SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 88.830 88.187 0,73
VIOP 109.112 108.212 0,83
USD/TRY 3,6303 3,6641 -0,92
BIST BANKA 152.557 150.763 1,19
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DOW JONES 20.593 20.594 0,00
DAX 11.757 11.757 0,00
ALTIN 1.235,60 1.239,57 -0,32
BRENT 55,74 55,78 -0,07

 Takip Listesi

Kod Öneri Hedef Fiyat (TL) Getiri Potansiyeli (%) Öneri Tarihi Kapanış (TL)
AKBNKAL8,90-0,9112.12.20168,98
ALBRKTUT1,5220,2812.12.20161,26
GARANAL8,75-3,1512.12.20169,03
HALKBTUT12,196,3514.02.201711,46
TSKBAL1,577,6812.12.20161,46
VAKBNTUT4,90-6,6312.12.20165,25
YKBNKAL4,5214,3712.12.20163,95
Önceki Değere Göre Değişim
Kod Öneri Hedef Fiyat
(TL)
Getiri
Potansiyeli
(%)
Öneri Tarihi Cari Tahmin
(mn TL)
Tahmin
Güncelleme
Tarihi
1 Hafta
(mn TL)
1 Ay
(mn TL)
3 Ay
(mn TL)
AKBNKAL8,90-0,9112.12.2016
4.854,18
32.492,27
271.016,47
8.490,47
173.967,80
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
183,4
196,7
-4.904,3
464,8
8.415,3
183,4
196,7
-4.904,3
464,8
8.415,3
154,4
815,6
383,8
415,0
11.588,2
ALBRKTUT1,5220,2812.12.2016
284,10
2.373,36
32.433,76
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
-1,8
45,5
621,6
GARANAL8,75-3,1512.12.2016
5.147,76
35.795,91
284.155,40
12.255,73
178.689,81
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
386,2
-359,2
-5.112,6
1.562,2
15.529,1
386,2
-359,2
-5.112,6
1.562,2
15.529,1
356,6
333,7
431,4
1.495,9
18.656,2
HALKBTUT12,196,3514.02.2017
2.539,46
21.369,52
231.440,82
7.348,54
150.398,88
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
-360,1
-846,8
13.313,1
887,1
10.965,4
-360,1
-846,8
13.313,1
887,1
10.965,4
-378,1
-421,0
17.493,6
847,0
13.637,7
ISCTRÖ.Y.0,0029.05.2007
5.682,82
41.726,55
311.623,58
12.421,67
179.158,10
TSKBAL1,577,6812.12.2016
435,91
3.143,05
24.001,57
758,80
0,00
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
03.04.2014
-7,2
43,4
256,0
98,3
0,0
-7,2
43,4
256,0
98,3
0,0
-10,0
102,8
711,1
94,2
VAKBNTUT4,90-6,6312.12.2016
2.549,86
20.000,81
205.953,79
6.738,92
127.385,52
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
-15,8
383,3
3.947,2
-41,8
2.441,4
YKBNKAL4,5214,3712.12.2016
2.932,86
26.121,15
252.819,54
8.220,68
157.088,20
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
05.01.2017
-83,4
-354,1
6.769,9
558,1
14.743,3
-83,4
-354,1
6.769,9
558,1
14.743,3
21,3
90,6
2.853,6
924,9
12.500,4
2016 yılının tahminleri ile hesaplanmıştır
1 Hafta Önceki 1 Ay Önceki 3 Ay Önceki
Kod Öneri Hedef
Fiyat
(TL)
Getiri
Potansiyeli
(%)
Öneri
Tarihi
Öneri Hedef
Fiyat
(TL)
Hedef
Fiyat
Değ.
Öneri Hedef
Fiyat
(TL)
Hedef
Fiyat
Değ.
Öneri Hedef
Fiyat
(TL)
Hedef
Fiyat
Değ.
AKBNKAL8,90-0,9112.12.2016ALAL8,900,00AL9,50-0,60
ALBRKTUT1,5220,2812.12.2016TUTTUT1,520,00TUT1,76-0,25
GARANAL8,75-3,1512.12.2016ALAL8,750,00AL9,28-0,53
HALKBTUT12,196,3514.02.2017ALAL12,190,00AL11,710,48
ISCTRÖ.Y.29.05.2007Ö.Y.Ö.Y.0,00Ö.Y.0,00
TSKBAL1,577,6812.12.2016ALAL1,570,00AL1,70-0,13
VAKBNTUT4,90-6,6312.12.2016TUTTUT4,900,00TUT5,18-0,28
YKBNKAL4,5214,3712.12.2016ALAL4,520,00TUT4,81-0,30
FK'ye göre FD/FAVÖK'e göre PD/DD'ne göre
Kod Öneri Hedef Fiyat
(TL)
Getiri
Potansiyeli (%)
F/K Prim/İskonto
(%)
FD/FAVÖK Prim/İskonto
(%)
PD/DD Prim/İskonto
(%)
AKBNKAL8,90-0,917,40-24,42A/D1,11-3,62
ALBRKTUT1,5220,283,99-59,23A/D0,48
GARANAL8,75-3,157,37-24,75A/D1,06-7,63
HALKBTUT12,196,355,64-42,38A/D0,67-41,56
ISCTRÖ.Y.0,005,01-48,80A/D0,68-40,48
TSKBAL1,577,686,87-29,87A/D0,95-16,98
VAKBNTUT4,90-6,635,15-47,42A/D0,66-42,79
YKBNKAL4,5214,375,85-40,20A/D0,66-42,69
2016 yılının tahminleri ile hesaplanmıştır
Prim ya da iskonto oranları sıfırdan küçük değerler için iskontolu, sıfırdan büyük değerler primli olduğunu göstermektedir.
A/D = Anlamsız Değer
Kod Öneri Hedef Fiyat (TL) Getiri Potansiyeli (%) Temettü Verim (%) Hisse Başı TL Dağıtma Oranı (%) Tahmin/
Gerçekleşen
AKBNKAL8,90-0,91
2,62
2,14
1,89
1,82
0,235
0,192
0,150
0,142
18,16
15,86
18,58
16,86
Tahmin
Tahmin
Gerçekleşen
Gerçekleşen
GARANAL8,75-3,15
1,90
2,03
1,60
1,56
0,171
0,183
0,135
0,135
13,19
14,96
15,68
15,41
Tahmin
Tahmin
Gerçekleşen
Gerçekleşen
VAKBNTUT4,90-6,63
0,98
0,73
0,90
0,86
0,051
0,038
0,040
0,040
4,39
3,76
5,34
5,51
Tahmin
Tahmin
Gerçekleşen
Gerçekleşen
TSKBAL1,577,68
2,98
2,64
1,81
2,44
0,044
0,039
0,030
0,048
18,15
18,12
12,79
19,25
Tahmin
Tahmin
Gerçekleşen
Gerçekleşen
ALBRKTUT1,5220,28
2,02
2,00
3,37
2,21
0,025
0,025
0,056
0,038
7,85
7,97
16,75
13,78
Tahmin
Tahmin
Gerçekleşen
Gerçekleşen
YKBNKAL4,5214,37
1,77
1,08
2,24
0,070
0,043
0,092
8,83
6,31
19,45
Tahmin
Tahmin
Gerçekleşen
HALKBTUT12,196,35
2,04
1,62
1,81
1,30
0,233
0,185
0,185
0,176
9,04
9,12
9,94
9,64
Tahmin
Tahmin
Gerçekleşen
Gerçekleşen
KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)F/KPD/DDF/MevduatROE (%)Tahmin/Açıklanan
AKBNKAL8,90-0,9111,121,280,2411,93Açıklanan
ALBRKTUT1,5220,293,770,5415,50Açıklanan
GARANAL8,75-3,1510,491,220,2412,50Açıklanan
HALKBTUT12,196,356,150,750,1213,31Açıklanan
ISCTRÖ.Y.0,007,620,780,1810,73Açıklanan
TSKBAL1,577,687,291,0815,77Açıklanan
VAKBNTUT4,90-6,637,000,770,1211,73Açıklanan
YKBNKAL4,5214,379,000,740,138,82Açıklanan
A/D = Anlamsız Değer
KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)F/KPD/DDF/MevduatROE (%)Tahmin/Açıklanan
AKBNKAL8,90-0,917,401,110,2116,04Açıklanan
ALBRKTUT1,5220,293,990,4812,71Tahmin
GARANAL8,75-3,157,371,060,2115,37Açıklanan
HALKBTUT12,196,355,640,670,1012,53Açıklanan
TSKBAL1,577,686,870,9514,71Açıklanan
VAKBNTUT4,90-6,635,150,660,1013,78Tahmin
YKBNKAL4,5214,375,850,660,1111,92Açıklanan
ISCTRÖ.Y.0,005,010,680,1614,50Açıklanan
A/D = Anlamsız Değer
KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)F/KPD/DDF/MevduatROE (%)Tahmin/Açıklanan
AKBNKAL8,90-0,916,941,010,1915,25Tahmin
ALBRKTUT1,5220,293,890,4311,69Tahmin
GARANAL8,75-3,156,960,950,2114,38Tahmin
HALKBTUT12,196,354,440,580,0913,96Tahmin
TSKBAL1,577,686,090,8614,86Tahmin
VAKBNTUT4,90-6,634,500,600,0913,89Tahmin
YKBNKAL4,5214,374,990,610,1112,69Tahmin
A/D = Anlamsız Değer
KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)F/KPD/DDF/MevduatROE (%)Tahmin/Açıklanan
AKBNKAL8,90-0,916,320,910,1715,22Tahmin
ALBRKTUT1,5220,293,700,3911,09Tahmin
GARANAL8,75-3,156,270,840,1914,18Tahmin
HALKBTUT12,196,353,900,510,0813,81Tahmin
TSKBAL1,577,685,180,7515,49Tahmin
VAKBNTUT4,90-6,633,980,530,0814,05Tahmin
YKBNKAL4,5214,374,590,560,1012,78Tahmin
A/D = Anlamsız Değer
KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)Net Kar (mn TL)Özsermaye (mn TL)Mevduat (mn TL)Tahmin/Açıklanan
AKBNKAL8,90-0,913.229,428.014,9149.470,8Açıklanan
ALBRKTUT1,5220,29300,82.096,0Açıklanan
GARANAL8,75-3,153.615,131.203,8156.134,4Açıklanan
HALKBTUT12,196,352.328,319.166,7122.504,4Açıklanan
ISCTRÖ.Y.0,003.739,636.683,3154.200,1Açıklanan
TSKBAL1,577,68410,62.783,80,0Açıklanan
VAKBNTUT4,90-6,631.873,917.002,8112.010,0Açıklanan
YKBNKAL4,5214,371.908,723.086,4130.025,1Açıklanan
KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)Net Kar (mn TL)Özsermaye (mn TL)Mevduat (mn TL)Tahmin/Açıklanan
AKBNKAL8,90-0,914.854,232.492,3173.967,8Açıklanan
ALBRKTUT1,5220,29284,12.373,4Tahmin
GARANAL8,75-3,155.147,835.795,9178.689,8Açıklanan
HALKBTUT12,196,352.539,521.369,5150.398,9Açıklanan
TSKBAL1,577,68435,93.143,10,0Açıklanan
VAKBNTUT4,90-6,632.549,920.000,8127.385,5Tahmin
YKBNKAL4,5214,372.932,926.121,2157.088,2Açıklanan
ISCTRÖ.Y.0,005.682,841.726,5179.158,1Açıklanan
KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)Net Kar (mn TL)Özsermaye (mn TL)Mevduat (mn TL)Tahmin/Açıklanan
AKBNKAL8,90-0,915.177,335.417,1186.533,2Tahmin
ALBRKTUT1,5220,29291,52.613,5Tahmin
GARANAL8,75-3,155.450,439.994,1179.869,0Tahmin
HALKBTUT12,196,353.228,824.876,8160.689,1Tahmin
TSKBAL1,577,68491,43.472,00,0Tahmin
VAKBNTUT4,90-6,632.919,022.032,1139.556,4Tahmin
YKBNKAL4,5214,373.438,028.054,9151.211,9Tahmin
KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)Net Kar (mn TL)Özsermaye (mn TL)Mevduat (mn TL)Tahmin/Açıklanan
AKBNKAL8,90-0,915.687,139.331,2213.779,1Tahmin
ALBRKTUT1,5220,29306,42.914,2Tahmin
GARANAL8,75-3,156.045,045.277,1200.300,1Tahmin
HALKBTUT12,196,353.675,828.358,6177.027,5Tahmin
TSKBAL1,577,68577,43.984,20,0Tahmin
VAKBNTUT4,90-6,633.296,324.898,4155.775,6Tahmin
YKBNKAL4,5214,373.740,030.468,3168.533,0Tahmin