SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.103 1.096 0,59
VIOP 1.232 1.224 0,62
USD/TRY 7,7064 7,6623 0,58
BIST BANKA 1.087 1.072 1,36
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 12.594 12.542 0,41
ALTIN 1.870,12 1.900,20 -1,58
BRENT 42,21 41,71 1,20

Alkim Kağıt Hisse Senedi | ALKA

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 10,84 14,72 3,88
Hacim Hareketi (Milyon TL) 4,5 66,4 61,9

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Alkim Kağıt
Kuruluş 30.06.1999
Faal Alanı Birinci hamur kağıt, kuşe ve fotokopi kağıdı imalatı ve satışı.
Telefon (0232)8770606
Faks (0232)8770605
Adres Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Kirovasi Mevkii 35170 Kemalpasa - İzmir

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar171,4145,7
Ödenmiş Sermaye52,552,5
Net Kâr45,319,5

Cari Değerler

F/K 10,2
FD/FAVÖK 8,8
PD/DD 4,2
FD/Satışlar 1,8
Yabancı Oranı (%) 1,91
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 2,5 / 1,7
Piyasa Değeri 724,5 mnTL
Net Borç -48,2 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -1,57 0,07 -6,25 154,61
USD -2,22 -2,03 -11,28 98,29
Göreceli -2,39 1,45 -5,07 165,77

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
ALKA3,380,466046,6039,61 24.466.969 55
ALKA27.04.20202,870,209620,9617,82 11.005.139 25
ALKA17.04.201913,400,609560,9551,81 31.998.325 68
ALKA25.04.20189,100,447944,7938,07 23.513.658 86
ALKA25.04.20178,410,419641,9635,66 22.028.375 83
ALKA26.05.20147,360,136213,6211,58 7.152.500 170
ALKA15.04.20135,760,09519,518,08 4.993.511 73
ALKA25.05.201210,920,170417,0414,48 8.943.695 73
ALKA24.03.20114,990,08098,096,88 4.247.616 141
ALKA31.03.20107,950,146314,6312,43 7.678.645 87
ALKA20.04.20095,290,07147,146,22 3.748.285 42
ALKA29.05.20031,680,165016,5016,50 28.875.000 481
ALKA29.05.20026,100,09009,009,00 1.575.000 50
ALKA27.04.20202,870,209620,9617,8211.005.13925
ALKA17.04.201913,400,609560,9551,8131.998.32568
ALKA25.04.20189,100,447944,7938,0723.513.65886
ALKA25.04.20178,410,419641,9635,6622.028.37583
ALKA26.05.20147,360,136213,6211,587.152.500170
ALKA15.04.20135,760,09519,518,084.993.51173
ALKA25.05.201210,920,170417,0414,488.943.69573
ALKA24.03.20114,990,08098,096,884.247.616141
ALKA31.03.20107,950,146314,6312,437.678.64587
ALKA20.04.20095,290,07147,146,223.748.28542
ALKA29.05.20031,680,165016,5016,5028.875.000481
ALKA29.05.20026,100,09009,009,001.575.00050
ALKA3,380,466046,6039,6124.466.96955

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar214.767.210220.635.669211.613.970225.286.567
Nakit ve Nakit Benzerleri48.215.29871.986.385102.822.901620.835
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar102.217.92477.971.93255.943.025158.883.056
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar138.211136.620318.080228.301
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar54.265.56156.605.47336.697.46343.714.908
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar9.930.21613.935.25915.832.50121.839.467
(Ara Toplam)214.767.210220.635.669211.613.970225.286.567
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar27.794.28128.535.43728.460.18628.903.120
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar0000
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar1.098.5191.092.9971.000.695812.985
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları0000
Maddi Duran Varlıklar24.123.64724.732.65125.040.43225.797.228
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar1.545.6831.586.7381.632.8321.675.499
Ertelenmiş Vergi Varlığı860.105861.429668.772448.830
Diğer Duran Varlıklar166.327261.622117.455168.578
TOPLAM VARLIKLAR242.561.491249.171.106240.074.156254.189.687
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler61.947.34194.535.89369.543.52497.792.242
Finansal Borçlar0036.100.12762.839.144
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar25.488.36634.273.35626.374.74025.497.895
Diğer Borçlar24.466.99335.162.15700
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)2.12415.170.420288.8942.225.388
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü7.462.7655.557.6063.923.2563.420.481
Borç Karşılıkları774.906731.055461.799516.934
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler3.752.1873.641.2992.394.7083.292.400
(Ara Toplam)61.947.34194.535.89369.543.52497.792.242
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler9.241.2578.912.9798.200.3177.903.807
Finansal Borçlar0000
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar9.241.2578.912.9798.200.3177.903.807
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü0000
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar171.372.893145.722.234162.330.315148.493.638
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar171.372.893145.722.234162.330.315148.493.638
Ödenmiş Sermaye52.500.00052.500.00052.500.00052.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler22.690.24322.690.24317.126.79217.126.792
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları22.357.10922.357.11019.349.74319.349.743
Dönem Net Kar/Zararı45.306.12519.494.77244.465.22130.214.247
Diğer Özsermaye Kalemleri28.519.41628.680.10928.888.55929.302.856
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR242.561.491249.171.106240.074.156254.189.687
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri197.296.94985.715.294388.273.224302.963.764
Satışların Maliyeti (-)-144.776.690-65.571.966-319.118.120-252.711.389
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)52.520.25920.143.32869.155.10450.252.375
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)52.520.25920.143.32869.155.10450.252.375
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-4.291.142-2.029.711-8.564.711-6.496.621
Genel Yönetim Giderleri (-)-5.646.279-2.769.592-9.534.483-7.235.256
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-73.617-31.601-109.426-82.329
Diğer Faaliyet Gelirleri30.014.00822.780.81933.052.78624.995.454
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-10.824.801-9.803.124-19.703.747-17.697.883
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)61.698.42828.290.11964.295.52343.735.740
Net Faaliyet Kar/Zararı42.509.22115.312.42450.946.48436.438.169
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler0025.63525.635
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar97.82492.302151.602-36.108
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı61.796.25228.382.42164.472.76043.725.267
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler002.813.2302.813.230
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-3.430.501-3.376.485-10.279.519-7.640.408
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0025.63525.635
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)58.365.75125.005.93657.006.47138.898.089
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-13.059.626-5.511.164-12.541.250-8.683.842
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-13.158.673-5.651.707-13.235.475-9.261.700
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)99.047140.543694.225577.858
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI45.306.12519.494.77244.465.22130.214.247
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)45.306.12519.494.77244.465.22130.214.247
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları45.306.12519.494.77244.465.22130.214.247
Hisse Başına Kazanç1001
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç1001
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç1001
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç1001
Dipnot
Amortisman Giderleri2.137.4711.070.6225.347.0394.282.825
Kıdem Tazminatı888.027458.008551.2451.176.057
Finansman Giderleri-3.430.501-3.376.485-10.279.519-7.640.408
Yurtiçi Satışlar187.419.2760359.642.549283.048.295
Yurtdışı Satışlar10.856.815031.493.40721.179.023
Net Yabancı Para Pozisyonu129.468.799102.934.50397.599.42767.515.551
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu129.468.799102.934.50397.599.42767.177.669
Net YPP (Hedge Dahil)129.468.799102.934.50397.599.42767.515.551

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
ALKA 13,8 10,2 8,8 1,8 4,2 6/2020
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
ALKA 13,80 1,93 1,91 -2,43 -0,06
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi