SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.542 1.552 -0,59
VIOP 1.651 1.666 -0,90
USD/TRY 7,4103 7,3679 0,58
BIST BANKA 1.515 1.550 -2,26
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 13.874 13.907 -0,24
ALTIN 1.854,30 1.869,10 -0,79
BRENT 55,09 56,10 -1,80

Hektaş Hisse Senedi | HEKTS

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 12,15 28,28 16,13
Hacim Hareketi (Milyon TL) 15,7 863,4 847,7

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
0,7 0,8 Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Hektaş
Kuruluş 28.02.1959
Faal Alanı Tarım İlacı Üretim,İthal ve Ticareti
Telefon (0262)7511412
Faks (0262)7513717
Adres Gebze Organize Sanayi Bölgesi İhsan Dede Cad. 700.Sokak 41480 Gebze - Kocaeli

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar627,4580,2
Ödenmiş Sermaye227,6227,6
Net Kâr127,280,4

Cari Değerler

F/K 38,5
FD/FAVÖK 30,6
PD/DD 10,0
FD/Satışlar 8,6
Yabancı Oranı (%) 5,07
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 25,6 / 13,4
Piyasa Değeri 6.240,0 mnTL
Net Borç 919,1 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 1,56 0,07 75,77 43,79
USD 1,42 -0,07 81,47 44,18
Göreceli 2,16 -1,10 60,10 37,66

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
HEKTS02.12.20192,280,166716,6714,17 37.928.502 36
HEKTS01.12.20175,350,380538,0532,34 28.865.763 98
HEKTS30.11.20167,440,272127,2123,13 20.643.437 85
HEKTS26.11.20158,160,240024,0020,40 18.203.898 82
HEKTS27.11.20146,890,185418,5415,76 14.061.011 78
HEKTS31.05.20139,870,211221,1217,95 16.021.005 80
HEKTS30.05.201210,070,144014,4012,24 10.920.769 85
HEKTS30.05.20118,190,157215,7213,36 11.923.858 83
HEKTS28.05.20105,060,06586,585,59 4.989.245 86
HEKTS30.05.20089,630,125212,5210,64 8.053.838 82
HEKTS01.04.20077,730,07507,506,38 4.825.104 90
HEKTS29.05.19979,270,482048,2048,20 447.296 A/D
HEKTS02.12.20192,280,166716,6714,1737.928.50236
HEKTS01.12.20175,350,380538,0532,3428.865.76398
HEKTS30.11.20167,440,272127,2123,1320.643.43785
HEKTS26.11.20158,160,240024,0020,4018.203.89882
HEKTS27.11.20146,890,185418,5415,7614.061.01178
HEKTS31.05.20139,870,211221,1217,9516.021.00580
HEKTS30.05.201210,070,144014,4012,2410.920.76985
HEKTS30.05.20118,190,157215,7213,3611.923.85883
HEKTS28.05.20105,060,06586,585,594.989.24586
HEKTS30.05.20089,630,125212,5210,648.053.83882
HEKTS01.04.20077,730,07507,506,384.825.10490
HEKTS29.05.19979,270,482048,2048,20447.296A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar1.358.863.6201.205.842.144999.603.950938.011.535
Nakit ve Nakit Benzerleri44.227.41067.997.48841.730.172176.954.772
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar729.025.623637.705.005555.699.970431.752.861
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar24.606.93827.803.45432.913.479533.428
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar322.700.553324.360.870285.719.689258.163.550
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar238.303.096147.975.32783.540.64070.606.924
(Ara Toplam)1.358.863.6201.205.842.144999.603.950938.011.535
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar420.750.824394.025.368300.139.619287.413.243
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar420.974377.950171.951163.162
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller2.202.6792.216.9512.171.6782.170.970
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları30.601.91132.806.53935.375.70636.444.008
Maddi Duran Varlıklar256.406.879235.138.578206.338.648197.432.408
Şerefiye71.653.90871.653.90810.321.92210.321.922
Maddi Olmayan Duran Varlıklar47.908.44044.142.40841.441.65538.995.161
Ertelenmiş Vergi Varlığı4.282.4357.689.0344.318.0591.885.612
Diğer Duran Varlıklar7.273.598000
TOPLAM VARLIKLAR1.779.614.4441.599.867.5121.299.743.5691.225.424.778
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler964.982.279859.197.552419.947.017357.794.454
Finansal Borçlar794.144.945675.779.463282.346.961249.257.102
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar114.298.572115.181.70693.652.77683.252.957
Diğer Borçlar27.878.65427.687.66310.935.86810.693.256
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)7.544.9427.124.22412.510.5413.872.245
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü4.177.4502.209.77166.54730.801
Borç Karşılıkları4.582.57922.435.9299.529.4373.277.402
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler12.355.1378.778.79610.904.8877.410.691
(Ara Toplam)964.982.279859.197.552419.947.017357.794.454
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler187.258.087160.501.434309.784.293360.259.823
Finansal Borçlar169.201.786140.735.138293.548.358344.867.162
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar11.749.63411.430.2739.577.2779.064.208
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü6.306.6678.336.0236.658.6586.328.453
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar627.374.078580.168.526570.012.259507.370.501
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar627.374.078580.168.526570.012.259507.370.501
Ödenmiş Sermaye227.571.100227.571.100227.571.100227.571.100
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri2.256.362002.256.362
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler38.087.44438.087.44438.347.56630.759.303
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları235.115.190235.115.190234.855.068103.784.236
Dönem Net Kar/Zararı127.176.17080.442.82167.573.534145.571.250
Diğer Özsermaye Kalemleri-2.832.188-1.048.0291.664.991-2.571.750
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR1.779.614.4441.599.867.5121.299.743.5691.225.424.778
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri709.478.554474.009.819269.906.354732.677.504
Satışların Maliyeti (-)-449.430.554-310.676.041-172.179.016-419.081.256
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)260.048.000163.333.77897.727.338313.596.248
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)260.048.000163.333.77897.727.338313.596.248
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-36.109.217-23.279.919-11.428.927-37.609.511
Genel Yönetim Giderleri (-)-28.576.112-20.059.429-10.111.165-22.735.517
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-12.400.763-8.163.670-4.028.207-11.528.751
Diğer Faaliyet Gelirleri1.915.4851.649.2187.558.3867.821.238
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-9.658.092-2.087.249-1.228.710-4.273.201
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)175.219.301111.392.72978.488.715245.270.506
Net Faaliyet Kar/Zararı182.961.908111.830.76072.159.039241.722.469
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler424.152282.768141.384516.000
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)-47.820-31.880-15.940-63.760
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı175.595.633111.643.61778.614.159245.722.746
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler13.750.1424.696.5362.505.8692.720.379
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-62.489.791-39.362.709-15.278.764-103.056.817
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler376.332250.888125.444452.240
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)126.855.98476.977.44465.841.264145.386.308
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)320.1863.465.3771.732.270184.942
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-2.024.966-123.834-66.547-171.539
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)2.345.1523.589.2111.798.817356.481
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI127.176.17080.442.82167.573.534145.571.250
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)127.176.17080.442.82167.573.534145.571.250
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları127.176.17080.442.82167.573.534145.571.250
Hisse Başına Kazanç1001
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri16.789.07311.497.8425.519.93413.601.220
Kıdem Tazminatı1.295.924580.681332.4881.174.810
Finansman Giderleri-62.489.791-39.362.709-15.278.764-103.056.817
Yurtiçi Satışlar698.724.780483.836.314278.870.926734.788.539
Yurtdışı Satışlar39.683.73736.213.55522.532.49834.107.396
Net Yabancı Para Pozisyonu-305.677.557-135.709.301-26.404.475-11.578.282
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-305.677.557-12.378.101-26.404.475-11.578.282
Net YPP (Hedge Dahil)-305.677.557-12.378.101-26.404.475-11.578.282

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
HEKTS 27,4 38,5 30,6 8,6 9,9 9/2020
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
HEKTS 27,42 4,86 5,07 21,63 0,24
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi