SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.443 1.454 -0,80
VIOP 1.552 1.561 -0,56
USD/TRY 8,5516 8,5574 -0,07
BIST BANKA 1.241 1.231 0,75
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 15.730 15.674 0,36
ALTIN 1.860,31 1.858,85 0,08
BRENT 74,23 74,24 -0,01

Bosch Fren Hisse Senedi | BFREN

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 806,0759 1159,3358 353,26
Hacim Hareketi (Milyon TL) 3,5 44,9 41,4

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Bosch Fren
Kuruluş 17.09.1975
Faal Alanı Otomotiv ana sanayi firmalarının ve yedek parça piyasasının gereksinim duyduğu, otomobil ve hafif araçlar için hidrolik fren sistemlerinin üretimi ve satışı.
Telefon (0224)2706700
Faks (0224)2610510
Adres Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cadde No: 8A 16140 Nilüfer/ Bursa

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar86,368,0
Ödenmiş Sermaye2,52,5
Net Kâr18,323,5

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK A/D
PD/DD 24,9
FD/Satışlar 8,7
Yabancı Oranı (%) 25,03
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 1,8 / 4,5
Piyasa Değeri 2.148,3 mnTL
Net Borç -25,7 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -1,25 -1,39 -8,05 -30,12
USD -3,67 -0,92 -10,84 -39,35
Göreceli -0,45 -1,04 -8,13 -28,47

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
BFREN05.05.20210,746,8987689,87586,39 17.246.836 73
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,19 15.240.911 65
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,73 5.080.304 19
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,51 25.015.000 73
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,79 25.462.500 118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,59 13.576.209 73
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,96 11.822.408 95
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,53 11.889.000 129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96 897.815 64
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,45 1.271.000 A/D
BFREN05.05.20210,746,8987689,87586,3917.246.83673
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,1915.240.91165
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,735.080.30419
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,5125.015.00073
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,7925.462.500118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,5913.576.20973
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,9611.822.40895
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,5311.889.000129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96897.81564
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,451.271.000A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar105.595.788111.985.36589.725.76773.873.360
Nakit ve Nakit Benzerleri33.589.10240.782.69032.133.63732.154.649
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar57.526.08853.898.79943.080.96723.648.618
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar0000
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar13.407.67116.937.37513.479.99513.465.440
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar1.072.927366.5011.031.1684.604.653
(Ara Toplam)105.595.788111.985.36589.725.76773.873.360
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar26.397.89525.999.41023.744.45426.450.704
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar26.46023.85324.44223.571
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller27.09027.09000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları4.414.8555.133.1575.463.9246.109.976
Maddi Duran Varlıklar18.090.66017.922.93717.070.55718.203.305
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar1.174.7001.268.112643.936709.766
Ertelenmiş Vergi Varlığı2.664.1301.624.261541.5951.404.086
Diğer Duran Varlıklar0000
TOPLAM VARLIKLAR131.993.683137.984.775113.470.221100.324.064
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler35.705.35858.792.92940.405.10036.829.592
Finansal Borçlar4.733.6614.395.6823.968.9573.932.883
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar17.117.46829.723.1869.179.1397.973.384
Diğer Borçlar016.745.51916.745.51916.745.519
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü4.438.539722.48493.1380
Borç Karşılıkları7.149.5012.723.3086.247.9694.488.958
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler2.266.1894.482.7504.170.3783.688.848
(Ara Toplam)35.705.35858.792.92940.405.10036.829.592
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler9.988.73711.170.5189.694.58310.423.678
Finansal Borçlar3.123.7434.670.8644.546.7565.525.258
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar6.864.9946.499.6545.147.8274.898.420
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü0000
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar86.299.58868.021.32863.370.53853.070.794
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar86.299.58868.021.32863.370.53853.070.794
Ödenmiş Sermaye2.500.0002.500.0002.500.0002.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler11.095.76811.095.76811.095.76811.095.768
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları28.460.5934.932.7894.932.7884.932.789
Dönem Net Kar/Zararı18.278.26023.527.80417.995.0797.695.334
Diğer Özsermaye Kalemleri25.964.96725.964.96726.846.90326.846.903
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR131.993.683137.984.775113.470.221100.324.064
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri83.997.803207.861.975128.600.56672.408.807
Satışların Maliyeti (-)-63.649.997-179.096.214-109.833.815-64.882.214
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)20.347.80628.765.76118.766.7517.526.593
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)20.347.80628.765.76118.766.7517.526.593
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-3.106.254-7.942.625-4.662.576-2.641.270
Genel Yönetim Giderleri (-)-12.045-719.088-523.860-347.505
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri3.472.0406.602.0823.341.7122.076.913
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-1.775.809-4.388.061-2.177.758-976.614
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)18.925.73822.318.06914.744.2695.638.117
Net Faaliyet Kar/Zararı17.229.50720.104.04813.580.3154.537.818
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler0820.137820.136767.960
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı18.925.73823.138.20615.564.4056.406.077
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler3.422.9839.555.6218.639.4094.305.926
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-663.165-4.341.723-1.157.714-828.338
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0820.137820.136767.960
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)21.685.55628.352.10423.046.1009.883.665
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-3.407.296-4.824.300-5.051.021-2.188.331
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-4.447.165-4.650.246-4.014.784-2.014.585
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)1.039.869-174.054-1.036.237-173.746
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI18.278.26023.527.80417.995.0797.695.334
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)18.278.26023.527.80417.995.0797.695.334
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları18.278.26023.527.80417.995.0797.695.334
Hisse Başına Kazanç7973
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç7000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç7000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç7000
Dipnot
Amortisman Giderleri2.268.7089.184.9006.775.7064.477.277
Kıdem Tazminatı169.715625.708368.581243.952
Finansman Giderleri-663.165-4.341.723-1.157.714-828.338
Yurtiçi Satışlar59.791.439178.869.359106.106.89955.176.166
Yurtdışı Satışlar24.206.36429.009.86422.493.66717.232.641
Net Yabancı Para Pozisyonu38.613.02312.569.82028.370.83131.680.889
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu38.613.02312.569.82028.370.83131.680.889
Net YPP (Hedge Dahil)38.613.02312.569.82028.370.83131.680.889

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
BFREN 859,3 A/D A/D 8,7 24,9 3/2021
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
BFREN 859,30 25,11 25,03 -7,97 -0,10
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi