SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.417 1.417 0,00
VIOP 1.452 1.452 0,00
USD/TRY 8,1546 8,1325 0,27
BIST BANKA 1.091 1.091 0,00
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 15.234 15.203 0,21
ALTIN 1.744,08 1.755,81 -0,67
BRENT 63,01 63,20 -0,30

Hektaş Hisse Senedi | HEKTS

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 25,92 34,86 8,94
Hacim Hareketi (Milyon TL) 55,6 885,0 829,5

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
0,7 0,9 Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Hektaş
Kuruluş 28.02.1959
Faal Alanı Tarım İlacı Üretim,İthal ve Ticareti
Telefon (0262)7511412
Faks (0262)7513717
Adres Gebze Organize Sanayi Bölgesi İhsan Dede Cad. 700.Sokak 41480 Gebze - Kocaeli

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar697,0627,4
Ödenmiş Sermaye227,6227,6
Net Kâr188,3127,2

Cari Değerler

F/K 35,7
FD/FAVÖK 29,1
PD/DD 9,6
FD/Satışlar 7,6
Yabancı Oranı (%) 4,23
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 36,2 / 19,5
Piyasa Değeri 6.713,3 mnTL
Net Borç 981,7 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -2,25 -2,90 -9,51 54,69
USD -2,01 -4,09 -15,51 41,02
Göreceli -0,61 -0,33 1,64 63,95

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
HEKTS02.12.20192,280,166716,6714,17 37.928.502 36
HEKTS01.12.20175,350,380538,0532,34 28.865.763 98
HEKTS30.11.20167,440,272127,2123,13 20.643.437 85
HEKTS26.11.20158,160,240024,0020,40 18.203.898 82
HEKTS27.11.20146,890,185418,5415,76 14.061.011 78
HEKTS31.05.20139,870,211221,1217,95 16.021.005 80
HEKTS30.05.201210,070,144014,4012,24 10.920.769 85
HEKTS30.05.20118,190,157215,7213,36 11.923.858 83
HEKTS28.05.20105,060,06586,585,59 4.989.245 86
HEKTS30.05.20089,630,125212,5210,64 8.053.838 82
HEKTS01.04.20077,730,07507,506,38 4.825.104 90
HEKTS29.05.19979,270,482048,2048,20 447.296 A/D
HEKTS02.12.20192,280,166716,6714,1737.928.50236
HEKTS01.12.20175,350,380538,0532,3428.865.76398
HEKTS30.11.20167,440,272127,2123,1320.643.43785
HEKTS26.11.20158,160,240024,0020,4018.203.89882
HEKTS27.11.20146,890,185418,5415,7614.061.01178
HEKTS31.05.20139,870,211221,1217,9516.021.00580
HEKTS30.05.201210,070,144014,4012,2410.920.76985
HEKTS30.05.20118,190,157215,7213,3611.923.85883
HEKTS28.05.20105,060,06586,585,594.989.24586
HEKTS30.05.20089,630,125212,5210,648.053.83882
HEKTS01.04.20077,730,07507,506,384.825.10490
HEKTS29.05.19979,270,482048,2048,20447.296A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar1.459.883.2131.358.863.6201.205.842.144999.603.950
Nakit ve Nakit Benzerleri70.222.26444.227.41067.997.48841.730.172
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar751.740.136729.025.623637.705.005555.699.970
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar22.024.43824.606.93827.803.45432.913.479
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar412.652.528322.700.553324.360.870285.719.689
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar203.243.847238.303.096147.975.32783.540.640
(Ara Toplam)1.459.883.2131.358.863.6201.205.842.144999.603.950
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar573.775.431420.750.824394.025.368300.139.619
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar446.428420.974377.950171.951
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller5.221.7722.202.6792.216.9512.171.678
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları28.103.77630.601.91132.806.53935.375.706
Maddi Duran Varlıklar393.352.539256.406.879235.138.578206.338.648
Şerefiye69.369.25771.653.90871.653.90810.321.922
Maddi Olmayan Duran Varlıklar47.335.17847.908.44044.142.40841.441.655
Ertelenmiş Vergi Varlığı29.946.4814.282.4357.689.0344.318.059
Diğer Duran Varlıklar07.273.59800
TOPLAM VARLIKLAR2.033.658.6441.779.614.4441.599.867.5121.299.743.569
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler1.161.648.716964.982.279859.197.552419.947.017
Finansal Borçlar894.459.973794.144.945675.779.463282.346.961
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar217.457.232114.298.572115.181.70693.652.776
Diğer Borçlar27.998.31527.878.65427.687.66310.935.868
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)2.997.0407.544.9427.124.22412.510.541
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü227.5554.177.4502.209.77166.547
Borç Karşılıkları4.672.1824.582.57922.435.9299.529.437
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler13.836.41912.355.1378.778.79610.904.887
(Ara Toplam)1.161.648.716964.982.279859.197.552419.947.017
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler174.979.114187.258.087160.501.434309.784.293
Finansal Borçlar157.447.473169.201.786140.735.138293.548.358
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar11.161.82311.749.63411.430.2739.577.277
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü6.369.8186.306.6678.336.0236.658.658
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar697.030.814627.374.078580.168.526570.012.259
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar697.030.814627.374.078580.168.526570.012.259
Ödenmiş Sermaye227.571.100227.571.100227.571.100227.571.100
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri02.256.36200
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler38.087.44438.087.44438.087.44438.347.566
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları235.115.190235.115.190235.115.190234.855.068
Dönem Net Kar/Zararı188.330.967127.176.17080.442.82167.573.534
Diğer Özsermaye Kalemleri7.926.113-2.832.188-1.048.0291.664.991
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR2.033.658.6441.779.614.4441.599.867.5121.299.743.569
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri1.013.719.129709.478.554474.009.819269.906.354
Satışların Maliyeti (-)-662.405.526-449.430.554-310.676.041-172.179.016
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)351.313.603260.048.000163.333.77897.727.338
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)351.313.603260.048.000163.333.77897.727.338
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-50.758.497-36.109.217-23.279.919-11.428.927
Genel Yönetim Giderleri (-)-40.972.229-28.576.112-20.059.429-10.111.165
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-18.269.154-12.400.763-8.163.670-4.028.207
Diğer Faaliyet Gelirleri3.607.4561.915.4851.649.2187.558.386
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-5.854.150-9.658.092-2.087.249-1.228.710
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)239.067.029175.219.301111.392.72978.488.715
Net Faaliyet Kar/Zararı241.313.723182.961.908111.830.76072.159.039
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler1.979.252424.152282.768141.384
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)-386.217-47.820-31.880-15.940
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı240.660.064175.595.633111.643.61778.614.159
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler12.300.34613.750.1424.696.5362.505.869
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-94.092.410-62.489.791-39.362.709-15.278.764
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler1.593.035376.332250.888125.444
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)158.868.000126.855.98476.977.44465.841.264
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)29.462.967320.1863.465.3771.732.270
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-227.555-2.024.966-123.834-66.547
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)29.690.5222.345.1523.589.2111.798.817
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI188.330.967127.176.17080.442.82167.573.534
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)188.330.967127.176.17080.442.82167.573.534
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları188.330.967127.176.17080.442.82167.573.534
Hisse Başına Kazanç1100
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri23.110.20516.789.07311.497.8425.519.934
Kıdem Tazminatı1.390.1751.295.924580.681332.488
Finansman Giderleri-94.092.410-62.489.791-39.362.709-15.278.764
Yurtiçi Satışlar990.726.388698.724.780483.836.314278.870.926
Yurtdışı Satışlar50.415.49439.683.73736.213.55522.532.498
Net Yabancı Para Pozisyonu-246.720.166-305.677.557-135.709.301-26.404.475
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-246.720.166-305.677.557-12.378.101-26.404.475
Net YPP (Hedge Dahil)-104.845.741-305.677.557-12.378.101-26.404.475

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
HEKTS 29,5 35,6 29,1 7,6 9,6 12/2020
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
HEKTS 29,50 4,14 4,23 9,08 0,11
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi