SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 11.117 11.220 -0,93
VIOP 13.904 14.111 -1,49
USD/TRY 49,6937 49,6348 0,12
BIST BANKA 15.107 15.350 -1,61
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
ALTIN 3.995,75 4.024,46 -0,72
BRENT 111,94 109,13 2,51
EUR/USD 1,12 1,12 -0,09

Ebebek Hisse Senedi | EBEBK

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 75,3 90,088 14,788
Hacim Hareketi (Milyon TL) 13,5 188,4 175,0

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Ebebek
Kuruluş 01.06.2000
Faal Alanı Anne-bebek ürünleri perakendeciliği.
Telefon (0216)3257325
Faks (0216)4283354
Adres İçerenköy Mh. Değirmen Yolu Cd.No:37 D:6 Ataşehir / İstanbul

Mali Tablo**

Mali Tablo
Özkaynaklar6.400,85.741,2
Ödenmiş Sermaye160,0160,0
Net Kâr715,9379,9

Yayınlanmış Şirket Raporları

Tümü
    Şirket ile ilgili yayınlanmış raporlara ulaşmak için tıklayınız.

Cari Değerler*

F/K 17,7
FD/FAVÖK 2,4
PD/DD 2,0
FD/Satışlar 0,3
Yabancı Oranı (%) 13,77
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 1,0 / 1,0
Piyasa Değeri 12.960,0 mnTL
Net Borç -482,8 mnTL
Halka Açıklık Oranı (%) 27,5

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 7,57 3,71 -1,28 46,71
USD 7,53 3,30 -2,89 26,82
Göreceli 8,57 9,35 17,68 48,61

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
EBEBK15.12.20260,770,625062,5053,13 100.000.000 145
EBEBK15.10.20260,780,625062,5053,13 100.000.000 145
EBEBK15.12.20250,860,500050,0042,50 80.000.000 53
EBEBK15.10.20251,000,500050,0042,50 80.000.000 53
EBEBK16.12.20240,420,250025,0022,50 40.000.000 9
EBEBK15.10.20240,600,250025,0022,50 40.000.000 9
EBEBK15.10.20260,780,625062,5053,13100.000.000145
EBEBK15.12.20250,860,500050,0042,5080.000.00053
EBEBK15.10.20251,000,500050,0042,5080.000.00053
EBEBK16.12.20240,420,250025,0022,5040.000.0009
EBEBK15.10.20240,600,250025,0022,5040.000.0009
EBEBK15.12.20260,770,625062,5053,13100.000.000145

Mali Tablolar

Sanayi şirketlerinde en son açıklanmış yıl sonu rakamları enflasyon düzeltmesiyle son finansal döneme çekilmektedir.
Bilanço
Dönen Varlıklar13.875.543.27112.048.678.61810.185.798.16911.093.085.737
Nakit ve Nakit Benzerleri4.112.858.1933.497.241.5992.983.777.0102.912.365.496
Finansal Yatırımlar977.516.7201.020.336.782450.057.336634.999.313
Ticari Alacaklar206.495.813145.217.256157.816.497260.491.689
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar5.438.3865.277.6912.949.2559.514.421
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar7.761.065.3176.482.618.9795.751.296.3766.444.943.630
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar812.168.842897.986.311839.901.695830.771.188
(Ara Toplam)13.875.543.27112.048.678.61810.185.798.16911.093.085.737
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar7.115.902.3876.767.220.5426.366.440.5887.088.323.072
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar57.456.85254.517.05352.681.57263.407.669
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları2.688.244.2512.468.988.3942.327.038.7652.588.652.751
Maddi Duran Varlıklar2.951.653.1822.918.080.2152.801.663.1903.219.374.114
Şerefiye299.888.970284.070.545265.453.243299.888.654
Maddi Olmayan Duran Varlıklar1.118.659.1321.030.001.027919.603.818916.999.883
Ertelenmiş Vergi Varlığı0000
Diğer Duran Varlıklar011.563.30800
TOPLAM VARLIKLAR20.991.445.65818.815.899.16016.552.238.75718.181.408.809
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler12.274.908.32610.944.240.5219.414.691.67610.204.897.502
Finansal Borçlar3.320.024.7343.159.938.3132.294.528.2202.561.139.755
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar8.250.756.3247.100.115.4796.558.204.7846.906.495.358
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)98.980.970101.706.26779.735.06780.956.255
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü91.177.658149.053.29776.782.945122.025.195
Borç Karşılıkları17.303.61911.431.59011.055.74411.548.287
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler496.665.021421.995.575394.384.916522.732.650
(Ara Toplam)12.274.908.32610.944.240.5219.414.691.67610.204.897.502
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler2.315.782.5132.130.445.5252.054.513.9662.300.278.605
Finansal Borçlar1.287.508.0201.172.869.7071.179.670.9711.400.534.748
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar184.406.672162.330.221135.877.487146.527.905
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü843.867.821795.245.597738.965.508753.215.952
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar6.400.754.8195.741.213.1145.083.033.1155.676.232.702
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar6.400.754.8195.741.213.1145.083.033.1155.676.232.702
Ödenmiş Sermaye160.000.000160.000.000160.000.000160.000.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri2.683.813.2872.542.248.5642.375.635.6952.683.810.450
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları53.456.27617.090.4656.359.64715.788.488
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler55.406.52155.406.52155.406.52168.879.845
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları2.257.956.1522.135.931.8101.992.316.7562.175.486.344
Dönem Net Kar/Zararı715.869.492379.868.66170.568.09768.994.036
Diğer Özsermaye Kalemleri474.253.091450.667.093422.746.399464.365.992
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR20.991.445.65818.815.899.16016.552.238.75718.181.408.809
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri29.794.221.37218.271.141.6718.346.902.36334.404.812.622
Satışların Maliyeti (-)-18.890.764.770-11.841.842.558-5.575.235.607-21.975.764.425
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)10.903.456.6026.429.299.1132.771.666.75612.429.048.197
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)10.903.456.6026.429.299.1132.771.666.75612.429.048.197
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-6.825.396.239-4.331.130.294-2.012.974.474-7.998.640.725
Genel Yönetim Giderleri (-)-1.325.034.388-785.770.744-397.025.690-1.440.939.849
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri121.720.85176.322.35531.572.09662.700.559
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-2.175.316.267-1.257.451.383-477.745.539-2.414.080.117
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)699.430.559131.269.047-84.506.851638.088.065
Net Faaliyet Kar/Zararı2.753.025.9751.312.398.075361.666.5922.989.467.623
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler134.738.50265.364.17125.897.634140.147.204
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)-94.280.97500-80.634.361
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı739.888.086196.633.218-58.609.217697.600.909
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler0000
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)460.433.609519.412.615303.178.911-208.895.746
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler40.457.52765.364.17125.897.63459.512.843
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)1.200.321.695716.045.833244.569.694488.705.162
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-484.452.203-336.177.172-174.001.597-510.383.860
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-387.126.268-250.365.111-100.758.275-323.225.143
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-97.325.935-85.812.061-73.243.322-187.158.717
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI715.869.492379.868.66170.568.097-21.678.697
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)715.869.492379.868.66170.568.097-21.678.697
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları000-90.672.734
Ana Ortaklık Payları715.869.492379.868.66170.568.09768.994.036
Hisse Başına Kazanç4200
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri1.280.960.109821.403.298387.135.1971.411.973.056
Kıdem Tazminatı22.460.8228.833.567460.8504.625.109
Finansman Giderleri460.433.609519.412.615303.178.911-208.895.746
Yurtiçi Satışlar29.257.426.83117.952.857.8898.206.449.13033.924.946.798
Yurtdışı Satışlar536.794.541318.283.782140.453.233479.865.824
Net Yabancı Para Pozisyonu-30.817.865-30.400.231-25.305.30748.113.875
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-30.817.864-30.400.231-25.305.30748.113.875
Net YPP (Hedge Dahil)-30.817.864-30.400.231-25.305.30748.113.875
Nakit Akım Tablosu
İşletme Faaliyetlerinden Kaynaklanan Net Nakit3.031.619.2762.007.430.6291.077.627.8233.834.876.752
Düzeltme Öncesi Kar715.869.492379.868.66170.568.097-21.678.697
Düzeltmeler:1.301.225.307740.974.476252.671.0971.710.909.473
Amortisman & İtfa Payları1.280.960.109821.403.298387.135.1971.411.973.056
Karşılıklardaki Değişim45.204.52619.419.3845.613.57512.514.782
Diğer Gelir/ Gider1.565.127.650925.000.622458.615.0582.039.358.376
İşletme Sermayesinde Değişikler Öncesi Faaliyet Karı (+)2.017.094.7991.120.843.137323.239.1941.689.230.775
İşletme Sermayesindeki Değişiklikler1.500.263.6321.152.407.456891.820.1952.490.029.860
Esas Faaliyet ile İlgili Oluşan Nakit (+)3.517.358.4312.273.250.5931.215.059.3894.179.260.635
Diğer İşletme Faaliyetlerinden Nakit-485.739.155-265.819.964-137.431.566-344.383.883
Sabit Sermaye Yatırımları-934.625.476-556.770.875-293.037.985-1.813.854.621
Diğer Yatırım Faaliyetlerinden Nakit-281.308.142-462.315.10986.253.197-319.263.531
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit-1.215.933.618-1.019.085.984-206.784.788-2.133.118.151
Serbest Nakit Akım1.815.685.658988.344.645870.843.0351.701.758.601
Finansal Borçlardaki Değişim1.278.739.8541.068.491.626300.742.1231.234.277.826
Temettü Ödemeleri000-200.658.098
Sermaye Artırımı0000
Diğer Finansman Faaliyetlerinden Nakit-1.361.923.877-904.418.225-522.881.044-1.435.099.487
Finansman Faaliyetlerden Kaynaklanan Nakit-83.184.023164.073.401-222.138.921-401.479.760
Yab. Para Çev. Fark. Etk. Önc.Nak.Ve Nak. Benz. Net Artış/Azalış1.162.821.848736.358.726413.446.523811.351.766
Yab.ı Para Çevrim Fark. Nakit Ve Nakit Benz. Üzerindeki Etkisi37.667.7712.134.766-7.615.89129.405.450
Diğer Nakit Girişi/Çıkışı0000
Nakit ve Benzerlerindeki Değişim1.200.489.619738.493.492405.830.632840.757.216
Diğer Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Artış0000
Dönem Başı Nakit Değerler2.912.368.5742.758.748.1072.577.946.3782.071.608.280
Dönem Sonu Nakit4.112.858.1933.497.241.5992.983.777.0102.912.365.496

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
EBEBK 81,0 17,7 2,4 0,3 2,0 9/2026
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
EBEBK 81,00 13,89 13,77 -12,21 -0,14
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi