SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.536 1.536 0,00
VIOP 1.637 1.637 0,00
USD/TRY 7,3528 7,3439 0,12
BIST BANKA 1.480 1.480 0,00
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 13.871 13.644 1,66
ALTIN 1.847,91 1.851,44 -0,19
BRENT 55,78 55,64 0,25

Alkim Kağıt Hisse Senedi | ALKA

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 12,4834 20,28 7,7966
Hacim Hareketi (Milyon TL) 3,4 106,8 103,4

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Alkim Kağıt
Kuruluş 30.06.1999
Faal Alanı Birinci hamur kağıt, kuşe ve fotokopi kağıdı imalatı ve satışı.
Telefon (0232)8770606
Faks (0232)8770605
Adres Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Kirovasi Mevkii 35170 Kemalpasa - İzmir

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar200,2171,4
Ödenmiş Sermaye52,552,5
Net Kâr74,145,3

Cari Değerler

F/K 12,0
FD/FAVÖK 12,3
PD/DD 5,3
FD/Satışlar 2,5
Yabancı Oranı (%) 2,82
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 2,2 / 2,3
Piyasa Değeri 1.064,7 mnTL
Net Borç -104,8 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 3,47 21,00 51,57 49,67
USD 3,33 21,98 55,06 50,27
Göreceli 3,75 23,28 40,71 43,89

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
ALKA05.01.20213,230,466046,6039,61 24.466.969 A/D
ALKA27.04.20202,870,209620,9617,82 11.005.139 25
ALKA17.04.201913,400,609560,9551,81 31.998.325 68
ALKA25.04.20189,100,447944,7938,07 23.513.658 86
ALKA25.04.20178,410,419641,9635,66 22.028.375 83
ALKA26.05.20147,360,136213,6211,58 7.152.500 170
ALKA15.04.20135,760,09519,518,08 4.993.511 73
ALKA25.05.201210,920,170417,0414,48 8.943.695 73
ALKA24.03.20114,990,08098,096,88 4.247.616 141
ALKA31.03.20107,950,146314,6312,43 7.678.645 87
ALKA20.04.20095,290,07147,146,22 3.748.285 42
ALKA29.05.20031,680,165016,5016,50 28.875.000 481
ALKA29.05.20026,100,09009,009,00 1.575.000 50
ALKA05.01.20213,230,466046,6039,6124.466.969A/D
ALKA27.04.20202,870,209620,9617,8211.005.13925
ALKA17.04.201913,400,609560,9551,8131.998.32568
ALKA25.04.20189,100,447944,7938,0723.513.65886
ALKA25.04.20178,410,419641,9635,6622.028.37583
ALKA26.05.20147,360,136213,6211,587.152.500170
ALKA15.04.20135,760,09519,518,084.993.51173
ALKA25.05.201210,920,170417,0414,488.943.69573
ALKA24.03.20114,990,08098,096,884.247.616141
ALKA31.03.20107,950,146314,6312,437.678.64587
ALKA20.04.20095,290,07147,146,223.748.28542
ALKA29.05.20031,680,165016,5016,5028.875.000481
ALKA29.05.20026,100,09009,009,001.575.00050

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar256.699.592214.767.210220.635.669211.613.970
Nakit ve Nakit Benzerleri130.932.77048.215.29871.986.385102.822.901
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar75.281.251102.217.92477.971.93255.943.025
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar179.483138.211136.620318.080
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar40.182.08454.265.56156.605.47336.697.463
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar10.124.0049.930.21613.935.25915.832.501
(Ara Toplam)256.699.592214.767.210220.635.669211.613.970
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar27.034.22827.794.28128.535.43728.460.186
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar0000
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar1.185.4821.098.5191.092.9971.000.695
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları0000
Maddi Duran Varlıklar23.206.13224.123.64724.732.65125.040.432
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar1.484.4031.545.6831.586.7381.632.832
Ertelenmiş Vergi Varlığı876.660860.105861.429668.772
Diğer Duran Varlıklar281.551166.327261.622117.455
TOPLAM VARLIKLAR283.733.820242.561.491249.171.106240.074.156
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler74.388.77161.947.34194.535.89369.543.524
Finansal Borçlar1.842.0840036.100.127
Diğer Finansal Yükümlülükler24.317.256000
Ticari Borçlar11.097.55625.488.36634.273.35626.374.740
Diğer Borçlar24.466.99324.466.99335.162.1570
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)112.1622.12415.170.420288.894
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü8.160.9797.462.7655.557.6063.923.256
Borç Karşılıkları490.141774.906731.055461.799
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler3.901.6003.752.1873.641.2992.394.708
(Ara Toplam)74.388.77161.947.34194.535.89369.543.524
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler9.110.6069.241.2578.912.9798.200.317
Finansal Borçlar0000
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar9.110.6069.241.2578.912.9798.200.317
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü0000
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar200.234.443171.372.893145.722.234162.330.315
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar200.234.443171.372.893145.722.234162.330.315
Ödenmiş Sermaye52.500.00052.500.00052.500.00052.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler22.690.24322.690.24322.690.24317.126.792
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları22.357.10922.357.10922.357.11019.349.743
Dönem Net Kar/Zararı74.143.33145.306.12519.494.77244.465.221
Diğer Özsermaye Kalemleri28.543.76028.519.41628.680.10928.888.559
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR283.733.820242.561.491249.171.106240.074.156
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri292.975.899197.296.94985.715.294388.273.224
Satışların Maliyeti (-)-218.447.936-144.776.690-65.571.966-319.118.120
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)74.527.96352.520.25920.143.32869.155.104
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)74.527.96352.520.25920.143.32869.155.104
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-6.517.133-4.291.142-2.029.711-8.564.711
Genel Yönetim Giderleri (-)-8.399.676-5.646.279-2.769.592-9.534.483
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-106.516-73.617-31.601-109.426
Diğer Faaliyet Gelirleri54.665.86630.014.00822.780.81933.052.786
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-15.375.980-10.824.801-9.803.124-19.703.747
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)98.794.52461.698.42828.290.11964.295.523
Net Faaliyet Kar/Zararı59.504.63842.509.22115.312.42450.946.484
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler00025.635
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar184.78797.82492.302151.602
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı98.979.31161.796.25228.382.42164.472.760
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler0002.813.230
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-3.609.723-3.430.501-3.376.485-10.279.519
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler00025.635
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)95.369.58858.365.75125.005.93657.006.471
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-21.226.257-13.059.626-5.511.164-12.541.250
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-21.347.945-13.158.673-5.651.707-13.235.475
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)121.68899.047140.543694.225
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI74.143.33145.306.12519.494.77244.465.221
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)74.143.33145.306.12519.494.77244.465.221
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları74.143.33145.306.12519.494.77244.465.221
Hisse Başına Kazanç1100
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç1100
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç1100
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç1100
Dipnot
Amortisman Giderleri3.199.5632.137.4711.070.6225.347.039
Kıdem Tazminatı1.282.634888.027458.008551.245
Finansman Giderleri-3.609.723-3.430.501-3.376.485-10.279.519
Yurtiçi Satışlar275.631.045187.419.2760359.642.549
Yurtdışı Satışlar19.955.11110.856.815031.493.407
Net Yabancı Para Pozisyonu163.401.420129.468.799102.934.50397.599.427
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu163.401.420129.468.799102.934.50397.599.427
Net YPP (Hedge Dahil)163.401.420129.468.799102.934.50397.599.427

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
ALKA 20,3 12,0 12,3 2,5 5,3 9/2020
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
ALKA 20,28 2,82 2,88 5,64 0,13
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi