SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 10.696 10.793 -0,90
VIOP 11.693 11.812 -1,01
USD/TRY 32,2316 32,1791 0,16
BIST BANKA 15.015 15.142 -0,84
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 18.691 18.680 0,06
ALTIN 2.342,44 2.329,07 0,57
BRENT 81,82 81,36 0,57

Bosch Fren Hisse Senedi | BFREN

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 870 1345 475
Hacim Hareketi (Milyon TL) 89,9 2.232,8 2.142,8

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
0,1 Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Bosch Fren
Kuruluş 17.09.1975
Faal Alanı Otomotiv ana sanayi firmalarının ve yedek parça piyasasının gereksinim duyduğu, otomobil ve hafif araçlar için hidrolik fren sistemlerinin üretimi ve satışı.
Telefon (0224)2706700
Faks (0224)2610510
Adres Fethiye OSB Mah. Sarı Cadde No:26 Nilüfer/BURSA/TÜRKİYE

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar122,767,6
Ödenmiş Sermaye2,52,5
Net Kâr-62,9-15,1

Yayınlanmış Şirket Raporları

Tümü
    Şirket ile ilgili yayınlanmış raporlara ulaşmak için tıklayınız.

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK A/D
PD/DD A/D
FD/Satışlar 23,8
Yabancı Oranı (%) 27,64
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 8,5 / 8,9
Piyasa Değeri 28.859,8 mnTL
Net Borç -35,7 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -
Halka Açıklık Oranı (%) 15,5

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 0,27 -6,08 -6,92 6,96
USD 0,21 -6,02 -5,88 -2,04
Göreceli 1,26 -10,19 -16,82 -25,96

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
BFREN26.09.20230,3824,30932.430,932.187,84 60.773.221 52
BFREN15.06.20221,3614,36271.436,271.292,64 35.906.798 89
BFREN05.05.20210,746,8987689,87586,39 17.246.836 73
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,19 15.240.911 65
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,73 5.080.304 19
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,51 25.015.000 73
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,79 25.462.500 118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,59 13.576.209 73
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,96 11.822.408 95
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,53 11.889.000 129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96 897.815 64
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,45 1.271.000 A/D
BFREN26.09.20230,3824,30932.430,932.187,8460.773.22152
BFREN15.06.20221,3614,36271.436,271.292,6435.906.79889
BFREN05.05.20210,746,8987689,87586,3917.246.83673
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,1915.240.91165
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,735.080.30419
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,5125.015.00073
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,7925.462.500118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,5913.576.20973
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,9611.822.40895
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,5311.889.000129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96897.81564
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,451.271.000A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar411.276.064320.238.296284.451.207249.656.168
Nakit ve Nakit Benzerleri116.243.90883.670.71059.995.48931.530.915
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar208.911.211175.686.146166.875.918144.765.706
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar1.573.0651.784.1314.481.8822.296.381
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar82.709.18755.717.45446.825.67050.994.111
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar1.838.6933.379.8556.272.24820.069.055
(Ara Toplam)411.276.064320.238.296284.451.207249.656.168
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar306.426.946205.393.757208.011.735199.310.261
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar0000
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları75.404.51749.472.53752.340.45452.178.844
Maddi Duran Varlıklar206.563.368113.502.213107.752.555118.057.658
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar11.141.3536.449.2386.969.1661.285.164
Ertelenmiş Vergi Varlığı13.317.70835.616.20240.593.19927.432.038
Diğer Duran Varlıklar0353.567356.361356.557
TOPLAM VARLIKLAR717.703.010525.632.053492.462.942448.966.429
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler326.638.094253.928.724237.753.391128.824.419
Finansal Borçlar26.880.27219.591.52719.859.95121.819.291
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar170.507.633106.119.167111.814.21678.300.549
Diğer Borçlar107.214.04481.625.86470.689.2832.246.970
Müşteri Söz. Doğan Yük.4.076.7265.037.9675.037.9675.037.967
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü66.52904.358.2240
Borç Karşılıkları13.067.83329.406.96318.289.63214.721.666
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler4.825.05712.147.2367.704.1186.697.976
(Ara Toplam)326.638.094253.928.724237.753.391128.824.419
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler268.387.922204.066.686199.776.753158.830.003
Finansal Borçlar53.634.15648.363.75448.363.75437.282.045
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar156.983.414138.675.951134.386.01899.042.815
Müşteri Söz.Doğan Yük.32.344.742000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar25.425.61017.026.98117.026.98122.505.143
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü0000
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar122.676.99467.636.64354.932.798161.312.007
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar122.676.99467.636.64354.932.798161.312.007
Ödenmiş Sermaye2.500.0002.500.0002.500.0002.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler92.696.72227.793.17827.793.17921.169.757
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları-383.299.15336.220.47036.220.470109.203.109
Dönem Net Kar/Zararı-62.910.347-15.092.084-27.795.93011.250.143
Diğer Özsermaye Kalemleri473.689.77216.215.07916.215.07917.188.998
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR717.703.010525.632.053492.462.942448.966.429
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri1.210.560.868658.363.175398.937.431194.327.382
Satışların Maliyeti (-)-1.149.077.531-577.114.029-349.720.662-160.317.452
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)61.483.33781.249.14649.216.76934.009.930
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)61.483.33781.249.14649.216.76934.009.930
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-41.606.350-20.701.594-12.089.672-7.841.032
Genel Yönetim Giderleri (-)-3.144.274-1.814.059-1.244.908-20.173
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri35.721.14831.031.03320.860.6173.239.107
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-88.884.492-51.177.498-46.716.198-9.053.237
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)-36.430.63138.587.02810.026.60820.334.595
Net Faaliyet Kar/Zararı16.732.71358.733.49335.882.18926.148.725
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler0000
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı-36.430.63138.587.02810.026.60820.334.595
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler33.014.53318.644.82711.804.0773.550.607
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-18.336.586-68.362.930-50.554.792-9.409.250
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)-21.752.684-11.131.075-28.724.10714.475.952
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-41.157.663-3.961.009928.177-3.225.809
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-11.916.526-8.594.723-8.682.5340
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-29.241.1374.633.7149.610.711-3.225.809
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI-62.910.347-15.092.084-27.795.93011.250.143
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)-62.910.347-15.092.084-27.795.93011.250.143
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları-62.910.347-15.092.084-27.795.93011.250.143
Hisse Başına Kazanç-25005
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç-25005
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç-25005
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç-25005
Dipnot
Amortisman Giderleri54.690.38317.386.18210.899.3034.938.536
Kıdem Tazminatı5.109.8061.981.92901.217.935
Finansman Giderleri-18.336.586-68.362.930-50.554.792-9.409.250
Yurtiçi Satışlar1.044.693.915574.261.307346.898.925170.231.194
Yurtdışı Satışlar165.866.95384.101.86852.038.50624.096.188
Net Yabancı Para Pozisyonu-321.891.093-308.406.971-241.885.284-180.401.874
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-322.375.747-308.509.106-246.162.794-180.401.874
Net YPP (Hedge Dahil)-321.891.093-308.406.971-241.885.284-180.401.874
Nakit Akım Tablosu
İşletme Faaliyetlerinden Kaynaklanan Net Nakit2.537.859-95.796.809-64.059.129-101.348.759
Düzeltme Öncesi Kar-62.910.347-15.092.084-27.795.93011.250.143
Düzeltmeler:186.027.699125.284.45693.855.70531.009.256
Amortisman & İtfa Payları54.690.38317.386.18210.899.3034.938.536
Karşılıklardaki Değişim24.381.95429.154.60318.076.84412.062.108
Diğer Gelir/ Gider106.955.36278.743.67164.879.55814.008.612
İşletme Sermayesinde Değişikler Öncesi Faaliyet Karı (+)123.117.352110.192.37266.059.77542.259.399
İşletme Sermayesindeki Değişiklikler-82.269.188-117.607.554-112.327.337-140.464.868
Esas Faaliyet ile İlgili Oluşan Nakit (+)40.848.164-7.415.182-46.267.562-98.205.469
Diğer İşletme Faaliyetlerinden Nakit-38.310.305-88.381.627-17.791.567-3.143.290
Sabit Sermaye Yatırımları-20.825.804-14.356.403-5.507.709-7.175.844
Diğer Yatırım Faaliyetlerinden Nakit0000
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit-20.825.804-14.356.403-5.507.709-7.175.844
Serbest Nakit Akım-18.287.945-110.153.212-69.566.838-108.524.603
Finansal Borçlardaki Değişim171.802.6900069.763.050
Temettü Ödemeleri-89.252.507000
Sermaye Artırımı0000
Diğer Finansman Faaliyetlerinden Nakit-27.675.079119.629.03155.367.436-3.902.423
Finansman Faaliyetlerden Kaynaklanan Nakit54.875.104119.629.03155.367.43665.860.627
Yab. Para Çev. Fark. Etk. Önc.Nak.Ve Nak. Benz. Net Artış/Azalış36.587.1599.475.819-14.199.402-42.663.976
Yab.ı Para Çevrim Fark. Nakit Ve Nakit Benz. Üzerindeki Etkisi-42.602.433000
Diğer Nakit Girişi/Çıkışı0000
Nakit ve Benzerlerindeki Değişim-6.015.2749.475.819-14.199.402-42.663.976
Diğer Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Artış0000
Dönem Başı Nakit Değerler122.259.18374.194.89174.194.89174.194.891
Dönem Sonu Nakit116.243.90983.670.71059.995.48931.530.915

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
BFREN 942,0 A/D A/D 23,8 A/D 12/2023
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
BFREN 942,00 27,64 27,81 16,64 0,22
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi