SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 2.444 2.405 1,60
VIOP 2.656 2.609 1,78
USD/TRY 16,7545 16,6984 0,34
BIST BANKA 1.976 1.942 1,74
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 12.813 12.784 0,23
ALTIN 1.811,54 1.807,27 0,24
BRENT 111,48 109,03 2,25

Bosch Fren Hisse Senedi | BFREN

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 993,8696 1181,5 187,6304
Hacim Hareketi (Milyon TL) 4,3 69,4 65,1

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Bosch Fren
Kuruluş 17.09.1975
Faal Alanı Otomotiv ana sanayi firmalarının ve yedek parça piyasasının gereksinim duyduğu, otomobil ve hafif araçlar için hidrolik fren sistemlerinin üretimi ve satışı.
Telefon (0224)2706700
Faks (0224)2610510
Adres Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cadde No: 8A 16140 Nilüfer/ Bursa

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar103,887,9
Ödenmiş Sermaye2,52,5
Net Kâr15,940,3

Cari Değerler

F/K -
FD/FAVÖK 0,0
PD/DD -
FD/Satışlar -
Yabancı Oranı (%) 23,75
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 0,9 / 1,1
Piyasa Değeri -
Net Borç -
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -
Halka Açıklık Oranı (%) 0,0

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -0,07 -11,94 -1,40 0,45
USD - - - -
Göreceli -1,64 -7,96 2,77 -23,64

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
BFREN15.06.20221,3614,36271.436,271.292,64 35.906.798 89
BFREN05.05.20210,746,8987689,87586,39 17.246.836 73
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,19 15.240.911 65
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,73 5.080.304 19
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,51 25.015.000 73
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,79 25.462.500 118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,59 13.576.209 73
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,96 11.822.408 95
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,53 11.889.000 129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96 897.815 64
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,45 1.271.000 A/D
BFREN15.06.20221,3614,36271.436,271.292,6435.906.79889
BFREN05.05.20210,746,8987689,87586,3917.246.83673
BFREN05.01.20210,496,0964609,64518,1915.240.91165
BFREN28.04.20200,732,0321203,21172,735.080.30419
BFREN26.04.20195,6910,00601.000,60850,5125.015.00073
BFREN04.04.20185,3310,18581.018,58865,7925.462.500118
BFREN03.04.20173,665,4305543,05461,5913.576.20973
BFREN04.04.20162,844,7290472,90401,9611.822.40895
BFREN03.04.20153,124,7556475,56413,5311.889.000129
BFREN29.04.20013,3837,56533.756,533.607,96897.81564
BFREN20.08.20003,9453,19005.319,005.026,451.271.000A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar162.193.225140.115.095110.325.05991.337.411
Nakit ve Nakit Benzerleri23.630.09337.893.74012.454.87630.892.101
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar82.521.69168.632.47471.813.60841.519.024
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar0000
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar34.802.82232.161.96522.775.72216.684.655
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar21.238.6191.426.9163.280.8532.241.631
(Ara Toplam)162.193.225140.115.095110.325.05991.337.411
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar30.230.67529.419.93127.825.17425.918.211
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar19.42718.94818.52326.496
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları3.109.3273.982.3435.181.9043.607.744
Maddi Duran Varlıklar21.450.28719.091.10217.085.23417.514.251
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar1.401.9071.436.051962.5581.068.068
Ertelenmiş Vergi Varlığı4.121.8624.772.2554.576.9553.701.652
Diğer Duran Varlıklar127.865119.23200
TOPLAM VARLIKLAR192.423.900169.535.026138.150.233117.255.622
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler76.952.06371.456.60148.361.62531.754.921
Finansal Borçlar6.633.8319.167.4345.680.1101.702.647
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar46.967.58244.205.22521.088.82712.752.789
Diğer Borçlar94.72894.72894.7280
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)5.037.9675.037.96700
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü304.4643.811.9953.252.7213.666.812
Borç Karşılıkları14.140.0386.197.87114.748.12911.586.942
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler3.773.4532.941.3813.497.1102.045.731
(Ara Toplam)76.952.06371.456.60148.361.62531.754.921
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler11.639.16010.171.4119.142.27912.137.865
Finansal Borçlar1.736.523742.6971.546.6064.907.531
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar9.902.6379.428.7147.595.6737.230.334
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü0000
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar103.832.67787.907.01480.646.32973.362.836
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar103.832.67787.907.01480.646.32973.362.836
Ödenmiş Sermaye2.500.0002.500.0002.500.0002.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler12.968.65312.968.65312.968.65312.968.653
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları48.007.8347.733.8597.733.8597.733.859
Dönem Net Kar/Zararı15.925.66340.273.97531.478.85024.195.357
Diğer Özsermaye Kalemleri24.430.52724.430.52725.964.96725.964.967
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR192.423.900169.535.026138.150.233117.255.622
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri133.973.362319.375.190229.095.313148.621.420
Satışların Maliyeti (-)-112.731.703-274.059.760-191.399.962-122.894.401
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)21.241.65945.315.43037.695.35125.727.019
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)21.241.65945.315.43037.695.35125.727.019
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-3.824.240-10.548.656-8.481.672-5.350.522
Genel Yönetim Giderleri (-)-66.927-576.392-404.491-320.218
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri1.554.79915.339.8225.845.3253.223.738
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-3.703.714-16.844.688-4.563.133-2.616.749
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)15.201.57732.685.51630.091.38020.663.268
Net Faaliyet Kar/Zararı17.350.49234.190.38228.809.18820.056.279
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler05.480.4725.235.6795.228.964
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı15.201.57738.165.98835.327.05925.892.232
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler2.284.37816.646.6676.269.1685.273.762
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-657.210-2.726.391-2.208.934-1.102.919
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler05.480.4725.235.6795.228.964
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)16.828.74552.086.26439.387.29330.063.075
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-903.082-11.812.289-7.908.443-5.867.718
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-252.688-14.576.673-10.861.137-7.945.109
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-650.3942.764.3842.952.6942.077.391
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI15.925.66340.273.97531.478.85024.195.357
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)15.925.66340.273.97531.478.85024.195.357
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları15.925.66340.273.97531.478.85024.195.357
Hisse Başına Kazanç61600
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç6000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç6000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç6000
Dipnot
Amortisman Giderleri2.505.8979.653.0355.851.9524.573.605
Kıdem Tazminatı40.063767.420804.018496.113
Finansman Giderleri-657.210-2.726.391-2.208.934-1.102.919
Yurtiçi Satışlar102.540.847248.694.177173.158.892108.302.057
Yurtdışı Satışlar31.922.46070.727.25255.938.37440.321.316
Net Yabancı Para Pozisyonu1.269.053-342.287-3.474.21215.719.387
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu1.269.053-342.287-3.474.21215.719.387
Net YPP (Hedge Dahil)1.269.053-342.287-3.474.21215.719.387
Nakit Akım Tablosu
İşletme Faaliyetlerinden Kaynaklanan Net Nakit-8.150.40839.829.585-24.876.34037.008.577
Düzeltme Öncesi Kar15.925.66340.273.97531.478.85024.195.357
Düzeltmeler:12.483.36126.699.17525.773.37828.259.140
Amortisman & İtfa Payları2.505.8979.653.0355.851.9524.573.605
Karşılıklardaki Değişim7.982.2305.971.32614.544.81610.970.722
Diğer Gelir/ Gider1.995.23411.074.8145.376.61012.714.813
İşletme Sermayesinde Değişikler Öncesi Faaliyet Karı (+)28.409.02466.973.15057.252.22852.454.497
İşletme Sermayesindeki Değişiklikler-32.747.437-13.388.151-36.187.451-8.677.480
Esas Faaliyet ile İlgili Oluşan Nakit (+)-4.338.41353.584.99921.064.77743.777.017
Diğer İşletme Faaliyetlerinden Nakit-3.811.995-13.755.414-45.941.117-6.768.440
Sabit Sermaye Yatırımları-3.957.920-2.112.29566.054-9.374.967
Diğer Yatırım Faaliyetlerinden Nakit0000
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit-3.957.920-2.112.29566.054-9.374.967
Serbest Nakit Akım-12.108.32837.717.290-24.810.28627.633.610
Finansal Borçlardaki Değişim0000
Temettü Ödemeleri0-35.529.7800-35.529.780
Sermaye Artırımı0000
Diğer Finansman Faaliyetlerinden Nakit-2.155.319-5.076.460-3.517.528-1.994.419
Finansman Faaliyetlerden Kaynaklanan Nakit-2.155.319-40.606.240-3.517.528-37.524.199
Yab. Para Çev. Fark. Etk. Önc.Nak.Ve Nak. Benz. Net Artış/Azalış-14.263.647-2.888.950-28.327.814-9.890.589
Yab.ı Para Çevrim Fark. Nakit Ve Nakit Benz. Üzerindeki Etkisi0000
Diğer Nakit Girişi/Çıkışı0000
Nakit ve Benzerlerindeki Değişim-14.263.647-2.888.950-28.327.814-9.890.589
Diğer Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Artış0000
Dönem Başı Nakit Değerler37.893.74040.782.69040.782.69040.782.690
Dönem Sonu Nakit23.630.09337.893.74012.454.87630.892.101

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
BFREN 1.040,4 0,0 0,0 0,0 0,0 3/2022
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
BFREN 1.040,40 23,50 23,75 24,76 0,32
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi