SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 1.325 1.325 0,02
VIOP 1.466 1.470 -0,27
USD/TRY 7,8562 7,8314 0,32
BIST BANKS 1.459 1.468 -0,61
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 13.382 13.291 0,69
GOLD 1.826,53 1.814,51 0,66
BRENT 47,93 47,42 1,08

Bosch Fren Hisse Senedi | BFREN

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 795,9 1390 594,1
Hacim Hareketi (Milyon TL) 3,0 335,3 332,3

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Bosch Fren
Kuruluş 17.09.1975
Faal Alanı Otomotiv ana sanayi firmalarının ve yedek parça piyasasının gereksinim duyduğu, otomobil ve hafif araçlar için hidrolik fren sistemlerinin üretimi ve satışı.
Telefon (0224)2706700
Faks (0224)2610510
Adres Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cadde No: 8A 16140 Nilüfer/ Bursa

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar63,453,1
Ödenmiş Sermaye2,52,5
Net Kâr18,07,7

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK A/D
PD/DD A/D
FD/Satışlar 19,3
Yabancı Oranı (%) 24,98
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 6,9 / 3,0
Piyasa Değeri 3.475,0 mnTL
Net Borç -23,6 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 7,45 7,34 56,07 383,01
USD 8,00 9,26 67,44 267,50
Göreceli 7,43 7,34 33,47 316,96

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
BFREN05.01.20210,446,0964609,64518,19 15.240.911 56
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,73 5.080.304 19
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,51 25.015.000 73
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,79 25.462.500 118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,59 13.576.209 73
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,96 11.822.408 95
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,53 11.889.000 129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96 897.815 64
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,45 1.271.000 A/D
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,735.080.30419
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,5125.015.00073
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,7925.462.500118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,5913.576.20973
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,9611.822.40895
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,5311.889.000129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96897.81564
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,451.271.000A/D
BFREN05.01.20210,446,0964609,64518,1915.240.91156

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar89.725.76773.873.36079.789.36478.299.537
Nakit ve Nakit Benzerleri32.133.63732.154.64930.262.77223.605.360
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar43.080.96723.648.61828.823.81537.468.945
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar0000
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar13.479.99513.465.44018.033.09714.240.144
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar1.031.1684.604.6532.669.6802.985.088
(Ara Toplam)89.725.76773.873.36079.789.36478.299.537
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar23.744.45426.450.70429.016.92630.841.267
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar24.44223.57130.67730.333
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları5.463.9246.109.97600
Maddi Duran Varlıklar17.070.55718.203.30526.420.79928.460.093
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar643.936709.766702.989773.009
Ertelenmiş Vergi Varlığı541.5951.404.0861.862.4611.577.832
Diğer Duran Varlıklar0000
TOPLAM VARLIKLAR113.470.221100.324.064108.806.290109.140.804
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler40.405.10036.829.59223.714.12929.562.130
Finansal Borçlar3.968.9573.932.8833.849.1133.766.177
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar9.179.1397.973.38413.509.82620.709.198
Diğer Borçlar16.745.51916.745.51900
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü93.1380305.2900
Borç Karşılıkları6.247.9694.488.9584.349.3642.825.987
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler4.170.3783.688.8481.700.5362.260.768
(Ara Toplam)40.405.10036.829.59223.714.12929.562.130
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler9.694.58310.423.67811.191.10811.968.639
Finansal Borçlar4.546.7565.525.2586.542.0947.548.829
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar5.147.8274.898.4204.649.0144.419.810
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü0000
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar63.370.53853.070.79473.901.05367.610.035
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar63.370.53853.070.79473.901.05367.610.035
Ödenmiş Sermaye2.500.0002.500.0002.500.0002.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler11.095.76811.095.7688.884.8118.884.811
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları4.932.7884.932.78929.378.3212.006.776
Dönem Net Kar/Zararı17.995.0797.695.3346.291.01827.371.545
Diğer Özsermaye Kalemleri26.846.90326.846.90326.846.90326.846.903
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR113.470.221100.324.064108.806.290109.140.804
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri128.600.56672.408.80748.024.131211.351.441
Satışların Maliyeti (-)-109.833.815-64.882.214-40.591.490-178.219.619
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)18.766.7517.526.5937.432.64133.131.822
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)18.766.7517.526.5937.432.64133.131.822
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-4.662.576-2.641.270-1.742.440-7.935.944
Genel Yönetim Giderleri (-)-523.860-347.505-173.421-682.072
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri3.341.7122.076.9131.331.3986.278.201
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-2.177.758-976.614-519.062-2.817.591
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)14.744.2695.638.1176.329.11627.974.416
Net Faaliyet Kar/Zararı13.580.3154.537.8185.516.78024.513.806
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler820.136767.96000
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı15.564.4056.406.0776.329.11627.974.416
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler8.639.4094.305.9262.230.5755.650.274
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-1.157.714-828.338-488.543-2.763.524
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler820.136767.96000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)23.046.1009.883.6658.071.14830.861.166
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-5.051.021-2.188.331-1.780.130-3.489.621
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-4.014.784-2.014.585-2.064.759-3.255.618
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-1.036.237-173.746284.629-234.003
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI17.995.0797.695.3346.291.01827.371.545
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)17.995.0797.695.3346.291.01827.371.545
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları17.995.0797.695.3346.291.01827.371.545
Hisse Başına Kazanç73311
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0030
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0030
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0030
Dipnot
Amortisman Giderleri6.775.7064.477.2772.200.9257.815.497
Kıdem Tazminatı368.581243.952119.324507.359
Finansman Giderleri-1.157.714-828.338-488.543-2.763.524
Yurtiçi Satışlar106.106.89955.176.16636.125.719170.949.035
Yurtdışı Satışlar22.493.66717.232.64111.898.41240.738.534
Net Yabancı Para Pozisyonu28.370.83131.680.88926.178.85315.184.982
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu28.370.83131.680.88926.178.85315.184.982
Net YPP (Hedge Dahil)28.370.83131.680.88926.178.85315.184.982

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
BFREN 1.390,0 A/D A/D 19,3 A/D 9/2020
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
BFREN 1.390,00 24,94 24,98 4,16 0,05
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi