SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.395 1.392 0,25
VIOP 1.496 1.491 0,34
USD/TRY 8,6546 8,6647 -0,12
BIST BANKA 1.249 1.239 0,73
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 15.132 15.490 -2,31
ALTIN 1.766,44 1.764,28 0,12
BRENT 74,71 73,92 1,07

Hektaş Hisse Senedi | HEKTS

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 7,31 8,82 1,51
Hacim Hareketi (Milyon TL) 12,3 149,7 137,4

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
0,7 0,9 Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Hektaş
Kuruluş 28.02.1959
Faal Alanı Tarım İlacı Üretim,İthal ve Ticareti
Telefon (0262)7511412
Faks (0262)7513717
Adres Gebze Organize Sanayi Bölgesi İhsan Dede Cad. 700.Sokak 41480 Gebze - Kocaeli

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar1.198,6775,5
Ödenmiş Sermaye860,0227,6
Net Kâr104,275,1

Cari Değerler

F/K 32,8
FD/FAVÖK 22,8
PD/DD 5,8
FD/Satışlar 5,6
Yabancı Oranı (%) 6,85
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 6,9 / 19,2
Piyasa Değeri 6.948,8 mnTL
Net Borç 1.135,3 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -0,12 -5,94 0,75 51,31
USD -1,28 -8,32 -0,88 29,52
Göreceli 1,86 -2,81 4,57 60,52

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
HEKTS02.12.20192,280,166716,6714,17 37.928.502 36
HEKTS01.12.20175,350,380538,0532,34 28.865.763 98
HEKTS30.11.20167,440,272127,2123,13 20.643.437 85
HEKTS26.11.20158,160,240024,0020,40 18.203.898 82
HEKTS27.11.20146,890,185418,5415,76 14.061.011 78
HEKTS31.05.20139,870,211221,1217,95 16.021.005 80
HEKTS30.05.201210,070,144014,4012,24 10.920.769 85
HEKTS30.05.20118,190,157215,7213,36 11.923.858 83
HEKTS28.05.20105,060,06586,585,59 4.989.245 86
HEKTS30.05.20089,630,125212,5210,64 8.053.838 82
HEKTS01.04.20077,730,07507,506,38 4.825.104 90
HEKTS29.05.19979,270,482048,2048,20 447.296 A/D
HEKTS02.12.20192,280,166716,6714,1737.928.50236
HEKTS01.12.20175,350,380538,0532,3428.865.76398
HEKTS30.11.20167,440,272127,2123,1320.643.43785
HEKTS26.11.20158,160,240024,0020,4018.203.89882
HEKTS27.11.20146,890,185418,5415,7614.061.01178
HEKTS31.05.20139,870,211221,1217,9516.021.00580
HEKTS30.05.201210,070,144014,4012,2410.920.76985
HEKTS30.05.20118,190,157215,7213,3611.923.85883
HEKTS28.05.20105,060,06586,585,594.989.24586
HEKTS30.05.20089,630,125212,5210,648.053.83882
HEKTS01.04.20077,730,07507,506,384.825.10490
HEKTS29.05.19979,270,482048,2048,20447.296A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar2.486.410.6632.032.873.5421.459.883.2131.358.863.620
Nakit ve Nakit Benzerleri447.298.272248.745.90870.222.26444.227.410
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar1.235.705.844993.031.685751.740.136729.025.623
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar5.756.72812.172.24522.024.43824.606.938
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar517.866.107524.420.829412.652.528322.700.553
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar279.783.712254.502.875203.243.847238.303.096
(Ara Toplam)2.486.410.6632.032.873.5421.459.883.2131.358.863.620
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar626.327.698614.465.052573.775.431420.750.824
Ticari Alacaklar945.627000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar611.951556.734446.428420.974
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller4.837.8474.869.1815.221.7722.202.679
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları23.323.28125.658.79928.103.77630.601.911
Maddi Duran Varlıklar426.656.147406.751.852393.352.539256.406.879
Şerefiye69.369.25769.369.25769.369.25771.653.908
Maddi Olmayan Duran Varlıklar49.526.94548.626.84547.335.17847.908.440
Ertelenmiş Vergi Varlığı28.135.74335.711.48429.946.4814.282.435
Diğer Duran Varlıklar22.920.90022.920.90007.273.598
TOPLAM VARLIKLAR3.112.738.3612.647.338.5942.033.658.6441.779.614.444
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler1.717.622.8811.684.380.4581.161.648.716964.982.279
Finansal Borçlar1.405.559.6081.266.447.738894.459.973794.144.945
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar263.786.102366.660.042217.457.232114.298.572
Diğer Borçlar27.976.90728.449.29927.998.31527.878.654
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)2.038.6023.548.2732.997.0407.544.942
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü837.20080.628227.5554.177.450
Borç Karşılıkları5.689.5825.218.0784.672.1824.582.579
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler11.734.88013.976.40013.836.41912.355.137
(Ara Toplam)1.717.622.8811.684.380.4581.161.648.716964.982.279
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler196.513.091187.489.381174.979.114187.258.087
Finansal Borçlar176.990.457169.779.831157.447.473169.201.786
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar13.393.92611.478.25711.161.82311.749.634
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü6.128.7086.231.2936.369.8186.306.667
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar1.198.602.389775.468.755697.030.814627.374.078
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar1.198.602.389775.468.755697.030.814627.374.078
Ödenmiş Sermaye860.000.000227.571.100227.571.100227.571.100
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0002.256.362
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler46.485.14046.229.09038.087.44438.087.444
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları179.561.705412.246.655235.115.190235.115.190
Dönem Net Kar/Zararı104.162.10175.051.687188.330.967127.176.170
Diğer Özsermaye Kalemleri8.393.44314.370.2237.926.113-2.832.188
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR3.112.738.3612.647.338.5942.033.658.6441.779.614.444
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri897.721.406436.559.3941.013.719.129709.478.554
Satışların Maliyeti (-)-619.265.404-294.790.426-662.405.526-449.430.554
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)278.456.002141.768.968351.313.603260.048.000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)278.456.002141.768.968351.313.603260.048.000
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-36.159.690-15.929.185-50.758.497-36.109.217
Genel Yönetim Giderleri (-)-33.521.263-14.672.850-40.972.229-28.576.112
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-12.780.393-5.501.573-18.269.154-12.400.763
Diğer Faaliyet Gelirleri3.188.0322.184.3463.607.4561.915.485
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-34.566.419-24.086.982-5.854.150-9.658.092
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)164.616.26983.762.724239.067.029175.219.301
Net Faaliyet Kar/Zararı195.994.656105.665.360241.313.723182.961.908
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler991.737256.5381.979.252424.152
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)-70.302-31.653-386.217-47.820
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı165.537.70483.987.609240.660.064175.595.633
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler43.158.25122.334.85112.300.34613.750.142
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-101.872.973-38.704.699-94.092.410-62.489.791
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler921.435224.8851.593.035376.332
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)106.822.98267.617.761158.868.000126.855.984
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-2.660.8817.433.92629.462.967320.186
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-837.200-80.628-227.555-2.024.966
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-1.823.6817.514.55429.690.5222.345.152
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI104.162.10175.051.687188.330.967127.176.170
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)104.162.10175.051.687188.330.967127.176.170
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları104.162.10175.051.687188.330.967127.176.170
Hisse Başına Kazanç0011
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri18.302.0349.018.86223.110.20516.789.073
Kıdem Tazminatı780.264352.3451.390.1751.295.924
Finansman Giderleri-101.872.973-38.704.699-94.092.410-62.489.791
Yurtiçi Satışlar879.764.628437.237.378990.726.388698.724.780
Yurtdışı Satışlar38.389.7399.415.95350.415.49439.683.737
Net Yabancı Para Pozisyonu-101.945.088-155.103.354-246.720.166-305.677.557
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu60.672.087-155.103.354-246.720.166-305.677.557
Net YPP (Hedge Dahil)60.672.087-1.161.279-104.845.741-305.677.557

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
HEKTS 8,1 32,8 22,7 5,6 5,8 6/2021
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
HEKTS 8,08 6,87 6,85 -2,56 -0,03
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi