HoldingHoldingler1,28768,015,587,5600,0
DERHLDerlüks Yatırım HoldingDeri Giyim1,251.236,524,958,4989,2
DERIMDerimod Deri Giyim19,021.027,120,726,954,0
DESADesa Deri SanayiiDeri Giyim8,073.954,379,616,2490,0
DESPCDespec BilgisayarBilgisayar Toptancılığı21,88503,210,149,923,0
DEVADeva Holding Sağlık ve İlaç72,5514.511,4292,317,4200,0
DGATEDatagateBilgisayar Toptancılığı51,551.546,531,139,730,0
DGGYODoğuş GYOGYO25,108.333,4167,85,6332,0
DGNMODoğanlar MobilyaMobilya5,001.750,035,232,8350,0
DIRITDiriteks Diriliş TekstilTekstil Entegre13,71146,02,995,210,7
DITASDitaş BDYOtomotiv Parçası6,991.188,323,926,3170,0
DMRGDDMR Unlu MamüllerGıda6,309.339,1188,159,81.482,4
DMSASDemisaş Demir-Çelik Döküm5,481.096,022,151,2200,0
DNISIDinamik Isı Yalıtımİnşaat Malzemeleri3,661.903,238,344,3520,0
DOASDoğuş OtomotivOtomotiv130,6028.732,0578,639,5220,0
DOCODO & CO AktiengesellschaftUlaştırma-Lojistik11.732,50128.863,42.595,270,711,0
DOFERDofer YapıDemir-Çelik Temel17,66984,519,834,355,8
DOFRBDof RobotikTeknoloji56,908.819,5177,628,7155,0
DOGUBDoğusan İnşaat Malzemeleri13,75536,310,843,539,0
DOHOLDoğan Holding Holdingler16,3842.866,4863,334,02.617,0
DOKTADöktaş DökümcülükOtomotiv Parçası13,234.286,586,39,7324,0
DSTKFDestek Finans FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring143,6047.866,7964,014,2333,3
DUNYHDünya HoldingGıda14,76542,210,960,836,7
DURDODuran Doğan BasımKağıt Ürünleri6,013.005,060,533,3500,0
DURKNDurukan ŞekerlemeGıda8,741.158,123,331,5132,5
DYOBYDYO BoyaBoya7,992.397,048,325,3300,0
DZGYODeniz GYOGYO6,672.668,053,728,0400,0
EBEBKEbebekPerakande - Ticaret81,0012.960,0261,027,5160,0
ECILCEczacıbaşı İlaç Sağlık ve İlaç49,6234.002,6684,821,9685,3
ECOGREcogreenElektrik Üretim18,509.990,0201,216,3540,0
ECZYTEczacıbaşı Yatırım Holdingler168,7017.713,5356,717,3105,0
EDATAE-Data TeknolojiTeknoloji3,241.303,026,231,7402,2
EDIPEdip Gayrimenkul Yat. San.GYO22,381.454,729,347,465,0
EFOREfor Yat. San.Gıda17,1437.330,9751,831,02.178,0
EGEENEge Endüstri Otomotiv Parçası3.895,0012.269,3247,136,03,2
EGEGYEgeyapı GYOGYO14,732.946,059,330,7200,0
EGEPOEgepol HastanesiSağlık ve İlaç4,672.335,047,021,9500,0
EGGUBEge Gübre Tarım Kimyasalları76,757.675,0154,645,4100,0
EGPROEge Profil İnşaat Malzemeleri26,5214.453,4291,113,1545,0
EGSEREge Seramik Seramik2,041.468,829,634,3720,0
EKDMREkincilerDemir-Çelik Temel21,246.796,8136,913,7320,0
EKGYOEmlak Konut GYOGYO17,0264.676,01.302,548,13.800,0
EKIMEkim TurizmUlaştırma-Lojistik14,1411.764,5236,913,5832,0
EKIZEkiz Yağ ve SabunGıda32,54302,16,162,39,3
EKOSEkos TeknolojiEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim2,562.867,257,727,31.120,0
EKSUNEksun GıdaGıda3,662.196,044,225,4600,0
ELITEElite Organik GıdaGıda16,502.138,443,131,3129,6
EMKELEmek Elektrik Elektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum5,48822,016,674,6150,0
EMNISEminiş Ambalaj Boya119,20739,014,933,86,2
EMPAEEmpa ElektronikTeknoloji37,806.426,0129,422,3170,0
ENDAEEnda EnerjiElektrik Üretim9,794.280,286,223,3437,2
ENERYEnerya EnerjiElektrik - Doğalgaz Dağıtım12,25110.250,02.220,420,59.000,0
ENJSAEnerjisa EnerjiElektrik - Doğalgaz Dağıtım112,90133.342,72.685,420,01.181,1
ENKAIEnka İnşaatİnşaat- Taahhüt74,50447.000,09.002,38,16.000,0
ENPRAEnparaBankacılık35,00436.635,28.793,60,112.475,3
ENSRIEnsari DeriDeri Giyim2,351.283,125,846,1546,0
ENTRAIc Enterra YenilenebilirElektrik Üretim4,4217.859,2359,719,84.040,6
EPLASEgeplast İnşaat Malzemeleri4,37833,016,871,6190,6
ERBOSErbosan Demir-Çelik Döküm93,751.875,037,870,420,0
ERCBErciyas Çelik BoruDemir-Çelik Temel32,022.490,250,240,677,8
EREGLEreğli Demir Çelik Demir-Çelik Temel31,60221.200,04.454,845,77.000,0
ERSUErsu GıdaMeşrubat / İçecek 16,70601,212,163,936,0
ESCAREscar FiloUlaştırma-Lojistik9,714.855,097,812,1500,0
ESCOMEscort TeknolojiTeknoloji3,392.389,448,165,7704,8
ESENEsenboğa ElektrikElektrik Üretim1,973.585,472,244,91.820,0
ETILREtiler GıdaGıda6,861.717,034,654,1250,3
ETYATEuro Trend YatırımYatırım Ortaklıkları9,99599,412,192,060,0
EUHOLEuro YatırımHoldingler4,41661,513,387,2150,0
EUKYOEuro Kapital Yatırım OrtaklığıYatırım Ortaklıkları9,00540,010,999,360,0
EUPWR Europower EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum36,1823.878,8480,938,0660,0
EURENEuropen EndüstriDemir-Çelik Döküm2,094.389,088,449,52.100,0
EUYOEuro MenkulYatırım Ortaklıkları3,02181,23,693,860,0
EYGYOEYG GayrimenkulGYO1,801.260,025,435,5700,0
FADEFade Gıda YatırımGıda9,50797,016,149,383,9
FENERFenerbahce Futbol A.Ş.Spor2,0612.875,0259,337,76.250,0
FLAPFlap Kongre Hiz.Oto.Tur.A.ŞDiğer9,46886,917,971,793,8
FMIZPF-M İzmit PistonOtomotiv Parçası197,002.812,556,622,214,3
FONETFonet Bilgi TeknolojileriTeknoloji3,393.173,063,960,5936,0
FORMTFormet Metal ve Cam Sanayiiİnşaat Malzemeleri0,86980,919,889,01.140,6
FORTEForte Bilgi İletişimTeknoloji79,505.326,5107,337,367,0
FRIGOFrigo Pak Gıda Gıda1,911.623,532,782,8850,0
FRMPLFormül Plastik Kimyasal Ürün17,982.876,857,925,0160,0
FROTOFord OtosanOtomotiv65,05228.267,04.597,217,53.509,1
FZLGYFuzul GayrimenkulGYO4,165.200,0104,714,31.250,0
GARANGaranti Bankası Bankacılık126,50531.300,010.700,014,04.200,0
GARFAGaranti BBVA FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring20,688.220,3165,68,4397,5
GATEGGate GroupMedya116,001.313,226,468,911,3
GEDIKGedik YatırımAracı Kurumlar4,669.320,0187,75,82.000,0
GEDZAGediz Ambalaj SanayiKimyasal Ürün17,50816,516,451,846,7
GENILGen İlaçSağlık ve İlaç4,0018.000,0362,522,74.500,0
GENKMGentaş KimyaKimyasal Ürün5,813.538,371,319,7609,0
GENTSGentaşMobilya3,302.475,049,871,8750,0
GERELGersan ElektrikKablo21,948.172,1164,650,5372,5
GESANGirişim ElektrikElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum30,1213.855,2279,037,0460,0
GIPTAGıptaKırtasiye21,322.814,256,745,3132,0
GLBMDGlobal Menkul DeğerlerAracı Kurumlar7,25855,517,223,9118,0
GLCVYGelecek Varlık Yön.Varlık Yönetim33,644.699,594,618,8139,7
GLRMKGülermak Ağır Sanayiİnşaat- Taahhüt106,4034.324,6691,325,1322,6
GLRYHGüler Yatırım HoldingHoldingler1,36816,016,470,7600,0
GLYHOGlobal Yatırım HoldingHoldingler15,4630.147,0607,158,81.950,0
GMTASGimat MağazacılıkPerakande - Ticaret49,6014.880,0299,775,2300,0
GOKNRGöknur GıdaGıda11,864.151,083,647,9350,0
GOLDAGolda GıdaGıda5,601.400,028,233,1250,0
GOLTSGöltaş Çimento Çimento219,203.945,679,567,618,0
GOODYGoodyear Otomotiv Lastiği1,892.872,857,925,21.520,0
GOZDEGözde Girisim SermayesiYatırım Ortaklıkları16,576.379,5128,523,4385,0
GRNYOGaranti YO Yatırım Ortaklıkları6,79254,65,184,937,5
GRSELGürsel TaşımacılıkUlaştırma-Lojistik247,0025.194,0507,422,3102,0
GRTHOGrainTurk TarımPerakande - Ticaret60,557.568,8152,425,5125,0
GSDDEGSD Denizcilik Gayrimenkul İnşUlaştırma-Lojistik9,521.428,028,828,8150,0
GSDHOGSD Holding A.Ş.Holdingler3,753.750,075,549,11.000,0
GSRAYGalatasaray Sportif A.ŞSpor0,689.180,0184,939,913.500,0
GUBRFGübre Fabrikaları Tarım Kimyasalları298,5099.699,02.007,920,3334,0
GUNDGGündoğdu GıdaGıda108,704.239,385,414,939,0
GWINDGalata Wind EnerjiElektrik Üretim16,969.158,4184,429,6540,0
GZNMIGezinomi SeyahatTurizm14,90968,519,542,465,0
HALKBHalkbankBankacılık43,10309.663,96.236,45,97.184,8
HATEKHateks Hatay TekstilTekstil Entegre6,22391,97,971,363,0
HATSNHat-SanUlaştırma-Lojistik21,404.740,195,519,9221,5
HDFGSHedef Girişim SermayesiYatırım Ortaklıkları1,061.197,824,178,71.130,0
HEDEFHedef HoldingHoldingler13,0539.150,0788,57,03.000,0
HEKTSHektaş Tarım Kimyasalları1,7515.981,1321,848,79.132,1
HKTMHidroparEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim10,371.088,921,972,2105,0
HLGYOHalk GYOGYO3,6113.862,4279,218,43.840,0
HOROZHoroz LojistikUlaştırma-Lojistik37,603.402,468,519,490,5
HRKETHareket ProjeEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim7,6812.386,3249,526,71.612,8
HTTBTHitit BilgisayarTeknoloji28,408.520,0171,627,6300,0
HUBVCHub Girişim Ser. Y.O.Yatırım Ortaklıkları1,94543,210,983,4280,0
HUNERHun EnerjiElektrik Üretim3,883.880,078,169,21.000,0
HURGZHürriyet Medya3,892.302,946,418,1592,0
ICBCTICBC Turkey BankBankacılık13,0911.257,4226,77,1860,0
ICUGSIcu Girişim Ser. Y.O.Yatırım Ortaklıkları1,15399,68,095,6347,5
IDGYOİdealist GYOGYO1,75262,55,376,7150,0
IEYHOIşıklar Enerji ve Yapı HoldingHoldingler12,156.604,7133,031,9543,6
IHAASİhlas Haber AjansıMedya13,002.119,042,731,3163,0
IHEVAİhlas Ev Aletleri Dayanıklı Tüketim1,44504,710,272,2350,5
IHGZTİhlas GazetecilikMedya0,79632,012,759,4800,0
IHLASİhlas Holding Holdingler0,732.190,044,183,83.000,0
IHLGMİhlas GayrimenkulGYO1,011.010,020,373,81.000,0
IHYAYİhlas Yayın HoldingMedya0,85382,57,773,8450,0
IMASMİmaş MakineEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim1,311.211,824,470,2925,0
INDESİndeks BilgisayarBilgisayar Toptancılığı10,978.227,5165,757,0750,0
INFOİnfo YatırımAracı Kurumlar0,891.709,434,441,21.920,7
INGRMİngram BilişimBilgisayar Toptancılığı206,004.944,099,68,424,0
INTEKInnosa TeknolojiTeknoloji151,001.208,024,325,18,0
INTEMİntema İnşaat Malzemeleri146,202.842,157,212,719,4
INTETIntetra TeknolojiTeknoloji38,886.220,8125,320,9160,0
INVEOİnveo Yatırım HoldingHoldingler3,823.820,076,916,11.000,0
INVESInvestco HoldingHoldingler630,50118.218,82.380,919,1187,5
ISATRİş Bankası (A) Bankacılık4.950.000,004.950,099,723,50,0
ISBIRİşbir HoldingHoldingler49,501.603,232,341,932,4
ISBTRİş Bankası (B) Bankacılık390.000,0011.310,0227,825,40,0
ISCTRİş Bankası (C) Bankacılık12,17304.249,66.127,429,325.000,0
ISDMRİskenderun Demir ÇelikDemir-Çelik Temel52,25151.525,03.051,65,02.900,0
ISFINİş Finansal KiralamaFin.Kiralama ve Faktoring14,5410.109,7203,629,5695,3
ISGSYİş GirişimYatırım Ortaklıkları10,885.440,0109,636,7500,0
ISGYOİş GYO GYO18,5517.784,8358,237,7958,8
ISKPLIşıklar PlastikKimyasal Ürün2,684.020,081,039,01.500,0
ISKURİş Bankası Kurucu Bankacılık4.125.000,000,00,027,90,0
ISMENİş YatırımAracı Kurumlar26,2439.360,0792,729,21.500,0
ISSENİşbir SentetikTekstil Entegre4,611.956,539,419,7424,4
ISVEAİsvea SeramikSeramik13,363.740,875,322,5280,0
ISYATİs YO Yatırım Ortaklıkları5,21836,716,963,1160,6
IZENRİzdemir EnerjiElektrik Üretim3,257.942,2160,024,32.443,8
IZFASİzmir FırçaBoya13,122.324,746,858,1177,2
IZINVİz Yatırım HoldingGıda22,26389,87,969,817,5
IZMDCİzmir Demir Çelik Demir-Çelik Temel5,848.760,0176,420,51.500,0
JANTSJantsa JantOtomotiv Parçası10,707.490,0150,817,0700,0
KAPLMKaplamin Kağıt Ürünleri85,501.710,034,429,120,0
KARCLKardemir Çelik SanayiDemir-Çelik Temel30,7425.514,2513,813,4830,0
KARELKarel Elektronikİletişim Cihazları4,453.586,272,238,3805,9
KARSNKarsan Otomotiv Otomotiv6,766.084,0122,538,8900,0
KARTNKartonsan Kağıt Ürünleri84,506.337,5127,638,875,0
KATMRKatmerciler Araç Üstü EkipmanOtomotiv Parçası1,102.368,647,779,62.153,3
KAYSEKayseri ŞekerGıda2,437.290,0146,823,63.000,0
KBORUKuzey Boruİnşaat Malzemeleri8,475.082,0102,321,2600,0
KCAERKocaer Çelik SanayiDemir-Çelik Temel8,7016.660,5335,525,81.915,0
KCHOLKoç HoldingHoldingler197,50500.839,910.086,626,22.535,9
KENTKent Gıda Gıda232,0076.560,01.541,90,5330,0
KERVNKervansaray Yat. HoldingHoldingler5,363.154,463,536,9588,5
KFEINKafein YazılımTeknoloji4,79946,019,171,5197,5
KGYOKoray GYOGYO7,967.960,0160,328,11.000,0
KIMMRErsan Alışveriş HizmetleriPerakande - Ticaret8,902.136,043,024,4240,0
KLGYOKiler GYOGYO3,815.315,0107,042,41.395,0
KLKIMKalekim Kimyevi MaddelerSeramik18,838.661,8174,425,3460,0
KLMSNKlimasan Dayanıklı Tüketim18,031.428,028,832,679,2
KLNMAT. Kalkınma Bankası Bankacılık7,0770.700,01.423,90,910.000,0
KLRHOKiler HoldingHoldingler9,9329.045,3585,011,82.925,0
KLSERKaleseramikSeramik15,367.907,0159,221,3514,8
KLSYNKoleksiyon MobilyaMobilya15,006.471,3130,321,2431,4
KLYPVKalyon Güneş TeknolojileriElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum48,2222.185,0446,89,0460,1
KMPURKimteks PoliüretanKimyasal Ürün11,805.737,2115,525,2486,2
KNFRTKonfrut Gıda Meşrubat / İçecek 6,801.795,236,222,2264,0
KOCMTKoç MetalurjiDemir-Çelik Temel2,275.675,0114,324,52.500,0
KONKAKonya KağıtKağıt Ürünleri6,632.585,752,117,3390,0
KONTRKontrolmatik TeknolojiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum1,271.651,033,388,01.300,0
KONYAKonya Çimento Çimento2.760,0013.450,7270,915,94,9
KOPOLKoza PolyesterEndüstriyel Tekstil2,753.566,671,821,71.297,0
KORDSKordsa Teknik TekstilEndüstriyel Tekstil2,559.424,4189,827,73.695,9
KOTONKotonTekstil Entegre8,567.101,8143,013,1829,7
KPEKSKapeks KimyaKimyasal Ürün42,105.266,7106,116,9125,1
KRDMAKardemir (A) Demir-Çelik Temel34,308.242,4166,098,2240,3
KRDMBKardemir (B) Demir-Çelik Temel39,804.754,995,887,2119,5
KRDMDKardemir (D) Demir-Çelik Temel38,6030.116,7606,591,8780,2
KRGYOKorfez GYOGYO3,143.108,662,625,7990,0
KRONTKron TeknolojiTeknoloji16,142.763,555,765,2171,2
KRPLSKoroplast Temizlik AmbalajKağıt Ürünleri8,371.461,429,444,9174,6
KRSTLKristal Kola Meşrubat / İçecek 6,101.171,223,684,2192,0
KRTEKKarsu Tekstil Tekstil Entegre4,53625,112,650,6138,0
KRVGDKervan GıdaGıda2,014.341,687,424,82.160,0
KSTURKuştur TurizmTurizm1.455,006.175,9124,411,94,2
KTLEVKatılımevimDiğer4,0728.490,0573,826,47.000,0
KTSKRKütahya ŞekerGıda50,652.329,946,931,746,0
KUTPOKütahya Porselen Seramik58,702.343,147,225,439,9
KUVVAKuvva GıdaGıda81,002.514,450,684,931,0
KUYASKuyas Yatırım AŞİnşaat- Taahhüt8,833.532,071,178,7400,0
KZBGYKızılbük GYOGYO1,064.240,085,434,84.000,0
KZGYOKuzugrup GYOGYO17,203.440,069,323,5200,0
LIDERLider TurizmUlaştırma-Lojistik8,106.682,5134,615,8825,0
LIDFALider FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring1,712.821,556,841,11.650,0
LILAKLila KağıtKağıt Ürünleri19,9511.770,5237,117,0590,0
LINKLink BilgisayarTeknoloji2,832.523,750,863,4891,8
LKMNHLokman Hekim EngurusagSağlık ve İlaç10,972.369,547,759,8216,0
LMKDCLimak Doğu Anadolu ÇimentoÇimento19,5010.065,5202,726,4516,2
LOGOLogo YazılımTeknoloji114,5010.877,5219,161,295,0
LRSHOLoras HoldingHoldingler1,611.236,524,983,3768,0
LUKSKLüks Kadife Tekstil Entegre46,801.310,426,416,928,0
LXGYOLuxera GYOGYO5,411.785,336,032,1330,0
LYDHOLydia HoldingHoldingler26,709.398,2189,310,3352,0
LYDYELydia Yeşil EnerjiGıda3.127,505.914,3119,122,11,9
MAALTMarmaris Altınyunus Turizm661,005.711,1115,018,98,6
MACKOMaçkolikEğlence Hizmetleri23,162.316,046,629,7100,0
MAGENMargün EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum5,1715.251,5307,210,42.950,0
MAKIMMakim MakinaEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim11,781.319,426,637,5112,0
MAKTKMakina Takım İnşaat Malzemeleri5,181.036,020,952,3200,0
MANASManas Enerji YönetimiTeknoloji2,77917,018,563,6331,1
MARBLTureks TurunçMadencilik7,411.693,934,126,9228,6
MARMRMarmara HoldingKimyasal Ürün1,103.317,966,831,63.016,3
MARTIMartı Otel İşletmeleriTurizm1,211.815,036,667,11.500,0
MASFNMasfen EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum31,6417.560,2353,712,1555,0
MAVIMavi Giyim Sanayi Tic.A.STekstil Entegre35,0427.839,7560,770,2794,5
MCARDMetropolCardTeknoloji89,708.306,2167,320,092,6
MEDTRMeditera Tıbbi MalzemeSağlık ve İlaç17,142.039,741,120,2119,0
MEGAPMega Polietilen KöpükTekstil Entegre0,99272,35,584,3275,0
MEGMTMega Metalİnşaat Malzemeleri2,877.301,3147,031,32.544,0
MEKAGMeka Betonİnşaat Malzemeleri1,561.248,025,137,0800,0
MEPETMEPET MetroPetrol14,341.080,521,846,175,4
MERCNMercan KimyaKimyasal Ürün8,811.677,233,836,5190,4
MERITMerit Turizm YatırımTurizm12,804.308,586,826,5336,6
MERKOMerko Gıda Gıda0,91773,515,681,9850,0
METENMetgün Enerji Elektrik Üretim19,9712.681,0255,414,3635,0
METROMetro Tic. Mali Yat.Holdingler7,343.963,679,856,7540,0
MEYSUMeysu GıdaGıda6,986.072,6122,319,2870,0
MGROSMigros Perakande - Ticaret431,5078.124,91.573,449,1181,1
MHRGYMhr GYOGYO1,723.200,564,516,81.860,8
MIATKMia TeknolojiTeknoloji26,9013.288,6267,660,2494,0
MMCASMMC San.ve Tic. Yatırımlar A.ŞHoldingler8,30110,72,288,313,3
MNDRSMenderes TekstilTekstil Entegre8,312.304,346,447,4277,3
MNDTRMondi TireKağıt Ürünleri3,333.493,370,415,31.049,0
MOBTLMobitel İletişimİletişim7,397.574,8152,620,21.025,0
MOGANMogan EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum7,9019.276,9388,210,52.440,1
MOPASMopaşPerakande - Ticaret14,553.972,280,019,8273,0
MPARKMLP Sağlık HizmetleriSağlık ve İlaç387,0073.921,71.488,739,5191,0
MRGYOMartı GYOGYO1,082.592,252,266,82.400,2
MRSHLMarshall Boya1.082,0011.895,7239,66,411,0
MSGYOMistral GYOGYO4,011.883,837,927,8469,8
MTRKSMatriks Finansal TeknolojilerTeknoloji14,681.475,329,740,3100,5
MTRYOMetro YOYatırım Ortaklıkları6,93291,15,992,642,0
MZHLDMazhar Zorlu Holding İnşaat Malzemeleri3,35363,77,366,4108,6
NATENNaturel Yenilenebilir EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum2,922.409,048,545,0825,0
NETASNetaşİletişim Cihazları65,804.268,186,032,864,9
NETCDNetcad YazılımTeknoloji79,7510.925,8220,029,1137,0
NETGLNet GlobalKimyasal Ürün9,102.843,857,322,9312,5
NIBASNiğde Beton SanayiÇimento2,46797,016,182,4324,0
NTGAZNaturel GazPetrol9,686.679,2134,538,3690,0
NTHOLNet Holding Holdingler33,1616.580,0333,918,7500,0
NUGYONurol GYO GYO5,851.961,839,550,1335,3
NUHCMNuh Çimento Çimento204,9030.778,8619,917,3150,2
OBAMSOba MakarnacılıkGıda3,389.722,7195,825,82.876,5
OBASEObase Bilgisayar DanışmanlıkTeknoloji18,03820,416,534,145,5
ODASOdaş Elektrik ÜretimElektrik Üretim4,656.510,0131,176,51.400,0
ODINEOdine SolutionsTeknoloji95,8510.591,4213,316,8110,5
OFSYMOfis YemGıda44,206.464,3130,214,2146,3
ONCSMOncosemSağlık ve İlaç91,002.170,443,742,323,9
ONRYTOnur Yüksek TeknolojiSavunma7,531.892,438,135,4251,3
ORCAYOrtaköy Çay SanayiMeşrubat / İçecek 1,91458,49,261,8240,0
ORGEORGE Enerji ElektrikElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum18,377.348,0148,050,3400,0
ORMAOrma Orman MahsulleriKağıt Ürünleri112,003.046,461,413,327,2
ORZAXOrzaks İlaçSağlık ve İlaç57,9019.599,2394,713,7338,5
OSMENOsmanlı Menkul Değ.Aracı Kurumlar4,801.926,838,833,6401,4
OSTIMOstim Endüst. YatırımlarDiğer0,99788,515,972,1796,5
OTKAROtokar Otomotiv304,7536.570,0736,526,0120,0
OTTOOtto HoldingGıda70,80540,610,974,37,6
OYAKCOyak ÇimentoÇimento18,2688.773,81.787,819,34.861,7
OYAYOOyak Yatırım OrtaklığıYatırım Ortaklıkları23,06461,29,352,820,0
OYLUMOylum Sınai YatırımlarGıda5,59475,29,672,785,0
OYYATOyak YatırımAracı Kurumlar22,026.606,0133,06,4300,0
OZATDÖzata DenizcilikEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim263,0018.765,1377,915,071,4
OZGYOÖzderici GYOGYO1,291.290,026,033,71.000,0
OZKGYÖzak GYOGYO11,3016.452,8331,317,41.456,0
OZRDNÖzerden PlastikKimyasal Ürün8,72640,912,947,173,5
OZSUBÖzsu BalıkHayvancılık26,443.172,863,934,2120,0
OZYSRÖzyaşar TelDemir-Çelik Temel11,504.865,998,027,2423,1
PAGYOPanora GYOGYO109,109.491,7191,239,987,0
PAHOLPasifik HoldingHoldingler0,8917.800,0358,519,220.000,0
PAMELPamel Yenilenebilir Elekt.Elektrik Üretim34,901.085,221,923,931,1
PAPILPapilon SavunmaTeknoloji5,511.136,422,999,8206,3
PARSNParsan Otomotiv Parçası50,554.387,288,428,286,8
PASEUPasifik EurasiaUlaştırma-Lojistik29,6619.931,5401,49,8672,0
PATEKPasifik TeknolojiTeknoloji9,616.486,1130,642,6674,9
PCILTPC İletişim ve MedyaMedya27,063.202,664,531,0118,4
PEKGYPeker GYOGYO0,894.450,089,651,45.000,0
PENGDPenguen Gıda Gıda6,761.183,023,876,8175,0
PENTAPenta TeknolojiBilgisayar Toptancılığı8,493.341,067,339,4393,5
PETKMPetkim Petrol18,0645.771,3921,847,32.534,4
PETUNPınar Et ve UnGıda8,452.563,351,630,8303,3
PGSUSPegasus Hava TaşımacılığıHavayolları ve Hizm.124,7062.350,01.255,746,2500,0
PINSUPınar Su Meşrubat / İçecek 7,031.998,540,234,6284,3
PKARTPlastikkart A.ŞTeknoloji68,051.548,131,233,622,8
PKENTPetrokent Turizm106,302.645,153,332,724,9
PLTURPlatform TurizmUlaştırma-Lojistik13,773.370,267,920,2244,8
PNLSNPanelsan Çatı Cepheİnşaat Malzemeleri27,162.037,041,025,175,0
PNSUTPınar Süt Meşrubat / İçecek 8,722.743,855,337,9314,7
POLHOPolisan HoldingHoldingler13,059.898,4199,321,6758,5
POLTKPoliteknik MetalKimyasal Ürün2.795,0010.481,3211,116,23,8
PRDGSPardus GirişimYatırım Ortaklıkları3,17621,312,556,1196,0
PRKABPrysmian KabloKablo17,263.740,875,315,7216,7
PRKMEPark Elek. MadencilikMadencilik11,401.697,134,230,3148,9
PRZMAPrizma Pres MatbaacılıkKağıt Ürünleri8,76678,513,769,177,4
PSDTCPergamon StatusPerakande - Ticaret61,65457,89,273,97,4
PSGYOPasifik GYOGYO1,308.971,1180,738,86.900,8
QNBFKQNB Finans Fin. Kir.Fin.Kiralama ve Faktoring33,9084.750,01.706,80,62.500,0
QNBTRQNB BankBankacılık119,00654.500,013.181,20,15.500,0
QUAGRQUA Graniteİnşaat Malzemeleri1,303.432,069,146,22.640,0
QUICKQuick SigortaSigorta42,0020.227,7407,47,7481,6
RALYHRal Yatırım HoldingTekstil Entegre15,895.291,4106,633,4333,0
RAYSGRay SigortaSigorta97,5515.907,5320,45,7163,1
REEDRReederİletişim Cihazları2,452.327,546,966,2950,0
RGYASRönesans GayrimenkulGYO174,7057.825,71.164,624,4331,0
RNPOLRainbow PolikarbonatKimyasal Ürün1,871.122,022,652,5600,0
RODRGRodrigo TekstilTekstil Entegre10,55299,06,053,228,3
RTALBRTA laboratuvarlariSağlık ve İlaç2,101.050,021,184,5500,0
RUBNSRubenis TekstilTekstil Entegre11,68957,219,351,582,0
RUZYERuzy Madencilik ve EnerjiMadencilik3,48957,019,368,4275,0
RYGYOReysaş GYOGYO51,10102.200,02.058,224,52.000,0
RYSASReysaş TaşımacılıkUlaştırma-Lojistik24,0648.120,0969,130,62.000,0
SAFKRSafkar Ege SoğutmacılıkDayanıklı Tüketim12,542.508,050,569,5200,0
SAHOLSabancı Holding Holdingler87,00182.732,73.680,151,12.100,4
SAMATSaray MatbaacılıkKağıt Ürünleri3,10348,47,078,9112,4
SANELSan-El MuhendislikEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim25,76470,39,581,418,3
SANFMSanifoam Sünger SanayiKimyasal Ürün2,991.121,322,644,7375,0
SANKOSanko PazarlamaPazarlama21,303.195,064,313,3150,0
SARAEŞa-Ra EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum27,4212.188,2245,519,7444,5
SARKYSarkuysan İnşaat Malzemeleri16,0016.000,0322,278,01.000,0
SASASasa Polyester Sanayi A.Ş.Endüstriyel Tekstil1,6084.003,11.691,845,252.501,9
SAYASSay Yenilenebilir EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum31,582.439,649,154,377,3
SDTTRSDT Uzay Savunma12,437.930,3159,723,7638,0
SEGMNSeğmen GıdaGıda13,122.348,547,320,5179,0
SEGYOŞeker GYOGYO2,371.928,138,824,6813,6
SEKFKŞeker Finansal Kiralama A.ŞFin.Kiralama ve Faktoring2,63526,010,646,9200,0
SEKURSekuro PlastikKimyasal Ürün3,21602,312,171,2187,6
SELECSelçuk Ecza DeposuSağlık ve İlaç72,9045.270,9911,712,9621,0
SELVASelva GıdaGıda0,951.000,420,173,51.053,0
SERNTSeranit Granitİnşaat Malzemeleri5,132.118,742,727,3413,0
SEYKMSeyitler KimyaKimyasal Ürün2,37474,09,578,1200,0
SILVRSilverlineEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim1,40490,09,957,3350,0
SISEŞişecamCam33,88103.781,72.090,144,93.063,2
SKBNKŞekerbank Bankacılık3,1210.920,0219,949,13.500,0
SKTASSöktaş Tekstil Entegre1,53765,015,460,1500,0
SKYLPSkyalp Fin. Tek.ve DanışmanlıkDiğer61,20581,411,751,99,5
SKYMDŞeker YatırımAracı Kurumlar8,871.374,927,733,8155,0
SMARTSmartiks YazılımTeknoloji10,03319,66,490,531,9
SMRTGSmart Güneş EnerjisiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum3,796.888,9138,735,61.817,6
SMRVASümer Varlık YönetimVarlık Yönetim4,842.904,058,526,6600,0
SNGYOSinpas GYOGYO2,409.600,0193,357,84.000,0
SNICASanica Isı SanayiDayanıklı Tüketim1,881.128,022,753,6600,0
SNPAMSönmez Pamuklu Tekstil Entegre16,186.310,2127,14,1390,0
SODSNSodaş Sodyum SanayiiKimyasal Ürün5,07608,412,335,1120,0
SOHOESoho GiyimTekstil Entegre7,162.196,444,231,0306,8
SOKESöke DeğirmencilikGıda7,442.875,657,922,4386,5
SOKMŞok MarketlerPerakande - Ticaret57,4034.054,8685,851,3593,3
SONMESönmez Filament Tekstil Entegre94,506.993,0140,85,774,0
SRVGYServet GYOGYO1,856.012,5121,124,53.250,0
SSAATSaat ve SaatPerakande - Ticaret22,4614.832,3298,77,1660,4
SUMASSumas MobilyaMobilya156,70975,419,621,86,2
SUNTKSun TekstilTekstil Entegre18,438.746,9176,223,7474,6
SURGYSur GYOGYO16,402.747,055,329,4167,5
SUWENSuwen TekstilTekstil Entegre4,202.352,047,453,1560,0
SVGYOSavur GYOGYO1,922.079,441,925,01.083,0
TABGDTab GıdaGıda191,7050.089,71.008,831,6261,3
TARKMTarkimTarım Kimyasalları312,756.567,8132,323,721,0
TATENTatlıpınar EnerjiElektrik Üretim3,614.050,481,632,11.122,0
TATGDTat GıdaGıda13,943.412,568,743,6244,8
TAVHLTAV HoldingHavayolları ve Hizm.265,0096.269,51.938,849,1363,3
TBORGTuborg Meşrubat / İçecek 111,3035.895,2722,94,5322,5
TCELLTurkcellİletişim90,10198.220,03.992,037,82.200,0
TCKRCKıraç GalvanizDiğer94,7516.107,5324,432,2170,0
TDGYOTrend GYOGYO4,98343,66,984,169,0
TEHOLTera HoldingHoldingler2,555.089,4102,547,21.995,8
TEKTUTek-Art TurizmTurizm3,22966,019,563,1300,0
TERATera YatırımAracı Kurumlar13,139.191,0185,131,7700,0
TEZOLEuropap TezolKağıt Ürünleri6,783.390,068,323,1500,0
TGSASTGS Dış TicaretPazarlama116,801.752,035,371,915,0
THYAOTürk Hava YollarıHavayolları ve Hizm.258,00356.040,07.170,449,11.380,0
TKFENTekfen Holdingİnşaat- Taahhüt174,8064.676,01.302,519,7370,0
TKNKATeknika PlastikPetrol25,823.227,565,019,7125,0
TKNSATeknosa İç ve Dış Tic.Perakande - Ticaret11,822.375,847,850,0201,0
TLMANTrabzon Liman İşletmeciliğiUlaştırma-Lojistik50,801.066,821,539,421,0
TMPOLTE-MAPOL Polimer PlastikKimyasal Ürün92,101.305,526,352,914,2
TMSNTümosan Motor ve TraktörOtomotiv47,525.464,8110,128,6115,0
TNZTPTapdi OksijenSağlık ve İlaç20,788.312,0167,418,3400,0
TOASOTofaş FabrikaOtomotiv222,60111.300,02.241,524,1500,0
TRALTTürk AltınMadencilik35,94115.097,92.318,024,73.202,5
TRCASTurcas HoldingPetrol41,9810.730,1216,123,1255,6
TRENJTR Doğal Enerji KaynaklarıElektrik Üretim75,1019.509,9392,933,1259,8
TRGYOTorunlar GYOGYO86,7086.700,01.746,118,81.000,0
TRHOLTera Finansal Yat. HoldingHoldingler237,007.110,0143,229,230,0
TRILCTurk İlaç ve Serum SanayiSağlık ve İlaç0,77798,516,173,21.037,0
TRMETTR Anadolu MetalMadencilik103,1040.011,0805,840,8388,1
TSGYOTSKB GYOGYO4,302.795,056,311,4650,0
TSKBTSKB Bankacılık8,9224.976,0503,040,32.800,0
TSPORTrabzonspor A.ŞSpor0,745.550,0111,848,97.500,0
TTKOMTürk Telekomİletişim46,04161.140,03.245,313,03.500,0
TTRAKTürk TraktörOtomotiv353,0035.323,6711,424,1100,1
TUCLKTuğçelik Alüminyum ve MetalOtomotiv Parçası1,95702,014,179,0360,0
TUKASTukaş Gıda1,868.370,0168,649,94.500,0
TUPRSTüpraş Petrol360,75695.091,513.998,749,01.926,8
TUREXTureks Tur.TaşımacılıkUlaştırma-Lojistik4,985.378,4108,337,21.080,0
TURGGTürker Proje Gay.Gel.GYO25,863.314,566,823,3128,2
TURSGTürkiye SigortaSigorta4,1783.400,01.679,622,420.000,0
UCAYMÜçay MühendislikDiğer10,902.452,549,426,5225,0
UFUKUfuk Yat.Yön.ve Gay. AŞ.Fin.Kiralama ve Faktoring172,408.076,4162,720,746,8
ULASUlaşlar Turizm YatırımlarıTurizm10,50266,55,485,725,4
ULKERÜlker BisküviGıda76,7028.323,5570,444,1369,3
ULUFAUlusal FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring1,471.587,632,048,31.080,0
ULUSEUlusoy ElektrikElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum136,6010.928,0220,15,780,0
ULUUNUlusoy UnGıda6,144.605,092,730,0750,0
UNLUÜnlü Yatırım HoldingAracı Kurumlar9,031.586,932,033,2175,7
USAKUşak Seramik Seramik0,37906,518,382,82.450,0
USHOLMarka Yatırım HoldingHoldingler72,751.527,030,899,121,0
VAKBNVakıfbankBankacılık30,06298.072,66.003,05,79.915,9
VAKFAVakıf FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring8,207.380,0148,623,0900,0
VAKFNVakıf Fin. Kir. Fin.Kiralama ve Faktoring0,865.160,0103,936,26.000,0
VAKKOVakko Tekstil Perakande - Ticaret46,627.459,2150,211,2160,0
VANGDVanet Gıda SanayiGıda55,101.377,527,796,825,0
VBTYZVBT YazılımTeknoloji19,282.255,845,445,3117,0
VERTUVerusatürk Girişim SermayesiYatırım Ortaklıkları21,961.141,923,034,952,0
VERUSVerusa HoldingHoldingler485,5033.985,0684,410,570,0
VESBEVestel Beyaz EsyaDayanıklı Tüketim3,235.168,0104,122,71.600,0
VESTLVestel ElektronikDayanıklı Tüketim12,964.347,587,647,2335,5
VEYASVangölü EnerjElektrik - Doğalgaz Dağıtım54,7531.035,3625,02,6566,9
VKFYOVakıf YO Yatırım Ortaklıkları16,49494,710,048,230,0
VKGYOVakıf GYO GYO1,456.380,0128,526,34.400,0
VKINGViking Kağıt Kağıt Ürünleri11,06464,59,441,142,0
VRGYOVera GYOGYO1,00820,016,572,6820,0
VSNMDVişne MadencilikMadencilik18,813.411,268,721,1181,4
YAPRKYaprak Süt & Besi ÇiftlikleriGıda6,391.905,538,428,1298,2
YATASYataş Yatak Mobilya23,423.508,370,748,5149,8
YAYLAYayla Enerji Uretim TurizmElektrik Üretim10,00498,810,073,649,9
YBTASYibitaş İnş. Malzemeleriİnşaat Malzemeleri9,302.790,056,29,2300,0
YEOTKYEO Teknolojiİnşaat- Taahhüt22,0218.276,6368,136,2830,0
YESILYeşil Yatırım HoldingHoldingler0,74477,39,691,8645,0
YGGYOYeni Gimat GYOGYO176,6042.723,1860,473,7241,9
YIGITYiğit AküOtomotiv Parçası13,043.918,578,929,8300,5
YKBNKYapı Kredi BankasıBankacılık34,68292.943,75.899,738,58.447,1
YKSLNYükselen ÇelikDemir-Çelik Temel2,101.050,021,135,2500,0
YONGAYonga Mobilya SanayiMobilya25,70431,88,734,916,8
YUNSAYünsa Tekstil Entegre5,142.467,249,741,7480,0
YYAPIYesil Yapiİnşaat- Taahhüt0,54920,718,583,31.705,0
YYLGDYayla Agro GıdaGıda6,457.011,0141,222,71.087,0
ZEDURZedur EnerjiElektrik Üretim4,12720,014,539,9174,8
ZERGYZeray GYOGYO7,084.432,189,323,4626,0
ZGYOZ GYOGYO11,852.494,350,223,7210,5
ZORENZorlu EnerjiElektrik Üretim1,366.800,0136,937,35.000,0
ZRGYOZiraat GYOGYO17,8483.734,21.686,45,24.693,6
Kod Kapanış
(TL)
Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
DITAS6,99170.000.00002.01.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
MEYSU6,98870.000.00005.01.20260,000,0020,110,000,000,0000,0000
FENER2,066.250.000.00005.01.2026400,002.000,000,000,000,000,0000,0000
KAYSE2,433.000.000.00006.01.20260,000,000,00324,930,000,0000,0000
FRMPL17,98160.000.00007.01.20260,000,0025,000,000,000,0000,0000
ZGYO11,85210.492.22507.01.20260,000,0040,140,000,000,0000,0000
AGROT1,092.400.000.00007.01.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
PATEK9,61674.934.43209.01.20260,000,0012,490,000,000,0000,0000
ADGYO39,82545.854.43512.01.20260,000,0085,850,000,000,0000,0000
ARDYZ54,45322.274.08613.01.20260,000,0089,570,000,000,0000,0000
ENKAI74,506.000.000.00014.01.20260,000,000,000,000,0083,335.000.000.0000,8333
LIDFA1,711.088.802.00014.01.20260,000,000,0095,000,000,0000,0000
UCAYM10,90225.000.00014.01.20260,000,0026,670,000,000,0000,0000
ALGYO2,522.028.600.00015.01.20260,000,000,00600,000,000,0000,0000
GMTAS49,60300.000.00016.01.20260,000,000,00101,070,000,0000,0000
LYDHO26,70351.991.31420.01.20260,000,0069,230,000,000,0000,0000
ALVES0,481.600.000.00020.01.20260,000,000,00900,000,000,0000,0000
BIGTK43,2233.811.73222.01.20260,000,0072,870,000,000,0000,0000
GATEG116,0011.320.34126.01.20260,000,0044,220,000,000,0000,0000
QNBTR119,00027.01.20260,000,000,0064,180,000,0000,0000
FRIGO1,91294.204.95028.01.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
NETCD79,75137.000.00028.01.20260,000,0029,200,000,000,0000,0000
OSMEN4,80400.000.00028.01.20260,000,000,000,000,002,5010.000.0000,0250
AKHAN21,62273.350.00028.01.20260,000,0020,010,000,000,0000,0000
MANAS2,77331.056.00029.01.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
SODSN5,07120.000.00029.01.20260,000,000,00700,000,000,0000,0000
SMRTG3,791.817.640.00029.01.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
PSGYO1,306.900.847.27603.02.20260,000,0029,630,000,000,0000,0000
USAK0,372.450.000.00003.02.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
CANTE0,9710.000.000.00003.02.202642,861.000,000,000,000,000,0000,0000
KENT232,00330.000.00005.02.202650,001.000,000,000,000,000,0000,0000
BESTE17,95188.205.00005.02.20260,000,0029,000,000,000,0000,0000
GENIL4,004.500.000.00010.02.20260,000,000,001.400,000,000,0000,0000
ATATR3,88802.845.89011.02.20260,000,0034,880,000,000,0000,0000
BIGCH3,13535.000.00011.02.20260,000,000,00400,000,000,0000,0000
BEGYO3,04815.000.00016.02.20260,000,000,000,000,002,1517.500.0000,0215
KZBGY1,064.000.000.00017.02.20260,000,000,00233,330,000,0000,0000
MRGYO1,082.400.156.00019.02.2026120,001.000,000,000,000,000,0000,0000
EMPAE37,80170.000.00019.02.20260,000,0022,350,000,000,0000,0000
MARTI1,211.500.000.00026.02.2026150,001.000,000,000,000,000,0000,0000
SVGYO1,921.083.000.00026.02.20260,000,0027,280,000,000,0000,0000
RNPOL1,87600.000.00026.02.20260,000,000,001.900,000,000,0000,0000
YAPRK6,39298.200.00027.02.20260,000,000,002.000,000,000,0000,0000
LXGYO5,41330.000.00002.03.20260,000,0036,360,000,000,0000,0000
MCARD89,7092.600.00002.03.20260,000,0020,410,000,000,0000,0000
GENKM5,81609.000.00002.03.20260,000,0020,500,000,000,0000,0000
CELHA23,58385.499.65302.03.20260,000,0028,500,000,000,0000,0000
GEDIK4,662.000.000.00016.03.20260,000,000,000,000,0037,50750.000.0000,3750
FROTO65,053.509.100.00016.03.20260,000,000,000,000,00364,0012.773.124.0003,6400
LINK2,83891.754.95616.03.20260,000,000,004.000,000,000,0000,0000
TUPRS360,751.926.795.59816.03.20260,000,000,000,000,001.037,9920.000.000.00010,3799
AYGAZ269,00219.800.76716.03.20260,000,000,000,000,001.255,002.758.499.62612,5500
NUHCM204,90150.213.60017.03.20260,000,000,000,000,002.250,003.379.806.00022,5000
TOASO222,60500.000.00023.03.20260,000,000,000,000,002.000,0010.000.000.00020,0000
KCHOL197,502.535.898.05025.03.20260,000,000,000,000,00683,0017.320.183.6826,8300
AGESA195,20180.000.00025.03.20260,000,000,000,000,00694,441.250.000.0006,9444
AKBNK63,355.200.000.00026.03.20260,000,000,000,000,00220,1811.449.360.0002,2018
ANHYT93,20430.000.00026.03.20260,000,000,000,000,00813,953.500.000.0008,1395
FMIZP197,0014.276.79027.03.20260,000,000,000,000,00475,6067.900.8334,7560
TSKB8,922.800.000.00027.03.20260,000,000,000,000,0053,581.500.221.2400,5358
ISGYO18,55958.750.00031.03.20260,000,000,000,000,008,3480.000.0000,0834
CRDFA10,25300.000.00031.03.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
ISKUR4.125.000,00001.04.20260,000,000,000,000,00855,4121.0268,5541
ISMEN26,241.500.000.00001.04.20260,000,000,000,000,00316,674.750.000.0003,1667
ISCTR12,1724.999.970.00001.04.20260,000,000,000,000,0053,9513.488.006.3140,5395
ISBTR390.000,0029.00001.04.20260,000,000,000,000,00203,7159.0772,0371
ISATR4.950.000,001.00001.04.20260,000,000,000,000,004.692,3446.92346,9234
QNBFK33,902.500.000.00001.04.202625,001.000,000,000,000,000,0000,0000
SAHOL87,002.100.375.96901.04.20260,000,000,000,000,00141,362.969.007.4551,4136
CIMSA37,44945.591.09401.04.20260,000,000,000,000,0074,03700.000.0000,7403
ANSGR20,822.000.000.00001.04.20260,000,000,000,000,00137,502.750.000.0001,3750
ASGYO8,79659.000.00001.04.20260,000,000,000,000,0016,83110.922.0050,1683
AFYON10,96400.000.00001.04.20260,000,000,000,000,00150,00600.000.0001,5000
AAGYO7,33701.000.00001.04.20260,000,0025,110,000,000,0000,0000
OSMEN4,80401.411.20202.04.20260,000,000,350,000,000,0000,0000
AKSA10,303.885.000.00003.04.20260,000,000,000,000,0058,002.253.300.0000,5800
ULUFA1,47540.000.00006.04.20260,000,000,000,000,0024,71133.411.8060,2471
GARAN126,504.200.000.00007.04.20260,000,000,000,000,00526,6922.120.926.6475,2669
ENPRA35,0012.475.290.00407.04.20260,000,000,120,000,000,0000,0000
YGGYO176,60241.920.00007.04.20260,000,000,000,000,001.055,002.552.256.00010,5500
ENKAI74,506.000.000.00008.04.20260,000,000,000,000,00210,0012.600.000.0002,1000
BRYAT1.181,0028.125.00008.04.20260,000,000,000,000,0016.614,584.672.850.941166,1458
FORMT0,861.140.595.99010.04.20260,000,005,980,000,000,0000,0000
ENJSA112,901.181.068.96713.04.20260,000,000,000,000,00508,005.999.830.3535,0800
GLCVY33,64139.700.00013.04.20260,000,000,000,000,00250,54350.000.0002,5054
DOAS130,60220.000.00013.04.20260,000,000,000,000,001.500,003.300.000.00015,0000
VAKKO46,62160.000.00014.04.20260,000,000,000,000,00625,001.000.000.0006,2500
AKMGY176,5037.264.00015.04.20260,000,000,000,000,001.236,00460.583.04012,3600
ALBRK8,042.500.000.00015.04.20260,000,000,000,000,0026,18654.505.0000,2618
BEGYO3,04815.000.00015.04.20260,000,000,000,000,002,1517.500.0000,0215
SELEC72,90621.000.00017.04.20260,000,000,000,000,0044,00273.240.0000,4400
KSTUR1.455,004.244.58720.04.20260,000,000,000,000,001.600,0067.913.38616,0000
AKSGY9,192.415.000.00020.04.20260,000,000,000,000,0045,551.100.000.0000,4555
ETYAT9,9960.000.00021.04.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
EUKYO9,0060.000.00021.04.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
EUYO3,0260.000.00021.04.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
AYEN23,10277.500.00021.04.20260,000,000,000,000,0078,10216.736.6300,7810
OZYSR11,50423.120.00024.04.20260,000,000,00310,000,000,0000,0000
CLEBI1.223,0024.300.00024.04.20260,000,000,000,000,0010.300,002.502.900.000103,0000
YUNSA5,14480.000.00027.04.20260,000,000,000,000,0036,55175.428.1130,3655
TRILC0,771.037.000.00027.04.20260,000,000,00540,890,000,0000,0000
KTLEV4,072.070.000.00028.04.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
MSGYO4,01469.768.11828.04.20260,000,000,000,000,0042,57200.000.0000,4257
OSMEN4,80401.411.20228.04.20260,000,000,000,000,004,9820.000.0000,0498
CEMZY5,942.300.000.00028.04.20260,000,000,00472,140,000,0000,0000
SMRVA4,84600.000.00029.04.20260,000,000,00408,470,000,0000,0000
ALARK101,30417.000.00029.04.2026-4,14-1.000,000,000,000,000,0000,0000
NETCD79,75137.000.00030.04.20260,000,000,000,000,00437,96600.000.0004,3796
KFEIN4,79197.500.00004.05.20260,000,000,000,000,002,034.000.0000,0203
ALARK101,30417.000.00004.05.20260,000,000,000,000,00318,501.328.145.0003,1850
EGGUB76,75100.000.00004.05.20260,000,000,000,000,00250,00250.000.0002,5000
MERKO0,91850.000.00005.05.20260,000,000,00638,340,000,0000,0000
MAVI35,04794.512.00006.05.20260,000,000,000,000,00167,301.329.252.0001,6730
LIDER8,10825.000.00006.05.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
NTGAZ9,68690.000.00006.05.20260,000,000,000,000,0086,96600.000.0000,8696
OYYAT22,02300.000.00006.05.20260,000,000,000,000,00377,431.132.286.5803,7743
ECZYT168,70105.000.00006.05.20260,000,000,000,000,00571,43600.000.0005,7143
ECILC49,62685.260.00006.05.20260,000,000,000,000,00175,121.200.000.0001,7512
KLKIM18,83460.000.00008.05.20260,000,000,000,000,0065,22300.000.0000,6522
A1YEN1,33600.000.00008.05.20260,000,000,00990,910,000,0000,0000
GRSEL247,00102.000.00011.05.20260,000,000,000,000,0073,5375.000.0000,7353
PAGYO109,1087.000.00011.05.20260,000,000,000,000,00575,45500.641.5005,7545
GIPTA21,32132.000.00012.05.20260,000,000,000,000,00152,97201.924.9941,5297
OZGYO1,291.000.000.00012.05.20260,000,000,000,000,001,6816.750.0000,0168
TEZOL6,78500.000.00012.05.20260,000,000,000,000,0045,00225.000.0000,4500
ALGYO2,522.028.600.00012.05.20260,000,000,000,000,005,00101.430.0000,0500
ASUZU38,22252.000.00012.05.20260,000,000,000,000,00238,10600.000.0002,3810
CCOLA74,752.798.078.60212.05.20260,000,000,000,000,00143,004.001.252.4011,4300
FRIGO1,91850.000.00013.05.20260,000,000,00188,910,000,0000,0000
EKDMR21,24320.000.00013.05.20260,000,0016,250,000,000,0000,0000
MCARD89,7092.600.00013.05.20260,000,000,000,000,00539,96500.000.0005,3996
MGROS431,50181.054.23313.05.20260,000,000,000,000,00455,66825.000.0004,5566
TRCAS41,98255.600.00013.05.20260,000,000,000,000,00234,74600.000.0002,3474
BRKVY32,4056.000.00013.05.20260,000,000,000,000,0052,7829.555.2770,5278
BEYAZ13,1799.687.50013.05.20260,000,000,000,000,0030,0930.000.0000,3009
AEFES16,225.921.052.63013.05.20260,000,000,000,000,0016,981.005.098.6840,1698
BIMAS373,001.200.000.00014.05.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
EGPRO26,52545.000.00014.05.20260,000,000,000,000,0064,22350.000.0000,6422
MTRKS14,68100.500.00015.05.20260,000,000,000,000,0019,9120.004.6300,1991
KRGYO3,14990.000.00015.05.20260,000,000,000,000,003,8438.000.0000,0384
GRSEL247,00102.000.00018.05.20260,000,000,000,000,0073,5375.000.0000,7353
SARKY16,001.000.000.00018.05.20260,000,000,000,000,0035,29352.941.2000,3529
ERBOS93,7520.000.00020.05.20260,000,000,000,000,00270,0054.000.0002,7000
GENTS3,30750.000.00020.05.20260,000,000,000,000,0015,69117.647.0250,1569
KTLEV4,072.070.000.00020.05.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
LKMNH10,97216.000.00020.05.20260,000,000,000,000,0023,1550.000.0000,2315
PETUN8,45020.05.20260,000,000,000,000,0024,5074.319.5250,2450
AGHOL28,822.435.345.18020.05.20260,000,000,000,000,0069,811.700.000.0000,6981
AVPGY47,40400.000.00020.05.20260,000,000,000,000,00250,001.000.000.0002,5000
LIDFA1,711.088.802.00021.05.20260,000,000,000,000,0015,64170.245.8000,1564
TRGYO86,701.000.000.00021.05.20260,000,000,000,000,00500,005.000.000.0005,0000
GRTHO60,55125.000.00022.05.20260,000,000,000,000,0044,9156.133.9000,4491
SASA1,6046.255.615.35725.05.20260,000,005,570,000,000,0000,0000
ENTRA4,424.040.550.00001.06.202619,001.000,000,00100,000,000,0000,0000
MACKO23,16100.000.00001.06.20260,000,000,000,000,00270,00270.000.0002,7000
SISE33,883.063.214.05601.06.20260,000,000,000,000,0058,761.800.000.0000,5876
AYES5,70150.000.00001.06.20260,000,000,000,000,0035,2952.941.1760,3529
AKCNS180,50191.447.06801.06.20260,000,000,000,000,00188,04360.000.0001,8804
LMKDC19,50516.179.70002.06.20260,000,000,000,000,00200,001.032.359.4002,0000
ISDMR52,252.900.000.00003.06.20260,000,000,000,000,00450,0013.050.000.0004,5000
EREGL31,607.000.000.00003.06.20260,000,000,000,000,0055,003.850.000.0000,5500
HEDEF13,053.000.000.00003.06.20260,000,000,0053,890,000,0000,0000
TABGD191,70261.292.00004.06.20260,000,000,000,000,00500,001.306.460.0005,0000
ATAKP34,72138.768.00004.06.20260,000,000,000,000,0070,0097.137.6000,7000
AVPGY47,40400.000.00005.06.20260,000,000,000,000,00250,001.000.000.0002,5000
SMRVA4,84600.000.00008.06.20260,000,000,000,000,0018,82112.930.0000,1882
SKBNK3,122.500.000.00008.06.20260,000,000,000,000,006,40160.000.0000,0640
IHLAS0,733.000.000.00009.06.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
YAPRK6,39298.200.00010.06.20260,000,000,000,000,002,507.455.0000,0250
ATATP200,6093.750.00010.06.20260,000,000,000,000,00100,0093.750.0001,0000
ULUFA1,471.080.000.00011.06.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
SASA1,6047.040.878.51512.06.20260,000,001,700,000,000,0000,0000
LOGO114,5095.000.00015.06.20260,000,000,000,000,00526,32500.000.0005,2632
TURSG4,1720.000.000.00015.06.20260,000,000,000,00100,000,0000,0000
BULGS6,95268.000.00015.06.20260,000,000,000,000,009,3325.000.0000,0933
BIMAS373,001.200.000.00017.06.20260,000,000,000,000,00200,002.400.000.0002,0000
AAGYO7,33701.000.00017.06.20260,000,000,000,000,0042,80300.000.0000,4280
KRVGD2,012.160.000.00018.06.20260,000,000,000,000,003,6578.745.2950,0365
EMPAE37,80170.000.00018.06.20260,000,000,000,000,0010,0017.000.0000,1000
BASGZ34,00700.000.00018.06.20260,000,000,000,000,00200,001.400.000.0002,0000
ULKER76,70369.275.85519.06.20260,000,000,000,000,00573,282.117.000.0005,7328
KTLEV4,072.070.000.00023.06.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
SVGYO1,921.083.000.00023.06.20260,000,000,000,000,000,778.339.1000,0077
BETAE45,44405.000.00023.06.20260,000,0015,000,000,000,0000,0000
MHRGY1,721.240.500.00024.06.20260,000,000,000,000,006,8184.473.0150,0681
EKGYO17,023.800.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0060,002.280.000.0000,6000
VKGYO1,453.450.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0010,20351.999.7050,1020
OZKGY11,301.456.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0019,87289.307.2000,1987
OSTIM0,99796.500.00024.06.20260,000,000,0035,000,000,0000,0000
ARASE69,95250.000.00024.06.20260,000,000,000,000,00200,00500.000.0002,0000
AHSGY5,47721.500.00024.06.20260,000,000,000,000,007,6255.000.0000,0762
CEMTS6,47500.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0030,00150.000.0000,3000
SRVGY1,853.250.000.00025.06.20260,000,000,000,000,007,69250.000.0000,0769
ZRGYO17,844.693.620.00025.06.20260,000,000,000,000,009,29436.271.5100,0929
HLGYO3,613.840.000.00026.06.20260,000,000,000,000,0057,552.210.000.0000,5755
ISKPL2,681.500.000.00026.06.20260,000,000,000,000,000,04646.7550,0004
PSGYO1,306.900.847.27626.06.20260,000,000,000,000,001,0270.320.3240,0102
EGEGY14,73200.000.00026.06.20260,000,000,000,000,0030,0060.000.0000,3000
ORZAX57,90338.500.00029.06.20260,000,0015,510,000,000,0000,0000
ISSEN4,61424.397.98230.06.20260,000,000,000,000,004,0016.975.9190,0400
KIMMR8,90240.000.00030.06.20260,000,000,000,000,0020,8350.000.0000,2083
SOHOE7,16306.760.33730.06.20260,000,0032,600,000,000,0000,0000
KCAER8,701.915.000.00001.07.20260,000,000,000,000,0016,97325.000.0000,1697
ISVEA13,36280.000.00001.07.20260,000,0023,930,000,000,0000,0000
INDES10,97750.000.00001.07.20260,000,000,000,000,0021,73163.000.0000,2173
GOLDA5,60250.000.00001.07.20260,000,0035,000,000,000,0000,0000
EKIM14,14832.000.00001.07.20260,000,0019,470,000,000,0000,0000
BMSTL36,44300.000.00001.07.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
GOODY1,891.520.000.00002.07.20260,000,000,00462,960,000,0000,0000
DOFER17,6655.750.00002.07.20260,000,000,000,000,0018,9910.588.2350,1899
ISGSY10,88500.000.00003.07.20260,000,000,00487,900,000,0000,0000
BRKSN4,9293.600.00003.07.20260,000,000,000,000,005,885.505.8890,0588
LILAK19,95590.000.00006.07.20260,000,000,000,000,00152,55900.025.0001,5255
SSAAT22,46660.388.99106.07.20260,000,0010,140,000,000,0000,0000
OZSUB26,44120.000.00006.07.20260,000,000,000,000,0061,6774.000.0000,6167
MEYSU6,98870.000.00007.07.20260,000,000,000,000,005,0043.500.0000,0500
LIDER8,10825.000.00008.07.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
PNLSN27,1675.000.00008.07.20260,000,000,000,000,0068,8051.596.2620,6880
SARAE27,42444.500.00008.07.20260,000,0020,020,000,000,0000,0000
SASA1,6052.501.931.14609.07.20260,000,0011,610,000,000,0000,0000
ISBIR49,5032.387.04013.07.20260,000,000,000,000,00100,0032.387.0401,0000
GIPTA21,32132.000.00014.07.20260,000,000,000,000,000,781.024.9930,0078
GENKM5,81609.000.00014.07.20260,000,000,000,000,0020,53125.000.0000,2053
EGPRO26,52545.000.00016.07.20260,000,000,000,000,0064,22350.000.0000,6422
GOLTS219,2018.000.00017.07.20260,000,000,000,000,00416,6775.000.0004,1667
METEN19,97635.000.00020.07.20260,000,0021,350,000,000,0000,0000
KTLEV4,072.070.000.00021.07.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
VAKFN0,866.000.000.00021.07.20260,000,000,000,0020,000,0000,0000
TAVHL265,00363.281.25021.07.20260,000,000,000,000,00180,50655.718.9511,8050
MASFN31,64555.000.00022.07.20260,000,0015,320,000,000,0000,0000
KARCL30,74830.000.00022.07.20260,000,0015,420,000,000,0000,0000
GRTHO60,55125.000.00022.07.20260,000,000,000,000,0044,9156.133.9000,4491
ALBTN19,41250.000.00022.07.20260,000,0028,000,000,000,0000,0000
SEKFK2,63200.000.00023.07.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
MERCN8,81190.370.94628.07.20260,000,000,000,000,0021,0140.000.0000,2101
DOCO11.732,5010.983.45828.07.20260,000,000,000,000,0013.468,651.479.323.516134,6865
MEDTR17,14119.000.00029.07.20260,000,000,000,000,0011,3413.500.0000,1134
QUICK42,00481.612.95029.07.20260,000,0010,030,000,000,0000,0000
OSMEN4,80401.411.20229.07.20260,000,000,000,000,004,9820.000.0000,0498
MOPAS14,55273.000.00031.07.20260,000,000,000,000,0027,4775.000.0000,2747
YEOTK22,02830.000.00031.07.20260,000,000,0075,0358,770,0000,0000
KTLEV4,077.000.000.00003.08.20260,000,000,000,00238,160,0000,0000
KRTEK4,53140.401.99403.08.2026300,001.000,000,000,000,000,0000,0000
GENIL4,004.500.000.00004.08.20260,000,000,000,000,001,6172.597.1500,0161
CVKMD11,983.780.000.00005.08.2026170,001.000,000,000,000,000,0000,0000
BOBET14,28380.000.00005.08.20260,000,000,000,000,0040,00152.000.0000,4000
GOKNR11,86350.000.00010.08.20260,000,000,000,000,0030,63107.202.4800,3063
VKGYO1,454.400.000.00010.08.20260,000,000,0027,540,000,0000,0000
PCILT27,06118.350.00010.08.20260,000,000,000,000,00253,49300.000.0002,5349
CITAS85,75180.000.00010.08.20260,000,0020,280,000,000,0000,0000
DERHL1,25989.179.08310.08.20260,000,000,00401,410,000,0000,0000
VSNMD18,81181.350.00011.08.20260,000,000,000,0055,000,0000,0000
AKMGY176,5037.264.00011.08.20260,000,000,000,000,00370,00137.876.8003,7000
KPEKS42,10125.100.00012.08.20260,000,0020,060,000,000,0000,0000
VEYAS54,75566.854.72312.08.20260,000,007,830,000,000,0000,0000
TKNKA25,82125.000.00012.08.20260,000,0024,800,000,000,0000,0000
DOAS130,60220.000.00013.08.20260,000,000,000,000,001.500,003.300.000.00015,0000
KLSYN15,00431.419.81617.08.20260,000,000,000,000,0015,0064.712.9720,1500
PLTUR13,77244.750.00017.08.20260,000,000,000,000,0060,88149.000.0000,6088
AKFIS15,413.819.504.46818.08.20260,000,000,00500,000,000,0000,0000
ORGE18,37400.000.00019.08.20260,000,000,00400,000,000,0000,0000
DNISI3,66520.000.00019.08.20260,000,000,00334,320,000,0000,0000
BEGYO3,04815.000.00020.08.20260,000,000,000,000,003,0725.000.0000,0307
KRTEK4,53137.984.61321.08.2026-1,721.000,000,000,000,000,0000,0000
AHGAZ43,802.600.000.00024.08.20260,000,000,000,000,005,77150.000.0000,0577
BKRGY4,28668.000.00024.08.20260,000,0025,000,000,000,0000,0000
ENERY12,259.000.000.00025.08.20260,000,000,000,000,001,67150.000.0000,0167
TGSAS116,8015.000.00025.08.20260,000,000,000,000,0030,004.500.0000,3000
INTET38,88160.000.00026.08.20260,000,0025,000,000,000,0000,0000
TURSG4,1720.000.000.00027.08.20260,000,000,000,000,0015,003.000.000.0000,1500
SDTTR12,43638.000.00027.08.20260,000,000,001.000,000,000,0000,0000
SUWEN4,20560.000.00031.08.20260,000,000,000,000,0017,86100.000.0000,1786
BLCYT1,421.000.000.00001.09.20260,000,000,00900,000,000,0000,0000
TBORG111,30322.508.25302.09.20260,000,000,000,000,00952,093.070.574.1289,5209
BRKSN4,9293.600.00004.09.20260,000,000,000,000,005,885.505.8890,0588
LIDER8,10825.000.00008.09.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
MHRGY1,721.860.750.00008.09.20260,000,000,0050,000,000,0000,0000
NETGL9,10312.500.00009.09.20260,000,000,280,000,000,0000,0000
ETILR6,86250.288.92410.09.20260,000,004,290,000,000,0000,0000
PLTUR13,77244.750.00010.09.20260,000,000,000,000,0060,88149.000.0000,6088
KORDS2,553.695.860.27214.09.20260,000,000,001.799,900,000,0000,0000
KLYPV48,22460.078.37014.09.20260,000,0011,820,000,000,0000,0000
ONRYT7,53251.320.00014.09.20260,000,000,00300,000,000,0000,0000
LIDFA1,711.650.000.00015.09.20260,000,000,0051,540,000,0000,0000
INFO0,891.920.672.00015.09.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
BULGS6,95268.000.00015.09.20260,000,000,000,000,009,3325.000.0000,0933
AKFGY2,213.900.000.00015.09.20260,000,000,000,000,001,3753.338.0340,0137
BIMAS373,001.200.000.00016.09.20260,000,000,000,000,00250,003.000.000.0002,5000
BIGCH3,13535.000.00018.09.20260,000,000,000,000,0010,0053.500.0000,1000
HRKET7,681.612.800.00021.09.20260,000,000,001.300,000,000,0000,0000
MEGMT2,872.544.000.00021.09.20260,000,000,00860,000,000,0000,0000
PETUN8,45303.345.00021.09.20260,000,000,000,000,0024,5074.319.5250,2450
AKFYE3,657.181.774.67621.09.20260,000,000,00500,000,000,0000,0000
MACKO23,16100.000.00022.09.20260,000,000,000,000,00180,00180.000.0001,8000
GIPTA21,32132.000.00022.09.20260,000,000,000,000,000,781.024.9930,0078
TAVHL265,00363.281.25022.09.20260,000,000,000,000,00180,50655.718.9511,8050
OFSYM44,20146.250.00023.09.20260,000,000,000,000,0042,0861.542.8480,4208
MOPAS14,55273.000.00025.09.20260,000,000,000,000,0027,4775.000.0000,2747
LKMNH10,97216.000.00028.09.20260,000,000,000,000,0023,1550.000.0000,2315
AYES5,70500.000.00029.09.20260,000,000,000,00233,330,0000,0000
KLRHO9,932.925.000.00030.09.20260,000,000,0080,000,000,0000,0000
KIMMR8,90240.000.00030.09.20260,000,000,000,000,0020,8350.000.0000,2083
TUPRS360,751.926.795.59830.09.20260,000,000,000,000,00674,7013.000.000.0006,7470
DESA8,07490.000.00030.09.20260,000,000,000,000,008,4041.176.4640,0840
SUNTK18,43474.600.00005.10.20260,000,000,000,000,0051,65245.130.9000,5165
AEFES16,225.921.052.63005.10.20260,000,000,000,000,0016,981.005.098.6840,1698
TRALT35,943.202.500.00006.10.20260,000,000,000,000,0050,001.601.250.0000,5000
KPEKS42,10125.100.00007.10.20260,000,000,000,000,0059,9575.000.0000,5995
RGYAS174,70331.000.00007.10.20260,000,000,000,000,00782,012.588.456.6097,8201
KRVGD2,012.160.000.00008.10.20260,000,000,000,000,001,5132.592.6370,0151
GUBRF298,50334.000.00014.10.20260,000,000,000,000,00449,101.500.000.0004,4910
HEKTS1,758.430.000.00014.10.20260,000,008,330,000,000,0000,0000
ASTOR142,60998.000.00015.10.20260,000,000,000,000,00219,112.186.764.8062,1911
EBEBK81,00160.000.00015.10.20260,000,000,000,000,0062,50100.000.0000,6250
BEGYO3,04815.000.00020.10.20260,000,000,000,000,001,2310.000.0000,0123
BASCM8,78660.000.00021.10.20260,000,000,000,000,00106,06700.000.0001,0606
SKBNK3,123.500.000.00022.10.202640,001.000,000,000,000,000,0000,0000
MCARD89,7092.600.00023.10.20260,000,000,000,000,00257,11238.083.9682,5711
SRVGY1,853.250.000.00026.10.20260,000,000,000,000,007,69250.000.0000,0769
OSMEN4,80401.411.20226.10.20260,000,000,000,000,004,9820.000.0000,0498
DESA8,07490.000.00030.10.20260,000,000,000,000,009,6047.058.8160,0960
MERCN8,81571.112.83802.11.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
LIDER8,10825.000.00006.11.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
GOKNR11,86350.000.00009.11.20260,000,000,000,000,0030,63107.202.4800,3063
KBORU8,47600.000.00010.11.20260,000,000,000,000,002,0812.490.8450,0208
GIPTA21,32132.000.00017.11.20260,000,000,000,000,000,781.024.9930,0078
DURKN8,74132.500.00018.11.20260,000,000,000,000,009,3212.342.9580,0932
ASELS338,004.560.000.00024.11.20260,000,000,000,000,0042,761.950.000.0000,4276
OFSYM44,20146.250.00025.11.20260,000,000,000,000,0042,0861.542.8480,4208
DESA8,07490.000.00030.11.20260,000,000,000,000,009,6047.058.8160,0960
SUMAS156,706.224.40007.12.20260,000,000,000,000,00216,8913.500.0002,1689
TCELL90,102.200.000.00009.12.20260,000,000,000,000,00400,008.800.000.0004,0000
EBEBK81,00160.000.00015.12.20260,000,000,000,000,0062,50100.000.0000,6250
BIMAS373,001.200.000.00016.12.20260,000,000,000,000,00250,003.000.000.0002,5000
BEGYO3,04815.000.00021.12.20260,000,000,000,000,001,8415.000.0000,0184
SRVGY1,853.250.000.00025.12.20260,000,000,000,000,007,69250.000.0000,0769
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
A1CAP2,837,047,062,300,03
A1YEN1,334,113,97-13,48-0,14
AAGYO7,334,434,19-23,98-0,26
ACSEL74,502,682,757,040,12
ADEL22,900,100,155,550,09
ADESE0,4911,0811,145,560,06
ADGYO39,820,640,63-1,48-0,15
AEFES16,2252,6552,41-23,80-0,25
AFYON10,962,452,42-3,38-0,07
AGESA195,2065,6565,45-20,11-0,22
AGHOL28,8230,3330,27-6,03-0,09
AGROT1,093,233,329,020,09
AGYO6,260,010,010,000,00
AHGAZ43,8015,5115,37-13,70-0,28
AHSGY5,4710,895,29-560,13-12,50
AKBNK63,3543,5543,572,390,02
AKCNS180,5076,0576,03-2,22-0,09
AKENR6,500,820,874,620,10
AKFGY2,216,696,788,400,19
AKFIS15,414,113,71-40,52-0,82
AKFYE3,6522,8322,76-6,32-0,15
AKGRT4,7733,0432,92-11,74-0,16
AKHAN21,6216,2915,75-54,59-0,57
AKMGY176,500,280,28-0,36-0,02
AKSA10,3017,8817,83-4,93-0,07
AKSEN60,606,356,28-6,22-0,17
AKSGY9,198,238,328,860,12
AKSUE11,315,245,338,930,10
AKYHO1,441,851,883,310,04
ALARK101,3022,0021,66-33,77-0,39
ALBRK8,0420,4520,472,570,03
ALBTN19,412,893,1020,970,24
ALCAR574,500,210,4624,540,25
ALCTL62,653,613,8119,610,20
ALFAS23,348,948,962,890,03
ALGYO2,525,685,64-4,52-0,05
ALKA4,811,611,621,240,03
ALKIM9,505,765,75-1,19-0,02
ALKLC27,4212,3312,5320,590,08
ALTNY10,426,516,50-1,44-0,02
ALVES0,489,249,22-2,08-0,02
ANELE7,601,501,6110,720,21
ANGEN6,390,771,0628,760,31
ANHYT93,2017,0517,2217,230,24
ANSGR20,8213,7813,801,430,03
ARASE69,9516,0816,04-4,18-0,05
ARCLK71,3513,1513,183,560,05
ARDYZ54,455,285,07-20,62-0,46
ARENA11,8226,1926,17-1,89-0,03
ARFYE9,274,594,10-48,64-0,49
ARMGD103,206,535,48-104,33-2,01
ARSAN2,922,692,69-0,35-0,01
ARTMS28,786,676,61-5,40-0,08
ARZUM0,961,991,82-16,99-0,17
ASELS338,0051,0051,3535,540,36
ASGYO8,790,450,39-5,76-0,07
ASTOR142,6065,8165,897,870,08
ASUZU38,225,445,440,020,00
ATAGY6,820,010,010,000,00
ATAKP34,724,764,75-0,71-0,01
ATATP200,6015,7915,26-52,95-0,55
ATATR3,884,645,1652,510,53
ATEKS76,950,320,320,000,00
ATLAS4,380,040,040,000,00
AVGYO13,490,650,44-21,03-0,34
AVHOL28,782,732,17-55,40-0,62
AVOD2,184,014,042,370,02
AVPGY47,403,243,21-2,57-0,03
AVTUR6,700,230,19-4,53-0,07
AYCES286,001,261,4114,240,16
AYDEM21,2624,1024,177,370,03
AYEN23,105,085,090,770,01
AYGAZ269,0064,1264,09-2,69-0,05
AZTEK2,850,460,460,240,00
BAGFS16,645,925,920,080,00
BAHKM136,302,132,2310,570,15
BAKAB25,505,425,496,430,20
BALSU7,237,067,2721,350,25
BANVT112,5077,5877,580,070,00
BARMA5,157,187,18-0,160,00
BASGZ34,007,437,42-0,80-0,01
BAYRK2,620,720,58-14,20-0,18
BEGYO3,044,804,64-15,46-0,18
BERA9,806,986,95-2,92-0,03
BESLR9,552,212,221,340,06
BESTE17,952,711,32-138,96-1,39
BETAE45,448,163,79-436,06-4,82
BEYAZ13,171,161,259,370,20
BFREN88,8023,7523,73-1,41-0,02
BIENY10,720,680,8416,110,17
BIGCH3,1311,2911,22-7,43-0,10
BIGEN8,282,472,47-0,370,00
BIGTK43,220,370,5114,030,33
BIMAS373,0047,8847,85-3,10-0,03
BINBN33,5040,9924,72-1.627,26-36,06
BINHO3,570,871,4052,930,53
BIOEN11,115,796,1636,600,39
BIZIM16,112,032,041,220,01
BJKAS1,284,815,0220,710,21
BKRGY4,287,067,4336,760,43
BLCYT1,424,292,61-167,81-2,49
BLUME21,802,892,83-5,44-0,10
BMSCH7,820,590,634,500,05
BMSTL36,444,474,42-4,69-0,05
BNTAS4,650,990,92-7,47-0,09
BOBET14,280,380,390,990,01
BORLS2,468,365,45-291,25-2,95
BORSK4,870,300,29-1,15-0,01
BOSSA5,150,270,27-0,21-0,01
BRISA66,509,389,37-1,23-0,01
BRKSN4,920,790,75-4,06-0,04
BRKVY32,405,345,7743,090,43
BRLSM7,595,355,5924,200,24
BRSAN632,0017,7917,32-46,51-0,57
BRYAT1.181,004,284,26-2,06-0,07
BSOKE4,5911,4411,494,980,07
BTCIM1,567,507,7121,330,26
BUCIM4,043,673,65-2,09-0,04
BULGS6,955,474,26-121,56-1,58
BURCE15,995,075,3831,270,31
BURVA231,801,171,16-0,330,00
BVSAN51,305,085,2012,280,13
BYDNR17,6011,697,69-400,09-6,03
CANTE0,975,325,23-8,21-0,10
CATES23,149,729,752,870,03
CCOLA74,7588,0188,2119,680,20
CELHA23,583,272,96-30,95-0,69
CEMAS2,410,790,76-2,69-0,03
CEMTS6,475,245,11-13,06-0,16
CEMZY5,949,042,20-684,01-25,12
CEOEM19,302,282,06-22,26-0,22
CGCAM16,255,413,61-179,62-2,63
CIMSA37,4410,2210,22-0,240,00
CITAS85,751,020,73-29,28-0,40
CLEBI1.223,004,754,815,950,14
CMBTN1.049,000,060,081,760,02
CMENT217,400,170,170,000,00
CONSE1,356,946,85-9,51-0,10
COSMO70,351,171,02-15,48-0,22
CRDFA10,250,200,200,000,00
CRFSA180,200,210,243,040,04
CUSAN15,012,212,13-8,16-0,08
CVKMD11,986,486,29-18,79-0,21
CWENE14,6411,2511,12-13,01-0,15
DAGI5,2712,7711,53-124,42-1,76
DAPGM2,3312,8212,44-37,81-0,40
DARDL0,933,383,27-10,75-0,26
DCTTR4,260,961,96100,061,09
DENGE1,280,860,79-7,30-0,07
DERHL1,251,381,33-5,11-0,09
DERIM19,023,873,87-0,29-0,01
DESA8,073,703,69-0,87-0,02
DESPC21,883,643,673,350,05
DEVA72,553,423,38-3,72-0,21
DGATE51,559,018,70-31,25-0,40
DGGYO25,100,010,010,010,00
DGNMO5,001,450,79-65,61-1,87
DITAS6,995,505,38-11,85-0,22
DMRGD6,300,980,87-10,54-0,15
DMSAS5,485,635,51-11,99-0,23
DNISI3,660,130,09-3,61-0,04
DOAS130,6022,3322,352,670,03
DOCO11.732,5040,6540,672,500,00
DOFER17,664,804,79-1,23-0,01
DOFRB56,9013,5613,34-21,91-0,22
DOGUB13,751,461,7832,000,37
DOHOL16,3828,0327,98-5,23-0,06
DOKTA13,231,241,22-2,56-0,12
DSTKF143,604,854,850,000,00
DUNYH14,762,903,0515,450,25
DURDO6,015,355,22-13,20-0,30
DURKN8,746,676,47-20,93-0,26
DYOBY7,991,511,50-1,28-0,03
DZGYO6,671,381,32-6,22-0,22
EBEBK81,0013,8913,77-12,21-0,14
ECILC49,624,724,785,910,09
ECOGR18,5039,8932,06-783,27-14,16
ECZYT168,703,303,354,170,11
EDATA3,244,493,20-128,20-1,61
EDIP22,380,690,67-1,51-0,02
EFOR17,1425,6025,50-9,77-0,13
EGEEN3.895,006,736,9016,670,17
EGEGY14,734,654,55-9,80-0,11
EGEPO4,677,998,1314,530,27
EGGUB76,751,961,95-0,200,00
EGPRO26,520,850,850,280,01
EGSER2,042,232,22-1,09-0,02
EKDMR21,2412,7012,9423,910,28
EKGYO17,0219,6619,18-48,47-0,51
EKIM14,143,152,63-51,75-0,74
EKOS2,566,736,8411,130,12
EKSUN3,667,847,84-0,010,00
ELITE16,503,903,87-3,04-0,03
EMKEL5,484,324,20-12,73-0,17
EMPAE37,8011,3111,4715,820,16
ENDAE9,791,892,0516,200,26
ENERY12,259,679,06-61,66-0,81
ENJSA112,9034,8634,61-24,86-0,25
ENKAI74,5026,5826,646,070,11
ENPRA35,000,010,010,000,00
ENSRI2,359,7410,0934,770,35
ENTRA4,422,482,31-16,33-0,16
EPLAS4,372,111,98-13,10-0,18
ERBOS93,752,852,871,140,01
ERCB32,020,090,08-0,83-0,01
EREGL31,6034,4934,37-12,29-0,14
ERSU16,702,412,5716,020,22
ESCAR9,7121,6313,97-766,42-17,27
ESCOM3,391,871,9710,330,10
ESEN1,9712,5612,637,950,08
ETILR6,861,381,18-19,57-0,23
ETYAT9,992,432,34-9,81-0,10
EUHOL4,410,240,240,000,00
EUKYO9,004,384,380,000,00
EUPWR36,1829,7928,89-90,27-0,91
EUREN2,096,086,06-1,97-0,02
EUYO3,023,353,4611,240,12
EYGYO1,801,201,9575,531,10
FADE9,504,564,25-30,55-0,31
FENER2,064,824,77-4,91-0,06
FLAP9,460,290,08-20,90-0,29
FMIZP197,005,235,21-1,65-0,02
FONET3,393,533,6713,900,14
FORMT0,869,329,18-13,36-0,14
FORTE79,506,126,10-2,46-0,03
FRIGO1,915,355,15-19,79-0,21
FRMPL17,985,375,14-22,66-0,23
FROTO65,0519,4219,34-7,89-0,08
FZLGY4,162,052,2519,960,49
GARAN126,506,426,39-3,31-0,14
GARFA20,681,101,00-10,31-0,43
GEDIK4,660,530,584,800,41
GEDZA17,501,251,315,520,10
GENIL4,0014,9414,71-23,24-0,33
GENKM5,813,323,22-9,80-0,10
GENTS3,303,693,67-2,49-0,03
GEREL21,940,520,552,870,05
GESAN30,1214,8814,989,980,10
GIPTA21,323,944,1420,180,20
GLBMD7,250,410,40-1,68-0,02
GLCVY33,649,579,8123,840,24
GLRMK106,404,584,56-1,98-0,03
GLRYH1,363,203,211,250,02
GLYHO15,4625,0024,99-1,15-0,02
GMTAS49,6039,5739,7820,930,28
GOKNR11,863,863,937,500,08
GOLDA5,6014,8614,09-76,79-0,81
GOLTS219,207,006,92-7,23-0,07
GOODY1,8949,6849,63-4,99-0,10
GOZDE16,570,730,740,860,03
GRNYO6,791,752,0126,200,30
GRSEL247,0010,7310,741,420,02
GRTHO60,559,507,23-226,77-2,62
GSDDE9,522,712,764,980,12
GSDHO3,7512,9512,75-19,25-0,39
GSRAY0,681,901,84-5,75-0,11
GUBRF298,5011,1510,95-19,38-0,24
GUNDG108,702,242,4925,000,76
GWIND16,9615,3115,13-17,53-0,20
GZNMI14,906,877,3345,690,68
HALKB43,100,730,71-2,19-0,34
HATEK6,224,734,66-7,24-0,10
HATSN21,409,359,405,140,06
HDFGS1,060,271,44117,221,26
HEDEF13,050,260,24-2,44-0,08
HEKTS1,758,958,86-8,73-0,09
HKTM10,370,730,730,180,00
HLGYO3,615,014,89-11,56-0,18
HOROZ37,604,163,62-53,78-0,76
HRKET7,6817,2215,58-163,63-1,73
HTTBT28,4025,6725,64-2,75-0,03
HUBVC1,941,992,2829,640,35
HUNER3,880,870,870,430,00
HURGZ3,891,291,21-7,19-0,15
ICBCT13,092,963,004,310,15
ICUGS1,153,581,79-178,87-1,81
IDGYO1,751,170,90-26,21-0,26
IEYHO12,1521,1521,14-0,32-0,01
IHAAS13,0036,6830,22-646,50-10,09
IHEVA1,441,681,66-2,60-0,03
IHGZT0,791,581,41-17,09-0,21
IHLAS0,7312,6412,40-23,41-0,26
IHLGM1,0117,4217,35-6,70-0,09
IHYAY0,850,290,300,780,01
IMASM1,314,524,619,010,09
INDES10,9717,8017,62-18,63-0,20
INFO0,891,601,8625,520,49
INGRM206,000,210,19-1,30-0,10
INGRM206,000,210,19-1,30-0,10
INTEM146,203,613,632,370,09
INTET38,880,651,1651,460,62
INVEO3,820,180,223,850,24
INVES630,507,957,91-4,34-0,05
ISBIR49,500,030,030,000,00
ISBTR390.000,000,030,030,000,00
ISCTR12,1724,7724,836,510,08
ISDMR52,2521,8721,82-5,08-0,05
ISFIN14,5410,5610,44-11,61-0,18
ISGSY10,881,581,635,880,09
ISGYO18,558,007,96-3,93-0,06
ISKPL2,681,451,472,530,03
ISKUR4.125.000,000,130,130,000,00
ISMEN26,2434,5334,552,320,02
ISSEN4,612,792,73-5,90-0,08
ISVEA13,363,384,87148,761,58
ISYAT5,210,000,00-0,040,00
IZENR3,2511,6811,63-4,69-0,07
IZFAS13,124,434,5511,300,17
IZINV22,263,863,947,840,09
IZMDC5,847,607,58-1,56-0,04
JANTS10,700,370,20-17,33-0,30
KAPLM85,506,714,93-178,51-2,09
KARCL30,740,591,0848,850,56
KAREL4,459,329,26-5,90-0,07
KARSN6,764,244,262,050,05
KARTN84,506,175,42-74,53-1,94
KATMR1,105,445,32-11,88-0,14
KAYSE2,4311,1011,10-0,97-0,01
KBORU8,474,274,4417,710,25
KCAER8,7017,1217,153,180,03
KCHOL197,5054,7654,46-29,44-0,30
KENT232,000,000,000,000,00
KERVN5,360,000,000,000,00
KFEIN4,791,831,841,270,01
KGYO7,960,410,509,080,25
KIMMR8,909,319,332,370,03
KLGYO3,812,402,27-13,32-0,16
KLKIM18,837,327,26-5,83-0,07
KLMSN18,032,072,1911,570,14
KLNMA7,074,574,57-0,160,00
KLRHO9,9310,938,64-229,34-4,42
KLSER15,365,235,17-6,73-0,07
KLSYN15,0016,9816,03-94,66-1,11
KLYPV48,225,365,34-2,28-0,05
KMPUR11,8013,1213,05-6,87-0,08
KNFRT6,801,081,179,310,21
KOCMT2,271,451,22-22,92-0,26
KONKA6,632,282,14-13,92-0,21
KONTR1,272,011,92-8,73-0,09
KONYA2.760,0053,5653,571,930,04
KOPOL2,754,674,35-31,59-0,56
KORDS2,559,799,63-16,04-0,19
KOTON8,561,311,29-2,81-0,04
KPEKS42,102,781,55-123,15-1,46
KRDMA34,3019,3019,14-15,36-0,16
KRDMB39,803,783,78-0,49-0,01
KRDMD38,6026,0326,1714,410,16
KRGYO3,141,531,8027,430,30
KRONT16,146,066,01-4,28-0,04
KRPLS8,3717,3917,27-12,32-0,12
KRSTL6,1010,059,81-23,72-0,27
KRTEK4,530,650,61-3,83-0,04
KRVGD2,0121,0321,03-0,310,00
KSTUR1.455,000,060,06-0,010,00
KTLEV4,077,926,36-156,36-4,01
KTSKR50,655,365,5620,400,21
KUTPO58,701,911,67-24,90-0,26
KUVVA81,000,250,10-15,41-0,17
KUYAS8,838,098,199,510,12
KZBGY1,068,938,77-16,71-0,24
KZGYO17,201,491,6617,010,20
LIDER8,1010,9010,79-10,97-0,24
LIDFA1,719,309,13-17,73-0,18
LILAK19,957,937,996,180,16
LINK2,839,379,30-7,15-0,09
LKMNH10,975,975,95-2,32-0,03
LMKDC19,502,432,06-37,02-0,42
LOGO114,5031,0130,94-7,18-0,09
LRSHO1,611,661,61-4,72-0,05
LUKSK46,801,271,20-6,57-0,38
LXGYO5,415,105,05-5,13-0,06
LYDHO26,707,063,75-330,63-18,74
LYDYE3.127,5014,086,75-732,51-26,97
MAALT661,000,380,402,800,08
MACKO23,168,168,3620,020,28
MAGEN5,1717,0917,9182,132,16
MAKIM11,780,420,27-15,09-0,15
MAKTK5,182,902,955,070,09
MANAS2,772,602,7918,920,28
MARBL7,411,271,302,950,03
MARMR1,108,278,5022,930,23
MARTI1,211,601,9636,220,53
MASFN31,641,171,15-1,21-0,02
MAVI35,0453,1853,4425,670,26
MCARD89,701,390,78-61,40-0,63
MEDTR17,143,333,27-6,00-0,06
MEGAP0,990,260,260,000,00
MEGMT2,879,048,77-27,33-0,28
MEKAG1,567,307,388,220,09
MEPET14,340,670,63-3,93-0,08
MERCN8,815,245,3410,040,11
MERIT12,800,690,62-6,24-0,23
MERKO0,911,260,89-36,76-0,42
METEN19,9713,3613,4811,940,18
METRO7,342,582,36-22,04-0,39
MEYSU6,982,482,28-19,91-0,21
MGROS431,5041,1341,195,470,05
MHRGY1,725,205,14-5,96-0,09
MIATK26,905,245,338,520,09
MNDRS8,311,531,47-6,11-0,10
MNDTR3,3382,7382,72-1,22-0,07
MOBTL7,395,615,43-17,95-0,18
MOGAN7,909,699,7910,190,10
MOPAS14,5513,4613,41-5,08-0,05
MPARK387,0049,9049,85-4,65-0,05
MRGYO1,081,111,4231,620,45
MRSHL1.082,0079,6779,702,720,16
MSGYO4,010,400,39-0,86-0,01
MTRKS14,684,904,954,820,05
MZHLD3,350,010,010,000,00
NATEN2,924,784,77-0,86-0,01
NETAS65,807,958,049,070,14
NETCD79,755,314,73-57,44-0,58
NETGL9,102,123,0289,700,99
NIBAS2,460,170,12-4,58-0,05
NTGAZ9,688,748,66-8,37-0,09
NTHOL33,163,043,03-0,68-0,04
NUGYO5,853,693,723,790,07
NUHCM204,9021,1121,11-0,100,00
OBAMS3,384,584,7618,080,18
OBASE18,034,254,4620,600,23
ODAS4,658,278,4315,310,16
ODINE95,854,916,18127,182,98
OFSYM44,203,052,93-11,94-0,13
ONCSM91,000,230,240,870,01
ONRYT7,534,334,5016,920,18
ORCAY1,914,474,7527,960,28
ORGE18,3729,5728,79-78,32-0,81
ORZAX57,9010,379,19-118,25-1,34
OSMEN4,803,213,11-10,75-0,13
OSTIM0,992,122,05-7,21-0,09
OTKAR304,7510,7710,76-1,01-0,01
OTTO70,801,091,3021,020,22
OYAKC18,266,156,14-0,67-0,03
OYAYO23,060,420,41-0,77-0,01
OYLUM5,591,000,97-3,40-0,04
OYYAT22,027,727,68-4,67-0,22
OZATD263,002,781,04-173,95-4,76
OZGYO1,292,222,05-16,71-0,24
OZKGY11,306,956,83-12,35-0,18
OZRDN8,721,201,266,190,10
OZSUB26,4412,4012,07-32,92-0,36
OZYSR11,508,718,60-10,57-0,16
PAGYO109,105,895,86-2,82-0,05
PAHOL0,893,883,74-14,01-0,15
PAMEL34,900,420,475,810,17
PAPIL5,513,253,359,810,10
PARSN50,550,500,48-2,12-0,03
PASEU29,668,908,987,930,34
PATEK9,615,835,9612,410,13
PCILT27,065,675,7810,600,13
PEKGY0,8911,4411,41-2,76-0,05
PENGD6,769,569,22-33,16-0,42
PENTA8,498,628,55-6,76-0,08
PETKM18,0618,5918,600,710,01
PETUN8,453,743,61-12,39-0,18
PGSUS124,7011,6111,698,440,11
PINSU7,034,194,299,550,10
PKART68,0532,4332,40-2,85-0,04
PKENT106,300,800,74-6,02-0,18
PLTUR13,770,990,74-24,12-0,24
PNLSN27,164,624,653,410,06
PNSUT8,720,180,201,750,02
POLHO13,059,199,6344,080,44
POLTK2.795,0027,7818,33-945,69-21,42
PRDGS3,173,183,14-3,59-0,04
PRKAB17,261,521,6917,030,18
PRKME11,400,640,683,350,04
PRZMA8,762,612,8725,830,33
PSDTC61,650,540,562,440,03
PSGYO1,306,356,23-11,87-0,16
QNBFK33,900,000,000,000,00
QNBTR119,000,000,000,000,00
QUAGR1,309,609,7716,870,25
QUICK42,002,072,2720,760,27
RALYH15,8910,5910,23-35,93-0,63
RAYSG97,5586,1786,170,090,00
REEDR2,456,316,24-7,28-0,08
RGYAS174,7039,9339,63-29,44-0,38
RNPOL1,870,780,813,240,03
RODRG10,553,594,0343,980,50
RTALB2,100,620,9835,970,37
RUBNS11,685,285,11-17,67-0,21
RUZYE3,482,942,67-27,20-0,39
RYGYO51,1047,4047,465,480,09
RYSAS24,0659,6059,59-0,79-0,02
SAFKR12,543,122,98-14,63-0,15
SAHOL87,0034,6634,8418,370,20
SAMAT3,100,780,856,650,08
SANEL25,761,941,58-36,13-0,44
SANFM2,997,787,58-19,95-0,27
SANKO21,301,131,195,830,11
SARAE27,428,989,7677,550,79
SARKY16,005,975,94-3,04-0,04
SASA1,6014,3214,09-22,42-0,33
SAYAS31,581,561,42-14,20-0,14
SDTTR12,436,997,1718,110,21
SEGMN13,123,973,84-12,79-0,28
SEGYO2,371,961,92-3,82-0,04
SEKFK2,630,360,371,240,02
SEKUR3,211,941,89-5,38-0,05
SELEC72,9013,0313,4945,840,74
SELVA0,952,672,48-19,28-0,19
SERNT5,132,832,66-17,15-0,17
SEYKM2,372,552,45-10,17-0,10
SILVR1,401,671,66-0,360,00
SISE33,8810,4310,35-7,54-0,10
SKBNK3,128,308,322,720,04
SKTAS1,530,981,4748,510,54
SKYLP61,201,000,82-17,15-0,26
SKYMD8,873,023,8886,090,86
SMART10,036,277,33105,941,09
SMRTG3,7910,5610,52-3,88-0,04
SMRVA4,8414,7215,76104,791,05
SNGYO2,4010,2210,231,150,02
SNICA1,881,541,35-19,03-0,23
SNPAM16,180,000,000,000,00
SOHOE7,163,733,66-6,55-0,07
SOKE7,441,411,20-21,50-0,32
SOKM57,4037,9737,77-19,81-0,29
SONME94,500,760,66-10,67-0,12
SRVGY1,8518,2918,17-12,21-0,12
SSAAT22,462,082,156,640,09
SUNTK18,437,497,48-1,77-0,02
SURGY16,404,163,78-37,33-0,38
SUWEN4,2014,0512,83-121,85-1,71
SVGYO1,920,430,26-16,69-0,18
TABGD191,7058,4658,460,510,00
TARKM312,754,124,207,770,08
TATEN3,615,485,557,580,08
TATGD13,9411,0711,05-1,76-0,02
TAVHL265,0064,3964,6222,570,27
TBORG111,300,970,991,500,06
TCELL90,1076,7676,803,870,08
TCKRC94,7511,9912,4445,390,58
TDGYO4,980,640,640,000,00
TEHOL2,5512,5512,50-5,51-0,16
TEKTU3,227,657,8722,080,23
TERA13,1311,5411,37-17,34-0,37
TEZOL6,785,135,11-2,29-0,03
TGSAS116,802,651,70-95,34-1,13
THYAO258,0022,4622,5610,310,11
TKFEN174,806,716,60-11,75-0,37
TKNKA25,827,046,95-8,44-0,11
TKNSA11,823,233,274,470,04
TLMAN50,803,033,01-1,99-0,02
TMPOL92,101,961,971,240,02
TMSN47,523,313,375,350,07
TNZTP20,789,929,73-19,07-0,23
TOASO222,6023,8124,2443,350,43
TRALT35,9430,2429,40-83,50-1,00
TRCAS41,982,942,950,820,03
TRENJ75,1022,2822,20-7,72-0,09
TRGYO86,7016,4316,37-6,17-0,08
TRHOL237,001,800,77-102,56-1,88
TRILC0,771,201,200,000,00
TRMET103,1037,4437,14-29,97-0,33
TSGYO4,301,161,06-9,67-0,35
TSKB8,9227,9127,88-2,97-0,04
TSPOR0,743,903,55-34,89-0,35
TTKOM46,0438,5338,27-25,10-0,29
TTRAK353,0029,7629,826,320,07
TUCLK1,950,150,2913,790,14
TUKAS1,863,423,33-8,31-0,17
TUPRS360,7550,7450,65-9,03-0,09
TUREX4,982,192,266,730,07
TURGG25,861,050,99-5,55-0,06
TURSG4,1711,6811,57-10,64-0,38
UCAYM10,905,755,826,780,07
UFUK172,403,122,20-91,90-4,55
ULAS10,501,170,96-20,72-0,24
ULKER76,7075,1875,246,240,13
ULUFA1,476,666,58-7,92-0,09
ULUSE136,6081,1081,06-3,68-0,19
ULUUN6,141,561,29-26,98-0,35
UNLU9,031,121,6350,810,89
USAK0,373,243,240,000,00
USHOL72,752,272,22-5,00-0,05
VAKBN30,060,930,92-0,46-0,07
VAKFA8,200,830,65-18,29-0,20
VAKFN0,866,046,02-1,90-0,02
VAKKO46,6214,0613,85-20,96-0,36
VANGD55,100,960,993,480,04
VBTYZ19,2813,3613,28-8,07-0,09
VERTU21,962,912,921,610,02
VERUS485,5037,6037,621,750,08
VESBE3,234,614,42-19,78-0,27
VESTL12,962,221,99-23,67-0,44
VEYAS54,755,915,976,200,19
VKFYO16,491,041,116,290,12
VKGYO1,457,997,91-7,93-0,14
VKING11,061,051,093,580,06
VRGYO1,001,451,5914,770,15
VSNMD18,818,939,4754,910,55
YAPRK6,391,071,4437,180,39
YATAS23,4214,8514,74-10,64-0,14
YAYLA10,003,623,9835,660,39
YEOTK22,0212,1612,06-9,19-0,12
YESIL0,742,362,27-8,77-0,09
YGGYO176,606,596,58-0,64-0,01
YIGIT13,041,040,96-7,28-0,07
YKBNK34,6824,2124,275,810,08
YKSLN2,105,675,22-45,09-0,51
YUNSA5,146,856,80-4,88-0,05
YYAPI0,540,550,550,000,00
YYLGD6,459,519,40-10,69-0,16
ZEDUR4,123,182,97-20,74-0,21
ZERGY7,081,181,17-0,79-0,01
ZGYO11,8542,2442,5935,170,60
ZOREN1,3631,5731,39-18,17-0,26
ZRGYO17,844,474,44-2,43-0,12
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi
F/K FD/FAVÖK PD/DD
Kod Kapanış (TL) F/K Tahmin Prim/İsk. (%) FD/FAVÖK Tahmin Prim/İsk. (%) PD/DD Tahmin Prim/İsk. (%)
AEFES 16,22 7,5 -23,7 2,9 -35,0 0,8 -37,6
AGESA 195,20 4,6 -59,6 A/D 2,2 -56,9
AGHOL 28,82 11,0 22,2 1,9 -31,2 0,5 -57,2
AKBNK 63,35 4,2 -15,1 A/D 0,9 -25,4
AKCNS 180,50 20,1 44,3 7,2 -2,9 1,0 -45,4
AKFYE 3,65 6,0 -15,5 8,0 -1,9 0,4 -84,8
AKGRT 4,77 1,9 -71,4 A/D 0,7 -69,3
AKSEN 60,60 23,1 104,6 6,5 -4,8 1,0 -56,1
AKSGY 9,19 3,3 -12,6 5,1 -56,9 0,4
ALBRK 8,04 2,4 -67,3 A/D 0,6 -43,4
ANHYT 93,20 4,8 -44,2 A/D 2,3 -27,2
ANSGR 20,82 2,5 -59,4 A/D 0,8 -39,3
ARCLK 71,35 A/D 7,0 -0,9 0,6 -64,8
ASELS 338,00 23,4 54,5 22,0 58,0 4,3 41,9
ASTOR 142,60 14,2 -18,6 7,4 -34,3 2,5 -58,5
ATAKP 34,72 5,1 -75,9 7,6 -22,6 0,6 -64,8
AVPGY 47,40 3,4 -57,6 5,6 8,2 0,3
AYDEM 21,26 A/D 5,3 -30,9 0,3 -69,0
BALSU 7,23 3,4 -89,8 7,1 -42,7 0,9 -76,0
BIMAS 373,00 22,7 41,5 7,7 -25,5 2,0 -61,9
CCOLA 74,75 9,0 -19,2 5,3 -11,5 2,2 5,9
CIMSA 37,44 8,4 -7,8 6,2 -17,1 1,0 -35,8
DOAS 130,60 16,4 140,9 4,5 -6,3 0,4 -80,8
DOHOL 16,38 10,4 16,7 A/D -101,0 0,5 -56,3
EKGYO 17,02 5,0 -33,2 5,2 -29,3 0,4 -70,8
ENJSA 112,90 18,8 93,0 3,7 -9,9 1,1 -27,3
ENKAI 74,50 10,0 -16,6 6,1 -10,4 0,9 -20,1
ENTRA 4,42 35,5 226,0 6,9 -31,3 0,4 -62,4
EREGL 31,60 21,1 82,3 9,7 46,3 0,7 -45,5
FROTO 65,05 7,4 -19,3 6,8 -16,8 1,1 -77,7
GARAN 126,50 3,6 -22,7 A/D 0,9 -25,7
GOKNR 11,86 2,7 -80,7 1,9 -60,0 0,3 -83,5
GWIND 16,96 11,2 -1,8 4,9 -28,1 0,5 -81,2
HALKB 43,10 6,3 4,2 A/D 1,2 -8,1
HTTBT 28,40 14,4 -51,9 8,0 -60,9 1,9 -54,5
ISGYO 18,55 29,1 466,9 14,5 -7,8 0,3 -87,6
KCAER 8,70 15,9 -15,2 4,9 -37,9 1,3 -48,8
KOTON 8,56 59,5 447,8 1,9 -43,5 0,8 -57,7
KRDMD 38,60 91,1 847,9 5,1 2,1 0,4 -71,9
LILAK 19,95 6,1 -47,5 2,0 -51,4 0,6 -51,4
LOGO 114,50 13,8 -27,5 3,9 -59,9 2,3 -49,8
MAVI 35,04 9,7 -34,3 2,2 -49,7 1,7 -59,5
MGROS 431,50 10,3 -7,5 2,4 -61,8 0,7 -88,9
MOGAN 7,90 4,9 -14,0 5,8 -18,9 0,2 -85,6
MPARK 387,00 9,7 -22,7 4,1 -31,0 1,4 -79,9
OTKAR 304,75 7,8 -49,2 9,1 -46,3 1,4 -83,4
OYAKC 18,26 14,7 38,1 5,0 -40,2 1,3 -49,8
OZKGY 11,30 0,5 -91,3 A/D A/D
PETKM 18,06 70,4 905,5 32,1 332,6 0,7 -61,1
PGSUS 124,70 A/D 7,8 -6,4 0,5 -69,2
RGYAS 174,70 3,4 -39,4 6,3 -21,5 0,3
SELEC 72,90 9,7 -12,6 3,0 -47,1 1,1 -39,0
SOKM 57,40 10,5 -7,9 1,6 -77,3 0,7 -94,8
TABGD 191,70 12,5 -29,0 3,8 -25,7 1,6 -39,7
TAVHL 265,00 10,8 -12,6 5,8 -28,7 0,9 -34,7
TCELL 90,10 7,7 -27,7 2,2 -37,8 0,7 -57,6
THYAO 258,00 3,9 -29,7 4,9 -29,8 0,3 -71,2
TKNSA 11,82 9,2 -21,1 1,2 -71,2 A/D
TOASO 222,60 7,8 -26,6 9,5 18,6 1,4 -63,0
TRALT 35,94 9,7 -12,2 6,5 -27,6 1,9 -17,9
TRGYO 86,70 7,0 38,1 6,4 -27,9 0,5
TSKB 8,92 1,8 -53,4 A/D 0,4 -60,4
TTKOM 46,04 3,2 -65,3 2,1 -41,6 0,6 -78,0
TTRAK 353,00 A/D 12,2 58,7 1,8 -64,9
TUPRS 360,75 5,1 -39,4 2,8 -57,5 1,3 -44,5
TURSG 4,17 3,2 -59,4 A/D 1,3 -38,0
ULKER 76,70 3,5 -62,1 3,0 -50,6 0,6 -72,6
VAKBN 30,06 3,4 -17,2 A/D 0,7 -32,8
VESTL 12,96 A/D 6,9 32,6 0,1 -91,8
YATAS 23,42 9,7 -11,4 7,1 30,8 0,2 -92,0
YKBNK 34,68 4,5 4,7 A/D 0,9 -22,6
2026 yılının tahminleri ile hesaplanmıştır
Prim ya da iskonto oranları sıfırdan küçük değerler için iskontolu, sıfırdan büyük değerler primli olduğunu göstermektedir.
A/D = Oranlar hesaplanırken 0’dan küçük ve 40’dan büyük değerler anlamsız değer (A/D) olarak gösterilmektedir.
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
A1CAP2,831,1A/DA/D0,26/2026
A1YEN1,336,23,11,90,26/2026
AAGYO7,33A/DA/DA/D0,36/2026
ACSEL74,50A/D9,01,01,26/2026
ADEL22,90A/DA/D2,84,36/2026
ADESE0,4928,4A/DA/D0,26/2026
ADGYO39,82A/DA/DA/D1,36/2026
AEFES16,229,63,10,50,86/2026
AFYON10,9628,82,20,60,59/2026
AGESA195,205,3A/DA/D2,96/2026
AGHOL28,8214,7A/DA/D0,56/2026
AGROT1,09A/DA/D1,40,36/2026
AGYO6,26A/DA/DA/D0,26/2026
AHGAZ43,8020,111,23,41,96/2026
AHSGY5,471,1A/DA/D0,46/2026
AKBNK63,354,9A/DA/D1,06/2026
AKCNS180,50A/D9,91,21,26/2026
AKENR6,50A/D39,91,40,36/2026
AKFGY2,214,4A/DA/D0,29/2026
AKFIS15,4133,6A/D6,41,66/2026
AKFYE3,659,610,85,60,46/2026
AKGRT4,773,3A/DA/D0,89/2026
AKHAN21,62A/D9,80,81,06/2026
AKMGY176,508,0A/DA/D0,66/2026
AKSA10,306,27,81,51,16/2026
AKSEN60,6020,29,23,11,16/2026
AKSGY9,195,8A/DA/D0,46/2026
AKSUE11,31A/DA/D9,80,76/2026
AKYHO1,44A/DA/DA/D0,56/2026
ALARK101,306,1A/DA/D0,56/2026
ALBRK8,042,8A/DA/D0,76/2026
ALBTN19,41A/D13,02,21,96/2026
ALCAR574,50A/DA/D0,93,16/2026
ALCTL62,65A/D2,70,20,76/2026
ALFAS23,3428,611,91,21,36/2026
ALGYO2,52A/DA/DA/D0,36/2026
ALKA4,81A/D24,81,21,56/2026
ALKIM9,50A/D9,60,50,66/2026
ALKLC27,42A/D6,71,01,06/2026
ALTNY10,42A/D17,43,61,96/2026
ALVES0,489,22,00,40,26/2026
ANELE7,60A/DA/D0,32,96/2026
ANGEN6,39A/D25,72,20,86/2026
ANHYT93,205,9A/DA/D3,16/2026
ANSGR20,822,8A/DA/D0,96/2026
ARASE69,956,01,70,50,76/2026
ARCLK71,35A/D7,50,40,66/2026
ARDYZ54,4513,15,22,42,66/2026
ARENA11,82A/D15,70,20,63/2026
ARFYE9,27A/D21,82,60,86/2026
ARMGD103,2011,113,71,93,06/2026
ARSAN2,9216,134,78,10,46/2026
ARTMS28,7818,813,35,50,86/2026
ARZUM0,96A/DA/D0,5A/D6/2026
ASELS338,0037,425,76,85,06/2026
ASGYO8,790,9A/DA/D0,26/2026
ASTOR142,6012,79,53,13,26/2026
ASUZU38,22A/D25,20,70,66/2026
ATAGY6,82A/DA/DA/D0,46/2026
ATAKP34,72A/D9,31,00,76/2026
ATATP200,608,14,02,82,96/2026
ATATR3,883,44,41,20,46/2026
ATEKS76,950,8A/D3,00,26/2026
ATLAS4,38A/DA/DA/D0,56/2026
ATSYH70,50A/DA/DA/D4,36/2026
AVGYO13,499,5A/DA/D0,66/2026
AVHOL28,78A/DA/DA/D0,96/2026
AVOD2,18A/D29,80,80,56/2026
AVPGY47,4014,5A/DA/D0,46/2026
AVTUR6,70A/DA/D7,10,26/2026
AYCES286,00A/DA/D17,41,36/2026
AYDEM21,2610,77,22,50,36/2026
AYEN23,1035,96,01,70,36/2026
AYES5,701,410,10,20,76/2026
AYGAZ269,006,613,40,50,76/2026
AZTEK2,85A/D16,00,51,56/2026
BAGFS16,6411,76,41,60,36/2026
BAHKM136,30A/DA/D7,45,36/2026
BAKAB25,50A/D6,60,40,66/2026
BALAT54,50A/DA/DA/D20,26/2026
BALSU7,2331,68,11,01,312/2025
BANVT112,50A/DA/D0,30,96/2026
BARMA5,15A/D14,61,90,36/2026
BASCM8,7829,24,80,40,76/2026
BASGZ34,006,02,90,40,76/2026
BAYRK2,62A/D11,33,42,86/2026
BEGYO3,04A/DA/DA/D0,46/2026
BERA9,80A/DA/DA/D0,26/2026
BESLR9,554,62,40,30,36/2026
BESTE17,959,213,56,30,76/2026
BETAE45,4424,919,44,23,16/2026
BEYAZ13,17A/D1,70,01,06/2026
BFREN88,80A/D32,83,213,56/2026
BIENY10,72A/D4,90,70,36/2026
BIGCH3,13A/D1,80,41,26/2026
BIGEN8,28A/D10,05,41,36/2026
BIGTK43,22A/D8,21,61,06/2026
BIMAS373,0015,28,60,52,26/2026
BINBN33,50A/DA/D6,42,06/2026
BINHO3,57A/DA/DA/D0,36/2026
BIOEN11,11A/DA/D3,71,76/2026
BIZIM16,11A/D1,40,1A/D6/2026
BJKAS1,28A/DA/D1,11,33/2026
BKRGY4,28A/DA/DA/D0,56/2026
BLCYT1,4212,6A/DA/D0,36/2026
BLUME21,80A/DA/D9,06,66/2026
BMSCH7,82A/D38,20,50,66/2026
BMSTL36,44A/DA/D3,56,86/2026
BNTAS4,654,01,90,30,66/2026
BOBET14,28A/D5,70,50,86/2026
BORLS2,46A/D6,21,7A/D6/2026
BORSK4,87A/D8,30,90,63/2026
BOSSA5,15A/D13,11,20,56/2026
BRISA66,50A/D3,20,50,76/2026
BRKO5,373,815,85,80,46/2026
BRKSN4,9229,11,90,30,56/2026
BRKVY32,405,40,01,51,26/2026
BRLSM7,59A/D5,20,41,16/2026
BRMEN4,38A/DA/D1,631,46/2026
BRSAN632,0033,212,81,02,16/2026
BRYAT1.181,006,5A/DA/D1,06/2026
BSOKE4,59A/D27,21,60,56/2026
BTCIM1,56A/D7,80,90,46/2026
BUCIM4,04A/D6,60,80,36/2026
BULGS6,954,21,40,40,26/2026
BURCE15,995,9A/D1,80,86/2026
BURVA231,80A/DA/D5,718,26/2026
BVSAN51,30A/D4,40,70,76/2026
BYDNR17,60A/D3,80,50,96/2026
CANTE0,97A/D3,11,00,36/2026
CASA30,90A/D0,00,1A/D6/2026
CATES23,141,812,00,30,36/2026
CCOLA74,759,55,31,02,36/2026
CELHA23,58A/DA/D4,02,06/2026
CEMAS2,41A/DA/D1,40,56/2026
CEMTS6,47A/D4,40,50,46/2026
CEMZY5,94A/D18,94,43,16/2026
CEOEM19,3011,63,50,41,56/2026
CGCAM16,2511,05,51,00,56/2026
CIMSA37,448,26,41,20,96/2026
CITAS85,7511,78,51,62,76/2026
CLEBI1.223,007,35,31,54,26/2026
CMBTN1.049,00A/DA/D0,47,46/2026
CMENT217,4018,97,01,01,06/2026
CONSE1,3513,217,63,80,56/2026
COSMO70,35A/DA/DA/D3,46/2026
CRDFA10,251,6A/DA/D1,26/2026
CRFSA180,20A/D15,90,5A/D6/2026
CUSAN15,01A/DA/D1,21,46/2026
CVKMD11,98A/D32,911,03,66/2026
CWENE14,644,95,41,20,96/2026
DAGI5,27A/D5,01,01,26/2026
DAPGM2,337,4A/DA/D0,36/2026
DARDL0,93A/D12,00,50,36/2026
DCTTR4,26A/DA/D1,51,66/2026
DENGE1,28A/DA/DA/D0,56/2026
DERHL1,25A/D3,60,70,66/2026
DERIM19,028,61,10,11,36/2026
DESA8,077,02,70,60,86/2026
DESPC21,88A/D1,00,11,26/2026
DEVA72,55A/D5,90,70,56/2026
DGATE51,5512,21,30,13,56/2026
DGGYO25,10A/DA/DA/D0,56/2026
DGNMO5,00A/DA/D0,71,16/2026
DIRIT13,71A/DA/DA/DA/D6/2026
DITAS6,99A/D23,70,60,96/2026
DMRGD6,30A/D32,95,64,46/2026
DMSAS5,48A/D10,90,50,76/2026
DNISI3,6636,420,92,91,26/2026
DOAS130,6011,74,10,20,46/2026
DOCO11.732,5023,38,31,04,73/2026
DOFER17,6621,93,90,10,66/2026
DOFRB56,9025,421,06,63,86/2026
DOGUB13,75A/DA/D8,68,96/2026
DOHOL16,386,7A/DA/D0,46/2026
DOKTA13,23A/D7,80,80,66/2026
DSTKF143,609,8A/DA/D3,26/2026
DUNYH14,760,9A/DA/D0,36/2026
DURDO6,01A/D11,51,31,86/2026
DURKN8,74A/D7,22,10,46/2026
DYOBY7,9912,64,30,80,36/2026
DZGYO6,678,8A/DA/D0,49/2026
EBEBK81,0017,72,40,32,09/2026
ECILC49,62A/DA/D3,20,56/2026
ECOGR18,5023,88,23,00,56/2026
ECZYT168,70A/DA/DA/D0,66/2026
EDATA3,24A/D31,50,41,46/2026
EDIP22,384,4A/DA/D0,26/2026
EFOR17,14A/D19,92,76,96/2026
EGEEN3.895,00A/D28,02,61,36/2026
EGEGY14,732,3A/DA/D1,16/2026
EGEPO4,67A/D7,41,21,16/2026
EGGUB76,759,83,61,70,86/2026
EGPRO26,528,73,70,91,46/2026
EGSER2,04A/D15,00,70,76/2026
EKDMR21,2413,14,60,30,46/2026
EKGYO17,02A/DA/DA/D0,46/2026
EKIM14,14A/D5,71,50,66/2026
EKIZ32,54A/DA/D0,90,86/2026
EKOS2,56A/DA/D1,10,86/2026
EKSUN3,66A/D9,50,30,86/2026
ELITE16,5020,03,90,80,86/2026
EMKEL5,48A/D6,91,00,86/2026
EMNIS119,2036,521,41,42,76/2026
EMPAE37,80A/D12,31,23,46/2026
ENDAE9,79A/D4,12,00,36/2026
ENERY12,2519,612,92,41,76/2026
ENJSA112,9019,54,10,81,26/2026
ENKAI74,509,86,91,31,16/2026
ENPRA35,00A/DA/DA/D19,36/2026
ENSRI2,35A/DA/D3,20,86/2026
ENTRA4,42A/D12,47,90,46/2026
EPLAS4,37A/D12,10,40,26/2026
ERBOS93,75A/D6,00,40,56/2026
ERCB32,02A/D27,01,50,56/2026
EREGL31,6023,58,30,90,79/2026
ERSU16,70A/DA/D3,71,26/2026
ESCAR9,71A/D9,50,60,76/2026
ESCOM3,391,40,80,80,66/2026
ESEN1,97A/D18,45,20,26/2026
ETILR6,86A/D7,51,03,36/2026
ETYAT9,99A/DA/D7,18,16/2026
EUHOL4,410,5A/DA/D0,16/2026
EUKYO9,00A/DA/D6,16,56/2026
EUPWR36,1823,56,21,61,86/2026
EUREN2,09A/D5,90,60,46/2026
EUYO3,02A/D7,71,32,26/2026
EYGYO1,80A/DA/DA/D0,66/2026
FADE9,5012,65,40,80,46/2026
FENER2,06A/DA/D1,11,53/2026
FLAP9,46A/DA/D2,20,86/2026
FMIZP197,0018,315,62,73,96/2026
FONET3,399,96,32,81,56/2026
FORMT0,86A/DA/D1,10,46/2026
FORTE79,501,85,71,71,76/2026
FRIGO1,91A/DA/D1,51,16/2026
FRMPL17,9812,13,30,70,76/2026
FROTO65,056,96,70,41,36/2026
FZLGY4,16A/DA/DA/D1,26/2026
GARAN126,504,4A/DA/D1,16/2026
GARFA20,683,1A/DA/D1,26/2026
GATEG116,00A/D15,82,03,86/2026
GEDIK4,666,83,80,01,66/2026
GEDZA17,50A/D1,70,40,66/2026
GENIL4,0013,87,00,91,46/2026
GENKM5,81A/D3,20,50,56/2026
GENTS3,305,42,60,40,66/2026
GEREL21,9410,912,43,22,06/2026
GESAN30,129,23,70,80,86/2026
GIPTA21,32A/D2,60,40,86/2026
GLBMD7,25A/D14,10,01,46/2026
GLCVY33,643,30,00,71,16/2026
GLRMK106,408,84,90,61,26/2026
GLRYH1,361,7A/DA/D0,16/2026
GLYHO15,464,7A/DA/D1,86/2026
GMTAS49,60A/D25,12,23,26/2026
GOKNR11,8610,52,70,30,46/2026
GOLDA5,60A/D8,90,40,36/2026
GOLTS219,205,97,50,80,36/2026
GOODY1,89A/D10,00,11,86/2026
GOZDE16,57A/DA/DA/D0,26/2026
GRNYO6,79A/DA/D0,53,06/2026
GRSEL247,006,95,31,71,86/2026
GRTHO60,553,88,60,90,76/2026
GSDDE9,522,51,10,50,46/2026
GSDHO3,7511,7A/DA/D0,36/2026
GSRAY0,6813,34,90,70,53/2026
GUBRF298,5012,56,51,42,56/2026
GUNDG108,70A/DA/D2,44,96/2026
GWIND16,964,16,03,80,56/2026
GZNMI14,90A/D9,90,60,76/2026
HALKB43,109,6A/DA/D1,36/2026
HATEK6,222,1A/D1,80,26/2026
HATSN21,40A/DA/D1,10,76/2026
HDFGS1,061,60,90,90,36/2026
HEDEF13,0516,4A/DA/D5,56/2026
HEKTS1,75A/DA/D3,51,06/2026
HKTM10,37A/D15,41,61,16/2026
HLGYO3,611,0A/DA/D0,26/2026
HOROZ37,60A/D4,00,50,86/2026
HRKET7,68A/D10,52,51,56/2026
HTTBT28,4017,79,13,72,56/2026
HUBVC1,94A/DA/DA/D0,96/2026
HUNER3,88A/D9,75,50,86/2026
HURGZ3,89A/DA/D1,51,26/2026
ICBCT13,094,6A/DA/D1,76/2026
ICUGS1,15A/DA/DA/D0,96/2026
IDGYO1,75A/DA/DA/D1,36/2026
IEYHO12,15A/DA/DA/D3,26/2026
IHAAS13,00A/DA/D3,36,96/2026
IHEVA1,446,32,10,20,26/2026
IHGZT0,792,5A/D0,30,16/2026
IHLAS0,73A/DA/DA/D0,66/2026
IHLGM1,011,1A/DA/D0,46/2026
IHYAY0,85A/DA/D0,20,76/2026
IMASM1,31A/D8,60,60,36/2026
INDES10,978,61,50,11,06/2026
INFO0,891,2A/DA/D0,46/2026
INGRM206,00A/D10,80,32,36/2026
INTEK151,00A/D6,52,312,06/2026
INTEM146,20A/D6,91,32,76/2026
INTET38,8832,67,32,03,46/2026
INVEO3,82A/DA/DA/D0,36/2026
INVES630,5011,2A/DA/D3,16/2026
ISATR4.950.000,00A/DA/DA/DA/D6/2026
ISBIR49,501,7A/DA/D0,26/2026
ISBTR390.000,00A/DA/DA/DA/D6/2026
ISCTR12,174,5A/DA/D0,76/2026
ISDMR52,259,88,00,90,99/2026
ISFIN14,542,5A/DA/D0,76/2026
ISGSY10,882,42,71,90,46/2026
ISGYO18,55A/DA/DA/D0,36/2026
ISKPL2,6812,88,31,81,26/2026
ISKUR4.125.000,000,0A/DA/D0,06/2026
ISMEN26,245,41,40,01,16/2026
ISSEN4,615,612,91,10,36/2026
ISVEA13,3623,48,92,52,36/2026
ISYAT5,21A/D0,40,11,16/2026
IZENR3,2520,06,21,00,46/2026
IZFAS13,12A/DA/D4,25,36/2026
IZINV22,26A/DA/D4,11,06/2026
IZMDC5,84A/D28,50,50,46/2026
JANTS10,7012,113,11,10,96/2026
KAPLM85,50A/DA/D0,70,76/2026
KARCL30,74A/D15,61,52,36/2026
KAREL4,45A/D5,50,53,26/2026
KARSN6,7617,34,20,70,76/2026
KARTN84,50A/DA/D1,62,26/2026
KATMR1,104,58,51,60,26/2026
KAYSE2,43A/DA/D1,00,23/2026
KBORU8,4718,39,81,30,96/2026
KCAER8,7025,55,50,71,16/2026
KCHOL197,5013,2A/DA/D0,66/2026
KENT232,00A/DA/D4,210,06/2026
KERVN5,361,1A/DA/D0,76/2026
KFEIN4,7929,82,80,20,76/2026
KGYO7,96A/DA/DA/D5,56/2026
KIMMR8,903,02,00,20,46/2026
KLGYO3,81A/DA/DA/D0,29/2026
KLKIM18,8310,62,60,61,26/2026
KLMSN18,03A/D9,80,60,36/2026
KLNMA7,076,9A/DA/D1,86/2026
KLRHO9,9315,6A/DA/D0,86/2026
KLSER15,36A/D19,90,91,26/2026
KLSYN15,00A/D20,33,31,66/2026
KLYPV48,2240,016,14,21,26/2026
KMPUR11,807,95,10,71,36/2026
KNFRT6,80A/D10,00,21,16/2026
KOCMT2,27A/D9,10,30,46/2026
KONKA6,63A/D12,80,80,36/2026
KONTR1,27A/DA/D0,90,36/2026
KONYA2.760,0032,711,41,82,56/2026
KOPOL2,7513,66,90,90,76/2026
KORDS2,55A/D9,30,60,56/2026
KOTON8,56A/D2,20,41,06/2026
KPEKS42,1031,29,71,41,96/2026
KRDMA34,309,04,10,50,46/2026
KRDMB39,8010,54,80,60,46/2026
KRDMD38,6010,24,60,60,46/2026
KRGYO3,14A/DA/DA/D1,16/2026
KRONT16,1419,211,24,23,06/2026
KRPLS8,37A/D3,50,71,46/2026
KRSTL6,103,32,20,30,56/2026
KRTEK4,53A/D14,90,60,36/2026
KRVGD2,016,45,30,50,56/2026
KSTUR1.455,00A/D33,611,67,66/2026
KTLEV4,071,00,00,00,96/2026
KTSKR50,65A/DA/D1,20,36/2026
KUTPO58,70A/D2,70,40,56/2026
KUVVA81,00A/D9,23,75,26/2026
KUYAS8,83A/D25,73,01,76/2026
KZBGY1,066,3A/DA/D0,26/2026
KZGYO17,20A/DA/DA/D0,36/2026
LIDER8,1010,7A/DA/D0,66/2026
LIDFA1,712,6A/DA/D0,96/2026
LILAK19,9510,62,30,40,66/2026
LINK2,836,23,61,21,26/2026
LKMNH10,9718,94,11,00,96/2026
LMKDC19,505,32,71,01,26/2026
LOGO114,5012,24,11,42,56/2026
LRSHO1,61A/DA/DA/D0,26/2026
LUKSK46,8038,7A/D2,40,86/2026
LXGYO5,41A/DA/DA/D0,96/2026
LYDHO26,70A/DA/DA/D1,36/2026
LYDYE3.127,506,3A/DA/D1,76/2026
MAALT661,00A/DA/DA/D1,06/2026
MACKO23,168,44,02,04,56/2026
MAGEN5,17A/D37,013,71,06/2026
MAKIM11,7812,25,00,91,06/2026
MAKTK5,18A/D6,81,10,56/2026
MANAS2,77A/DA/D3,21,66/2026
MARBL7,41A/D4,80,60,66/2026
MARMR1,10A/D0,00,00,86/2026
MARTI1,21A/DA/D3,90,33/2026
MASFN31,647,56,42,51,76/2026
MAVI35,0413,02,50,51,86/2026
MCARD89,7011,510,81,73,06/2026
MEDTR17,14A/D5,30,50,66/2026
MEGAP0,99A/D4,40,20,13/2026
MEGMT2,875,09,30,41,46/2026
MEKAG1,56A/D17,20,30,86/2026
MEPET14,346,92,30,20,46/2026
MERCN8,819,44,90,90,66/2026
MERIT12,805,219,510,90,26/2026
MERKO0,91A/D10,91,70,312/2025
METEN19,978,717,410,70,76/2026
METRO7,341,6A/DA/D0,59/2026
MEYSU6,9811,86,81,41,26/2026
MGROS431,5011,42,70,20,86/2026
MHRGY1,726,9A/DA/D0,36/2026
MIATK26,90A/D10,85,42,26/2026
MMCAS8,30A/DA/DA/D8,46/2026
MNDRS8,314,47,30,30,16/2026
MNDTR3,33A/D13,30,30,46/2026
MOBTL7,399,08,80,50,86/2026
MOGAN7,90A/D7,23,80,26/2026
MOPAS14,5511,51,50,20,76/2026
MPARK387,0011,14,31,31,76/2026
MRGYO1,081,5A/DA/D0,23/2026
MRSHL1.082,00A/D14,12,49,66/2026
MSGYO4,01A/DA/DA/D0,46/2026
MTRKS14,684,74,40,81,26/2026
MTRYO6,93A/DA/DA/D0,56/2026
MZHLD3,35A/D6,80,25,66/2026
NATEN2,92A/DA/D4,30,36/2026
NETAS65,80A/D9,40,4A/D6/2026
NETCD79,7511,07,55,83,16/2026
NETGL9,10A/D6,81,70,86/2026
NIBAS2,46A/DA/D5,43,16/2026
NTGAZ9,685,72,80,71,16/2026
NTHOL33,1613,6A/DA/D0,26/2026
NUGYO5,85A/DA/DA/D0,36/2026
NUHCM204,90A/D6,71,31,26/2026
OBAMS3,38A/D11,60,20,86/2026
OBASE18,03A/D4,11,01,06/2026
ODAS4,65A/D1,40,50,46/2026
ODINE95,85A/DA/D3,54,76/2026
OFSYM44,2018,86,80,51,36/2026
ONCSM91,0027,36,92,74,36/2026
ONRYT7,53A/DA/D2,00,66/2026
ORCAY1,91A/D13,61,80,56/2026
ORGE18,377,92,81,51,46/2026
ORMA112,00A/D10,81,20,46/2026
ORZAX57,9016,98,32,85,56/2026
OSMEN4,805,21,90,00,66/2026
OSTIM0,99A/D19,31,70,36/2026
OTKAR304,75A/DA/D1,46,66/2026
OTTO70,80A/DA/D1,50,86/2026
OYAKC18,2611,54,81,21,26/2026
OYAYO23,06A/D6,00,72,76/2026
OYLUM5,59A/D6,50,40,46/2026
OYYAT22,022,4A/DA/D0,56/2026
OZATD263,00A/DA/D6,94,26/2026
OZGYO1,2938,2A/DA/D0,26/2026
OZKGY11,30A/DA/DA/D0,26/2026
OZRDN8,72A/D21,60,81,96/2026
OZSUB26,446,65,91,42,26/2026
OZYSR11,50A/D16,00,81,36/2026
PAGYO109,105,2A/DA/D0,56/2026
PAHOL0,897,1A/DA/D0,46/2026
PAMEL34,90A/DA/D17,01,76/2026
PAPIL5,51A/DA/D15,23,36/2026
PARSN50,55A/DA/D1,60,36/2026
PASEU29,6616,3A/D8,44,86/2026
PATEK9,61A/DA/D1,51,76/2026
PCILT27,066,12,90,21,36/2026
PEKGY0,893,6A/DA/D0,56/2026
PENGD6,76A/DA/D0,70,26/2026
PENTA8,4929,12,80,10,76/2026
PETKM18,06A/DA/D0,80,66/2026
PETUN8,459,85,20,50,26/2026
PGSUS124,70A/D6,91,30,66/2026
PINSU7,0313,64,90,80,66/2026
PKART68,0513,35,00,52,66/2026
PKENT106,3014,512,41,41,76/2026
PLTUR13,775,62,00,50,36/2026
PNLSN27,166,74,00,60,66/2026
PNSUT8,72A/D15,10,60,26/2026
POLHO13,05A/DA/DA/D0,76/2026
POLTK2.795,00A/DA/D8,932,06/2026
PRDGS3,171,50,01,20,26/2026
PRKAB17,26A/D4,40,15,06/2026
PRKME11,40A/D5,73,10,36/2026
PRZMA8,76A/DA/D3,71,46/2026
PSDTC61,6514,4A/D0,61,76/2026
PSGYO1,303,5A/DA/D0,26/2026
QNBFK33,9039,9A/DA/D10,46/2026
QNBTR119,0011,9A/DA/D3,36/2026
QUAGR1,30A/D5,10,70,36/2026
QUICK42,0015,6A/DA/D0,76/2026
RALYH15,891,94,91,00,66/2026
RAYSG97,554,5A/DA/D1,56/2026
REEDR2,45A/D7,01,50,36/2026
RGYAS174,702,6A/DA/D0,46/2026
RNPOL1,8715,07,60,90,96/2026
RODRG10,5516,2A/D3,53,96/2026
RTALB2,1021,5A/D3,10,46/2026
RUBNS11,68A/D2,60,50,26/2026
RUZYE3,48A/DA/D1,70,66/2026
RYGYO51,105,0A/DA/D1,06/2026
RYSAS24,0613,79,03,51,76/2026
SAFKR12,5414,55,30,81,86/2026
SAHOL87,008,8A/DA/D0,46/2026
SAMAT3,102,3A/D7,80,56/2026
SANEL25,762,33,31,11,86/2026
SANFM2,99A/D25,31,21,66/2026
SANKO21,30A/DA/D0,51,26/2026
SARAE27,4211,411,92,11,66/2026
SARKY16,00A/D7,00,21,26/2026
SASA1,60A/D16,73,10,46/2026
SAYAS31,5812,04,20,81,66/2026
SDTTR12,43A/D20,23,12,86/2026
SEGMN13,1226,45,80,60,46/2026
SEGYO2,37A/DA/DA/D0,36/2026
SEKFK2,632,4A/DA/D0,56/2026
SEKUR3,2129,24,80,61,06/2026
SELEC72,9021,03,60,21,26/2026
SELVA0,95A/D17,10,80,46/2026
SERNT5,13A/D8,92,20,56/2026
SEYKM2,3730,715,40,70,86/2026
SILVR1,40A/D4,80,30,36/2026
SISE33,888,812,81,00,46/2026
SKBNK3,123,9A/DA/D0,46/2026
SKTAS1,53A/D12,00,80,36/2026
SKYLP61,20A/DA/D1,82,36/2026
SKYMD8,87A/D5,60,01,26/2026
SMART10,03A/D4,92,60,66/2026
SMRTG3,7930,76,61,41,36/2026
SMRVA4,845,00,02,11,16/2026
SNGYO2,40A/DA/DA/D0,26/2026
SNICA1,88A/D4,70,60,26/2026
SNPAM16,18A/DA/D6,80,76/2026
SODSN5,07A/DA/D1,73,16/2026
SOHOE7,16A/D5,01,50,86/2026
SOKE7,44A/D5,40,20,66/2026
SOKM57,40A/D3,50,10,96/2026
SONME94,50A/DA/DA/D1,46/2026
SRVGY1,851,7A/DA/D0,26/2026
SSAAT22,469,64,31,24,26/2026
SUMAS156,70A/D6,11,21,96/2026
SUNTK18,4313,86,50,61,16/2026
SURGY16,40A/DA/DA/D0,36/2026
SUWEN4,20A/D3,50,61,46/2026
SVGYO1,92A/DA/DA/D0,56/2026
TABGD191,7017,24,30,91,96/2026
TARKM312,75A/D18,63,02,06/2026
TATEN3,61A/D5,73,20,76/2026
TATGD13,945,56,00,60,46/2026
TAVHL265,0010,64,81,51,09/2026
TBORG111,3011,42,60,71,26/2026
TCELL90,109,42,41,10,66/2026
TCKRC94,758,07,23,02,26/2026
TDGYO4,980,8A/DA/D0,46/2026
TEHOL2,551,4A/DA/D0,56/2026
TEKTU3,22A/D14,76,90,26/2026
TERA13,130,1A/DA/D0,16/2026
TEZOL6,78A/D7,00,40,56/2026
TGSAS116,8011,810,05,64,36/2026
THYAO258,002,74,60,60,36/2026
TKFEN174,80A/D24,11,31,76/2026
TKNKA25,8234,75,51,30,96/2026
TKNSA11,82A/D2,40,1A/D6/2026
TLMAN50,80A/D2,50,70,56/2026
TMPOL92,10A/D8,51,11,46/2026
TMSN47,52A/DA/D3,70,46/2026
TNZTP20,7816,74,91,80,96/2026
TOASO222,607,913,70,41,76/2026
TRALT35,9421,19,33,82,26/2026
TRCAS41,989,2A/DA/D0,66/2026
TRENJ75,108,3A/DA/D1,26/2026
TRGYO86,7011,5A/DA/D0,66/2026
TRHOL237,001,5A/DA/D1,56/2026
TRILC0,776,52,60,80,46/2026
TRMET103,1017,81,80,71,36/2026
TSGYO4,3030,7A/DA/D0,46/2026
TSKB8,922,3A/DA/D0,56/2026
TSPOR0,74A/DA/D1,20,43/2026
TTKOM46,045,32,30,90,66/2026
TTRAK353,00A/D13,00,81,96/2026
TUCLK1,95A/D4,11,70,26/2026
TUKAS1,86A/D4,91,30,46/2026
TUPRS360,759,65,00,51,56/2026
TUREX4,988,72,00,50,66/2026
TURGG25,8611,6A/DA/D1,26/2026
TURSG4,173,5A/DA/D1,46/2026
UCAYM10,9017,52,80,61,16/2026
UFUK172,40A/DA/DA/D2,86/2026
ULAS10,50A/DA/D15,80,56/2026
ULKER76,706,33,90,60,66/2026
ULUFA1,471,8A/DA/D0,69/2026
ULUSE136,6012,714,61,011,16/2026
ULUUN6,149,6A/DA/D0,36/2026
UNLU9,03A/D5,21,70,56/2026
USAK0,37A/D3,60,60,16/2026
USHOL72,75A/DA/DA/D5,06/2026
VAKBN30,064,3A/DA/D0,86/2026
VAKFA8,203,6A/DA/D0,96/2026
VAKFN0,863,1A/DA/D0,66/2026
VAKKO46,62A/D3,20,40,76/2026
VANGD55,105,1A/D6,32,56/2026
VBTYZ19,2811,73,40,81,96/2026
VERTU21,96A/DA/DA/D0,26/2026
VERUS485,50A/DA/DA/D6,36/2026
VESBE3,23A/DA/D0,50,16/2026
VESTL12,96A/DA/D0,90,26/2026
VEYAS54,7512,03,81,41,86/2026
VKFYO16,49A/DA/DA/D9,56/2026
VKGYO1,4512,7A/DA/D0,26/2026
VKING11,06A/DA/D4,6A/D6/2026
VRGYO1,00A/DA/DA/D0,26/2026
VSNMD18,81A/D15,41,90,86/2026
YAPRK6,39A/D9,75,62,36/2026
YATAS23,424,23,90,40,36/2026
YAYLA10,00A/DA/D6,60,56/2026
YBTAS9,3039,06,21,31,46/2026
YEOTK22,027,24,61,13,36/2026
YESIL0,74A/DA/DA/D0,36/2026
YGGYO176,606,9A/DA/D1,56/2026
YIGIT13,0429,13,20,20,56/2026
YKBNK34,685,3A/DA/D1,06/2026
YKSLN2,10A/D4,01,01,06/2026
YONGA25,70A/DA/D1,60,76/2026
YUNSA5,145,74,20,60,56/2026
YYAPI0,54A/DA/DA/D0,26/2026
YYLGD6,453,07,30,70,46/2026
ZEDUR4,12A/DA/D8,90,36/2026
ZERGY7,0816,2A/DA/D1,56/2026
ZGYO11,858,8A/DA/D0,66/2026
ZOREN1,36A/D9,51,70,16/2026
ZRGYO17,8411,9A/DA/D0,96/2026
A/D = Oranlar hesaplanırken 0’dan küçük ve 40’dan büyük değerler anlamsız değer (A/D) olarak gösterilmektedir.
Kod Kapanış (TL) Günlük Getiri (%) Haftalık Getiri (%) Aylık Getiri (%) Yıl İçi Getiri (%)
A1CAP2,83-3,41-24,13-39,27-76,02
A1YEN1,33-2,21-14,74-25,70-49,81
AAGYO7,33-1,08-8,94-14,77-
ACSEL74,501,09-10,72-23,27-23,75
ADEL22,90-4,02-6,30-15,68-30,61
ADESE0,490,00-10,91-30,99-67,76
ADGYO39,82-0,45-1,44-30,02-9,46
AEFES16,22-0,31-7,31-12,985,12
AFYON10,962,81-0,81-2,58-7,12
AGESA195,20-2,45-12,54-18,36-8,88
AGHOL28,822,27-3,48-17,282,53
AGROT1,09-1,80-12,80-28,76-63,30
AGYO6,26-0,16-6,57-11,21-11,58
AHGAZ43,802,53-5,77-0,9095,01
AHSGY5,47-3,53-11,20-53,53-67,17
AKBNK63,35-1,93-5,24-13,16-6,33
AKCNS180,50-1,90-5,10-13,6410,04
AKENR6,50-1,37-9,97-29,65-42,32
AKFGY2,21-2,64-9,05-11,24-13,67
AKFIS15,41-7,458,226,57358,63
AKFYE3,65-8,29-6,893,1133,21
AKGRT4,771,49-4,22-13,59-29,85
AKHAN21,62-7,61-20,04-16,40-
AKMGY176,50-2,49-10,27-22,21-5,93
AKSA10,301,783,31-6,3610,52
AKSEN60,60-8,46-12,05-14,41-16,41
AKSGY9,191,55-0,33-2,9628,17
AKSUE11,31-5,75-23,43-39,87-56,50
AKYHO1,440,00-4,64-17,71-47,45
ALARK101,30-1,46-5,33-7,232,74
ALBRK8,04-0,86-6,18-5,635,37
ALBTN19,419,97-4,20-18,65-
ALCAR574,503,23-10,86-12,42-32,57
ALCTL62,65-1,10-4,20-32,63-39,47
ALFAS23,34-2,02-10,71-30,86-42,82
ALGYO2,52-0,40-7,35-19,75-40,28
ALKA4,81-1,23-11,90-28,95-54,54
ALKIM9,50-4,90-12,04-27,43-48,37
ALKLC27,42-9,98-40,85-90,09-87,10
ALTNY10,42-5,01-12,95-24,22-28,87
ALVES0,48-2,04-11,11-22,58-81,32
ANELE7,60-9,95-40,81-90,08-54,46
ANGEN6,39-6,85-10,25-12,59-40,89
ANHYT93,202,42-7,72-9,071,66
ANSGR20,820,48-5,28-19,36-5,49
ARASE69,95-1,13-23,30-30,05-4,97
ARCLK71,35-0,07-4,93-19,20-29,36
ARDYZ54,45-4,22-9,93-18,7363,81
ARENA11,82-5,82-12,70-28,01-58,23
ARFYE9,27-7,67-23,95-35,22-
ARMGD103,20-6,27-6,61-15,0646,70
ARSAN2,921,04-3,31-24,16-23,16
ARTMS28,782,79-11,83-10,06-23,34
ARZUM0,961,00-16,52-23,20-61,29
ASELS338,00-0,07-0,66-11,4045,88
ASGYO8,79-2,01-2,01-11,03-17,70
ASTOR142,60-4,93-13,52-45,7823,39
ASUZU38,22-2,00-5,21-15,07-30,67
ATAGY6,82-2,57-13,56-24,22-55,94
ATAKP34,720,234,77-3,50-32,73
ATATP200,60-2,38-7,17-21,2651,56
ATATR3,880,00-21,62-42,60-
ATEKS76,95-1,85-12,11-16,72-55,47
ATLAS4,38-7,01-3,31-20,36-25,38
ATSYH70,50-0,70-5,94-14,44-6,25
AVGYO13,49-6,06-4,33-15,7442,15
AVHOL28,784,58-11,616,28-22,17
AVOD2,18-4,39-12,45-35,31-40,60
AVPGY47,40-0,96-4,24-12,30-1,25
AVTUR6,70-5,77-21,08-37,21-56,21
AYCES286,00-3,87-13,46-28,72-30,58
AYDEM21,26-1,48-6,59-11,42-5,68
AYEN23,10-4,15-3,51-16,85-4,78
AYES5,70-5,00-20,28-19,389,40
AYGAZ269,001,99-2,98-12,9441,97
AZTEK2,85-1,383,26-18,10-30,83
BAGFS16,64-4,48-15,83-30,14-35,10
BAHKM136,30-1,16-9,44-29,0199,56
BAKAB25,50-2,82-7,61-24,96-31,64
BALAT54,502,64-12,31-9,32-49,63
BALSU7,23-1,77-9,964,93-58,18
BANVT112,50-2,34-11,35-17,16-30,56
BARMA5,155,53-14,17-30,97-86,35
BASCM8,78-2,23-11,94-13,67-29,19
BASGZ34,00-2,52-13,00-18,07-24,04
BAYRK2,62-6,43-13,82-14,38-50,66
BEGYO3,049,75-26,755,92-33,77
BERA9,80-2,39-8,50-19,08-44,00
BESLR9,55-2,45-7,73-20,75-21,98
BESTE17,95-4,16-0,44-21,13-
BETAE45,44-2,78-9,21-25,81-
BEYAZ13,17-0,90-15,03-32,77-50,88
BFREN88,80-1,93-9,71-22,38-42,52
BIENY10,72-2,55-14,24-35,54-57,22
BIGCH3,13-0,63-12,57-24,76-68,42
BIGEN8,28-9,90-40,81-90,09-6,97
BIGTK43,229,976,72-73,50-85,90
BIMAS373,001,08-2,10-14,0140,62
BINBN33,506,48-0,95-66,20-81,39
BINHO3,57-4,55-22,22-49,58-59,57
BIOEN11,1110,0015,975,11-33,47
BIZIM16,11-1,89-7,36-23,65-37,80
BJKAS1,28-0,78-11,11-24,71-21,47
BKRGY4,28-4,25-13,18-30,07-
BLCYT1,42-3,40-7,79-12,88-55,90
BLUME21,80-9,99-20,55-39,38-58,48
BMSCH7,82-4,63-12,82-16,18-74,28
BMSTL36,441,96-6,56-14,66-19,86
BNTAS4,65-1,69-8,10-15,15-26,54
BOBET14,28-0,490,71-16,10-22,39
BORLS2,46-9,894,2418,84-37,88
BORSK4,871,88-1,02-13,96-14,56
BOSSA5,15-2,281,18-19,78-18,12
BRISA66,50-2,71-3,55-8,90-22,63
BRKO5,37-7,41-25,42-23,18-42,87
BRKSN4,92-5,02-10,55-27,22-31,57
BRKVY32,40-10,00-28,22-47,70-66,84
BRLSM7,59-4,41-19,43-42,72-42,37
BRMEN4,38-9,88-35,96-40,81-48,65
BRSAN632,00-0,63-4,60-5,3213,87
BRYAT1.181,00-4,22-11,80-24,44-41,94
BSOKE4,59-3,37-17,89-56,03-71,84
BTCIM1,56-2,50-15,22-34,18-59,06
BUCIM4,04-2,65-11,21-21,86-49,50
BULGS6,95-9,97-38,50-54,78-84,04
BURCE15,99-4,65-24,00-42,23-72,31
BURVA231,80-9,98-36,06-53,96-63,21
BVSAN51,30-10,00-16,18-38,82-49,21
BYDNR17,60-4,45-16,59-17,06-34,23
CANTE0,971,04-4,90-17,09-42,26
CASA30,90-5,79-22,94-43,82-71,09
CATES23,14-5,09-17,94-31,01-29,79
CCOLA74,750,74-2,73-3,9829,24
CELHA23,58-4,15-12,80-11,55122,24
CEMAS2,41-5,49-14,84-31,53-40,35
CEMTS6,47-3,86-10,14-20,12-40,75
CEMZY5,941,89-11,48-29,37-21,01
CEOEM19,301,582,33-21,74-18,70
CGCAM16,25-6,12-8,04-31,20-55,36
CIMSA37,44-2,85-2,45-12,40-18,24
CITAS85,75-6,79-4,931,36-
CLEBI1.223,000,08-5,63-13,75-15,55
CMBTN1.049,00-5,32-12,58-27,85-46,07
CMENT217,401,120,69-4,02-36,80
CONSE1,35-4,26-12,90-25,00-53,77
COSMO70,35-0,21-17,09-23,53-75,55
CRDFA10,25-9,93-40,85-16,60-52,50
CRFSA180,20-5,11-11,19-31,8156,02
CUSAN15,01-7,57-22,27-23,30-28,86
CVKMD11,98-0,33-2,60-13,1917,11
CWENE14,64-2,40-9,63-43,08-47,79
DAGI5,27-2,77-10,98-13,61-29,83
DAPGM2,33-2,51-17,38-46,68-80,35
DARDL0,93-3,13-12,26-26,77-57,34
DCTTR4,269,799,5110,36-53,14
DENGE1,28-9,86-20,00-34,36-57,89
DERHL1,25-3,10-14,97-23,78-52,29
DERIM19,02-3,06-16,87-35,96-48,29
DESA8,074,53-2,06-9,43-27,30
DESPC21,88-9,36-18,66-32,13-52,60
DEVA72,55-0,14-4,98-28,4515,71
DGATE51,55-7,12-12,03-17,52-27,09
DGGYO25,10-4,13-13,03-11,87-21,02
DGNMO5,001,4216,013,314,38
DIRIT13,719,94-22,10-37,57-50,33
DITAS6,99-0,85-12,73-35,81-77,63
DMRGD6,301,45-6,53-30,9290,33
DMSAS5,48-1,08-12,604,58-45,58
DNISI3,66-2,40-6,15-11,81-17,19
DOAS130,601,01-6,45-17,39-18,80
DOCO11.732,506,685,7012,8114,95
DOFER17,66-5,31-11,26-23,08-67,34
DOFRB56,90-0,18-11,51-33,64-27,14
DOGUB13,7510,00-20,98-56,71-71,60
DOHOL16,38-1,15-6,40-19,07-3,36
DOKTA13,23-3,22-9,75-31,45-44,92
DSTKF143,60-9,97-40,86-90,08-74,13
DUNYH14,76-6,35-22,40-73,16-87,31
DURDO6,011,865,8130,0965,11
DURKN8,74-1,80-9,34-31,24-41,46
DYOBY7,99-6,22-14,18-28,79-38,25
DZGYO6,672,30-0,89-2,20-10,95
EBEBK81,007,573,71-1,2846,71
ECILC49,62-1,06-9,20-22,16-38,08
ECOGR18,50-5,08-14,59-39,34-17,04
ECZYT168,70-1,75-13,88-27,16-40,29
EDATA3,24-9,75-27,52-64,36-46,53
EDIP22,38-2,61-11,68-29,53-34,94
EFOR17,14-4,091,4220,20-29,17
EGEEN3.895,00-0,13-16,24-31,31-51,90
EGEGY14,732,08-4,54-9,41-43,43
EGEPO4,676,62-12,38-33,09-42,98
EGGUB76,75-6,46-16,30-24,90-15,63
EGPRO26,52-2,86-7,14-23,1313,19
EGSER2,04-2,39-13,56-24,72-31,77
EKDMR21,24-3,37-18,50-39,24-
EKGYO17,02-4,11-10,61-14,47-14,34
EKIM14,14-0,63-12,451,58-
EKIZ32,54-8,34-36,51-27,69-77,85
EKOS2,56-2,66-14,09-33,68-56,46
EKSUN3,662,23-10,73-21,96-30,68
ELITE16,50-1,32-10,33-21,43-41,61
EMKEL5,48-4,20-14,11-36,35-84,12
EMNIS119,205,96-8,24-17,05-24,56
EMPAE37,80-4,21-9,09-22,60-
ENDAE9,79-2,30-11,24-34,12-30,62
ENERY12,251,07-11,55-5,9928,00
ENJSA112,90-0,181,443,4830,26
ENKAI74,501,36-2,23-15,77-2,33
ENPRA35,00-0,28-9,23-18,11-
ENSRI2,35-1,67-16,07-29,43-86,35
ENTRA4,420,230,686,51-6,75
EPLAS4,37-2,24-10,82-18,77-13,47
ERBOS93,75-3,25-9,77-25,89-47,19
ERCB32,02-5,21-15,11-16,79-54,52
EREGL31,60-9,97-12,85-18,0134,47
ERSU16,705,10-3,4112,38-9,34
ESCAR9,714,18-20,93-60,40-61,68
ESCOM3,39-2,87-13,52-28,03-8,38
ESEN1,97-3,43-12,44-29,89-55,63
ETILR6,860,15-2,979,0683,42
ETYAT9,99-0,30-23,9120,0735,37
EUHOL4,41-9,82-36,09-43,89-60,27
EUKYO9,006,51-4,26-15,0957,07
EUPWR36,18-3,83-21,35-43,6010,30
EUREN2,09-3,69-14,69-33,23-67,03
EUYO3,021,00-23,74-19,03-35,05
EYGYO1,804,056,51-13,88-52,51
FADE9,50-1,35-8,83-23,39-28,79
FENER2,06-2,83-12,34-17,93-39,77
FLAP9,46-5,59-9,65-22,405,94
FMIZP197,00-1,89-12,05-30,69-37,05
FONET3,39-3,69-13,52-20,0521,51
FORMT0,86-3,37-7,53-20,37-73,04
FORTE79,50-2,15-10,77-20,02-1,61
FRIGO1,912,69-16,2315,06-26,82
FRMPL17,98-1,05-9,01-26,55-
FROTO65,05-2,25-6,13-17,13-27,38
FZLGY4,165,85-11,49-39,71-67,70
GARAN126,50-1,56-3,80-5,46-8,29
GARFA20,680,29-3,00-15,38-25,56
GATEG116,000,00-19,44-27,18-58,87
GEDIK4,66-0,85-3,32-10,73-12,41
GEDZA17,50-1,46-12,41-26,47-37,63
GENIL4,00-0,50-22,33-40,65-69,79
GENKM5,81-2,19-14,68-28,36-
GENTS3,30-0,90-9,34-26,50-64,63
GEREL21,949,97-20,22-13,3515,90
GESAN30,12-0,59-14,82-37,28-35,09
GIPTA21,32-0,84-20,45-41,52-68,66
GLBMD7,25-9,94-27,28-33,49-47,08
GLCVY33,64-1,98-7,33-26,68-56,22
GLRMK106,40-5,34-16,29-27,72-39,20
GLRYH1,36-2,86-24,86-28,42-63,64
GLYHO15,46-3,19-11,71-1,9029,37
GMTAS49,606,710,201,18121,92
GOKNR11,86-2,63-10,56-24,94-39,12
GOLDA5,60-4,92-26,61-40,23-
GOLTS219,20-1,88-6,32-17,13-29,18
GOODY1,89-1,05-6,44-16,37-27,59
GOZDE16,57-1,49-4,77-16,19-23,71
GRNYO6,79-4,10-16,38-18,78-54,67
GRSEL247,00-3,52-10,18-10,18-22,46
GRTHO60,555,12-16,02-48,38-78,85
GSDDE9,52-3,45-7,21-22,29-7,30
GSDHO3,75-2,09-6,25-8,31-17,94
GSRAY0,681,49-10,53-24,44-41,38
GUBRF298,50-9,95-19,92-32,66-13,26
GUNDG108,70-9,9431,68-72,18-56,91
GWIND16,96-1,40-9,16-19,70-24,08
GZNMI14,90-8,48-36,16-57,43-73,86
HALKB43,103,461,99-6,4317,18
HATEK6,22-5,76-12,52-37,49-57,04
HATSN21,40-3,69-12,37-39,34-44,62
HDFGS1,060,95-23,74-6,19-66,35
HEDEF13,05-9,94-40,84-7,58-49,92
HEKTS1,75-4,37-13,79-22,91-42,81
HKTM10,37-3,08-14,16-1,33-4,86
HLGYO3,61-3,22-9,75-13,845,56
HOROZ37,60-6,00-6,70-20,24-41,16
HRKET7,68-9,96-18,21-3,1553,29
HTTBT28,40-2,34-8,80-8,80-32,32
HUBVC1,940,00-16,3817,58-22,09
HUNER3,882,92-2,51-5,6025,57
HURGZ3,89-1,27-12,19-38,25-27,83
ICBCT13,09-0,68-7,88-22,68-0,08
ICUGS1,15-2,54-20,69-48,43-55,94
IDGYO1,75-3,31-15,87-23,91-51,92
IEYHO12,15-10,00-40,85-90,07-81,74
IHAAS13,00-2,26-11,14-59,02-68,37
IHEVA1,44-3,36-2,70-14,29-35,14
IHGZT0,79-2,47-9,20-26,85-49,36
IHLAS0,73-2,67-9,88-23,96-57,56
IHLGM1,01-2,88-11,40-24,63-50,73
IHYAY0,85-4,49-12,37-21,30-56,63
IMASM1,310,00-10,27-25,57-72,07
INDES10,97-3,43-4,862,2442,28
INFO0,899,88-25,21-32,06-49,14
INGRM206,00-9,01-23,77-35,88-49,88
INTEK151,000,67-14,45-16,39-43,87
INTEM146,20-2,53-12,46-32,47-47,03
INTET38,88-8,43-10,70-25,30-
INVEO3,82-8,39-22,20-38,88-54,20
INVES630,50-0,08-6,94-15,2681,96
ISATR4.950.000,000,000,000,000,00
ISBIR49,50-1,20-7,65-22,17-41,25
ISBTR390.000,000,00-1,39-12,65-12,37
ISCTR12,17-2,01-5,59-10,78-9,92
ISDMR52,25-5,43-10,91-17,1959,01
ISFIN14,54-1,56-7,97-22,66-11,07
ISGSY10,88-5,80-13,51-21,95-6,04
ISGYO18,55-1,07-8,35-23,54-11,29
ISKPL2,689,84-14,92-22,77-76,98
ISKUR4.125.000,000,000,000,0014,58
ISMEN26,24-3,39-8,57-21,06-28,52
ISSEN4,61-1,71-10,49-22,26-35,79
ISVEA13,369,96-21,18-74,18-
ISYAT5,21-6,29-15,15-24,49-40,11
IZENR3,251,88-9,97-21,69-65,39
IZFAS13,12-8,25-36,98-51,66-76,82
IZINV22,26-8,77-22,98-34,34-65,22
IZMDC5,843,36-5,65-20,33-13,61
JANTS10,70-5,48-11,20-28,19-42,50
KAPLM85,50-9,04-28,33-52,02-71,50
KARCL30,741,92-19,53-75,21-
KAREL4,45-2,20-15,72-29,92-47,02
KARSN6,76-3,57-15,08-30,31-26,52
KARTN84,506,02-16,99-24,158,89
KATMR1,10-3,51-14,06-32,93-60,57
KAYSE2,43-3,95-11,31-27,46-44,01
KBORU8,47-2,64-11,86-36,98-41,59
KCAER8,70-4,50-14,12-24,22-16,59
KCHOL197,500,71-3,19-10,6721,37
KENT232,00-0,43-9,29-22,28-51,35
KERVN5,369,84-5,47-36,19139,29
KFEIN4,79-4,20-12,27-22,87-44,82
KGYO7,96-1,00-5,24-7,5558,88
KIMMR8,90-1,00-9,46-21,17-30,79
KLGYO3,810,79-4,27-3,05-37,44
KLKIM18,83-1,82-5,76-20,55-45,84
KLMSN18,032,44-8,99-21,40-42,73
KLNMA7,070,00-1,39-15,63-28,59
KLRHO9,93-1,88-15,27-42,17-94,16
KLSER15,36-4,00-12,78-23,20-42,39
KLSYN15,001,1510,296,61112,46
KLYPV48,222,073,57-12,33-11,85
KMPUR11,80-3,75-10,40-28,05-25,41
KNFRT6,80-3,41-18,85-39,98-47,85
KOCMT2,270,00-14,98-17,75-8,84
KONKA6,63-2,50-13,11-14,45-57,74
KONTR1,27-7,97-25,29-50,00-88,98
KONYA2.760,00-4,99-16,55-29,68-39,71
KOPOL2,751,10-6,46-23,40-48,31
KORDS2,55-4,85-6,25-16,390,00
KOTON8,56-1,95-7,16-23,16-45,13
KPEKS42,10-5,44-15,88-32,85-
KRDMA34,30-2,78-7,15-20,7943,63
KRDMB39,80-5,91-18,94-38,9674,10
KRDMD38,60-3,21-6,45-17,3152,81
KRGYO3,140,323,97-4,5611,74
KRONT16,14-1,94-8,35-14,5125,41
KRPLS8,37-6,58-15,71-32,777,58
KRSTL6,10-0,49-11,72-23,85-34,90
KRTEK4,53-5,43-14,37-27,98-36,73
KRVGD2,01-2,90-5,63-3,37-25,83
KSTUR1.455,00-7,21-17,33-27,97-50,20
KTLEV4,07-8,54-29,83-74,94-35,60
KTSKR50,65-1,27-12,90-18,31-32,47
KUTPO58,70-1,51-3,45-17,50-43,88
KUVVA81,004,72-1,82-32,61-41,85
KUYAS8,83-2,75-24,21-76,20-83,50
KZBGY1,06-6,19-14,52-28,86-67,58
KZGYO17,20-0,06-3,967,50-25,86
LIDER8,104,250,12-29,69-88,40
LIDFA1,711,794,274,2716,33
LILAK19,95-1,53-10,22-21,83-28,19
LINK2,83-4,07-11,29-31,48-46,50
LKMNH10,970,37-1,17-7,66-40,83
LMKDC19,500,15-11,52-14,32-27,10
LOGO114,50-1,55-9,98-20,21-21,07
LRSHO1,61-1,23-10,06-20,69-59,03
LUKSK46,80-1,60-16,80-31,18-54,52
LXGYO5,41-3,39-18,40-22,71-
LYDHO26,70-9,98-27,09-61,08-84,11
LYDYE3.127,50-9,94-40,85-54,07-77,57
MAALT661,001,77-10,62-28,92-26,72
MACKO23,16-1,36-1,28-16,63-15,23
MAGEN5,17-6,68-33,20-73,99-86,44
MAKIM11,78-2,24-8,82-9,38-21,20
MAKTK5,18-1,33-15,08-28,06-66,47
MANAS2,77-9,77-34,82-84,44-66,91
MARBL7,410,41-7,03-25,90-39,61
MARMR1,10-3,51-19,12-30,82-29,94
MARTI1,21-3,20-25,31-25,77-29,65
MASFN31,642,00-5,72-17,95-
MAVI35,041,86-2,88-9,64-16,33
MCARD89,705,00-1,33-2,12-
MEDTR17,14-3,16-5,36-13,87-40,13
MEGAP0,990,00-2,94-29,29-70,00
MEGMT2,87-1,03-10,03-19,38-49,11
MEKAG1,56-7,69-14,29-32,17-59,69
MEPET14,34-7,36-24,45-34,52-6,09
MERCN8,81-2,00-5,78-42,04-48,57
MERIT12,80-2,66-0,54-11,30-28,49
MERKO0,910,00-1,09-9,90-50,54
METEN19,971,22-0,1510,45-
METRO7,34-4,55-3,677,9484,89
MEYSU6,98-4,38-5,42-19,59-
MGROS431,50-2,04-4,59-19,65-16,78
MHRGY1,721,78-2,82-7,53-23,89
MIATK26,903,464,7519,24-31,76
MMCAS8,307,24-22,72-59,90-93,85
MNDRS8,31-0,48-5,03-17,07-37,94
MNDTR3,33-3,20-11,44-22,74-49,32
MOBTL7,39-9,99-26,83-28,53-18,43
MOGAN7,902,46-6,84-12,22-3,54
MOPAS14,55-2,22-9,51-28,54-62,96
MPARK387,00-1,96-6,97-10,681,71
MRGYO1,08-0,92-14,96-14,96-30,77
MRSHL1.082,00-1,90-10,43-29,74-30,99
MSGYO4,01-1,23-8,45-18,99-31,92
MTRKS14,68-2,72-19,34-35,10-32,66
MTRYO6,93-5,33-4,81-21,25-19,70
MZHLD3,35-4,83-16,04-29,47-46,49
NATEN2,92-6,11-17,51-34,53-66,32
NETAS65,80-1,79-8,23-15,4815,85
NETCD79,750,312,64-10,69-
NETGL9,10-4,01-19,04-66,93-
NIBAS2,46-1,60-15,46-25,68-32,04
NTGAZ9,680,73-3,68-8,94-1,63
NTHOL33,16-4,44-6,91-13,28-31,57
NUGYO5,85-1,02-9,02-25,48-47,30
NUHCM204,900,20-1,49-0,19-1,76
OBAMS3,38-2,59-17,16-24,55-57,54
OBASE18,03-3,32-12,90-37,13-41,95
ODAS4,65-0,85-10,40-32,61-8,28
ODINE95,85-10,0024,32-71,60-68,52
OFSYM44,20-6,83-16,05-25,65-35,58
ONCSM91,004,60-2,157,88-65,40
ONRYT7,53-0,66-13,94-29,49-52,55
ORCAY1,91-4,50-12,39-25,10-46,94
ORGE18,37-2,24-14,16-19,7833,70
ORMA112,00-4,36-11,04-15,15-33,69
ORZAX57,90-3,50-6,76-24,41-
OSMEN4,80-1,44-6,43-13,98-37,82
OSTIM0,991,00-12,39-29,29-55,00
OTKAR304,750,58-1,69-3,48-37,29
OTTO70,80-9,98-38,59-22,41-84,94
OYAKC18,26-2,46-4,99-13,71-20,75
OYAYO23,06-4,00-23,13-39,70-57,65
OYLUM5,59-2,44-15,30-10,99-40,02
OYYAT22,02-5,66-13,10-28,92-41,98
OZATD263,00-9,93-40,83-90,0864,99
OZGYO1,29-3,73-8,51-24,12-37,07
OZKGY11,302,730,27-8,50-19,46
OZRDN8,72-5,11-24,37-62,48-36,44
OZSUB26,44-5,57-20,51-32,2750,57
OZYSR11,508,70-4,33-1,2914,09
PAGYO109,10-0,09-2,94-12,1638,19
PAHOL0,891,14-10,10-10,10-42,58
PAMEL34,90-3,38-12,75-32,82-57,46
PAPIL5,51-7,24-17,64-36,96-65,63
PARSN50,55-2,79-8,34-20,02-51,39
PASEU29,66-3,76-21,53-26,69-78,11
PATEK9,61-4,47-17,30-36,90-56,36
PCILT27,06-3,50-11,80-12,2632,52
PEKGY0,89-1,11-32,58-85,74-92,94
PENGD6,76-1,02-3,84-14,32-10,94
PENTA8,49-3,85-7,31-19,75-35,14
PETKM18,06-1,31-8,37-21,4811,28
PETUN8,45-2,20-7,75-22,19-21,40
PGSUS124,70-1,34-2,35-17,03-34,95
PINSU7,03-3,03-10,90-22,41-37,06
PKART68,05-1,02-19,42-24,85-7,23
PKENT106,30-3,360,952,51-44,05
PLTUR13,77-2,20-0,86-18,90-35,59
PNLSN27,16-3,28-11,01-20,02-25,59
PNSUT8,72-2,46-7,72-20,00-21,16
POLHO13,05-0,76-20,91-33,04-18,99
POLTK2.795,001,08-8,66-15,94-69,96
PRDGS3,17-6,49-18,09-21,73-47,86
PRKAB17,26-3,47-19,87-35,60-43,71
PRKME11,40-2,56-12,58-27,85-38,31
PRZMA8,76-9,97-27,78-76,45-22,89
PSDTC61,651,90-21,96-39,38-56,15
PSGYO1,30-5,11-22,62-30,85-47,58
QNBFK33,90-0,18-8,97-9,46-25,10
QNBTR119,00-4,42-16,14-27,62-56,73
QUAGR1,30-4,41-18,75-42,98-54,39
QUICK42,003,960,00-14,36-
RALYH15,89-9,97-34,34-89,00-93,05
RAYSG97,55-3,99-15,91-28,69-54,84
REEDR2,450,00-19,67-39,21-62,93
RGYAS174,700,52-6,58-7,9032,08
RNPOL1,87-2,6015,43-4,10-11,79
RODRG10,55-3,92-18,22-41,06-50,47
RTALB2,10-3,67-9,48-0,94-38,78
RUBNS11,68-3,71-16,69-51,21-49,57
RUZYE3,48-1,97-11,90-37,63-68,93
RYGYO51,103,158,723,61143,33
RYSAS24,060,25-7,25-10,9565,36
SAFKR12,5410,003,1315,90-46,59
SAHOL87,00-0,631,99-4,504,92
SAMAT3,10-5,49-9,09-31,87-47,72
SANEL25,769,99-6,33-40,81-30,23
SANFM2,99-9,94-28,47-38,48-58,53
SANKO21,302,505,6516,274,72
SARAE27,42-3,18-20,06-42,99-
SARKY16,002,30-6,98-27,86-9,91
SASA1,60-2,44-7,51-29,20-42,45
SAYAS31,58-3,78-11,39-32,78-19,56
SDTTR12,43-3,87-11,72-28,32-22,80
SEGMN13,12-0,61-21,39-52,29-28,73
SEGYO2,37-2,07-12,55-20,74-54,42
SEKFK2,63-9,93-31,87-36,93-40,23
SEKUR3,21-8,29-15,53-33,81-9,58
SELEC72,909,953,26-53,09-15,79
SELVA0,950,00-6,86-23,39-61,69
SERNT5,132,19-10,47-11,55-34,23
SEYKM2,37-2,87-10,23-21,52-52,88
SILVR1,40-2,78-4,76-22,22-52,38
SISE33,88-0,59-6,31-16,14-10,58
SKBNK3,12-2,80-17,89-27,61-48,17
SKTAS1,53-1,92-35,17-41,38-59,63
SKYLP61,20-9,93-11,69-27,19-75,51
SKYMD8,87-9,03-24,64-42,92-24,64
SMART10,03-6,61-28,15-43,81-54,03
SMRTG3,79-2,82-11,86-30,33-50,59
SMRVA4,84-0,41-21,43-36,15-78,35
SNGYO2,40-0,83-7,34-13,98-47,14
SNICA1,88-1,05-9,18-27,13-55,87
SNPAM16,18-1,34-12,07-13,84-33,53
SODSN5,07-1,74-10,27-17,16-59,05
SOHOE7,16-1,51-2,59-13,63-
SOKE7,442,48-2,62-8,15-28,05
SOKM57,400,00-0,35-1,9612,44
SONME94,50-9,91-15,25-24,34-45,63
SRVGY1,85-7,50-11,90-16,29-40,13
SSAAT22,461,54-7,27-21,19-
SUMAS156,70-8,36-33,32-25,38-44,19
SUNTK18,432,39-11,65-28,98-69,12
SURGY16,40-1,50-6,61-29,55-62,73
SUWEN4,204,22-12,68-18,60-55,93
SVGYO1,92-4,48-20,33-76,81-
TABGD191,700,21-4,34-13,84-6,65
TARKM312,75-2,04-6,22-23,35-3,77
TATEN3,61-4,75-18,69-27,94-71,80
TATGD13,94-3,40-6,13-18,1018,64
TAVHL265,00-0,75-2,03-5,69-9,97
TBORG111,30-1,59-6,71-13,05-30,11
TCELL90,10-3,43-6,92-10,62-3,22
TCKRC94,75-5,25-16,89-26,4462,24
TDGYO4,982,47-27,62-58,50-86,89
TEHOL2,55-9,89-40,42-89,98-91,90
TEKTU3,221,26-15,26-37,23-65,00
TERA13,13-9,95-40,86-88,98-92,37
TEZOL6,78-3,28-5,31-13,63-41,45
TGSAS116,800,9513,626,18-31,19
THYAO258,00-0,39-5,67-13,57-3,91
TKFEN174,802,64-13,47-34,29148,30
TKNKA25,82-4,72-30,52-69,04-
TKNSA11,82-2,56-8,80-19,21-46,13
TLMAN50,80-3,42-11,11-23,95-47,38
TMPOL92,10-9,97-40,85-39,96-68,38
TMSN47,52-5,05-5,90-25,98-52,67
TNZTP20,78-9,42-11,20-27,391,66
TOASO222,60-0,49-8,92-20,22-3,21
TRALT35,94-1,48-12,98-27,51-11,28
TRCAS41,985,06-0,94-8,945,11
TRENJ75,10-3,16-15,28-28,61-19,29
TRGYO86,700,46-1,76-6,3723,33
TRHOL237,00-9,97-40,90-90,10-59,38
TRILC0,77-9,41-6,10-17,20-69,32
TRMET103,10-2,92-14,08-27,80-1,25
TSGYO4,30-5,29-12,60-17,31-36,86
TSKB8,920,56-5,41-17,18-24,28
TSPOR0,74-1,33-8,64-17,78-30,84
TTKOM46,04-2,83-9,55-15,52-19,93
TTRAK353,00-2,75-3,09-14,68-32,05
TUCLK1,95-6,25-22,31-52,32-59,38
TUKAS1,86-2,62-4,62-20,51-24,70
TUPRS360,752,41-3,93-10,65107,30
TUREX4,98-2,35-10,75-10,75-29,56
TURGG25,862,055,46-2,42-3,58
TURSG4,171,96-20,27-30,73-27,60
UCAYM10,90-4,97-17,55-37,86-
UFUK172,40-9,97-40,86-76,77-90,25
ULAS10,50-3,58-28,03-38,42-62,74
ULKER76,70-1,54-2,36-14,92-25,32
ULUFA1,47-3,29-1,34-2,00-14,53
ULUSE136,60-0,36-4,27-25,36-15,73
ULUUN6,14-0,49-5,25-13,76-5,68
UNLU9,03-5,45-12,42-32,41-45,24
USAK0,370,00-7,50-54,32-81,95
USHOL72,755,438,2612,6295,78
VAKBN30,06-3,47-8,52-12,72-2,02
VAKFA8,200,37-5,86-17,67-27,05
VAKFN0,867,500,00-15,69-43,79
VAKKO46,620,30-6,76-26,99-12,91
VANGD55,10-8,17-25,34-12,1933,16
VBTYZ19,280,42-3,16-32,4513,81
VERTU21,963,88-5,67-20,32-48,09
VERUS485,501,573,9614,7133,56
VESBE3,23-0,92-9,52-34,22-58,59
VESTL12,96-8,28-19,50-41,83-54,84
VEYAS54,75-5,60-15,77-36,85-
VKFYO16,491,17-8,79-13,30-56,61
VKGYO1,45-1,36-7,64-17,14-22,87
VKING11,06-4,66-16,84-33,81-66,59
VRGYO1,00-2,91-15,25-16,67-58,33
VSNMD18,81-3,64-25,06-40,77-67,42
YAPRK6,39-1,69-20,13-33,78-49,84
YATAS23,42-2,42-8,23-13,96-41,21
YAYLA10,00-5,84-23,08-38,46-64,54
YBTAS9,30-2,11-11,85-16,37-56,34
YEOTK22,02-7,09-10,85-32,0440,88
YESIL0,74-2,63-11,90-19,57-62,24
YGGYO176,60-4,80-15,98-18,5444,61
YIGIT13,04-3,48-10,93-28,86-43,06
YKBNK34,68-1,81-2,86-5,97-4,25
YKSLN2,10-3,23-12,86-22,79-33,33
YONGA25,70-4,60-22,17-24,59-56,44
YUNSA5,14-1,72-9,67-23,74-29,20
YYAPI0,540,00-6,90-15,63-70,81
YYLGD6,45-2,86-9,15-27,61-33,57
ZEDUR4,12-2,60-14,35-33,01-49,20
ZERGY7,084,73-3,28-9,23-28,27
ZGYO11,85-5,28-22,35-19,61-
ZOREN1,36-8,72-16,05-37,90-55,70
ZRGYO17,841,94-2,25-5,86-23,50