SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.480 1.455 1,68
VIOP 1.594 1.567 1,73
USD/TRY 9,6026 9,5001 1,08
BIST BANKA 1.271 1.247 1,91
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 15.543 15.473 0,46
ALTIN 1.792,41 1.782,92 0,53
BRENT 85,72 84,61 1,31

Alkim Kağıt Hisse Senedi | ALKA

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 13,92 16,11 2,19
Hacim Hareketi (Milyon TL) 1,0 13,7 12,7

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Alkim Kağıt
Kuruluş 30.06.1999
Faal Alanı Birinci hamur kağıt, kuşe ve fotokopi kağıdı imalatı ve satışı.
Telefon (0232)8770606
Faks (0232)8770605
Adres Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Kirovasi Mevkii 35170 Kemalpasa - İzmir

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar197,8185,7
Ödenmiş Sermaye52,552,5
Net Kâr35,423,5

Cari Değerler

F/K 10,7
FD/FAVÖK 11,4
PD/DD 4,0
FD/Satışlar 1,7
Yabancı Oranı (%) 0,93
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 0,4 / 1,6
Piyasa Değeri 791,7 mnTL
Net Borç -8,9 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -0,46 3,43 7,95 16,54
USD -3,57 -0,66 -2,73 -9,81
Göreceli -2,10 -1,49 2,66 16,28

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
ALKA12.04.20214,460,883088,3075,06 46.359.086 55
ALKA05.01.20213,230,466046,6039,61 24.466.969 29
ALKA27.04.20202,870,209620,9617,82 11.005.139 25
ALKA17.04.201913,400,609560,9551,81 31.998.325 68
ALKA25.04.20189,100,447944,7938,07 23.513.658 86
ALKA25.04.20178,410,419641,9635,66 22.028.375 83
ALKA26.05.20147,360,136213,6211,58 7.152.500 170
ALKA15.04.20135,760,09519,518,08 4.993.511 73
ALKA25.05.201210,920,170417,0414,48 8.943.695 73
ALKA24.03.20114,990,08098,096,88 4.247.616 141
ALKA31.03.20107,950,146314,6312,43 7.678.645 87
ALKA20.04.20095,290,07147,146,22 3.748.285 42
ALKA29.05.20031,680,165016,5016,50 28.875.000 481
ALKA29.05.20026,100,09009,009,00 1.575.000 50
ALKA12.04.20214,460,883088,3075,0646.359.08655
ALKA05.01.20213,230,466046,6039,6124.466.96929
ALKA27.04.20202,870,209620,9617,8211.005.13925
ALKA17.04.201913,400,609560,9551,8131.998.32568
ALKA25.04.20189,100,447944,7938,0723.513.65886
ALKA25.04.20178,410,419641,9635,6622.028.37583
ALKA26.05.20147,360,136213,6211,587.152.500170
ALKA15.04.20135,760,09519,518,084.993.51173
ALKA25.05.201210,920,170417,0414,488.943.69573
ALKA24.03.20114,990,08098,096,884.247.616141
ALKA31.03.20107,950,146314,6312,437.678.64587
ALKA20.04.20095,290,07147,146,223.748.28542
ALKA29.05.20031,680,165016,5016,5028.875.000481
ALKA29.05.20026,100,09009,009,001.575.00050

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar260.200.139317.598.097264.889.939256.699.592
Nakit ve Nakit Benzerleri8.942.104128.355.692110.380.236130.932.770
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar121.557.12698.362.80881.456.28875.281.251
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar76.658915.498757.472179.483
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar114.932.22875.270.84859.044.13940.182.084
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar14.692.02314.693.25113.251.80410.124.004
(Ara Toplam)260.200.139317.598.097264.889.939256.699.592
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar26.165.42526.057.57427.341.50927.034.228
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar0000
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar693.923724.8521.369.5181.185.482
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları0000
Maddi Duran Varlıklar22.683.00422.705.47523.344.21223.206.132
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar1.333.6741.386.7381.428.6921.484.403
Ertelenmiş Vergi Varlığı1.276.7281.130.0331.044.481876.660
Diğer Duran Varlıklar178.096110.476154.606281.551
TOPLAM VARLIKLAR286.365.564343.655.671292.231.448283.733.820
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler77.990.344147.619.87872.917.02074.388.771
Finansal Borçlar0001.842.084
Diğer Finansal Yükümlülükler001.147.57424.317.256
Ticari Borçlar67.154.98668.819.49642.092.82911.097.556
Diğer Borçlar045.006.98023.815.06124.466.993
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)485.04521.501.172305.623112.162
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü6.074.6445.950.7572.269.2428.160.979
Borç Karşılıkları870.065760.064458.430490.141
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler3.405.6045.581.4092.828.2613.901.600
(Ara Toplam)77.990.344147.619.87872.917.02074.388.771
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler10.571.08210.338.63610.052.9679.110.606
Finansal Borçlar0000
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar10.571.08210.338.63610.052.9679.110.606
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü0000
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar197.804.138185.697.157209.261.461200.234.443
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar197.804.138185.697.157209.261.461200.234.443
Ödenmiş Sermaye52.500.00052.500.00052.500.00052.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler28.108.78528.108.78422.690.24422.690.243
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları53.498.07353.498.07422.357.10922.357.109
Dönem Net Kar/Zararı35.387.06223.487.55283.746.43274.143.331
Diğer Özsermaye Kalemleri28.310.21828.102.74727.967.67628.543.760
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR286.365.564343.655.671292.231.448283.733.820
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri251.219.030107.518.201398.720.743292.975.899
Satışların Maliyeti (-)-213.494.707-90.492.750-298.793.870-218.447.936
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)37.724.32317.025.45199.926.87374.527.963
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)37.724.32317.025.45199.926.87374.527.963
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-4.400.881-2.283.046-8.564.464-6.517.133
Genel Yönetim Giderleri (-)-6.487.186-2.945.686-11.252.267-8.399.676
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-73.174-35.139-138.124-106.516
Diğer Faaliyet Gelirleri22.577.43217.660.19034.831.36954.665.866
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-3.542.143-60.500-4.788.108-15.375.980
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)45.798.37129.361.270110.015.27998.794.524
Net Faaliyet Kar/Zararı26.763.08211.761.58079.972.01859.504.638
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler0000
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar124.405155.337368.823184.787
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı45.922.77629.516.607110.384.10298.979.311
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler0000
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-129.544-73.731-3.707.599-3.609.723
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)45.793.23229.442.876106.676.50395.369.588
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-10.406.170-5.955.324-22.930.071-21.226.257
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-10.724.053-6.074.644-23.075.560-21.347.945
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)317.883119.320145.489121.688
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI35.387.06223.487.55283.746.43274.143.331
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)35.387.06223.487.55283.746.43274.143.331
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları35.387.06223.487.55283.746.43274.143.331
Hisse Başına Kazanç0001
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0001
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0001
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0001
Dipnot
Amortisman Giderleri2.117.2611.135.2524.285.4763.199.563
Kıdem Tazminatı1.284.051613.776683.7101.282.634
Finansman Giderleri-129.544-73.731-3.707.599-3.609.723
Yurtiçi Satışlar236.647.2760368.641.791275.631.045
Yurtdışı Satışlar15.157.619033.266.25819.955.111
Net Yabancı Para Pozisyonu55.851.322137.207.505146.294.458163.401.420
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu55.851.322137.207.505146.294.458163.401.420
Net YPP (Hedge Dahil)55.851.322137.207.505146.294.458163.401.420
Nakit Akım Tablosu
İşletme Faaliyetlerinden Kaynaklanan Net Nakit-30.761.67235.860.48535.083.41719.207.574
Düzeltme Öncesi Kar35.387.06223.487.55283.746.43274.143.331
Düzeltmeler:3.768.098724.273-1.124.063-14.086.039
Amortisman & İtfa Payları2.117.2611.135.2524.285.4763.199.563
Karşılıklardaki Değişim1.284.051613.7761.668.2321.282.634
Diğer Gelir/ Gider366.786-1.024.755-7.077.771-18.568.236
İşletme Sermayesinde Değişikler Öncesi Faaliyet Karı (+)39.155.16024.211.82582.622.36960.057.292
İşletme Sermayesindeki Değişiklikler-62.660.42314.201.056-21.842.691-22.936.152
Esas Faaliyet ile İlgili Oluşan Nakit (+)-23.505.26338.412.88160.779.67837.121.140
Diğer İşletme Faaliyetlerinden Nakit-7.256.409-2.552.396-25.696.261-17.913.566
Sabit Sermaye Yatırımları-1.361.035-454.561-2.385.116-1.216.834
Diğer Yatırım Faaliyetlerinden Nakit1.373.679464.3011.448.668835.685
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit12.6449.740-936.448-381.149
Serbest Nakit Akım-30.749.02835.870.22534.146.96918.826.425
Finansal Borçlardaki Değişim00-34.718.359-8.793.113
Temettü Ödemeleri-71.965.025-24.778.098-11.116.305-11.116.305
Sermaye Artırımı0000
Diğer Finansman Faaliyetlerinden Nakit00-1.884.652-1.855.568
Finansman Faaliyetlerden Kaynaklanan Nakit-71.965.025-24.778.098-47.719.316-21.764.986
Yab. Para Çev. Fark. Etk. Önc.Nak.Ve Nak. Benz. Net Artış/Azalış-102.714.05311.092.127-13.572.347-2.938.561
Yab.ı Para Çevrim Fark. Nakit Ve Nakit Benz. Üzerindeki Etkisi1.275.9216.883.32921.033.51931.152.998
Diğer Nakit Girişi/Çıkışı0000
Nakit ve Benzerlerindeki Değişim-101.438.13217.975.4567.461.17228.214.437
Diğer Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Artış0000
Dönem Başı Nakit Değerler110.380.236110.380.236102.718.333102.718.333
Dönem Sonu Nakit8.942.104128.355.692110.179.505130.932.770

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
ALKA 15,1 10,7 11,4 1,7 4,0 6/2021
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
ALKA 15,08 0,93 0,85 -7,70 -0,18
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi