SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.377 1.401 -1,74
VIOP 1.470 1.498 -1,87
USD/TRY 8,8498 8,7619 1,00
BIST BANKS 1.199 1.240 -3,33
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 15.644 15.507 0,88
GOLD 1.748,00 1.742,90 0,29
BRENT 77,22 77,23 -0,01

Bosch Fren Hisse Senedi | BFREN

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 805,1 925 119,9
Hacim Hareketi (Milyon TL) 1,8 32,4 30,7

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Bosch Fren
Kuruluş 17.09.1975
Faal Alanı Otomotiv ana sanayi firmalarının ve yedek parça piyasasının gereksinim duyduğu, otomobil ve hafif araçlar için hidrolik fren sistemlerinin üretimi ve satışı.
Telefon (0224)2706700
Faks (0224)2610510
Adres Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cadde No: 8A 16140 Nilüfer/ Bursa

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar73,486,3
Ödenmiş Sermaye2,52,5
Net Kâr24,218,3

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK A/D
PD/DD 28,6
FD/Satışlar 7,3
Yabancı Oranı (%) 24,90
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 0,9 / 3,9
Piyasa Değeri 2.100,0 mnTL
Net Borç -24,3 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 0,97 -0,87 -4,33 -31,69
USD 0,74 -3,27 -6,98 -41,46
Göreceli 1,41 0,30 0,07 -28,02

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
BFREN05.05.20210,746,8987689,87586,39 17.246.836 73
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,19 15.240.911 65
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,73 5.080.304 19
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,51 25.015.000 73
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,79 25.462.500 118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,59 13.576.209 73
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,96 11.822.408 95
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,53 11.889.000 129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96 897.815 64
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,45 1.271.000 A/D
BFREN05.05.20210,746,8987689,87586,3917.246.83673
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,1915.240.91165
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,735.080.30419
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,5125.015.00073
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,7925.462.500118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,5913.576.20973
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,9611.822.40895
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,5311.889.000129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96897.81564
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,451.271.000A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar91.337.411105.595.788111.985.36589.725.767
Nakit ve Nakit Benzerleri30.892.10133.589.10240.782.69032.133.637
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar41.519.02457.526.08853.898.79943.080.967
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar0000
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar16.684.65513.407.67116.937.37513.479.995
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar2.241.6311.072.927366.5011.031.168
(Ara Toplam)91.337.411105.595.788111.985.36589.725.767
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar25.918.21126.397.89525.999.41023.744.454
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar26.49626.46023.85324.442
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller027.09027.0900
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları3.607.7444.414.8555.133.1575.463.924
Maddi Duran Varlıklar17.514.25118.090.66017.922.93717.070.557
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar1.068.0681.174.7001.268.112643.936
Ertelenmiş Vergi Varlığı3.701.6522.664.1301.624.261541.595
Diğer Duran Varlıklar0000
TOPLAM VARLIKLAR117.255.622131.993.683137.984.775113.470.221
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler31.754.92135.705.35858.792.92940.405.100
Finansal Borçlar1.702.6474.733.6614.395.6823.968.957
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar12.752.78917.117.46829.723.1869.179.139
Diğer Borçlar0016.745.51916.745.519
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü3.666.8124.438.539722.48493.138
Borç Karşılıkları11.586.9427.149.5012.723.3086.247.969
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler2.045.7312.266.1894.482.7504.170.378
(Ara Toplam)31.754.92135.705.35858.792.92940.405.100
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler12.137.8659.988.73711.170.5189.694.583
Finansal Borçlar4.907.5313.123.7434.670.8644.546.756
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar7.230.3346.864.9946.499.6545.147.827
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü0000
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar73.362.83686.299.58868.021.32863.370.538
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar73.362.83686.299.58868.021.32863.370.538
Ödenmiş Sermaye2.500.0002.500.0002.500.0002.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler12.968.65311.095.76811.095.76811.095.768
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları7.733.85928.460.5934.932.7894.932.788
Dönem Net Kar/Zararı24.195.35718.278.26023.527.80417.995.079
Diğer Özsermaye Kalemleri25.964.96725.964.96725.964.96726.846.903
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR117.255.622131.993.683137.984.775113.470.221
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri148.621.42083.997.803207.861.975128.600.566
Satışların Maliyeti (-)-122.894.401-63.649.997-179.096.214-109.833.815
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)25.727.01920.347.80628.765.76118.766.751
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)25.727.01920.347.80628.765.76118.766.751
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-5.350.522-3.106.254-7.942.625-4.662.576
Genel Yönetim Giderleri (-)-320.218-12.045-719.088-523.860
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri3.223.7383.472.0406.602.0823.341.712
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-2.616.749-1.775.809-4.388.061-2.177.758
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)20.663.26818.925.73822.318.06914.744.269
Net Faaliyet Kar/Zararı20.056.27917.229.50720.104.04813.580.315
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler5.228.9640820.137820.136
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı25.892.23218.925.73823.138.20615.564.405
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler5.273.7623.422.9839.555.6218.639.409
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-1.102.919-663.165-4.341.723-1.157.714
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler5.228.9640820.137820.136
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)30.063.07521.685.55628.352.10423.046.100
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-5.867.718-3.407.296-4.824.300-5.051.021
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-7.945.109-4.447.165-4.650.246-4.014.784
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)2.077.3911.039.869-174.054-1.036.237
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI24.195.35718.278.26023.527.80417.995.079
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)24.195.35718.278.26023.527.80417.995.079
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları24.195.35718.278.26023.527.80417.995.079
Hisse Başına Kazanç0797
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0700
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0700
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0700
Dipnot
Amortisman Giderleri4.573.6052.268.7089.184.9006.775.706
Kıdem Tazminatı496.113169.715625.708368.581
Finansman Giderleri-1.102.919-663.165-4.341.723-1.157.714
Yurtiçi Satışlar108.302.05759.791.439178.869.359106.106.899
Yurtdışı Satışlar40.321.31624.206.36429.009.86422.493.667
Net Yabancı Para Pozisyonu15.719.38738.613.02312.569.82028.370.831
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu15.719.38738.613.02312.569.82028.370.831
Net YPP (Hedge Dahil)15.719.38738.613.02312.569.82028.370.831

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
BFREN 840,0 A/D A/D 7,3 28,6 6/2021
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
BFREN 840,00 24,89 24,90 1,43 0,02
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi