SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.964 1.945 0,95
VIOP 2.171 2.150 1,00
USD/TRY 13,5633 13,4770 0,64
BIST BANKA 1.729 1.725 0,21
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 15.124 15.011 0,75
ALTIN 1.843,79 1.847,51 -0,20
BRENT 88,52 87,18 1,54

Hektaş Hisse Senedi | HEKTS

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 8,78 16,19 7,41
Hacim Hareketi (Milyon TL) 84,6 928,3 843,7

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
0,8 1,0 Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Hektaş
Kuruluş 28.02.1959
Faal Alanı Tarım İlacı Üretim,İthal ve Ticareti
Telefon (0262)7511412
Faks (0262)7513717
Adres Gebze Organize Sanayi Bölgesi İhsan Dede Cad. 700.Sokak 41480 Gebze - Kocaeli

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar1.262,81.198,6
Ödenmiş Sermaye860,0860,0
Net Kâr187,9104,2

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK 28,7
PD/DD 9,1
FD/Satışlar 7,6
Yabancı Oranı (%) 5,71
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 28,6 / 19,6
Piyasa Değeri 11.472,4 mnTL
Net Borç 1.635,1 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 1,29 -7,04 -4,78 -10,29
USD 0,47 -6,90 -17,24 -11,42
Göreceli -0,52 -5,37 -7,41 -14,33

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
HEKTS02.12.20192,280,166716,6714,17 37.928.502 36
HEKTS01.12.20175,350,380538,0532,34 28.865.763 98
HEKTS30.11.20167,440,272127,2123,13 20.643.437 85
HEKTS26.11.20158,160,240024,0020,40 18.203.898 82
HEKTS27.11.20146,890,185418,5415,76 14.061.011 78
HEKTS31.05.20139,870,211221,1217,95 16.021.005 80
HEKTS30.05.201210,070,144014,4012,24 10.920.769 85
HEKTS30.05.20118,190,157215,7213,36 11.923.858 83
HEKTS28.05.20105,060,06586,585,59 4.989.245 86
HEKTS30.05.20089,630,125212,5210,64 8.053.838 82
HEKTS01.04.20077,730,07507,506,38 4.825.104 90
HEKTS29.05.19979,270,482048,2048,20 447.296 A/D
HEKTS02.12.20192,280,166716,6714,1737.928.50236
HEKTS01.12.20175,350,380538,0532,3428.865.76398
HEKTS30.11.20167,440,272127,2123,1320.643.43785
HEKTS26.11.20158,160,240024,0020,4018.203.89882
HEKTS27.11.20146,890,185418,5415,7614.061.01178
HEKTS31.05.20139,870,211221,1217,9516.021.00580
HEKTS30.05.201210,070,144014,4012,2410.920.76985
HEKTS30.05.20118,190,157215,7213,3611.923.85883
HEKTS28.05.20105,060,06586,585,594.989.24586
HEKTS30.05.20089,630,125212,5210,648.053.83882
HEKTS01.04.20077,730,07507,506,384.825.10490
HEKTS29.05.19979,270,482048,2048,20447.296A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar2.358.675.2122.486.410.6632.032.873.5421.459.883.213
Nakit ve Nakit Benzerleri136.855.356447.298.272248.745.90870.222.264
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar1.484.035.5361.235.705.844993.031.685751.740.136
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar2.319.0215.756.72812.172.24522.024.438
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar528.493.352517.866.107524.420.829412.652.528
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar206.971.947279.783.712254.502.875203.243.847
(Ara Toplam)2.358.675.2122.486.410.6632.032.873.5421.459.883.213
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar976.024.341626.327.698614.465.052573.775.431
Ticari Alacaklar118.495945.62700
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar671.445611.951556.734446.428
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller4.806.8334.837.8474.869.1815.221.772
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları37.778.21823.323.28125.658.79928.103.776
Maddi Duran Varlıklar499.138.227426.656.147406.751.852393.352.539
Şerefiye106.319.69269.369.25769.369.25769.369.257
Maddi Olmayan Duran Varlıklar53.949.09549.526.94548.626.84547.335.178
Ertelenmiş Vergi Varlığı29.710.47528.135.74335.711.48429.946.481
Diğer Duran Varlıklar243.531.86122.920.90022.920.9000
TOPLAM VARLIKLAR3.334.699.5533.112.738.3612.647.338.5942.033.658.644
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler1.862.098.8281.717.622.8811.684.380.4581.161.648.716
Finansal Borçlar1.585.740.1571.405.559.6081.266.447.738894.459.973
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar218.650.989263.786.102366.660.042217.457.232
Diğer Borçlar29.924.09327.976.90728.449.29927.998.315
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)3.676.2802.038.6023.548.2732.997.040
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü1.489.343837.20080.628227.555
Borç Karşılıkları5.536.3285.689.5825.218.0784.672.182
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler17.081.63811.734.88013.976.40013.836.419
(Ara Toplam)1.862.098.8281.717.622.8811.684.380.4581.161.648.716
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler209.835.329196.513.091187.489.381174.979.114
Finansal Borçlar186.193.554176.990.457169.779.831157.447.473
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar12.582.96313.393.92611.478.25711.161.823
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü11.058.8126.128.7086.231.2936.369.818
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar1.262.765.3961.198.602.389775.468.755697.030.814
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar1.262.765.3961.198.602.389775.468.755697.030.814
Ödenmiş Sermaye860.000.000860.000.000227.571.100227.571.100
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler46.485.14046.485.14046.229.09038.087.444
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları171.729.346179.561.705412.246.655235.115.190
Dönem Net Kar/Zararı187.921.161104.162.10175.051.687188.330.967
Diğer Özsermaye Kalemleri-3.370.2518.393.44314.370.2237.926.113
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR3.334.699.5533.112.738.3612.647.338.5942.033.658.644
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri1.423.742.255897.721.406436.559.3941.013.719.129
Satışların Maliyeti (-)-945.054.327-619.265.404-294.790.426-662.405.526
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)478.687.928278.456.002141.768.968351.313.603
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)478.687.928278.456.002141.768.968351.313.603
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-53.792.811-36.159.690-15.929.185-50.758.497
Genel Yönetim Giderleri (-)-49.896.075-33.521.263-14.672.850-40.972.229
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-19.472.629-12.780.393-5.501.573-18.269.154
Diğer Faaliyet Gelirleri3.928.3873.188.0322.184.3463.607.456
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-36.907.426-34.566.419-24.086.982-5.854.150
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)322.547.374164.616.26983.762.724239.067.029
Net Faaliyet Kar/Zararı355.526.413195.994.656105.665.360241.313.723
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler1.206.059991.737256.5381.979.252
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)-114.128-70.302-31.653-386.217
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı323.639.305165.537.70483.987.609240.660.064
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler47.907.13543.158.25122.334.85112.300.346
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-181.589.798-101.872.973-38.704.699-94.092.410
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler1.091.931921.435224.8851.593.035
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)189.956.642106.822.98267.617.761158.868.000
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-2.035.481-2.660.8817.433.92629.462.967
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-1.489.343-837.200-80.628-227.555
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-546.138-1.823.6817.514.55429.690.522
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI187.921.161104.162.10175.051.687188.330.967
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)187.921.161104.162.10175.051.687188.330.967
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları187.921.161104.162.10175.051.687188.330.967
Hisse Başına Kazanç0001
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri34.825.79318.302.0349.018.86223.110.205
Kıdem Tazminatı300.560780.264352.3451.390.175
Finansman Giderleri-181.589.798-101.872.973-38.704.699-94.092.410
Yurtiçi Satışlar1.398.078.436879.764.628437.237.378990.726.388
Yurtdışı Satışlar56.985.59638.389.7399.415.95350.415.494
Net Yabancı Para Pozisyonu-155.582.543-101.945.088-155.103.354-246.720.166
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu6.536.93260.672.087-155.103.354-246.720.166
Net YPP (Hedge Dahil)6.536.93260.672.087-1.161.279-104.845.741
Nakit Akım Tablosu
İşletme Faaliyetlerinden Kaynaklanan Net Nakit-653.429.433-363.888.000-134.770.612-146.779.415
Düzeltme Öncesi Kar187.921.161104.162.10175.051.687188.330.967
Düzeltmeler:199.961.751112.056.85039.621.65882.340.425
Amortisman & İtfa Payları34.825.79318.302.0349.018.86223.110.205
Karşılıklardaki Değişim2.437.0102.473.8991.260.9484.036.172
Diğer Gelir/ Gider162.698.94891.280.91729.341.84855.194.048
İşletme Sermayesinde Değişikler Öncesi Faaliyet Karı (+)387.882.912216.218.951114.673.345270.671.392
İşletme Sermayesindeki Değişiklikler-1.051.959.769-588.621.234-247.501.730-418.246.599
Esas Faaliyet ile İlgili Oluşan Nakit (+)-664.076.857-372.402.283-132.828.385-147.575.207
Diğer İşletme Faaliyetlerinden Nakit10.647.4248.514.283-1.942.227795.792
Sabit Sermaye Yatırımları-99.755.657-48.130.912-20.895.002-214.664.172
Diğer Yatırım Faaliyetlerinden Nakit-92.000.000-22.920.9000-58.914.933
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit-191.755.657-71.051.812-20.895.002-273.579.105
Serbest Nakit Akım-845.185.090-434.939.812-155.665.614-420.358.520
Finansal Borçlardaki Değişim662.693.853490.527.915358.171.140397.519.802
Temettü Ödemeleri-875.009-845.011-363.453-1.143.968
Sermaye Artırımı0000
Diğer Finansman Faaliyetlerinden Nakit244.197.250322.266.774-23.762.065-82.741.464
Finansman Faaliyetlerden Kaynaklanan Nakit906.016.094811.949.678334.045.622313.634.370
Yab. Para Çev. Fark. Etk. Önc.Nak.Ve Nak. Benz. Net Artış/Azalış60.831.004377.009.866178.380.008-106.724.150
Yab.ı Para Çevrim Fark. Nakit Ve Nakit Benz. Üzerindeki Etkisi0000
Diğer Nakit Girişi/Çıkışı0000
Nakit ve Benzerlerindeki Değişim60.831.004377.009.866178.380.008-106.724.150
Diğer Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Artış0000
Dönem Başı Nakit Değerler75.595.47270.216.91970.216.919176.941.069
Dönem Sonu Nakit136.426.476447.226.785248.596.92770.216.919

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
HEKTS 13,3 A/D 28,7 7,6 9,1 9/2021
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
HEKTS 13,34 5,68 5,71 2,87 0,04
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi