SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.530 1.542 -0,76
VIOP 1.616 1.631 -0,93
USD/TRY 7,7453 7,5320 2,83
BIST BANKS 1.372 1.408 -2,60
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 14.381 13.921 3,31
GOLD 1.680,85 1.698,21 -1,02
BRENT 67,90 69,36 -2,10

Bosch Fren Hisse Senedi | BFREN

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 1107 1347 240
Hacim Hareketi (Milyon TL) 8,0 198,4 190,4

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Bosch Fren
Kuruluş 17.09.1975
Faal Alanı Otomotiv ana sanayi firmalarının ve yedek parça piyasasının gereksinim duyduğu, otomobil ve hafif araçlar için hidrolik fren sistemlerinin üretimi ve satışı.
Telefon (0224)2706700
Faks (0224)2610510
Adres Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cadde No: 8A 16140 Nilüfer/ Bursa

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar68,063,4
Ödenmiş Sermaye2,52,5
Net Kâr23,518,0

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK A/D
PD/DD A/D
FD/Satışlar 13,2
Yabancı Oranı (%) 24,97
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 5,4 / 4,2
Piyasa Değeri 2.767,5 mnTL
Net Borç -31,7 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -1,89 -7,28 -12,30 -10,65
USD -3,05 -10,81 -18,29 -12,76
Göreceli -1,14 -7,45 -12,48 -13,78

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
BFREN03.05.20210,626,8987689,87586,39 17.246.836 73
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,19 15.240.911 65
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,73 5.080.304 19
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,51 25.015.000 73
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,79 25.462.500 118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,59 13.576.209 73
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,96 11.822.408 95
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,53 11.889.000 129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96 897.815 64
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,45 1.271.000 A/D
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,1915.240.91165
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,735.080.30419
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,5125.015.00073
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,7925.462.500118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,5913.576.20973
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,9611.822.40895
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,5311.889.000129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96897.81564
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,451.271.000A/D
BFREN03.05.20210,626,8987689,87586,3917.246.83673

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar111.985.36589.725.76773.873.36079.789.364
Nakit ve Nakit Benzerleri40.782.69032.133.63732.154.64930.262.772
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar53.898.79943.080.96723.648.61828.823.815
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar0000
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar16.937.37513.479.99513.465.44018.033.097
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar366.5011.031.1684.604.6532.669.680
(Ara Toplam)111.985.36589.725.76773.873.36079.789.364
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar25.999.41023.744.45426.450.70429.016.926
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar23.85324.44223.57130.677
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller27.090000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları5.133.1575.463.9246.109.9760
Maddi Duran Varlıklar17.922.93717.070.55718.203.30526.420.799
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar1.268.112643.936709.766702.989
Ertelenmiş Vergi Varlığı1.624.261541.5951.404.0861.862.461
Diğer Duran Varlıklar0000
TOPLAM VARLIKLAR137.984.775113.470.221100.324.064108.806.290
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler58.792.92940.405.10036.829.59223.714.129
Finansal Borçlar4.395.6823.968.9573.932.8833.849.113
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar29.723.1869.179.1397.973.38413.509.826
Diğer Borçlar16.745.51916.745.51916.745.5190
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü722.48493.1380305.290
Borç Karşılıkları2.723.3086.247.9694.488.9584.349.364
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler4.482.7504.170.3783.688.8481.700.536
(Ara Toplam)58.792.92940.405.10036.829.59223.714.129
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler11.170.5189.694.58310.423.67811.191.108
Finansal Borçlar4.670.8644.546.7565.525.2586.542.094
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar6.499.6545.147.8274.898.4204.649.014
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü0000
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar68.021.32863.370.53853.070.79473.901.053
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar68.021.32863.370.53853.070.79473.901.053
Ödenmiş Sermaye2.500.0002.500.0002.500.0002.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler11.095.76811.095.76811.095.7688.884.811
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları4.932.7894.932.7884.932.78929.378.321
Dönem Net Kar/Zararı23.527.80417.995.0797.695.3346.291.018
Diğer Özsermaye Kalemleri25.964.96726.846.90326.846.90326.846.903
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR137.984.775113.470.221100.324.064108.806.290
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri207.861.975128.600.56672.408.80748.024.131
Satışların Maliyeti (-)-179.096.214-109.833.815-64.882.214-40.591.490
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)28.765.76118.766.7517.526.5937.432.641
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)28.765.76118.766.7517.526.5937.432.641
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-7.942.625-4.662.576-2.641.270-1.742.440
Genel Yönetim Giderleri (-)-719.088-523.860-347.505-173.421
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri6.602.0823.341.7122.076.9131.331.398
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-4.388.061-2.177.758-976.614-519.062
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)22.318.06914.744.2695.638.1176.329.116
Net Faaliyet Kar/Zararı20.104.04813.580.3154.537.8185.516.780
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler820.137820.136767.9600
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı23.138.20615.564.4056.406.0776.329.116
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler9.555.6218.639.4094.305.9262.230.575
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-4.341.723-1.157.714-828.338-488.543
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler820.137820.136767.9600
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)28.352.10423.046.1009.883.6658.071.148
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-4.824.300-5.051.021-2.188.331-1.780.130
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-4.650.246-4.014.784-2.014.585-2.064.759
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-174.054-1.036.237-173.746284.629
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI23.527.80417.995.0797.695.3346.291.018
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)23.527.80417.995.0797.695.3346.291.018
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları23.527.80417.995.0797.695.3346.291.018
Hisse Başına Kazanç9733
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0003
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0003
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0003
Dipnot
Amortisman Giderleri9.184.9006.775.7064.477.2772.200.925
Kıdem Tazminatı625.708368.581243.952119.324
Finansman Giderleri-4.341.723-1.157.714-828.338-488.543
Yurtiçi Satışlar178.869.359106.106.89955.176.16636.125.719
Yurtdışı Satışlar29.009.86422.493.66717.232.64111.898.412
Net Yabancı Para Pozisyonu12.569.82028.370.83131.680.88926.178.853
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu12.569.82028.370.83131.680.88926.178.853
Net YPP (Hedge Dahil)12.569.82028.370.83131.680.88926.178.853

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
BFREN 1.107,0 A/D A/D 13,2 A/D 12/2020
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
BFREN 1.107,00 25,15 24,97 -18,70 -0,24
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi