SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 11.577 11.577 0,00
VIOP 14.662 14.617 0,31
USD/TRY 49,6247 49,5597 0,13
BIST BANKA 15.927 15.927 0,00
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
ALTIN 4.090,67 4.141,26 -1,24
BRENT 107,45 106,43 0,95
EUR/USD 1,12 1,12 0,08

 Hisse Değerleri ve Oranları

Yatırım kararı alırken araştırmalarınıza yardımcı olabilecek veriler.

Kod Hisse Adı Sektör Kapanış
(TL)
Piyasa Değeri
(mn TL)
Piyasa Değeri
(mn $)
Halka Açıklık
Oranı (%)
Sermaye
(mn TL)
A1CAPA1 Capital Aracı Kurumlar3,252.193,844,229,7675,0
A1YENKartal Yenilenebili EnerjiElektrik Üretim1,44864,017,474,8600,0
AAGYOAğaoğlu GYOGYO7,475.236,5105,624,0701,0
ACSELAcıselsan Acıpayam SelülozKimyasal Ürün80,70865,217,447,910,7
ADELAdel Kalemcilik Kırtasiye24,046.247,4126,027,6259,9
ADESEAdese AVMGYO0,512.570,451,892,85.040,0
ADGYOAdra GYOGYO42,5223.209,7467,97,1545,9
AEFESAnadolu EfesMeşrubat / İçecek 16,8899.947,42.015,032,35.921,1
AFYONAfyon Çimento Çimento10,804.320,087,148,6400,0
AGESAAgesa Hayat ve EmeklilikSigorta209,2037.656,0759,218,3180,0
AGHOLAnadolu Grubu HoldingHoldingler29,2871.306,91.437,629,52.435,3
AGROTAgrotech Yüksek TeknolojiDiğer1,172.808,056,646,62.400,0
AGYOAtakule GYOGYO6,291.656,433,418,3263,3
AHGAZAhlatçı DoğalgazElektrik - Doğalgaz Dağıtım44,20114.920,02.316,912,32.600,0
AHSGYAhes GYOGYO5,644.069,382,017,3721,5
AKBNKAkbankBankacılık67,20349.440,07.044,953,05.200,0
AKCNSAkçansa Çimento179,8034.422,2694,04,9191,4
AKENRAkenerjiElektrik Üretim6,875.009,4101,025,1729,2
AKFGYAkfen GYOGYO2,329.048,0182,439,73.900,0
AKFISAkfen İnşaatİnşaat- Taahhüt16,3562.448,91.259,010,13.819,5
AKFYEAkfen Yenilenebilir Enerji Elektrik Üretim3,9628.439,8573,423,47.181,8
AKGRTAksigorta Sigorta4,787.705,4155,328,01.612,0
AKHANAkhan UnGıda25,987.101,6143,219,1273,4
AKMGYAkmerkez GYOGYO187,506.987,0140,99,137,3
AKSAAksa Endüstriyel Tekstil10,2039.627,0798,929,33.885,0
AKSENAksa EnerjiElektrik Üretim69,0584.678,71.707,219,31.226,3
AKSGYAkis GYOGYO9,1222.024,8444,051,42.415,0
AKSUEAksu Enerji Elektrik Üretim12,52826,316,779,866,0
AKYHOAkdeniz Yatırım HoldingHoldingler1,49369,87,577,7248,2
ALARKAlarko Holding Holdingler104,3043.493,1876,933,0417,0
ALBRKAlbaraka TürkBankacılık8,3720.925,0421,938,92.500,0
ALBTNAlbayrak Hazır BetonÇimento19,044.760,096,024,6250,0
ALCARAlarko Carrier Dayanıklı Tüketim560,006.048,0121,915,910,8
ALCTLAlcatel Teletaş İletişim Cihazları67,102.596,852,435,038,7
ALFASAlfa SolarElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum24,689.082,2183,122,4368,0
ALGYOAlarko GYO GYO2,555.172,9104,343,72.028,6
ALKAAlkim KağıtKağıt Ürünleri5,203.822,077,119,0735,0
ALKIMAlkim Kimyasal Ürün10,323.096,062,446,8300,0
ALKLCAltınkılıç GıdaGıda33,843.790,176,437,7112,0
ALTNYAltınay SavunmaSavunma11,1111.110,0224,036,61.000,0
ALVESAlves KabloKablo0,51816,016,584,91.600,0
ANELEAnel Elektrikİnşaat Malzemeleri9,372.483,150,119,9265,0
ANGENAnatolia BiyoteknolojiSağlık ve İlaç6,711.476,229,836,6220,0
ANHYTAnadolu Hayat Emeklilik A.Ş.Sigorta95,1540.914,5824,915,0430,0
ANSGRAnadolu Sigorta Sigorta21,8043.600,0879,034,72.000,0
ARASEDoğu Aras EnerjiElektrik - Doğalgaz Dağıtım76,5019.125,0385,617,2250,0
ARCLKArçelik Dayanıklı Tüketim74,5050.341,81.014,917,5675,7
ARDYZARD Grup BilişimTeknoloji59,5519.191,4386,939,2322,3
ARENAArena BilgisayarBilgisayar Toptancılığı13,101.310,026,450,6100,0
ARFYEArf Bio EnerjiElektrik Üretim11,152.038,641,125,7182,8
ARMGDArmada GıdaGıda117,9031.123,3627,514,4264,0
ARSANArsan HoldingTekstil Entegre2,975.233,1105,528,01.762,0
ARTMSArtemis HalıTekstil Entegre30,202.114,042,628,370,0
ARZUMArzum Ev AletleriDayanıklı Tüketim1,08648,013,166,8600,0
ASELSAselsan Savunma345,751.576.620,031.785,725,84.560,0
ASGYOAsce GYOGYO9,136.016,7121,321,2659,0
ASTORAstor EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum156,60156.286,83.150,842,6998,0
ASUZUAnadolu Isuzu Otomotiv40,0010.080,0203,214,5252,0
ATAGYAta GYOGYO7,18341,16,950,347,5
ATAKPAtakey PatatesGıda34,504.787,596,518,9138,8
ATATPATP BilgisayarTeknoloji218,5020.484,4413,019,393,8
ATATRAta TurizmTurizm4,133.315,866,834,3802,8
ATEKSAkın Tekstil Tekstil Entegre81,952.065,141,621,425,2
ATLASAtlas YO Yatırım Ortaklıkları4,79287,45,896,560,0
ATSYHAtlantis YO Holdingler70,50564,011,497,68,0
AVGYOAvrasya YO GYO15,281.705,234,461,3111,6
AVHOLAvrupa Yatırım HoldingHoldingler27,561.026,620,769,237,3
AVODAvod Kurutulmuş GıdaGıda2,31623,712,693,7270,0
AVPGYAvrupakent GYOGYO48,0419.216,0387,420,0400,0
AVTURAvrasya Petrol&Turistik TesisTurizm7,49337,16,867,945,0
AYCESAltınyunus Çesme Turizm307,007.675,0154,79,225,0
AYDEMAydem EnerjiElektrik Üretim21,8415.397,2310,417,4705,0
AYENAyen EnerjiElektrik Üretim23,946.643,4133,915,8277,5
AYESAyes Çelik Hasır & Çitİnşaat Malzemeleri6,513.255,065,645,4500,0
AYGAZAygaz Petrol270,2559.401,21.197,623,6219,8
AZTEKAztek TeknolojiTeknoloji2,932.930,059,124,51.000,0
BAGFSBandırma Gübre Fabrikaları A.ŞTarım Kimyasalları17,902.416,548,761,2135,0
BAHKMBahadır KimyaKimyasal Ürün142,707.848,5158,228,255,0
BAKABBak Ambalaj Kağıt Ürünleri26,681.921,038,716,072,0
BALATBalatacılar BalatacılıkOtomotiv Parçası54,50756,415,295,013,9
BALSUBalsu GıdaGıda7,608.451,2170,453,61.112,0
BANVTBanvit Hayvancılık120,5012.052,8243,08,3100,0
BARMABarem AmbalajKağıt Ürünleri4,911.288,926,035,5262,5
BASCMBaştaş Başkent Çimento SanayiÇimento9,606.336,0127,77,5660,0
BASGZBaşkent DoğalgazElektrik - Doğalgaz Dağıtım36,5025.550,0515,115,3700,0
BAYRKBayrak EBT TabanTekstil Entegre2,99747,515,173,9250,0
BEGYOBatı Ege GYOGYO3,042.477,650,031,1815,0
BERABera HoldingHoldingler10,297.030,1141,767,2683,2
BESLRBesler GıdaGıda9,996.613,4133,323,6662,0
BESTEBest Brands GrupElektrik Üretim19,713.709,574,829,0188,2
BETAEBeta EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum48,0019.440,0391,913,6405,0
BEYAZBeyaz FiloUlaştırma-Lojistik13,721.367,727,624,599,7
BFRENBosch Fren Otomotiv Parçası93,5511.462,0231,115,5122,5
BIENYBien YapıSeramik11,063.992,780,522,4361,0
BIGCHBigChefsGıda3,221.722,734,750,3535,0
BIGENBirleşim Grup EnerjiElektrik Üretim10,215.891,2118,823,2577,0
BIGTKBig MedyaMedya38,701.308,526,431,133,8
BIMASBim Birleşik Mağazalar A.ŞPerakande - Ticaret385,50462.600,09.326,367,51.200,0
BINBNBinBinUlaştırma-Lojistik31,043.476,570,114,9112,0
BINHO1000 YatırımlarHoldingler3,955.096,1102,737,81.290,2
BIOENBiotrend EnerjiElektrik Üretim10,155.075,0102,350,9500,0
BIZIMBizim ToptanPerakande - Ticaret16,881.358,427,430,880,5
BJKASBeşiktaşSpor1,325.761,2116,239,84.364,6
BKRGYBakırcı GYOGYO4,573.052,861,521,1668,0
BLCYTBilici YatırımTekstil Entegre1,521.520,030,634,61.000,0
BLUMEBlume Metal KimyaTurizm26,864.692,794,655,1174,7
BMSCHBMS Çelik HasırDemir-Çelik Döküm8,49849,017,161,5100,0
BMSTLBMS Birleşik MetalDemir-Çelik Döküm37,7411.322,0228,350,5300,0
BNTASBantaş Bandırma AmbalajKimyasal Ürün4,841.170,723,658,7241,9
BOBETBoğaziçi BetonÇimento14,965.684,8114,626,2380,0
BORLSBorlease OtomotivUlaştırma-Lojistik2,751.925,038,853,5700,0
BORSKBor ŞekerGıda4,784.588,892,528,3960,0
BOSSABossa Tekstil Entegre5,356.955,0140,28,21.300,0
BRISABrisa Otomotiv Lastiği68,6020.931,0422,09,8305,1
BRKOBirko MensucatTekstil Entegre5,66792,416,083,5140,0
BRKSNBerkosan Yalıtımİnşaat Malzemeleri5,29495,110,066,793,6
BRKVYBirikim VarlıkVarlık Yönetim39,982.238,945,124,156,0
BRLSMBirlesim Mühendislikİnşaat Malzemeleri8,351.870,437,748,2224,0
BRMENBirlik Mensucat Tekstil Entegre5,40482,09,767,189,3
BRSANBorusan Birleşik Boru Fab.Demir-Çelik Temel646,5091.655,31.847,820,9141,8
BRYATBorusan Yatırım Holdingler1.285,0036.140,6728,611,328,1
BSOKEBatıçim ÇimentoÇimento4,757.600,0153,222,51.600,0
BTCIMBatıçim Çimento1,639.095,4183,461,25.580,0
BUCIMBursa Çimento Çimento4,296.435,0129,749,51.500,0
BULGSBulls GSYOYatırım Ortaklıkları8,572.296,846,324,5268,0
BURCEBurçelik Demir-Çelik Döküm18,551.562,731,552,784,2
BURVABurçelik Vana Sanayiiİnşaat Malzemeleri286,002.101,442,442,67,3
BVSANBülbüloğlu Vinçİnşaat Malzemeleri57,352.156,443,536,337,6
BYDNRBaydönerGıda20,461.718,634,621,184,0
CANTEÇan2 Termik A.SElektrik Üretim0,979.700,0195,669,910.000,0
CASACasa Emtia Petrol Kim.Tür.AŞPerakande - Ticaret35,38173,43,599,34,9
CATESÇates ElektrikElektrik Üretim25,544.219,285,119,6165,2
CCOLACoca-Cola İçecek A.ŞMeşrubat / İçecek 76,70214.612,64.326,729,32.798,1
CELHAÇelik Halat Demir-Çelik Temel22,728.758,6176,619,8385,5
CEMASÇemaş DökümDemir-Çelik Döküm2,672.112,042,681,6791,0
CEMTSÇemtas Demir-Çelik Temel6,913.455,069,738,8500,0
CEMZYCem ZeytinGıda5,9013.570,0273,610,62.300,0
CEOEMCEO Event MedyaMedya19,09840,016,950,544,0
CGCAMÇağdaş CamCam19,233.230,665,125,3168,0
CIMSAÇimsa Çimento39,5637.407,6754,236,1945,6
CITASÇitlekçi GıdaGıda88,6015.948,0321,515,1180,0
CLEBIÇelebiHavayolları ve Hizm.1.245,0030.253,5609,99,624,3
CMBTNÇimbeton Çimento1.168,002.067,441,748,31,8
CMENTÇimentaş Çimento215,1018.737,9377,82,787,1
CONSEConsus EnerjiElektrik Üretim1,451.118,022,548,7771,0
COSMOCosmos Yatırım HoldingHoldingler78,00539,610,965,06,9
CRDFACreditwest FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring12,643.792,076,451,6300,0
CRFSACarrefoursaPerakande - Ticaret193,6024.737,0498,710,7127,8
CUSANÇuhadaroğlu MetalDemir-Çelik Döküm16,961.208,424,424,971,3
CVKMDCvk MadenMadencilik11,6844.150,4890,128,43.780,0
CWENECw EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum15,1116.293,0328,543,01.078,3
DAGIDagi GiyimTekstil Entegre5,422.168,043,731,0400,0
DAPGMDap GayrimenkulGYO2,456.492,5130,933,92.650,0
DARDLDardanel Gıda0,992.321,046,831,32.344,4
DCTTRDct Trading Diğer4,131.610,732,537,2390,0
DENGEDenge HoldingHoldingler1,51906,018,387,5600,0
DERHLDerlüks Yatırım HoldingDeri Giyim1,361.345,327,158,4989,2
DERIMDerimod Deri Giyim21,041.136,222,926,754,0
DESADesa Deri SanayiiDeri Giyim8,003.920,079,016,2490,0
DESPCDespec BilgisayarBilgisayar Toptancılığı25,34582,811,849,923,0
DEVADeva Holding Sağlık ve İlaç73,6514.731,4297,017,4200,0
DGATEDatagateBilgisayar Toptancılığı55,001.650,033,339,730,0
DGGYODoğuş GYOGYO26,488.791,6177,25,6332,0
DGNMODoğanlar MobilyaMobilya4,681.638,033,032,8350,0
DIRITDiriteks Diriliş TekstilTekstil Entegre13,85147,53,095,210,7
DITASDitaş BDYOtomotiv Parçası7,451.266,525,526,3170,0
DMRGDDMR Unlu MamüllerGıda6,619.798,7197,559,81.482,4
DMSASDemisaş Demir-Çelik Döküm5,641.128,022,751,2200,0
DNISIDinamik Isı Yalıtımİnşaat Malzemeleri3,781.965,639,644,3520,0
DOASDoğuş OtomotivOtomotiv132,5029.150,0587,739,5220,0
DOCODO & CO AktiengesellschaftUlaştırma-Lojistik11.220,00123.234,42.484,571,011,0
DOFERDofer YapıDemir-Çelik Temel19,251.073,221,634,355,8
DOFRBDof RobotikTeknoloji60,359.354,3188,628,7155,0
DOGUBDoğusan İnşaat Malzemeleri13,87540,910,943,139,0
DOHOLDoğan Holding Holdingler17,2945.247,9912,234,02.617,0
DOKTADöktaş DökümcülükOtomotiv Parçası14,274.623,593,29,7324,0
DSTKFDestek Finans FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring177,2059.066,71.190,814,2333,3
DUNYHDünya HoldingGıda17,51643,213,060,736,7
DURDODuran Doğan BasımKağıt Ürünleri5,992.995,060,433,3500,0
DURKNDurukan ŞekerlemeGıda9,181.216,424,531,5132,5
DYOBYDYO BoyaBoya8,842.652,053,525,3300,0
DZGYODeniz GYOGYO6,342.536,051,128,0400,0
EBEBKEbebekPerakande - Ticaret77,0012.320,0248,427,5160,0
ECILCEczacıbaşı İlaç Sağlık ve İlaç51,9035.565,0717,021,9685,3
ECOGREcogreenElektrik Üretim20,1610.886,4219,518,5540,0
ECZYTEczacıbaşı Yatırım Holdingler180,5018.952,5382,117,3105,0
EDATAE-Data TeknolojiTeknoloji3,981.600,632,331,7402,2
EDIPEdip Gayrimenkul Yat. San.GYO24,281.578,231,847,465,0
EFOREfor Yat. San.Gıda16,9036.808,2742,131,02.178,0
EGEENEge Endüstri Otomotiv Parçası4.050,0012.757,5257,236,03,2
EGEGYEgeyapı GYOGYO15,073.014,060,830,7200,0
EGEPOEgepol HastanesiSağlık ve İlaç4,492.245,045,321,9500,0
EGGUBEge Gübre Tarım Kimyasalları85,208.520,0171,845,4100,0
EGPROEge Profil İnşaat Malzemeleri28,0215.270,9307,913,1545,0
EGSEREge Seramik Seramik2,221.598,432,234,3720,0
EKDMREkincilerDemir-Çelik Temel23,007.360,0148,413,7320,0
EKGYOEmlak Konut GYOGYO18,5770.566,01.422,748,13.800,0
EKIMEkim TurizmUlaştırma-Lojistik15,4212.829,4258,713,6832,0
EKIZEkiz Yağ ve SabunGıda39,16363,67,362,19,3
EKOSEkos TeknolojiEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim2,773.102,462,527,31.120,0
EKSUNEksun GıdaGıda3,712.226,044,925,5600,0
ELITEElite Organik GıdaGıda17,362.249,945,431,3129,6
EMKELEmek Elektrik Elektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum5,85877,517,774,6150,0
EMNISEminiş Ambalaj Boya125,00775,015,633,86,2
EMPAEEmpa ElektronikTeknoloji40,246.840,8137,922,3170,0
ENDAEEnda EnerjiElektrik Üretim10,454.568,792,123,3437,2
ENERYEnerya EnerjiElektrik - Doğalgaz Dağıtım12,79115.110,02.320,720,59.000,0
ENJSAEnerjisa EnerjiElektrik - Doğalgaz Dağıtım115,40136.295,42.747,820,01.181,1
ENKAIEnka İnşaatİnşaat- Taahhüt75,80454.800,09.169,18,16.000,0
ENPRAEnparaBankacılık34,52430.647,08.682,10,112.475,3
ENSRIEnsari DeriDeri Giyim2,541.386,828,046,1546,0
ENTRAIc Enterra YenilenebilirElektrik Üretim4,3717.657,2356,019,84.040,6
EPLASEgeplast İnşaat Malzemeleri4,82918,818,571,6190,6
ERBOSErbosan Demir-Çelik Döküm97,501.950,039,370,420,0
ERCBErciyas Çelik BoruDemir-Çelik Temel34,022.645,853,340,677,8
EREGLEreğli Demir Çelik Demir-Çelik Temel36,52255.640,05.153,945,77.000,0
ERSUErsu GıdaMeşrubat / İçecek 14,45520,210,563,536,0
ESCAREscar FiloUlaştırma-Lojistik10,355.175,0104,314,1500,0
ESCOMEscort TeknolojiTeknoloji3,632.558,651,665,7704,8
ESENEsenboğa ElektrikElektrik Üretim2,133.876,678,244,91.820,0
ETILREtiler GıdaGıda7,201.802,136,354,1250,3
ETYATEuro Trend YatırımYatırım Ortaklıkları11,13667,813,592,060,0
EUHOLEuro YatırımHoldingler5,43814,516,487,2150,0
EUKYOEuro Kapital Yatırım OrtaklığıYatırım Ortaklıkları9,05543,010,999,360,0
EUPWR Europower EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum39,0625.779,6519,738,0660,0
EURENEuropen EndüstriDemir-Çelik Döküm2,284.788,096,549,52.100,0
EUYOEuro MenkulYatırım Ortaklıkları3,17190,23,892,260,0
EYGYOEYG GayrimenkulGYO1,731.211,024,435,5700,0
FADEFade Gıda YatırımGıda9,93833,116,849,383,9
FENERFenerbahce Futbol A.Ş.Spor2,2414.000,0282,237,76.250,0
FLAPFlap Kongre Hiz.Oto.Tur.A.ŞDiğer10,22958,119,371,793,8
FMIZPF-M İzmit PistonOtomotiv Parçası210,303.002,460,522,214,3
FONETFonet Bilgi TeknolojileriTeknoloji3,633.397,768,560,5936,0
FORMTFormet Metal ve Cam Sanayiiİnşaat Malzemeleri0,891.015,120,589,01.140,6
FORTEForte Bilgi İletişimTeknoloji84,405.654,8114,037,367,0
FRIGOFrigo Pak Gıda Gıda2,051.742,535,182,8850,0
FRMPLFormül Plastik Kimyasal Ürün18,903.024,061,025,0160,0
FROTOFord OtosanOtomotiv66,85234.583,34.729,417,53.509,1
FZLGYFuzul GayrimenkulGYO4,305.375,0108,414,31.250,0
GARANGaranti Bankası Bankacılık132,60556.920,011.227,914,04.200,0
GARFAGaranti BBVA FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring21,348.482,7171,08,4397,5
GATEGGate GroupMedya121,201.372,027,768,911,3
GEDIKGedik YatırımAracı Kurumlar4,789.560,0192,75,92.000,0
GEDZAGediz Ambalaj SanayiKimyasal Ürün18,76875,317,651,846,7
GENILGen İlaçSağlık ve İlaç4,1718.765,0378,322,84.500,0
GENKMGentaş KimyaKimyasal Ürün5,953.623,673,119,7609,0
GENTSGentaşMobilya3,442.580,052,071,8750,0
GERELGersan ElektrikKablo22,068.216,8165,750,4372,5
GESANGirişim ElektrikElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum31,4014.444,0291,237,0460,0
GIPTAGıptaKırtasiye23,463.096,762,445,3132,0
GLBMDGlobal Menkul DeğerlerAracı Kurumlar8,911.051,421,223,9118,0
GLCVYGelecek Varlık Yön.Varlık Yönetim34,464.814,197,118,8139,7
GLRMKGülermak Ağır Sanayiİnşaat- Taahhüt115,0037.099,0747,925,1322,6
GLRYHGüler Yatırım HoldingHoldingler1,51906,018,370,7600,0
GLYHOGlobal Yatırım HoldingHoldingler16,7032.565,0656,558,81.950,0
GMTASGimat MağazacılıkPerakande - Ticaret49,1214.736,0297,185,3300,0
GOKNRGöknur GıdaGıda12,414.343,587,647,9350,0
GOLDAGolda GıdaGıda6,311.577,531,833,1250,0
GOLTSGöltaş Çimento Çimento224,604.042,881,567,618,0
GOODYGoodyear Otomotiv Lastiği1,942.948,859,425,21.520,0
GOZDEGözde Girisim SermayesiYatırım Ortaklıkları16,986.537,3131,823,4385,0
GRNYOGaranti YO Yatırım Ortaklıkları7,20270,05,483,437,5
GRSELGürsel TaşımacılıkUlaştırma-Lojistik262,5026.775,0539,822,3102,0
GRTHOGrainTurk TarımPerakande - Ticaret56,057.006,3141,325,4125,0
GSDDEGSD Denizcilik Gayrimenkul İnşUlaştırma-Lojistik10,001.500,030,228,8150,0
GSDHOGSD Holding A.Ş.Holdingler3,933.930,079,249,11.000,0
GSRAYGalatasaray Sportif A.ŞSpor0,699.315,0187,839,913.500,0
GUBRFGübre Fabrikaları Tarım Kimyasalları354,50118.403,02.387,120,3334,0
GUNDGGündoğdu GıdaGıda109,804.282,286,314,939,0
GWINDGalata Wind EnerjiElektrik Üretim17,969.698,4195,529,6540,0
GZNMIGezinomi SeyahatTurizm18,081.175,223,742,065,0
HALKBHalkbankBankacılık44,26317.998,36.411,15,97.184,8
HATEKHateks Hatay TekstilTekstil Entegre6,80428,48,671,363,0
HATSNHat-SanUlaştırma-Lojistik23,125.121,1103,219,9221,5
HDFGSHedef Girişim SermayesiYatırım Ortaklıkları1,101.243,025,178,71.130,0
HEDEFHedef HoldingHoldingler16,1048.300,0973,86,53.000,0
HEKTSHektaş Tarım Kimyasalları1,8915.932,7321,248,78.430,0
HKTMHidroparEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim11,151.170,823,672,2105,0
HLGYOHalk GYOGYO3,9115.014,4302,718,43.840,0
HOROZHoroz LojistikUlaştırma-Lojistik40,323.648,573,619,490,5
HRKETHareket ProjeEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim8,9014.353,9289,426,71.612,8
HTTBTHitit BilgisayarTeknoloji30,089.024,0181,927,6300,0
HUBVCHub Girişim Ser. Y.O.Yatırım Ortaklıkları1,93540,410,983,4280,0
HUNERHun EnerjiElektrik Üretim3,853.850,077,669,21.000,0
HURGZHürriyet Medya4,062.403,548,518,1592,0
ICBCTICBC Turkey BankBankacılık13,6511.739,0236,77,1860,0
ICUGSIcu Girişim Ser. Y.O.Yatırım Ortaklıkları1,08375,37,695,6347,5
IDGYOİdealist GYOGYO1,87280,55,776,7150,0
IEYHOIşıklar Enerji ve Yapı HoldingHoldingler14,998.148,5164,331,9543,6
IHAASİhlas Haber AjansıMedya13,502.200,544,434,4163,0
IHEVAİhlas Ev Aletleri Dayanıklı Tüketim1,52532,810,772,2350,5
IHGZTİhlas GazetecilikMedya0,84672,013,559,4800,0
IHLASİhlas Holding Holdingler0,782.340,047,283,83.000,0
IHLGMİhlas GayrimenkulGYO1,101.100,022,273,81.000,0
IHYAYİhlas Yayın HoldingMedya0,92414,08,373,8450,0
IMASMİmaş MakineEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim1,331.230,324,870,2925,0
INDESİndeks BilgisayarBilgisayar Toptancılığı11,478.602,5173,457,0750,0
INFOİnfo YatırımAracı Kurumlar0,891.709,434,539,11.920,7
INGRMİngram BilişimBilgisayar Toptancılığı251,506.036,0121,78,424,0
INTEKInnosa TeknolojiTeknoloji159,901.279,225,825,18,0
INTEMİntema İnşaat Malzemeleri154,102.995,760,412,719,4
INTETIntetra TeknolojiTeknoloji44,767.161,6144,420,9160,0
INVEOİnveo Yatırım HoldingHoldingler4,404.400,088,716,11.000,0
INVESInvestco HoldingHoldingler649,00121.687,52.453,319,1187,5
ISATRİş Bankası (A) Bankacılık4.950.000,004.950,099,823,50,0
ISBIRİşbir HoldingHoldingler51,001.651,733,341,832,4
ISBTRİş Bankası (B) Bankacılık396.395,0011.495,5231,825,40,0
ISCTRİş Bankası (C) Bankacılık12,87321.749,66.486,729,325.000,0
ISDMRİskenderun Demir ÇelikDemir-Çelik Temel56,85164.865,03.323,85,02.900,0
ISFINİş Finansal KiralamaFin.Kiralama ve Faktoring15,2110.575,6213,229,5695,3
ISGSYİş GirişimYatırım Ortaklıkları11,885.940,0119,847,5500,0
ISGYOİş GYO GYO19,0818.293,0368,837,7958,8
ISKPLIşıklar PlastikKimyasal Ürün2,704.050,081,739,01.500,0
ISKURİş Bankası Kurucu Bankacılık4.125.000,000,00,027,90,0
ISMENİş YatırımAracı Kurumlar27,9641.940,0845,529,21.500,0
ISSENİşbir SentetikTekstil Entegre4,832.049,841,319,7424,4
ISVEAİsvea SeramikSeramik13,503.780,076,222,5280,0
ISYATİs YO Yatırım Ortaklıkları5,89945,919,163,1160,6
IZENRİzdemir EnerjiElektrik Üretim3,197.795,6157,224,42.443,8
IZFASİzmir FırçaBoya15,882.813,756,758,1177,2
IZINVİz Yatırım HoldingGıda27,10474,69,669,717,5
IZMDCİzmir Demir Çelik Demir-Çelik Temel5,608.400,0169,320,51.500,0
JANTSJantsa JantOtomotiv Parçası12,058.435,0170,117,0700,0
KAPLMKaplamin Kağıt Ürünleri104,402.088,042,129,620,0
KARCLKardemir Çelik SanayiDemir-Çelik Temel33,5027.805,0560,613,3830,0
KARELKarel Elektronikİletişim Cihazları4,743.819,977,038,3805,9
KARSNKarsan Otomotiv Otomotiv7,306.570,0132,538,8900,0
KARTNKartonsan Kağıt Ürünleri81,706.127,5123,539,575,0
KATMRKatmerciler Araç Üstü EkipmanOtomotiv Parçası1,182.540,851,279,62.153,3
KAYSEKayseri ŞekerGıda2,607.800,0157,323,63.000,0
KBORUKuzey Boruİnşaat Malzemeleri8,925.352,0107,921,2600,0
KCAERKocaer Çelik SanayiDemir-Çelik Temel9,3817.962,7362,125,81.915,0
KCHOLKoç HoldingHoldingler203,30515.548,110.393,826,22.535,9
KENTKent Gıda Gıda247,5081.675,01.646,60,5330,0
KERVNKervansaray Yat. HoldingHoldingler4,762.801,356,536,9588,5
KFEINKafein YazılımTeknoloji5,04995,420,171,5197,5
KGYOKoray GYOGYO8,138.130,0163,928,11.000,0
KIMMRErsan Alışveriş HizmetleriPerakande - Ticaret9,342.241,645,224,4240,0
KLGYOKiler GYOGYO3,945.496,3110,842,61.395,0
KLKIMKalekim Kimyevi MaddelerSeramik19,919.158,6184,625,3460,0
KLMSNKlimasan Dayanıklı Tüketim18,141.436,729,032,679,2
KLNMAT. Kalkınma Bankası Bankacılık6,6066.000,01.330,60,910.000,0
KLRHOKiler HoldingHoldingler10,7831.531,5635,712,32.925,0
KLSERKaleseramikSeramik16,708.596,8173,321,3514,8
KLSYNKoleksiyon MobilyaMobilya14,756.363,4128,321,2431,4
KLYPVKalyon Güneş TeknolojileriElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum48,9622.525,4454,19,0460,1
KMPURKimteks PoliüretanKimyasal Ürün12,556.101,8123,025,2486,2
KNFRTKonfrut Gıda Meşrubat / İçecek 7,401.953,639,422,2264,0
KOCMTKoç MetalurjiDemir-Çelik Temel2,295.725,0115,424,52.500,0
KONKAKonya KağıtKağıt Ürünleri7,062.753,455,517,3390,0
KONTRKontrolmatik TeknolojiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum1,491.937,039,188,01.300,0
KONYAKonya Çimento Çimento3.040,0014.815,3298,715,94,9
KOPOLKoza PolyesterEndüstriyel Tekstil2,893.748,275,621,71.297,0
KORDSKordsa Teknik TekstilEndüstriyel Tekstil2,7610.200,6205,727,73.695,9
KOTONKotonTekstil Entegre8,927.400,5149,213,1829,7
KPEKSKapeks KimyaKimyasal Ürün46,925.869,7118,317,0125,1
KRDMAKardemir (A) Demir-Çelik Temel36,588.790,3177,298,2240,3
KRDMBKardemir (B) Demir-Çelik Temel43,605.208,9105,087,2119,5
KRDMDKardemir (D) Demir-Çelik Temel42,0432.800,7661,391,8780,2
KRGYOKorfez GYOGYO3,123.088,862,325,7990,0
KRONTKron TeknolojiTeknoloji16,942.900,558,565,2171,2
KRPLSKoroplast Temizlik AmbalajKağıt Ürünleri9,011.573,131,744,9174,6
KRSTLKristal Kola Meşrubat / İçecek 6,361.221,124,684,2192,0
KRTEKKarsu Tekstil Tekstil Entegre4,90676,113,650,6138,0
KRVGDKervan GıdaGıda2,104.536,091,424,92.160,0
KSTURKuştur TurizmTurizm1.637,006.948,4140,111,94,2
KTLEVKatılımevimDiğer4,9434.580,0697,227,67.000,0
KTSKRKütahya ŞekerGıda52,752.426,548,931,746,0
KUTPOKütahya Porselen Seramik64,452.572,651,925,439,9
KUVVAKuvva GıdaGıda81,652.534,651,185,231,0
KUYASKuyas Yatırım AŞİnşaat- Taahhüt10,084.032,081,379,1400,0
KZBGYKızılbük GYOGYO1,164.640,093,534,84.000,0
KZGYOKuzugrup GYOGYO17,713.542,071,423,6200,0
LIDERLider TurizmUlaştırma-Lojistik8,086.666,0134,415,7825,0
LIDFALider FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring1,732.854,557,541,11.650,0
LILAKLila KağıtKağıt Ürünleri20,8812.319,2248,417,0590,0
LINKLink BilgisayarTeknoloji3,002.675,353,963,4891,8
LKMNHLokman Hekim EngurusagSağlık ve İlaç11,032.382,548,059,8216,0
LMKDCLimak Doğu Anadolu ÇimentoÇimento19,7010.168,7205,026,4516,2
LOGOLogo YazılımTeknoloji118,5011.257,5227,061,295,0
LRSHOLoras HoldingHoldingler1,691.297,926,283,3768,0
LUKSKLüks Kadife Tekstil Entegre50,701.419,628,616,928,0
LXGYOLuxera GYOGYO6,172.036,141,032,1330,0
LYDHOLydia HoldingHoldingler32,9411.594,6233,812,6352,0
LYDYELydia Yeşil EnerjiGıda3.857,507.294,8147,126,51,9
MAALTMarmaris Altınyunus Turizm707,006.108,5123,218,98,6
MACKOMaçkolikEğlence Hizmetleri23,302.330,047,029,7100,0
MAGENMargün EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum6,1518.142,5365,810,92.950,0
MAKIMMakim MakinaEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim12,271.374,227,737,5112,0
MAKTKMakina Takım İnşaat Malzemeleri5,601.120,022,652,3200,0
MANASManas Enerji YönetimiTeknoloji3,411.128,922,864,3331,1
MARBLTureks TurunçMadencilik7,721.764,835,626,9228,6
MARMRMarmara HoldingKimyasal Ürün1,193.589,472,431,63.016,3
MARTIMartı Otel İşletmeleriTurizm1,331.995,040,271,91.500,0
MASFNMasfen EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum31,4617.460,3352,012,1555,0
MAVIMavi Giyim Sanayi Tic.A.STekstil Entegre35,1627.935,0563,270,2794,5
MCARDMetropolCardTeknoloji88,508.195,1165,220,092,6
MEDTRMeditera Tıbbi MalzemeSağlık ve İlaç18,782.234,845,120,2119,0
MEGAPMega Polietilen KöpükTekstil Entegre0,97266,85,484,3275,0
MEGMTMega Metalİnşaat Malzemeleri3,007.632,0153,931,32.544,0
MEKAGMeka Betonİnşaat Malzemeleri1,711.368,027,637,0800,0
MEPETMEPET MetroPetrol17,191.295,326,145,975,4
MERCNMercan KimyaKimyasal Ürün9,431.795,236,236,5190,4
MERITMerit Turizm YatırımTurizm13,404.510,490,926,5336,6
MERKOMerko Gıda Gıda0,97824,516,681,9850,0
METENMetgün Enerji Elektrik Üretim19,9412.661,9255,314,6635,0
METROMetro Tic. Mali Yat.Holdingler7,724.168,884,056,7540,0
MEYSUMeysu GıdaGıda7,446.472,8130,519,3870,0
MGROSMigros Perakande - Ticaret454,0082.198,61.657,249,1181,1
MHRGYMhr GYOGYO1,653.070,261,916,81.860,8
MIATKMia TeknolojiTeknoloji23,6411.678,2235,460,2494,0
MMCASMMC San.ve Tic. Yatırımlar A.ŞHoldingler8,59114,62,386,813,3
MNDRSMenderes TekstilTekstil Entegre8,432.337,647,147,4277,3
MNDTRMondi TireKağıt Ürünleri3,533.703,174,715,31.049,0
MOBTLMobitel İletişimİletişim9,129.348,0188,520,21.025,0
MOGANMogan EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum7,7518.910,8381,310,52.440,1
MOPASMopaşPerakande - Ticaret15,474.223,385,119,8273,0
MPARKMLP Sağlık HizmetleriSağlık ve İlaç402,2576.834,71.549,039,5191,0
MRGYOMartı GYOGYO1,152.760,255,666,82.400,2
MRSHLMarshall Boya1.120,0012.313,4248,26,411,0
MSGYOMistral GYOGYO4,221.982,440,027,8469,8
MTRKSMatriks Finansal TeknolojilerTeknoloji16,431.651,233,340,3100,5
MTRYOMetro YOYatırım Ortaklıkları7,41311,26,392,642,0
MZHLDMazhar Zorlu Holding İnşaat Malzemeleri3,63394,17,966,4108,6
NATENNaturel Yenilenebilir EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum3,272.697,854,445,0825,0
NETASNetaşİletişim Cihazları69,004.475,790,232,864,9
NETCDNetcad YazılımTeknoloji80,1510.980,6221,429,2137,0
NETGLNet GlobalKimyasal Ürün10,123.162,563,823,7312,5
NIBASNiğde Beton SanayiÇimento2,62848,917,182,4324,0
NTGAZNaturel GazPetrol9,856.796,5137,038,3690,0
NTHOLNet Holding Holdingler35,0817.540,0353,618,8500,0
NUGYONurol GYO GYO6,172.069,141,750,1335,3
NUHCMNuh Çimento Çimento209,4031.454,7634,117,3150,2
OBAMSOba MakarnacılıkGıda3,5110.096,6203,625,82.876,5
OBASEObase Bilgisayar DanışmanlıkTeknoloji20,44930,018,734,145,5
ODASOdaş Elektrik ÜretimElektrik Üretim4,886.832,0137,776,51.400,0
ODINEOdine SolutionsTeknoloji96,8510.701,9215,816,5110,5
OFSYMOfis YemGıda50,157.334,4147,914,2146,3
ONCSMOncosemSağlık ve İlaç85,002.027,340,942,323,9
ONRYTOnur Yüksek TeknolojiSavunma8,152.048,341,335,4251,3
ORCAYOrtaköy Çay SanayiMeşrubat / İçecek 2,12508,810,361,8240,0
ORGEORGE Enerji ElektrikElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum20,008.000,0161,350,7400,0
ORMAOrma Orman MahsulleriKağıt Ürünleri125,903.424,569,013,327,2
ORZAXOrzaks İlaçSağlık ve İlaç61,3520.767,0418,713,9338,5
OSMENOsmanlı Menkul Değ.Aracı Kurumlar5,042.023,140,833,7401,4
OSTIMOstim Endüst. YatırımlarDiğer1,05836,316,972,3796,5
OTKAROtokar Otomotiv308,0036.960,0745,126,0120,0
OTTOOtto HoldingGıda87,35667,013,474,37,6
OYAKCOyak ÇimentoÇimento19,1493.052,11.876,019,34.861,7
OYAYOOyak Yatırım OrtaklığıYatırım Ortaklıkları26,00520,010,552,820,0
OYLUMOylum Sınai YatırımlarGıda6,19526,210,672,885,0
OYYATOyak YatırımAracı Kurumlar23,747.122,0143,66,4300,0
OZATDÖzata DenizcilikEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim324,2523.135,2466,415,771,4
OZGYOÖzderici GYOGYO1,381.380,027,833,71.000,0
OZKGYÖzak GYOGYO11,0516.088,8324,417,41.456,0
OZRDNÖzerden PlastikKimyasal Ürün8,73641,712,947,173,5
OZSUBÖzsu BalıkHayvancılık27,343.280,866,134,2120,0
OZYSRÖzyaşar TelDemir-Çelik Temel11,604.908,299,027,1423,1
PAGYOPanora GYOGYO107,309.335,1188,239,987,0
PAHOLPasifik HoldingHoldingler0,9218.400,0371,019,220.000,0
PAMELPamel Yenilenebilir Elekt.Elektrik Üretim37,061.152,423,223,931,1
PAPILPapilon SavunmaTeknoloji6,231.284,925,999,8206,3
PARSNParsan Otomotiv Parçası52,804.582,492,428,286,8
PASEUPasifik EurasiaUlaştırma-Lojistik28,0218.829,4379,69,8672,0
PATEKPasifik TeknolojiTeknoloji10,507.086,8142,942,6674,9
PCILTPC İletişim ve MedyaMedya29,003.432,269,231,1118,4
PEKGYPeker GYOGYO1,005.000,0100,849,65.000,0
PENGDPenguen Gıda Gıda7,161.253,025,376,8175,0
PENTAPenta TeknolojiBilgisayar Toptancılığı8,953.522,071,039,4393,5
PETKMPetkim Petrol19,0548.280,3973,447,32.534,4
PETUNPınar Et ve UnGıda8,822.675,553,930,8303,3
PGSUSPegasus Hava TaşımacılığıHavayolları ve Hizm.129,3064.650,01.303,446,3500,0
PINSUPınar Su Meşrubat / İçecek 7,332.083,842,034,6284,3
PKARTPlastikkart A.ŞTeknoloji74,501.694,934,233,422,8
PKENTPetrokent Turizm100,002.488,350,232,724,9
PLTURPlatform TurizmUlaştırma-Lojistik14,673.590,572,420,2244,8
PNLSNPanelsan Çatı Cepheİnşaat Malzemeleri29,222.191,544,225,175,0
PNSUTPınar Süt Meşrubat / İçecek 9,082.857,157,637,9314,7
POLHOPolisan HoldingHoldingler13,4810.224,6206,121,6758,5
POLTKPoliteknik MetalKimyasal Ürün2.850,0010.687,5215,519,73,8
PRDGSPardus GirişimYatırım Ortaklıkları3,69723,214,656,1196,0
PRKABPrysmian KabloKablo19,864.304,386,815,7216,7
PRKMEPark Elek. MadencilikMadencilik12,251.823,636,830,3148,9
PRZMAPrizma Pres MatbaacılıkKağıt Ürünleri10,81837,216,969,177,4
PSDTCPergamon StatusPerakande - Ticaret66,00490,19,973,77,4
PSGYOPasifik GYOGYO1,439.868,2198,938,86.900,8
QNBFKQNB Finans Fin. Kir.Fin.Kiralama ve Faktoring34,6686.650,01.746,90,62.500,0
QNBTRQNB BankBankacılık129,70713.350,014.381,60,15.500,0
QUAGRQUA Graniteİnşaat Malzemeleri1,393.669,674,046,22.640,0
QUICKQuick SigortaSigorta39,1218.840,7379,87,7481,6
RALYHRal Yatırım HoldingTekstil Entegre19,616.530,1131,733,7333,0
RAYSGRay SigortaSigorta104,7017.073,4344,25,7163,1
REEDRReederİletişim Cihazları2,712.574,551,966,0950,0
RGYASRönesans GayrimenkulGYO178,7059.149,71.192,524,4331,0
RNPOLRainbow PolikarbonatKimyasal Ürün1,871.122,022,653,2600,0
RODRGRodrigo TekstilTekstil Entegre12,20345,77,052,828,3
RTALBRTA laboratuvarlariSağlık ve İlaç1,99995,020,184,5500,0
RUBNSRubenis TekstilTekstil Entegre12,13994,120,051,482,0
RUZYERuzy Madencilik ve EnerjiMadencilik3,761.034,020,868,9275,0
RYGYOReysaş GYOGYO49,5099.000,01.995,924,52.000,0
RYSASReysaş TaşımacılıkUlaştırma-Lojistik24,8649.720,01.002,430,62.000,0
SAFKRSafkar Ege SoğutmacılıkDayanıklı Tüketim11,282.256,045,569,5200,0
SAHOLSabancı Holding Holdingler88,15185.148,13.732,751,02.100,4
SAMATSaray MatbaacılıkKağıt Ürünleri3,38379,97,778,9112,4
SANELSan-El MuhendislikEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim23,80434,58,881,318,3
SANFMSanifoam Sünger SanayiKimyasal Ürün3,681.380,027,844,7375,0
SANKOSanko PazarlamaPazarlama20,163.024,061,013,3150,0
SARAEŞa-Ra EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum28,7812.792,7257,919,7444,5
SARKYSarkuysan İnşaat Malzemeleri16,5516.550,0333,778,01.000,0
SASASasa Polyester Sanayi A.Ş.Endüstriyel Tekstil1,6687.153,21.757,145,252.501,9
SAYASSay Yenilenebilir EnerjiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum34,482.663,653,754,377,3
SDTTRSDT Uzay Savunma13,668.715,1175,723,7638,0
SEGMNSeğmen GıdaGıda14,362.570,451,820,5179,0
SEGYOŞeker GYOGYO2,542.066,441,724,6813,6
SEKFKŞeker Finansal Kiralama A.ŞFin.Kiralama ve Faktoring3,24648,013,146,9200,0
SEKURSekuro PlastikKimyasal Ürün3,74701,814,171,2187,6
SELECSelçuk Ecza DeposuSağlık ve İlaç60,3037.446,3754,912,9621,0
SELVASelva GıdaGıda0,981.031,920,873,51.053,0
SERNTSeranit Granitİnşaat Malzemeleri5,072.093,942,227,3413,0
SEYKMSeyitler KimyaKimyasal Ürün2,50500,010,177,8200,0
SILVRSilverlineEndüstriyel Makine -Teçhizat Üretim1,47514,510,457,3350,0
SISEŞişecamCam35,26108.008,92.177,544,93.063,2
SKBNKŞekerbank Bankacılık4,4811.200,0225,849,12.500,0
SKTASSöktaş Tekstil Entegre1,73865,017,460,1500,0
SKYLPSkyalp Fin. Tek.ve DanışmanlıkDiğer75,45716,814,551,99,5
SKYMDŞeker YatırımAracı Kurumlar10,231.585,732,033,8155,0
SMARTSmartiks YazılımTeknoloji11,93380,17,790,531,9
SMRTGSmart Güneş EnerjisiElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum3,987.234,2145,835,61.817,6
SMRVASümer Varlık YönetimVarlık Yönetim5,233.138,063,326,6600,0
SNGYOSinpas GYOGYO2,499.960,0200,857,84.000,0
SNICASanica Isı SanayiDayanıklı Tüketim1,951.170,023,653,6600,0
SNPAMSönmez Pamuklu Tekstil Entegre16,836.563,7132,34,1390,0
SODSNSodaş Sodyum SanayiiKimyasal Ürün5,35642,012,935,1120,0
SOHOESoho GiyimTekstil Entegre7,242.220,944,831,0306,8
SOKESöke DeğirmencilikGıda7,402.860,157,722,6386,5
SOKMŞok MarketlerPerakande - Ticaret57,6534.203,2689,651,3593,3
SONMESönmez Filament Tekstil Entegre104,907.762,6156,55,774,0
SRVGYServet GYOGYO2,056.662,5134,324,53.250,0
SSAATSaat ve SaatPerakande - Ticaret23,2815.373,9309,97,1660,4
SUMASSumas MobilyaMobilya190,001.182,623,821,76,2
SUNTKSun TekstilTekstil Entegre19,399.202,5185,523,7474,6
SURGYSur GYOGYO17,702.964,859,829,4167,5
SUWENSuwen TekstilTekstil Entegre4,182.340,847,254,0560,0
SVGYOSavur GYOGYO2,162.339,347,225,01.083,0
TABGDTab GıdaGıda196,0051.213,21.032,531,6261,3
TARKMTarkimTarım Kimyasalları326,506.856,5138,223,721,0
TATENTatlıpınar EnerjiElektrik Üretim3,834.297,386,633,01.122,0
TATGDTat GıdaGıda14,453.537,471,343,6244,8
TAVHLTAV HoldingHavayolları ve Hizm.287,00104.261,72.102,049,1363,3
TBORGTuborg Meşrubat / İçecek 115,1037.120,7748,44,5322,5
TCELLTurkcellİletişim95,00209.000,04.213,637,92.200,0
TCKRCKıraç GalvanizDiğer104,5017.765,0358,232,2170,0
TDGYOTrend GYOGYO5,40372,67,583,569,0
TEHOLTera HoldingHoldingler3,146.266,9126,347,41.995,8
TEKTUTek-Art TurizmTurizm3,30990,020,063,0300,0
TERATera YatırımAracı Kurumlar16,2011.340,0228,632,2700,0
TEZOLEuropap TezolKağıt Ürünleri7,013.505,070,723,3500,0
TGSASTGS Dış TicaretPazarlama125,301.879,537,973,915,0
THYAOTürk Hava YollarıHavayolları ve Hizm.265,00365.700,07.372,849,11.380,0
TKFENTekfen Holdingİnşaat- Taahhüt175,7065.009,01.310,619,7370,0
TKNKATeknika PlastikPetrol30,103.762,575,919,7125,0
TKNSATeknosa İç ve Dış Tic.Perakande - Ticaret12,282.468,349,850,0201,0
TLMANTrabzon Liman İşletmeciliğiUlaştırma-Lojistik53,901.131,922,839,421,0
TMPOLTE-MAPOL Polimer PlastikKimyasal Ürün113,601.610,332,552,014,2
TMSNTümosan Motor ve TraktörOtomotiv51,155.882,3118,628,6115,0
TNZTPTapdi OksijenSağlık ve İlaç23,209.280,0187,118,3400,0
TOASOTofaş FabrikaOtomotiv227,90113.950,02.297,324,1500,0
TRALTTürk AltınMadencilik40,26128.932,72.599,424,73.202,5
TRCASTurcas HoldingPetrol40,7810.423,4210,123,1255,6
TRENJTR Doğal Enerji KaynaklarıElektrik Üretim85,2522.146,7446,533,1259,8
TRGYOTorunlar GYOGYO86,8586.850,01.751,018,81.000,0
TRHOLTera Finansal Yat. HoldingHoldingler292,508.775,0176,929,830,0
TRILCTurk İlaç ve Serum SanayiSağlık ve İlaç0,78808,916,373,21.037,0
TRMETTR Anadolu MetalMadencilik117,5045.599,4919,340,9388,1
TSGYOTSKB GYOGYO4,612.996,560,411,4650,0
TSKBTSKB Bankacılık9,2725.956,0523,340,32.800,0
TSPORTrabzonspor A.ŞSpor0,775.775,0116,448,97.500,0
TTKOMTürk Telekomİletişim49,40172.900,03.485,813,03.500,0
TTRAKTürk TraktörOtomotiv365,0036.524,4736,424,1100,1
TUCLKTuğçelik Alüminyum ve MetalOtomotiv Parçası2,22799,216,179,0360,0
TUKASTukaş Gıda1,958.775,0176,950,34.500,0
TUPRSTüpraş Petrol359,25692.201,313.955,249,01.926,8
TUREXTureks Tur.TaşımacılıkUlaştırma-Lojistik5,265.680,8114,537,31.080,0
TURGGTürker Proje Gay.Gel.GYO26,003.332,567,223,3128,2
TURSGTürkiye SigortaSigorta4,3486.800,01.749,922,420.000,0
UCAYMÜçay MühendislikDiğer12,132.729,355,026,5225,0
UFUKUfuk Yat.Yön.ve Gay. AŞ.Fin.Kiralama ve Faktoring212,709.964,3200,921,946,8
ULASUlaşlar Turizm YatırımlarıTurizm12,10307,16,285,025,4
ULKERÜlker BisküviGıda77,6528.674,3578,144,1369,3
ULUFAUlusal FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring1,591.717,234,648,31.080,0
ULUSEUlusoy ElektrikElektrik Enerji Ürt.Teçh/Tesis Kurulum139,0011.120,0224,25,780,0
ULUUNUlusoy UnGıda6,264.695,094,730,3750,0
UNLUÜnlü Yatırım HoldingAracı Kurumlar9,381.648,433,233,2175,7
USAKUşak Seramik Seramik0,37906,518,382,82.450,0
USHOLMarka Yatırım HoldingHoldingler69,801.465,129,599,121,0
VAKBNVakıfbankBankacılık32,30320.284,36.457,15,79.915,9
VAKFAVakıf FaktoringFin.Kiralama ve Faktoring8,587.722,0155,723,0900,0
VAKFNVakıf Fin. Kir. Fin.Kiralama ve Faktoring0,845.040,0101,636,26.000,0
VAKKOVakko Tekstil Perakande - Ticaret46,727.475,2150,711,2160,0
VANGDVanet Gıda SanayiGıda65,901.647,533,296,725,0
VBTYZVBT YazılımTeknoloji19,752.310,846,645,3117,0
VERTUVerusatürk Girişim SermayesiYatırım Ortaklıkları22,061.147,123,134,952,0
VERUSVerusa HoldingHoldingler467,0032.690,0659,110,570,0
VESBEVestel Beyaz EsyaDayanıklı Tüketim3,375.392,0108,722,71.600,0
VESTLVestel ElektronikDayanıklı Tüketim15,085.058,7102,047,2335,5
VEYASVangölü EnerjElektrik - Doğalgaz Dağıtım58,5033.161,0668,52,6566,9
VKFYOVakıf YO Yatırım Ortaklıkları17,59527,710,648,130,0
VKGYOVakıf GYO GYO1,506.600,0133,126,34.400,0
VKINGViking Kağıt Kağıt Ürünleri12,41521,210,541,142,0
VRGYOVera GYOGYO1,06869,217,572,5820,0
VSNMDVişne MadencilikMadencilik20,703.753,975,721,1181,4
YAPRKYaprak Süt & Besi ÇiftlikleriGıda6,902.057,641,528,1298,2
YATASYataş Yatak Mobilya24,343.646,173,548,5149,8
YAYLAYayla Enerji Uretim TurizmElektrik Üretim11,07552,111,173,449,9
YBTASYibitaş İnş. Malzemeleriİnşaat Malzemeleri9,302.790,056,29,2300,0
YEOTKYEO Teknolojiİnşaat- Taahhüt23,6619.637,8395,936,2830,0
YESILYeşil Yatırım HoldingHoldingler0,78503,110,191,8645,0
YGGYOYeni Gimat GYOGYO185,0044.755,2902,373,7241,9
YIGITYiğit AküOtomotiv Parçası14,144.249,185,729,8300,5
YKBNKYapı Kredi BankasıBankacılık36,42307.641,66.202,338,58.447,1
YKSLNYükselen ÇelikDemir-Çelik Temel2,201.100,022,235,1500,0
YONGAYonga Mobilya SanayiMobilya29,08488,59,834,916,8
YUNSAYünsa Tekstil Entegre5,382.582,452,141,7480,0
YYAPIYesil Yapiİnşaat- Taahhüt0,56954,819,283,31.705,0
YYLGDYayla Agro GıdaGıda6,837.424,1149,722,71.087,0
ZEDURZedur EnerjiElektrik Üretim4,56796,916,139,9174,8
ZERGYZeray GYOGYO6,824.269,386,123,5626,0
ZGYOZ GYOGYO13,242.786,956,223,7210,5
ZORENZorlu EnerjiElektrik Üretim1,507.500,0151,237,35.000,0
ZRGYOZiraat GYOGYO17,6082.607,71.665,45,24.693,6
Kod Kapanış
(TL)
Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
DITAS7,45170.000.00002.01.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
MEYSU7,44870.000.00005.01.20260,000,0020,110,000,000,0000,0000
FENER2,246.250.000.00005.01.2026400,002.000,000,000,000,000,0000,0000
KAYSE2,603.000.000.00006.01.20260,000,000,00324,930,000,0000,0000
AGROT1,172.400.000.00007.01.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
FRMPL18,90160.000.00007.01.20260,000,0025,000,000,000,0000,0000
ZGYO13,24210.492.22507.01.20260,000,0040,140,000,000,0000,0000
PATEK10,50674.934.43209.01.20260,000,0012,490,000,000,0000,0000
ADGYO42,52545.854.43512.01.20260,000,0085,850,000,000,0000,0000
ARDYZ59,55322.274.08613.01.20260,000,0089,570,000,000,0000,0000
ENKAI75,806.000.000.00014.01.20260,000,000,000,000,0083,335.000.000.0000,8333
LIDFA1,731.088.802.00014.01.20260,000,000,0095,000,000,0000,0000
UCAYM12,13225.000.00014.01.20260,000,0026,670,000,000,0000,0000
ALGYO2,552.028.600.00015.01.20260,000,000,00600,000,000,0000,0000
GMTAS49,12300.000.00016.01.20260,000,000,00101,070,000,0000,0000
ALVES0,511.600.000.00020.01.20260,000,000,00900,000,000,0000,0000
LYDHO32,94351.991.31420.01.20260,000,0069,230,000,000,0000,0000
BIGTK38,7033.811.73222.01.20260,000,0072,870,000,000,0000,0000
GATEG121,2011.320.34126.01.20260,000,0044,220,000,000,0000,0000
QNBTR129,70027.01.20260,000,000,0064,180,000,0000,0000
AKHAN25,98273.350.00028.01.20260,000,0020,010,000,000,0000,0000
FRIGO2,05294.204.95028.01.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
NETCD80,15137.000.00028.01.20260,000,0029,200,000,000,0000,0000
OSMEN5,04400.000.00028.01.20260,000,000,000,000,002,5010.000.0000,0250
MANAS3,41331.056.00029.01.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
SODSN5,35120.000.00029.01.20260,000,000,00700,000,000,0000,0000
SMRTG3,981.817.640.00029.01.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
CANTE0,9710.000.000.00003.02.202642,861.000,000,000,000,000,0000,0000
PSGYO1,436.900.847.27603.02.20260,000,0029,630,000,000,0000,0000
USAK0,372.450.000.00003.02.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
BESTE19,71188.205.00005.02.20260,000,0029,000,000,000,0000,0000
KENT247,50330.000.00005.02.202650,001.000,000,000,000,000,0000,0000
GENIL4,174.500.000.00010.02.20260,000,000,001.400,000,000,0000,0000
ATATR4,13802.845.89011.02.20260,000,0034,880,000,000,0000,0000
BIGCH3,22535.000.00011.02.20260,000,000,00400,000,000,0000,0000
BEGYO3,04815.000.00016.02.20260,000,000,000,000,002,1517.500.0000,0215
KZBGY1,164.000.000.00017.02.20260,000,000,00233,330,000,0000,0000
MRGYO1,152.400.156.00019.02.2026120,001.000,000,000,000,000,0000,0000
EMPAE40,24170.000.00019.02.20260,000,0022,350,000,000,0000,0000
MARTI1,331.500.000.00026.02.2026150,001.000,000,000,000,000,0000,0000
SVGYO2,161.083.000.00026.02.20260,000,0027,280,000,000,0000,0000
RNPOL1,87600.000.00026.02.20260,000,000,001.900,000,000,0000,0000
YAPRK6,90298.200.00027.02.20260,000,000,002.000,000,000,0000,0000
CELHA22,72385.499.65302.03.20260,000,0028,500,000,000,0000,0000
LXGYO6,17330.000.00002.03.20260,000,0036,360,000,000,0000,0000
MCARD88,5092.600.00002.03.20260,000,0020,410,000,000,0000,0000
GENKM5,95609.000.00002.03.20260,000,0020,500,000,000,0000,0000
AYGAZ270,25219.800.76716.03.20260,000,000,000,000,001.255,002.758.499.62612,5500
GEDIK4,782.000.000.00016.03.20260,000,000,000,000,0037,50750.000.0000,3750
FROTO66,853.509.100.00016.03.20260,000,000,000,000,00364,0012.773.124.0003,6400
LINK3,00891.754.95616.03.20260,000,000,004.000,000,000,0000,0000
TUPRS359,251.926.795.59816.03.20260,000,000,000,000,001.037,9920.000.000.00010,3799
NUHCM209,40150.213.60017.03.20260,000,000,000,000,002.250,003.379.806.00022,5000
TOASO227,90500.000.00023.03.20260,000,000,000,000,002.000,0010.000.000.00020,0000
AGESA209,20180.000.00025.03.20260,000,000,000,000,00694,441.250.000.0006,9444
KCHOL203,302.535.898.05025.03.20260,000,000,000,000,00683,0017.320.183.6826,8300
AKBNK67,205.200.000.00026.03.20260,000,000,000,000,00220,1811.449.360.0002,2018
ANHYT95,15430.000.00026.03.20260,000,000,000,000,00813,953.500.000.0008,1395
FMIZP210,3014.276.79027.03.20260,000,000,000,000,00475,6067.900.8334,7560
TSKB9,272.800.000.00027.03.20260,000,000,000,000,0053,581.500.221.2400,5358
CRDFA12,64300.000.00031.03.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
ISGYO19,08958.750.00031.03.20260,000,000,000,000,008,3480.000.0000,0834
CIMSA39,56945.591.09401.04.20260,000,000,000,000,0074,03700.000.0000,7403
ANSGR21,802.000.000.00001.04.20260,000,000,000,000,00137,502.750.000.0001,3750
ASGYO9,13659.000.00001.04.20260,000,000,000,000,0016,83110.922.0050,1683
AFYON10,80400.000.00001.04.20260,000,000,000,000,00150,00600.000.0001,5000
AAGYO7,47701.000.00001.04.20260,000,0025,110,000,000,0000,0000
ISKUR4.125.000,00001.04.20260,000,000,000,000,00855,4121.0268,5541
ISMEN27,961.500.000.00001.04.20260,000,000,000,000,00316,674.750.000.0003,1667
ISCTR12,8724.999.970.00001.04.20260,000,000,000,000,0053,9513.488.006.3140,5395
ISBTR396.395,0029.00001.04.20260,000,000,000,000,00203,7159.0772,0371
ISATR4.950.000,001.00001.04.20260,000,000,000,000,004.692,3446.92346,9234
QNBFK34,662.500.000.00001.04.202625,001.000,000,000,000,000,0000,0000
SAHOL88,152.100.375.96901.04.20260,000,000,000,000,00141,362.969.007.4551,4136
OSMEN5,04401.411.20202.04.20260,000,000,350,000,000,0000,0000
AKSA10,203.885.000.00003.04.20260,000,000,000,000,0058,002.253.300.0000,5800
ULUFA1,59540.000.00006.04.20260,000,000,000,000,0024,71133.411.8060,2471
GARAN132,604.200.000.00007.04.20260,000,000,000,000,00526,6922.120.926.6475,2669
ENPRA34,5212.475.290.00407.04.20260,000,000,120,000,000,0000,0000
YGGYO185,00241.920.00007.04.20260,000,000,000,000,001.055,002.552.256.00010,5500
BRYAT1.285,0028.125.00008.04.20260,000,000,000,000,0016.614,584.672.850.941166,1458
ENKAI75,806.000.000.00008.04.20260,000,000,000,000,00210,0012.600.000.0002,1000
FORMT0,891.140.595.99010.04.20260,000,005,980,000,000,0000,0000
DOAS132,50220.000.00013.04.20260,000,000,000,000,001.500,003.300.000.00015,0000
ENJSA115,401.181.068.96713.04.20260,000,000,000,000,00508,005.999.830.3535,0800
GLCVY34,46139.700.00013.04.20260,000,000,000,000,00250,54350.000.0002,5054
VAKKO46,72160.000.00014.04.20260,000,000,000,000,00625,001.000.000.0006,2500
AKMGY187,5037.264.00015.04.20260,000,000,000,000,001.236,00460.583.04012,3600
ALBRK8,372.500.000.00015.04.20260,000,000,000,000,0026,18654.505.0000,2618
BEGYO3,04815.000.00015.04.20260,000,000,000,000,002,1517.500.0000,0215
SELEC60,30621.000.00017.04.20260,000,000,000,000,0044,00273.240.0000,4400
AKSGY9,122.415.000.00020.04.20260,000,000,000,000,0045,551.100.000.0000,4555
KSTUR1.637,004.244.58720.04.20260,000,000,000,000,001.600,0067.913.38616,0000
AYEN23,94277.500.00021.04.20260,000,000,000,000,0078,10216.736.6300,7810
ETYAT11,1360.000.00021.04.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
EUKYO9,0560.000.00021.04.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
EUYO3,1760.000.00021.04.20260,000,000,00200,000,000,0000,0000
CLEBI1.245,0024.300.00024.04.20260,000,000,000,000,0010.300,002.502.900.000103,0000
OZYSR11,60423.120.00024.04.20260,000,000,00310,000,000,0000,0000
YUNSA5,38480.000.00027.04.20260,000,000,000,000,0036,55175.428.1130,3655
TRILC0,781.037.000.00027.04.20260,000,000,00540,890,000,0000,0000
CEMZY5,902.300.000.00028.04.20260,000,000,00472,140,000,0000,0000
KTLEV4,942.070.000.00028.04.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
MSGYO4,22469.768.11828.04.20260,000,000,000,000,0042,57200.000.0000,4257
OSMEN5,04401.411.20228.04.20260,000,000,000,000,004,9820.000.0000,0498
ALARK104,30417.000.00029.04.2026-4,14-1.000,000,000,000,000,0000,0000
SMRVA5,23600.000.00029.04.20260,000,000,00408,470,000,0000,0000
NETCD80,15137.000.00030.04.20260,000,000,000,000,00437,96600.000.0004,3796
ALARK104,30417.000.00004.05.20260,000,000,000,000,00318,501.328.145.0003,1850
EGGUB85,20100.000.00004.05.20260,000,000,000,000,00250,00250.000.0002,5000
KFEIN5,04197.500.00004.05.20260,000,000,000,000,002,034.000.0000,0203
MERKO0,97850.000.00005.05.20260,000,000,00638,340,000,0000,0000
ECZYT180,50105.000.00006.05.20260,000,000,000,000,00571,43600.000.0005,7143
ECILC51,90685.260.00006.05.20260,000,000,000,000,00175,121.200.000.0001,7512
MAVI35,16794.512.00006.05.20260,000,000,000,000,00167,301.329.252.0001,6730
LIDER8,08825.000.00006.05.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
NTGAZ9,85690.000.00006.05.20260,000,000,000,000,0086,96600.000.0000,8696
OYYAT23,74300.000.00006.05.20260,000,000,000,000,00377,431.132.286.5803,7743
A1YEN1,44600.000.00008.05.20260,000,000,00990,910,000,0000,0000
KLKIM19,91460.000.00008.05.20260,000,000,000,000,0065,22300.000.0000,6522
GRSEL262,50102.000.00011.05.20260,000,000,000,000,0073,5375.000.0000,7353
PAGYO107,3087.000.00011.05.20260,000,000,000,000,00575,45500.641.5005,7545
ALGYO2,552.028.600.00012.05.20260,000,000,000,000,005,00101.430.0000,0500
ASUZU40,00252.000.00012.05.20260,000,000,000,000,00238,10600.000.0002,3810
CCOLA76,702.798.078.60212.05.20260,000,000,000,000,00143,004.001.252.4011,4300
GIPTA23,46132.000.00012.05.20260,000,000,000,000,00152,97201.924.9941,5297
OZGYO1,381.000.000.00012.05.20260,000,000,000,000,001,6816.750.0000,0168
TEZOL7,01500.000.00012.05.20260,000,000,000,000,0045,00225.000.0000,4500
BRKVY39,9856.000.00013.05.20260,000,000,000,000,0052,7829.555.2770,5278
BEYAZ13,7299.687.50013.05.20260,000,000,000,000,0030,0930.000.0000,3009
AEFES16,885.921.052.63013.05.20260,000,000,000,000,0016,981.005.098.6840,1698
FRIGO2,05850.000.00013.05.20260,000,000,00188,910,000,0000,0000
EKDMR23,00320.000.00013.05.20260,000,0016,250,000,000,0000,0000
MCARD88,5092.600.00013.05.20260,000,000,000,000,00539,96500.000.0005,3996
MGROS454,00181.054.23313.05.20260,000,000,000,000,00455,66825.000.0004,5566
TRCAS40,78255.600.00013.05.20260,000,000,000,000,00234,74600.000.0002,3474
BIMAS385,501.200.000.00014.05.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
EGPRO28,02545.000.00014.05.20260,000,000,000,000,0064,22350.000.0000,6422
MTRKS16,43100.500.00015.05.20260,000,000,000,000,0019,9120.004.6300,1991
KRGYO3,12990.000.00015.05.20260,000,000,000,000,003,8438.000.0000,0384
GRSEL262,50102.000.00018.05.20260,000,000,000,000,0073,5375.000.0000,7353
SARKY16,551.000.000.00018.05.20260,000,000,000,000,0035,29352.941.2000,3529
AGHOL29,282.435.345.18020.05.20260,000,000,000,000,0069,811.700.000.0000,6981
AVPGY48,04400.000.00020.05.20260,000,000,000,000,00250,001.000.000.0002,5000
ERBOS97,5020.000.00020.05.20260,000,000,000,000,00270,0054.000.0002,7000
GENTS3,44750.000.00020.05.20260,000,000,000,000,0015,69117.647.0250,1569
KTLEV4,942.070.000.00020.05.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
LKMNH11,03216.000.00020.05.20260,000,000,000,000,0023,1550.000.0000,2315
PETUN8,82020.05.20260,000,000,000,000,0024,5074.319.5250,2450
LIDFA1,731.088.802.00021.05.20260,000,000,000,000,0015,64170.245.8000,1564
TRGYO86,851.000.000.00021.05.20260,000,000,000,000,00500,005.000.000.0005,0000
GRTHO56,05125.000.00022.05.20260,000,000,000,000,0044,9156.133.9000,4491
SASA1,6646.255.615.35725.05.20260,000,005,570,000,000,0000,0000
AYES6,51150.000.00001.06.20260,000,000,000,000,0035,2952.941.1760,3529
AKCNS179,80191.447.06801.06.20260,000,000,000,000,00188,04360.000.0001,8804
ENTRA4,374.040.550.00001.06.202619,001.000,000,00100,000,000,0000,0000
MACKO23,30100.000.00001.06.20260,000,000,000,000,00270,00270.000.0002,7000
SISE35,263.063.214.05601.06.20260,000,000,000,000,0058,761.800.000.0000,5876
LMKDC19,70516.179.70002.06.20260,000,000,000,000,00200,001.032.359.4002,0000
ISDMR56,852.900.000.00003.06.20260,000,000,000,000,00450,0013.050.000.0004,5000
EREGL36,527.000.000.00003.06.20260,000,000,000,000,0055,003.850.000.0000,5500
HEDEF16,103.000.000.00003.06.20260,000,000,0053,890,000,0000,0000
ATAKP34,50138.768.00004.06.20260,000,000,000,000,0070,0097.137.6000,7000
TABGD196,00261.292.00004.06.20260,000,000,000,000,00500,001.306.460.0005,0000
AVPGY48,04400.000.00005.06.20260,000,000,000,000,00250,001.000.000.0002,5000
SMRVA5,23600.000.00008.06.20260,000,000,000,000,0018,82112.930.0000,1882
SKBNK4,482.500.000.00008.06.20260,000,000,000,000,006,40160.000.0000,0640
IHLAS0,783.000.000.00009.06.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
ATATP218,5093.750.00010.06.20260,000,000,000,000,00100,0093.750.0001,0000
YAPRK6,90298.200.00010.06.20260,000,000,000,000,002,507.455.0000,0250
ULUFA1,591.080.000.00011.06.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
SASA1,6647.040.878.51512.06.20260,000,001,700,000,000,0000,0000
BULGS8,57268.000.00015.06.20260,000,000,000,000,009,3325.000.0000,0933
LOGO118,5095.000.00015.06.20260,000,000,000,000,00526,32500.000.0005,2632
TURSG4,3420.000.000.00015.06.20260,000,000,000,00100,000,0000,0000
BIMAS385,501.200.000.00017.06.20260,000,000,000,000,00200,002.400.000.0002,0000
AAGYO7,47701.000.00017.06.20260,000,000,000,000,0042,80300.000.0000,4280
BASGZ36,50700.000.00018.06.20260,000,000,000,000,00200,001.400.000.0002,0000
KRVGD2,102.160.000.00018.06.20260,000,000,000,000,003,6578.745.2950,0365
EMPAE40,24170.000.00018.06.20260,000,000,000,000,0010,0017.000.0000,1000
ULKER77,65369.275.85519.06.20260,000,000,000,000,00573,282.117.000.0005,7328
BETAE48,00405.000.00023.06.20260,000,0015,000,000,000,0000,0000
KTLEV4,942.070.000.00023.06.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
SVGYO2,161.083.000.00023.06.20260,000,000,000,000,000,778.339.1000,0077
ARASE76,50250.000.00024.06.20260,000,000,000,000,00200,00500.000.0002,0000
AHSGY5,64721.500.00024.06.20260,000,000,000,000,007,6255.000.0000,0762
CEMTS6,91500.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0030,00150.000.0000,3000
MHRGY1,651.240.500.00024.06.20260,000,000,000,000,006,8184.473.0150,0681
EKGYO18,573.800.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0060,002.280.000.0000,6000
VKGYO1,503.450.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0010,20351.999.7050,1020
OZKGY11,051.456.000.00024.06.20260,000,000,000,000,0019,87289.307.2000,1987
OSTIM1,05796.500.00024.06.20260,000,000,0035,000,000,0000,0000
SRVGY2,053.250.000.00025.06.20260,000,000,000,000,007,69250.000.0000,0769
ZRGYO17,604.693.620.00025.06.20260,000,000,000,000,009,29436.271.5100,0929
EGEGY15,07200.000.00026.06.20260,000,000,000,000,0030,0060.000.0000,3000
HLGYO3,913.840.000.00026.06.20260,000,000,000,000,0057,552.210.000.0000,5755
ISKPL2,701.500.000.00026.06.20260,000,000,000,000,000,04646.7550,0004
PSGYO1,436.900.847.27626.06.20260,000,000,000,000,001,0270.320.3240,0102
ORZAX61,35338.500.00029.06.20260,000,0015,510,000,000,0000,0000
ISSEN4,83424.397.98230.06.20260,000,000,000,000,004,0016.975.9190,0400
KIMMR9,34240.000.00030.06.20260,000,000,000,000,0020,8350.000.0000,2083
SOHOE7,24306.760.33730.06.20260,000,0032,600,000,000,0000,0000
BMSTL37,74300.000.00001.07.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
KCAER9,381.915.000.00001.07.20260,000,000,000,000,0016,97325.000.0000,1697
ISVEA13,50280.000.00001.07.20260,000,0023,930,000,000,0000,0000
INDES11,47750.000.00001.07.20260,000,000,000,000,0021,73163.000.0000,2173
GOLDA6,31250.000.00001.07.20260,000,0035,000,000,000,0000,0000
EKIM15,42832.000.00001.07.20260,000,0019,470,000,000,0000,0000
DOFER19,2555.750.00002.07.20260,000,000,000,000,0018,9910.588.2350,1899
GOODY1,941.520.000.00002.07.20260,000,000,00462,960,000,0000,0000
BRKSN5,2993.600.00003.07.20260,000,000,000,000,005,885.505.8890,0588
ISGSY11,88500.000.00003.07.20260,000,000,00487,900,000,0000,0000
LILAK20,88590.000.00006.07.20260,000,000,000,000,00152,55900.025.0001,5255
SSAAT23,28660.388.99106.07.20260,000,0010,140,000,000,0000,0000
OZSUB27,34120.000.00006.07.20260,000,000,000,000,0061,6774.000.0000,6167
MEYSU7,44870.000.00007.07.20260,000,000,000,000,005,0043.500.0000,0500
LIDER8,08825.000.00008.07.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
PNLSN29,2275.000.00008.07.20260,000,000,000,000,0068,8051.596.2620,6880
SARAE28,78444.500.00008.07.20260,000,0020,020,000,000,0000,0000
SASA1,6652.501.931.14609.07.20260,000,0011,610,000,000,0000,0000
ISBIR51,0032.387.04013.07.20260,000,000,000,000,00100,0032.387.0401,0000
GIPTA23,46132.000.00014.07.20260,000,000,000,000,000,781.024.9930,0078
GENKM5,95609.000.00014.07.20260,000,000,000,000,0020,53125.000.0000,2053
EGPRO28,02545.000.00016.07.20260,000,000,000,000,0064,22350.000.0000,6422
GOLTS224,6018.000.00017.07.20260,000,000,000,000,00416,6775.000.0004,1667
METEN19,94635.000.00020.07.20260,000,0021,350,000,000,0000,0000
KTLEV4,942.070.000.00021.07.20260,000,000,000,000,009,66200.000.0000,0966
VAKFN0,846.000.000.00021.07.20260,000,000,000,0020,000,0000,0000
TAVHL287,00363.281.25021.07.20260,000,000,000,000,00180,50655.718.9511,8050
ALBTN19,04250.000.00022.07.20260,000,0028,000,000,000,0000,0000
MASFN31,46555.000.00022.07.20260,000,0015,320,000,000,0000,0000
KARCL33,50830.000.00022.07.20260,000,0015,420,000,000,0000,0000
GRTHO56,05125.000.00022.07.20260,000,000,000,000,0044,9156.133.9000,4491
SEKFK3,24200.000.00023.07.2026100,001.000,000,000,000,000,0000,0000
DOCO11.220,0010.983.45828.07.20260,000,000,000,000,0013.468,651.479.323.516134,6865
MERCN9,43190.370.94628.07.20260,000,000,000,000,0021,0140.000.0000,2101
MEDTR18,78119.000.00029.07.20260,000,000,000,000,0011,3413.500.0000,1134
QUICK39,12481.612.95029.07.20260,000,0010,030,000,000,0000,0000
OSMEN5,04401.411.20229.07.20260,000,000,000,000,004,9820.000.0000,0498
MOPAS15,47273.000.00031.07.20260,000,000,000,000,0027,4775.000.0000,2747
YEOTK23,66830.000.00031.07.20260,000,000,0075,0358,770,0000,0000
KTLEV4,947.000.000.00003.08.20260,000,000,000,00238,160,0000,0000
KRTEK4,90140.401.99403.08.2026300,001.000,000,000,000,000,0000,0000
GENIL4,174.500.000.00004.08.20260,000,000,000,000,001,6172.597.1500,0161
CVKMD11,683.780.000.00005.08.2026170,001.000,000,000,000,000,0000,0000
BOBET14,96380.000.00005.08.20260,000,000,000,000,0040,00152.000.0000,4000
CITAS88,60180.000.00010.08.20260,000,0020,280,000,000,0000,0000
DERHL1,36989.179.08310.08.20260,000,000,00401,410,000,0000,0000
GOKNR12,41350.000.00010.08.20260,000,000,000,000,0030,63107.202.4800,3063
VKGYO1,504.400.000.00010.08.20260,000,000,0027,540,000,0000,0000
PCILT29,00118.350.00010.08.20260,000,000,000,000,00253,49300.000.0002,5349
AKMGY187,5037.264.00011.08.20260,000,000,000,000,00370,00137.876.8003,7000
VSNMD20,70181.350.00011.08.20260,000,000,000,0055,000,0000,0000
KPEKS46,92125.100.00012.08.20260,000,0020,060,000,000,0000,0000
VEYAS58,50566.854.72312.08.20260,000,007,830,000,000,0000,0000
TKNKA30,10125.000.00012.08.20260,000,0024,800,000,000,0000,0000
DOAS132,50220.000.00013.08.20260,000,000,000,000,001.500,003.300.000.00015,0000
KLSYN14,75431.419.81617.08.20260,000,000,000,000,0015,0064.712.9720,1500
PLTUR14,67244.750.00017.08.20260,000,000,000,000,0060,88149.000.0000,6088
AKFIS16,353.819.504.46818.08.20260,000,000,00500,000,000,0000,0000
DNISI3,78520.000.00019.08.20260,000,000,00334,320,000,0000,0000
ORGE20,00400.000.00019.08.20260,000,000,00400,000,000,0000,0000
BEGYO3,04815.000.00020.08.20260,000,000,000,000,003,0725.000.0000,0307
KRTEK4,90137.984.61321.08.2026-1,721.000,000,000,000,000,0000,0000
AHGAZ44,202.600.000.00024.08.20260,000,000,000,000,005,77150.000.0000,0577
BKRGY4,57668.000.00024.08.20260,000,0025,000,000,000,0000,0000
ENERY12,799.000.000.00025.08.20260,000,000,000,000,001,67150.000.0000,0167
TGSAS125,3015.000.00025.08.20260,000,000,000,000,0030,004.500.0000,3000
INTET44,76160.000.00026.08.20260,000,0025,000,000,000,0000,0000
TURSG4,3420.000.000.00027.08.20260,000,000,000,000,0015,003.000.000.0000,1500
SDTTR13,66638.000.00027.08.20260,000,000,001.000,000,000,0000,0000
SUWEN4,18560.000.00031.08.20260,000,000,000,000,0017,86100.000.0000,1786
BLCYT1,521.000.000.00001.09.20260,000,000,00900,000,000,0000,0000
TBORG115,10322.508.25302.09.20260,000,000,000,000,00952,093.070.574.1289,5209
BRKSN5,2993.600.00004.09.20260,000,000,000,000,005,885.505.8890,0588
LIDER8,08825.000.00008.09.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
MHRGY1,651.860.750.00008.09.20260,000,000,0050,000,000,0000,0000
NETGL10,12312.500.00009.09.20260,000,000,280,000,000,0000,0000
ETILR7,20250.288.92410.09.20260,000,004,290,000,000,0000,0000
PLTUR14,67244.750.00010.09.20260,000,000,000,000,0060,88149.000.0000,6088
KORDS2,763.695.860.27214.09.20260,000,000,001.799,900,000,0000,0000
KLYPV48,96460.078.37014.09.20260,000,0011,820,000,000,0000,0000
ONRYT8,15251.320.00014.09.20260,000,000,00300,000,000,0000,0000
BULGS8,57268.000.00015.09.20260,000,000,000,000,009,3325.000.0000,0933
AKFGY2,323.900.000.00015.09.20260,000,000,000,000,001,3753.338.0340,0137
LIDFA1,731.650.000.00015.09.20260,000,000,0051,540,000,0000,0000
INFO0,891.920.672.00015.09.20260,000,000,00100,000,000,0000,0000
BIMAS385,501.200.000.00016.09.20260,000,000,000,000,00250,003.000.000.0002,5000
BIGCH3,22535.000.00018.09.20260,000,000,000,000,0010,0053.500.0000,1000
AKFYE3,967.181.774.67621.09.20260,000,000,00500,000,000,0000,0000
HRKET8,901.612.800.00021.09.20260,000,000,001.300,000,000,0000,0000
MEGMT3,002.544.000.00021.09.20260,000,000,00860,000,000,0000,0000
PETUN8,82303.345.00021.09.20260,000,000,000,000,0024,5074.319.5250,2450
MACKO23,30100.000.00022.09.20260,000,000,000,000,00180,00180.000.0001,8000
GIPTA23,46132.000.00022.09.20260,000,000,000,000,000,781.024.9930,0078
TAVHL287,00363.281.25022.09.20260,000,000,000,000,00180,50655.718.9511,8050
OFSYM50,15146.250.00023.09.20260,000,000,000,000,0042,0861.542.8480,4208
MOPAS15,47273.000.00025.09.20260,000,000,000,000,0027,4775.000.0000,2747
LKMNH11,03216.000.00028.09.20260,000,000,000,000,0023,1550.000.0000,2315
AYES6,51500.000.00029.09.20260,000,000,000,00233,330,0000,0000
DESA8,00490.000.00030.09.20260,000,000,000,000,008,4041.176.4640,0840
KLRHO10,782.925.000.00030.09.20260,000,000,0080,000,000,0000,0000
KIMMR9,34240.000.00030.09.20260,000,000,000,000,0020,8350.000.0000,2083
TUPRS359,251.926.795.59830.09.20260,000,000,000,000,00674,7013.000.000.0006,7470
AEFES16,885.921.052.63005.10.20260,000,000,000,000,0016,981.005.098.6840,1698
SUNTK19,39474.600.00005.10.20260,000,000,000,000,0051,65245.130.9000,5165
TRALT40,263.202.500.00006.10.20260,000,000,000,000,0050,001.601.250.0000,5000
KPEKS46,92125.100.00007.10.20260,000,000,000,000,0059,9575.000.0000,5995
RGYAS178,70331.000.00007.10.20260,000,000,000,000,00782,012.588.456.6097,8201
KRVGD2,102.160.000.00008.10.20260,000,000,000,000,001,5132.592.6370,0151
GUBRF354,50334.000.00014.10.20260,000,000,000,000,00449,101.500.000.0004,4910
HEKTS1,898.430.000.00014.10.20260,000,008,330,000,000,0000,0000
ASTOR156,60998.000.00015.10.20260,000,000,000,000,00219,112.186.764.8062,1911
EBEBK77,00160.000.00015.10.20260,000,000,000,000,0062,50100.000.0000,6250
BEGYO3,04815.000.00020.10.20260,000,000,000,000,001,2310.000.0000,0123
BASCM9,60660.000.00021.10.20260,000,000,000,000,00106,06700.000.0001,0606
SKBNK4,483.500.000.00022.10.202640,001.000,000,000,000,000,0000,0000
MCARD88,5092.600.00023.10.20260,000,000,000,000,00257,11238.083.9682,5711
SRVGY2,053.250.000.00026.10.20260,000,000,000,000,007,69250.000.0000,0769
OSMEN5,04401.411.20226.10.20260,000,000,000,000,004,9820.000.0000,0498
DESA8,00490.000.00030.10.20260,000,000,000,000,009,6047.058.8160,0960
LIDER8,08825.000.00006.11.20260,000,000,000,000,003,5729.411.7450,0357
GOKNR12,41350.000.00009.11.20260,000,000,000,000,0030,63107.202.4800,3063
KBORU8,92600.000.00010.11.20260,000,000,000,000,002,0812.490.8450,0208
GIPTA23,46132.000.00017.11.20260,000,000,000,000,000,781.024.9930,0078
DURKN9,18132.500.00018.11.20260,000,000,000,000,009,3212.342.9580,0932
ASELS345,754.560.000.00024.11.20260,000,000,000,000,0042,761.950.000.0000,4276
OFSYM50,15146.250.00025.11.20260,000,000,000,000,0042,0861.542.8480,4208
DESA8,00490.000.00030.11.20260,000,000,000,000,009,6047.058.8160,0960
SUMAS190,006.224.40007.12.20260,000,000,000,000,00216,8913.500.0002,1689
TCELL95,002.200.000.00009.12.20260,000,000,000,000,00400,008.800.000.0004,0000
EBEBK77,00160.000.00015.12.20260,000,000,000,000,0062,50100.000.0000,6250
BIMAS385,501.200.000.00016.12.20260,000,000,000,000,00250,003.000.000.0002,5000
BEGYO3,04815.000.00021.12.20260,000,000,000,000,001,8415.000.0000,0184
SRVGY2,053.250.000.00025.12.20260,000,000,000,000,007,69250.000.0000,0769
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
A1CAP3,256,666,8013,320,18
A1YEN1,444,054,061,230,01
AAGYO7,473,663,9529,200,31
ACSEL80,702,772,73-3,44-0,06
ADEL24,040,080,124,270,07
ADESE0,5110,9911,023,120,03
ADGYO42,520,620,620,340,03
AEFES16,8852,2152,19-1,30-0,01
AFYON10,802,472,503,210,07
AGESA209,2065,8265,76-6,05-0,07
AGHOL29,2830,2430,21-3,62-0,05
AGROT1,173,233,18-5,29-0,06
AGYO6,290,010,010,000,00
AHGAZ44,2015,6715,54-12,79-0,26
AHSGY5,6410,6810,9021,940,32
AKBNK67,2043,2743,15-12,41-0,14
AKCNS179,801,161,15-1,31-0,05
AKENR6,870,520,619,700,20
AKFGY2,326,846,76-7,05-0,16
AKFIS16,354,074,06-0,44-0,01
AKFYE3,9621,8522,2438,560,93
AKGRT4,7833,4433,19-24,32-0,34
AKHAN25,9817,0816,79-29,26-0,31
AKMGY187,500,320,375,760,37
AKSA10,2017,8717,75-11,27-0,15
AKSEN69,056,366,30-6,04-0,16
AKSGY9,128,008,098,930,12
AKSUE12,524,554,45-10,61-0,11
AKYHO1,491,741,9924,680,29
ALARK104,3021,9721,96-0,89-0,01
ALBRK8,3720,2720,336,000,06
ALBTN19,042,683,3466,240,75
ALCAR560,000,260,16-9,40-0,09
ALCTL67,103,893,59-29,89-0,30
ALFAS24,688,968,93-2,83-0,03
ALGYO2,555,785,856,910,08
ALKA5,201,531,607,030,17
ALKIM10,325,875,80-7,38-0,10
ALKLC33,8416,8116,52-28,62-0,12
ALTNY11,116,736,751,370,02
ALVES0,519,419,33-7,72-0,08
ANELE9,372,132,2916,190,47
ANGEN6,710,790,62-16,59-0,18
ANHYT95,1517,0817,102,150,03
ANSGR21,8013,8113,77-4,15-0,09
ARASE76,5015,9615,971,300,02
ARCLK74,5012,9212,985,630,08
ARDYZ59,554,784,9112,380,27
ARENA13,1026,0626,169,370,12
ARFYE11,155,505,47-2,93-0,03
ARMGD117,905,875,947,420,14
ARSAN2,972,612,676,470,12
ARTMS30,206,706,787,610,11
ARZUM1,081,841,894,250,04
ASELS345,7551,3751,21-16,62-0,17
ASGYO9,130,540,43-10,23-0,12
ASTOR156,6065,5064,97-52,92-0,53
ASUZU40,005,505,510,450,01
ATAGY7,180,010,010,000,00
ATAKP34,504,804,69-10,50-0,11
ATATP218,5016,0016,1212,330,13
ATATR4,132,022,4846,130,47
ATEKS81,950,320,320,000,00
ATLAS4,790,040,1914,230,15
AVGYO15,280,580,56-2,75-0,04
AVHOL27,565,074,21-85,72-0,97
AVOD2,313,894,0516,130,16
AVPGY48,043,443,26-17,82-0,22
AVTUR7,490,170,12-5,51-0,08
AYCES307,000,550,8328,390,33
AYDEM21,8422,9422,80-13,96-0,15
AYEN23,945,235,16-7,54-0,10
AYGAZ270,2564,1964,12-6,27-0,12
AZTEK2,930,400,32-8,12-0,09
BAGFS17,905,935,930,610,01
BAHKM142,702,882,22-66,30-0,94
BAKAB26,685,655,54-11,08-0,34
BALSU7,606,136,3521,410,23
BANVT120,5077,5877,580,350,02
BARMA4,917,287,27-1,65-0,02
BASGZ36,507,427,430,230,00
BAYRK2,991,391,17-21,67-0,27
BEGYO3,046,516,9240,290,46
BERA10,297,056,97-8,43-0,09
BESLR9,992,182,190,150,01
BESTE19,714,585,2465,770,66
BETAE48,006,837,89106,121,17
BEYAZ13,720,990,95-4,24-0,09
BFREN93,5523,8523,82-3,52-0,05
BIENY11,060,920,77-14,83-0,15
BIGCH3,2210,1910,201,150,02
BIGEN10,212,472,470,000,00
BIGTK38,700,771,4366,011,56
BIMAS385,5048,7047,95-75,01-0,81
BINBN31,0447,4648,4498,721,01
BINHO3,950,190,6950,110,50
BIOEN10,155,645,62-1,81-0,02
BIZIM16,882,132,03-10,11-0,11
BJKAS1,325,405,410,810,01
BKRGY4,577,567,18-38,23-0,45
BLCYT1,524,064,147,350,10
BLUME26,862,892,923,060,06
BMSCH8,490,761,0024,160,27
BMSTL37,744,504,8030,470,34
BNTAS4,841,111,187,790,09
BOBET14,960,490,35-14,52-0,17
BORLS2,753,825,38156,131,58
BORSK4,780,250,24-1,67-0,02
BOSSA5,350,280,27-1,52-0,07
BRISA68,609,839,68-15,33-0,16
BRKSN5,291,000,89-11,10-0,11
BRKVY39,984,694,8617,540,18
BRLSM8,353,944,028,370,08
BRSAN646,5017,5517,8227,000,33
BRYAT1.285,004,244,250,360,01
BSOKE4,7510,5310,8026,850,38
BTCIM1,637,397,34-5,67-0,07
BUCIM4,293,763,74-2,31-0,04
BULGS8,576,016,2625,200,28
BURCE18,554,034,4541,970,42
BURVA286,000,860,860,000,00
BVSAN57,355,165,248,270,09
BYDNR20,4612,2811,96-31,88-0,41
CANTE0,975,185,3112,540,15
CATES25,549,259,315,280,05
CCOLA76,7087,2787,5931,580,32
CELHA22,723,893,54-35,32-0,68
CEMAS2,670,560,615,230,06
CEMTS6,915,475,45-2,15-0,03
CEMZY5,909,239,05-18,25-0,52
CEOEM19,091,941,973,050,03
CGCAM19,234,814,908,800,13
CIMSA39,5610,159,96-18,47-0,26
CITAS88,600,200,232,320,03
CLEBI1.245,004,724,742,180,05
CMBTN1.168,000,350,22-13,24-0,16
CMENT215,100,170,170,000,00
CONSE1,457,247,13-11,19-0,11
COSMO78,000,921,029,660,14
CRDFA12,640,510,32-19,05-0,28
CRFSA193,600,160,4327,240,37
CUSAN16,962,732,58-14,26-0,15
CVKMD11,687,146,44-69,81-0,79
CWENE15,1111,2511,3812,850,15
DAGI5,4211,7312,5985,461,21
DAPGM2,4512,5013,58107,921,14
DARDL0,993,633,54-9,17-0,23
DCTTR4,130,890,19-70,01-0,76
DENGE1,510,790,8910,690,11
DERHL1,361,251,283,110,05
DERIM21,043,803,832,180,06
DESA8,003,973,82-14,97-0,32
DESPC25,343,643,7510,620,15
DEVA73,653,423,420,190,01
DGATE55,008,738,59-13,98-0,18
DGGYO26,480,010,01-0,73-0,11
DGNMO4,681,471,31-16,78-0,48
DITAS7,455,265,4822,290,41
DMRGD6,610,820,919,350,13
DMSAS5,645,795,68-11,01-0,21
DNISI3,780,200,20-0,160,00
DOAS132,5022,3122,364,500,05
DOCO11.220,0041,1341,2814,800,01
DOFER19,254,314,4514,510,16
DOFRB60,3512,4913,0455,050,56
DOGUB13,871,482,2274,080,87
DOHOL17,2928,1528,248,770,10
DOKTA14,271,241,240,350,02
DSTKF177,204,854,85-0,060,00
DUNYH17,511,982,5254,450,89
DURDO5,995,565,53-2,94-0,07
DURKN9,187,627,09-53,68-0,68
DYOBY8,841,531,49-4,33-0,11
DZGYO6,341,631,52-10,77-0,38
EBEBK77,0014,1514,04-10,57-0,12
ECILC51,904,354,4812,640,20
ECOGR20,1640,4540,36-8,71-0,10
ECZYT180,503,263,292,900,07
EDATA3,984,515,1059,030,74
EDIP24,280,650,61-4,51-0,05
EFOR16,9025,6525,693,550,05
EGEEN4.050,006,746,784,190,04
EGEGY15,074,795,0626,640,30
EGEPO4,497,607,699,300,17
EGGUB85,201,991,98-1,23-0,02
EGPRO28,020,930,93-0,65-0,02
EGSER2,222,372,392,440,05
EKDMR23,0013,0512,88-16,71-0,20
EKGYO18,5719,7819,35-43,08-0,45
EKIM15,422,303,0978,501,13
EKOS2,776,956,71-24,18-0,27
EKSUN3,717,847,872,670,03
ELITE17,364,123,97-15,36-0,17
EMKEL5,854,164,193,160,04
EMPAE40,2410,2711,0679,040,79
ENDAE10,451,821,830,350,01
ENERY12,7910,429,92-50,52-0,66
ENJSA115,4034,7034,62-7,03-0,07
ENKAI75,8025,9026,1424,240,43
ENPRA34,520,010,010,000,00
ENSRI2,549,229,297,090,07
ENTRA4,372,382,5921,780,22
EPLAS4,822,132,163,160,04
ERBOS97,502,962,95-0,86-0,01
ERCB34,020,090,133,480,04
EREGL36,5234,5134,34-17,12-0,19
ERSU14,452,202,3514,590,20
ESCAR10,3524,5224,6311,090,16
ESCOM3,631,211,319,630,10
ESEN2,1312,3412,4510,780,11
ETILR7,200,801,2039,670,46
ETYAT11,132,702,61-9,23-0,09
EUHOL5,430,240,240,000,00
EUKYO9,054,384,380,000,00
EUPWR39,0630,3330,385,350,05
EUREN2,286,176,236,370,06
EUYO3,173,173,191,140,01
EYGYO1,730,560,6711,770,17
FADE9,934,834,50-32,76-0,34
FENER2,244,514,6110,150,12
FLAP10,220,300,28-1,32-0,02
FMIZP210,304,724,8916,790,19
FONET3,633,363,25-10,49-0,11
FORMT0,899,969,91-4,78-0,05
FORTE84,405,515,7725,110,28
FRIGO2,056,495,92-57,33-0,62
FRMPL18,905,255,4823,300,23
FROTO66,8519,1419,216,740,07
FZLGY4,301,441,7732,340,79
GARAN132,606,346,32-2,23-0,09
GARFA21,341,111,08-2,56-0,11
GEDIK4,780,540,551,090,09
GEDZA18,761,381,34-3,88-0,07
GENIL4,1715,7315,35-38,20-0,53
GENKM5,954,273,43-83,57-0,87
GENTS3,443,803,71-8,84-0,12
GEREL22,060,550,50-4,96-0,09
GESAN31,4013,5614,1760,840,63
GIPTA23,463,173,5335,790,36
GLBMD8,910,550,51-3,61-0,04
GLCVY34,469,079,146,800,07
GLRMK115,004,394,456,600,08
GLRYH1,512,872,946,440,09
GLYHO16,7024,8624,937,550,13
GMTAS49,1238,7538,9520,280,24
GOKNR12,413,623,61-1,09-0,01
GOLDA6,3115,2515,283,300,03
GOLTS224,606,576,669,130,09
GOODY1,9449,9449,81-12,60-0,25
GOZDE16,980,740,74-0,64-0,03
GRNYO7,201,431,507,600,09
GRSEL262,5010,6510,705,340,07
GRTHO56,059,509,500,000,00
GSDDE10,002,242,16-8,09-0,20
GSDHO3,9313,2912,85-44,21-0,90
GSRAY0,691,951,94-1,07-0,02
GUBRF354,5011,0610,92-14,86-0,19
GUNDG109,800,871,7082,762,51
GWIND17,9615,0015,032,740,03
GZNMI18,086,597,0445,340,68
HALKB44,260,670,692,490,38
HATEK6,804,554,7317,860,25
HATSN23,128,999,2222,280,26
HDFGS1,101,121,02-9,38-0,10
HEDEF16,100,270,27-0,18-0,01
HEKTS1,898,868,79-7,64-0,09
HKTM11,151,221,318,260,08
HLGYO3,915,105,03-6,31-0,10
HOROZ40,324,214,232,090,03
HRKET8,9019,4818,27-120,97-1,28
HTTBT30,0825,7825,77-0,99-0,01
HUBVC1,932,031,88-15,12-0,18
HUNER3,850,860,81-5,03-0,05
HURGZ4,060,851,0520,480,42
ICBCT13,652,972,94-2,96-0,10
ICUGS1,080,474,44397,194,02
IDGYO1,871,481,37-11,05-0,11
IEYHO14,9921,1521,15-0,160,00
IHAAS13,5036,8136,842,610,03
IHEVA1,521,681,680,000,00
IHGZT0,842,092,112,300,03
IHLAS0,7813,4913,41-8,08-0,09
IHLGM1,1017,5017,42-7,94-0,11
IHYAY0,920,350,31-4,01-0,05
IMASM1,334,644,7713,040,13
INDES11,4717,2816,97-31,53-0,34
INFO0,891,151,7560,081,22
INGRM251,500,160,182,150,16
INGRM251,500,160,182,150,16
INTEM154,103,483,534,350,17
INTET44,761,680,53-114,88-1,38
INVEO4,400,120,130,130,01
INVES649,007,997,990,800,01
ISBIR51,000,030,030,000,00
ISBTR396.395,000,030,030,000,00
ISCTR12,8724,8624,71-15,26-0,19
ISDMR56,8521,6221,7411,720,12
ISFIN15,2110,6110,610,990,02
ISGSY11,881,171,3416,870,20
ISGYO19,087,927,941,900,03
ISKPL2,701,181,17-0,68-0,01
ISKUR4.125.000,000,130,130,000,00
ISMEN27,9634,5434,562,640,03
ISSEN4,832,552,50-5,12-0,07
ISVEA13,502,114,32220,362,34
ISYAT5,890,000,000,460,01
IZENR3,1912,7712,69-8,35-0,13
IZFAS15,886,034,82-120,83-1,83
IZINV27,103,783,74-4,55-0,05
IZMDC5,607,737,69-3,78-0,09
JANTS12,050,270,280,420,01
KAPLM104,405,816,1938,760,43
KARCL33,500,070,3224,890,29
KAREL4,749,279,27-0,010,00
KARSN7,304,294,26-2,57-0,06
KARTN81,706,106,154,930,12
KATMR1,185,475,7123,390,27
KAYSE2,6011,0811,090,710,01
KBORU8,923,443,9551,670,73
KCAER9,3817,3717,09-27,80-0,28
KCHOL203,3055,3454,64-69,90-0,71
KENT247,500,000,000,000,00
KERVN4,760,000,000,000,00
KFEIN5,042,141,87-27,04-0,29
KGYO8,130,460,5711,220,31
KIMMR9,349,569,48-8,56-0,11
KLGYO3,941,681,690,560,01
KLKIM19,917,117,09-2,15-0,03
KLMSN18,142,241,97-26,88-0,32
KLNMA6,604,584,580,000,00
KLRHO10,7811,5411,6813,240,23
KLSER16,705,215,21-0,59-0,01
KLSYN14,7516,9516,74-20,31-0,24
KLYPV48,965,335,32-1,25-0,03
KMPUR12,5513,3513,27-8,05-0,09
KNFRT7,401,351,14-20,93-0,47
KOCMT2,291,833,07123,301,38
KONKA7,062,142,2511,010,17
KONTR1,492,272,18-8,73-0,09
KONYA3.040,0053,5353,551,440,03
KOPOL2,895,015,064,700,08
KORDS2,769,529,6210,190,12
KOTON8,921,271,357,780,10
KPEKS46,920,740,9925,520,30
KRDMA36,5818,4618,559,010,09
KRDMB43,603,854,2236,570,42
KRDMD42,0425,7425,19-55,82-0,61
KRGYO3,121,101,110,910,01
KRONT16,946,066,02-3,35-0,04
KRPLS9,0116,7017,1140,930,41
KRSTL6,369,919,83-8,53-0,10
KRTEK4,900,700,8919,260,21
KRVGD2,1021,1921,3717,920,20
KSTUR1.637,000,060,060,000,00
KTLEV4,947,437,7026,920,61
KTSKR52,755,245,20-4,82-0,05
KUTPO64,452,272,22-5,39-0,06
KUVVA81,650,110,175,760,07
KUYAS10,088,118,9483,241,05
KZBGY1,169,409,29-11,39-0,16
KZGYO17,711,641,662,500,03
LIDER8,0810,0710,4436,560,79
LIDFA1,739,439,35-7,19-0,07
LILAK20,887,807,887,780,20
LINK3,009,009,044,210,06
LKMNH11,036,236,03-20,09-0,25
LMKDC19,702,182,17-0,56-0,01
LOGO118,5030,7430,9824,020,31
LRSHO1,691,701,722,270,03
LUKSK50,701,191,211,830,11
LXGYO6,175,685,49-18,91-0,21
LYDHO32,947,217,20-0,45-0,02
LYDYE3.857,5014,5414,540,000,00
MAALT707,000,280,27-0,20-0,01
MACKO23,308,007,97-3,26-0,05
MAGEN6,1519,0319,073,710,09
MAKIM12,270,490,41-8,50-0,09
MAKTK5,602,792,77-2,36-0,04
MANAS3,413,343,27-6,27-0,09
MARBL7,721,040,88-15,27-0,16
MARMR1,198,158,15-0,240,00
MARTI1,331,501,13-37,48-0,51
MASFN31,461,200,94-25,69-0,32
MAVI35,1652,5252,8734,850,36
MCARD88,500,570,7316,370,17
MEDTR18,783,443,29-15,37-0,16
MEGAP0,970,260,260,000,00
MEGMT3,008,338,4916,170,17
MEKAG1,716,907,0716,120,17
MEPET17,190,560,570,870,02
MERCN9,436,907,0818,780,20
MERIT13,400,640,63-1,24-0,05
MERKO0,971,561,49-7,45-0,09
METEN19,9412,0712,7568,661,00
METRO7,722,572,50-7,21-0,13
MEYSU7,442,042,128,430,09
MGROS454,0040,2940,333,840,04
MHRGY1,655,755,68-7,05-0,11
MIATK23,645,575,07-50,06-0,53
MNDRS8,431,581,54-4,92-0,08
MNDTR3,5382,7682,75-1,36-0,08
MOBTL9,126,695,98-70,60-0,71
MOGAN7,759,339,5118,390,19
MOPAS15,4713,1513,4024,320,26
MPARK402,2550,0550,01-4,03-0,04
MRGYO1,150,400,6424,180,34
MRSHL1.120,0079,5779,602,980,18
MSGYO4,220,400,422,060,03
MTRKS16,434,354,5318,370,20
MZHLD3,630,010,010,000,00
NATEN3,274,634,7916,270,16
NETAS69,008,007,90-10,28-0,15
NETCD80,155,696,2758,020,58
NETGL10,120,161,0387,351,03
NIBAS2,620,510,30-21,39-0,21
NTGAZ9,858,638,663,400,04
NTHOL35,082,963,036,780,36
NUGYO6,173,743,750,790,02
NUHCM209,4021,1721,11-5,50-0,07
OBAMS3,514,484,47-0,140,00
OBASE20,444,224,308,590,10
ODAS4,888,298,01-28,92-0,30
ODINE96,854,584,6810,540,25
OFSYM50,153,493,43-5,77-0,06
ONCSM85,000,460,30-16,27-0,17
ONRYT8,153,884,0112,900,14
ORCAY2,123,994,001,500,02
ORGE20,0030,2730,01-25,63-0,26
ORZAX61,3510,0110,1412,760,14
OSMEN5,043,563,45-11,00-0,08
OSTIM1,052,512,51-0,420,00
OTKAR308,0010,5810,52-5,93-0,06
OTTO87,351,510,57-93,22-0,96
OYAKC19,146,106,09-0,68-0,03
OYAYO26,000,520,48-3,82-0,07
OYLUM6,191,131,10-2,74-0,04
OYYAT23,747,837,81-1,48-0,07
OZATD324,252,782,780,000,00
OZGYO1,381,681,9526,910,39
OZKGY11,057,147,02-11,67-0,17
OZRDN8,730,981,2021,810,36
OZSUB27,3412,7612,33-43,57-0,48
OZYSR11,608,748,71-2,96-0,04
PAGYO107,305,895,922,900,05
PAHOL0,923,873,80-6,77-0,07
PAMEL37,060,370,5013,060,38
PAPIL6,233,373,5215,110,15
PARSN52,800,540,44-10,33-0,14
PASEU28,028,888,913,480,15
PATEK10,505,605,9534,780,35
PCILT29,004,484,6012,270,15
PEKGY1,0010,4211,88145,490,65
PENGD7,169,579,602,410,03
PENTA8,958,668,64-1,75-0,02
PETKM19,0518,4918,533,760,04
PETUN8,823,833,80-3,79-0,05
PGSUS129,3011,1311,2612,650,16
PINSU7,333,823,9210,110,10
PKART74,5031,9431,77-16,90-0,25
PKENT100,001,231,06-17,54-0,51
PLTUR14,672,221,95-26,67-0,27
PNLSN29,224,684,59-8,76-0,16
PNSUT9,080,220,21-1,13-0,01
POLHO13,489,149,162,000,02
POLTK2.850,0027,7227,8714,970,23
PRDGS3,693,473,7225,200,25
PRKAB19,861,631,42-20,84-0,22
PRKME12,250,340,361,990,02
PRZMA10,810,071,23116,541,47
PSDTC66,000,510,619,640,12
PSGYO1,436,986,69-28,48-0,37
QNBFK34,660,000,000,000,00
QNBTR129,700,000,000,000,00
QUAGR1,398,919,1120,430,30
QUICK39,121,711,8514,500,19
RALYH19,6110,5710,580,350,01
RAYSG104,7086,1386,141,150,06
REEDR2,716,116,197,300,08
RGYAS178,7040,5240,13-39,64-0,52
RNPOL1,870,340,340,080,00
RODRG12,202,772,9315,490,18
RTALB1,991,070,84-22,89-0,23
RUBNS12,134,484,35-12,88-0,15
RUZYE3,763,033,117,810,11
RYGYO49,5047,3947,36-3,64-0,06
RYSAS24,8659,5659,592,830,07
SAFKR11,283,143,3824,510,26
SAHOL88,1533,2233,4725,460,27
SAMAT3,380,670,670,100,00
SANEL23,801,782,0930,850,38
SANFM3,687,737,60-12,92-0,17
SANKO20,161,451,28-17,50-0,33
SARAE28,786,847,86101,511,03
SARKY16,556,036,02-0,74-0,01
SASA1,6614,3914,423,680,05
SAYAS34,481,091,2112,020,12
SDTTR13,666,616,7715,850,18
SEGMN14,364,764,08-67,84-1,50
SEGYO2,542,172,13-3,47-0,04
SEKFK3,240,610,58-2,77-0,04
SEKUR3,741,722,4572,180,74
SELEC60,3012,4912,7727,540,44
SELVA0,982,632,8320,280,20
SERNT5,071,902,4959,240,59
SEYKM2,501,952,0610,320,10
SILVR1,472,042,02-1,73-0,02
SISE35,2610,3810,35-2,99-0,04
SKBNK4,488,718,44-26,50-0,54
SKTAS1,732,412,22-19,56-0,22
SKYLP75,450,020,020,000,00
SKYMD10,234,274,19-8,10-0,08
SMART11,936,035,97-6,01-0,06
SMRTG3,9810,4510,40-5,12-0,05
SMRVA5,2314,4714,37-10,30-0,10
SNGYO2,499,959,93-1,99-0,03
SNICA1,951,531,50-3,51-0,04
SNPAM16,830,000,000,000,00
SOHOE7,243,544,1763,500,67
SOKE7,401,771,9820,670,30
SOKM57,6538,6438,53-11,25-0,17
SONME104,900,290,4010,530,12
SRVGY2,0518,4118,37-3,77-0,04
SSAAT23,281,971,88-9,07-0,13
SUNTK19,397,317,4210,580,14
SURGY17,704,944,973,290,03
SUWEN4,1814,2014,11-9,07-0,11
SVGYO2,163,715,61189,942,07
TABGD196,0058,6658,60-6,06-0,06
TARKM326,504,154,227,340,07
TATEN3,836,056,071,880,02
TATGD14,4511,4011,29-11,21-0,13
TAVHL287,0063,6663,8013,890,17
TBORG115,100,980,97-0,84-0,03
TCELL95,0076,8676,80-5,51-0,11
TCKRC104,5011,1111,4837,590,48
TDGYO5,400,640,640,000,00
TEHOL3,1412,5512,550,160,00
TEKTU3,307,427,26-16,06-0,17
TERA16,2011,5411,540,000,00
TEZOL7,015,395,17-22,29-0,27
TGSAS125,301,571,51-6,00-0,07
THYAO265,0022,9522,94-0,420,00
TKFEN175,706,656,671,430,05
TKNKA30,103,115,40229,502,89
TKNSA12,283,063,3226,160,26
TLMAN53,903,223,18-4,44-0,06
TMPOL113,600,731,7299,481,49
TMSN51,153,573,6912,720,17
TNZTP23,2010,9410,53-40,39-0,48
TOASO227,9024,2724,22-4,48-0,04
TRALT40,2630,1429,38-75,74-0,91
TRCAS40,782,872,86-0,35-0,01
TRENJ85,2522,0122,1513,140,15
TRGYO86,8516,5416,45-8,16-0,11
TRHOL292,501,801,800,000,00
TRILC0,781,201,200,000,00
TRMET117,5037,9637,20-75,91-0,83
TSGYO4,611,271,25-2,63-0,09
TSKB9,2727,7327,818,430,11
TSPOR0,774,544,42-11,46-0,11
TTKOM49,4038,0738,1912,470,14
TTRAK365,0029,4929,490,770,01
TUCLK2,220,180,4729,020,29
TUKAS1,953,463,39-6,49-0,13
TUPRS359,2550,9950,87-12,01-0,12
TUREX5,262,292,18-11,14-0,12
TURGG26,001,091,09-0,73-0,01
TURSG4,3411,8111,9211,600,41
UCAYM12,135,195,234,110,04
UFUK212,703,113,131,840,08
ULAS12,101,181,256,220,07
ULKER77,6574,8974,956,000,12
ULUFA1,596,926,72-20,06-0,23
ULUSE139,0081,2681,05-20,61-1,08
ULUUN6,261,631,684,980,06
UNLU9,381,481,41-6,50-0,11
USAK0,373,243,240,000,00
USHOL69,802,032,3936,320,36
VAKBN32,300,950,93-2,37-0,34
VAKFA8,581,020,94-8,11-0,09
VAKFN0,845,735,8713,340,15
VAKKO46,7214,3714,22-15,52-0,27
VANGD65,900,860,903,850,04
VBTYZ19,7512,4312,6017,590,19
VERTU22,063,183,17-1,42-0,02
VERUS467,0037,5437,551,110,05
VESBE3,374,464,6216,330,23
VESTL15,082,162,170,870,02
VEYAS58,505,435,5612,910,39
VKFYO17,590,891,0718,000,33
VKGYO1,508,057,96-8,62-0,16
VKING12,410,720,829,940,18
VRGYO1,061,261,281,710,02
VSNMD20,708,598,601,410,01
YAPRK6,900,480,44-3,82-0,04
YATAS24,3414,0414,02-2,65-0,03
YAYLA11,073,493,6617,680,19
YEOTK23,6611,6111,7210,390,13
YESIL0,782,362,5720,910,23
YGGYO185,006,606,600,180,00
YIGIT14,140,940,940,350,00
YKBNK36,4224,2623,92-34,06-0,49
YKSLN2,207,997,63-35,45-0,40
YUNSA5,386,486,47-1,00-0,01
YYAPI0,560,550,550,000,00
YYLGD6,839,579,56-1,22-0,02
ZEDUR4,563,043,106,170,06
ZERGY6,821,101,4030,260,32
ZGYO13,2443,1042,58-52,67-0,89
ZOREN1,5032,6432,39-24,74-0,36
ZRGYO17,604,524,50-2,75-0,13
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi
F/K FD/FAVÖK PD/DD
Kod Kapanış (TL) F/K Tahmin Prim/İsk. (%) FD/FAVÖK Tahmin Prim/İsk. (%) PD/DD Tahmin Prim/İsk. (%)
AEFES 16,88 7,8 -20,6 3,0 -33,5 0,8 -35,1
AGESA 209,20 5,0 -56,8 A/D 2,4 -53,9
AGHOL 29,28 11,1 24,2 1,9 -30,8 0,6 -56,5
AKBNK 67,20 4,5 -9,9 A/D 0,9 -20,9
AKCNS 179,80 20,0 43,8 7,2 -3,2 1,0 -45,6
AKFYE 3,96 6,5 -8,2 8,5 4,1 0,4 -83,5
AKGRT 4,78 1,9 -71,4 A/D 0,7 -69,1
AKSEN 69,05 26,3 133,4 7,0 2,6 1,1 -50,2
AKSGY 9,12 3,2 -13,1 5,0 -57,3 0,4
ALBRK 8,37 2,5 -65,9 A/D 0,6 -41,1
ANHYT 95,15 4,9 -43,0 A/D 2,3 -25,7
ANSGR 21,80 2,6 -57,5 A/D 0,9 -36,5
ARCLK 74,50 A/D 7,1 0,0 0,6 -63,5
ASELS 345,75 23,9 58,2 22,4 61,7 4,4 45,2
ASTOR 156,60 15,6 -10,7 8,1 -27,3 2,7 -54,5
ATAKP 34,50 5,1 -76,1 7,5 -23,2 0,6 -65,0
AVPGY 48,04 3,4 -56,9 5,7 9,7 0,4
AYDEM 21,84 A/D 5,3 -30,1 0,3 -68,1
BALSU 7,60 3,6 -89,2 7,2 -41,8 1,0 -74,8
BIMAS 385,50 23,5 46,2 8,0 -23,2 2,1 -60,6
CCOLA 76,70 9,3 -17,1 5,4 -9,5 2,2 8,7
CIMSA 39,56 8,9 -2,6 6,4 -14,4 1,1 -32,1
DOAS 132,50 16,7 144,8 4,5 -5,8 0,4 -80,5
DOHOL 17,29 11,0 23,2 0,1 -96,2 0,5 -53,8
EKGYO 18,57 5,5 -27,1 5,4 -26,5 0,4 -68,2
ENJSA 115,40 19,2 97,5 3,8 -8,7 1,1 -25,6
ENKAI 75,80 10,1 -15,1 6,3 -7,9 1,0 -18,7
ENTRA 4,37 35,1 222,3 6,8 -31,7 0,4 -62,9
EREGL 36,52 24,4 107,1 10,6 57,3 0,9 -37,0
FROTO 66,85 7,6 -17,2 6,9 -15,3 1,2 -77,1
GARAN 132,60 3,8 -19,1 A/D 1,0 -22,2
GOKNR 12,41 2,8 -79,8 1,9 -58,8 0,3 -82,7
GWIND 17,96 11,9 3,9 5,1 -24,7 0,5 -80,1
HALKB 44,26 6,5 7,0 A/D 1,2 -5,6
HTTBT 30,08 15,3 -49,1 8,5 -58,6 2,0 -51,9
ISGYO 19,08 29,9 483,1 14,9 -5,2 0,3 -87,2
KCAER 9,38 17,1 -8,4 5,3 -33,7 1,4 -44,8
KOTON 8,92 62,0 470,8 1,9 -42,4 0,9 -56,1
KRDMD 42,04 99,2 932,4 5,5 10,9 0,5 -69,4
LILAK 20,88 6,4 -45,1 2,2 -47,3 0,6 -49,2
LOGO 118,50 14,3 -25,0 4,1 -58,4 2,4 -48,0
MAVI 35,16 9,8 -34,1 2,3 -49,5 1,7 -59,3
MGROS 454,00 10,9 -2,6 2,5 -59,9 0,8 -88,3
MOGAN 7,75 4,8 -15,7 5,7 -19,5 0,2 -85,9
MPARK 402,25 10,1 -19,7 4,2 -28,7 1,5 -79,2
OTKAR 308,00 7,9 -48,8 9,1 -46,0 1,4 -83,2
OYAKC 19,14 15,5 44,8 5,2 -36,9 1,3 -47,4
OZKGY 11,05 0,5 -91,5 A/D A/D
PETKM 19,05 74,2 960,6 32,9 344,0 0,8 -58,9
PGSUS 129,30 A/D 7,8 -5,9 0,5 -68,1
RGYAS 178,70 3,5 -38,1 6,4 -20,2 0,3
SELEC 60,30 8,0 -27,6 2,3 -58,2 0,9 -49,5
SOKM 57,65 10,5 -7,5 1,6 -77,2 0,7 -94,7
TABGD 196,00 12,8 -27,4 3,9 -24,1 1,6 -38,3
TAVHL 287,00 11,7 -5,4 6,2 -23,8 1,0 -29,3
TCELL 95,00 8,2 -23,8 2,3 -35,5 0,8 -55,3
THYAO 265,00 4,0 -28,0 5,0 -29,1 0,3 -70,5
TKNSA 12,28 9,5 -18,0 1,2 -71,0 A/D
TOASO 227,90 8,0 -24,9 9,7 20,5 1,5 -62,1
TRALT 40,26 10,9 -1,5 7,5 -16,9 2,1 -8,0
TRGYO 86,85 7,0 38,6 6,4 -27,7 0,5
TSKB 9,27 1,9 -51,5 A/D 0,5 -58,9
TTKOM 49,40 3,4 -62,8 2,2 -39,1 0,7 -76,5
TTRAK 365,00 A/D 12,5 63,0 1,9 -63,8
TUPRS 359,25 5,1 -39,6 2,8 -57,7 1,3 -44,7
TURSG 4,34 3,3 -57,8 A/D 1,3 -35,5
ULKER 77,65 3,6 -61,7 3,0 -50,5 0,6 -72,2
VAKBN 32,30 3,6 -11,0 A/D 0,8 -27,8
VESTL 15,08 A/D 7,0 33,4 0,1 -90,4
YATAS 24,34 10,1 -8,0 7,2 32,1 0,2 -91,7
YKBNK 36,42 4,8 9,9 A/D 1,0 -18,7
2026 yılının tahminleri ile hesaplanmıştır
Prim ya da iskonto oranları sıfırdan küçük değerler için iskontolu, sıfırdan büyük değerler primli olduğunu göstermektedir.
A/D = Oranlar hesaplanırken 0’dan küçük ve 40’dan büyük değerler anlamsız değer (A/D) olarak gösterilmektedir.
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
A1CAP3,251,3A/DA/D0,26/2026
A1YEN1,446,73,32,00,26/2026
AAGYO7,47A/DA/DA/D0,36/2026
ACSEL80,70A/D9,71,11,36/2026
ADEL24,04A/DA/D2,94,56/2026
ADESE0,5129,5A/DA/D0,26/2026
ADGYO42,52A/DA/DA/D1,46/2026
AEFES16,8810,03,20,60,86/2026
AFYON10,80A/D2,80,80,56/2026
AGESA209,205,7A/DA/D3,16/2026
AGHOL29,2814,9A/DA/D0,56/2026
AGROT1,17A/DA/D1,50,36/2026
AGYO6,29A/DA/DA/D0,26/2026
AHGAZ44,2020,311,23,51,96/2026
AHSGY5,641,1A/DA/D0,46/2026
AKBNK67,205,2A/DA/D1,16/2026
AKCNS179,80A/D9,91,21,26/2026
AKENR6,87A/DA/D1,40,36/2026
AKFGY2,324,9A/DA/D0,26/2026
AKFIS16,3535,6A/D6,71,76/2026
AKFYE3,9610,511,56,00,46/2026
AKGRT4,783,4A/DA/D0,96/2026
AKHAN25,98A/D11,10,91,26/2026
AKMGY187,508,4A/DA/D0,66/2026
AKSA10,206,17,81,51,16/2026
AKSEN69,0523,09,93,31,26/2026
AKSGY9,125,7A/DA/D0,46/2026
AKSUE12,52A/DA/D10,80,86/2026
AKYHO1,49A/DA/DA/D0,56/2026
ALARK104,306,3A/DA/D0,56/2026
ALBRK8,372,9A/DA/D0,86/2026
ALBTN19,04A/D12,82,21,96/2026
ALCAR560,00A/DA/D0,93,06/2026
ALCTL67,10A/D3,10,20,86/2026
ALFAS24,6830,312,51,31,46/2026
ALGYO2,55A/DA/DA/D0,36/2026
ALKA5,20A/D26,61,31,66/2026
ALKIM10,32A/D10,40,50,66/2026
ALKLC33,84A/D7,41,11,36/2026
ALTNY11,11A/D18,33,82,16/2026
ALVES0,519,82,00,40,36/2026
ANELE9,37A/DA/D0,43,56/2026
ANGEN6,71A/D26,62,20,86/2026
ANHYT95,156,0A/DA/D3,16/2026
ANSGR21,802,9A/DA/D0,96/2026
ARASE76,506,51,90,50,86/2026
ARCLK74,50A/D7,50,40,66/2026
ARDYZ59,5514,35,72,62,86/2026
ARENA13,10A/D16,10,20,73/2026
ARFYE11,15A/D27,63,31,06/2026
ARMGD117,9012,715,32,13,56/2026
ARSAN2,9716,435,68,30,46/2026
ARTMS30,2019,713,95,70,86/2026
ARZUM1,08A/DA/D0,5A/D6/2026
ASELS345,7538,226,37,05,16/2026
ASGYO9,130,9A/DA/D0,26/2026
ASTOR156,6014,010,53,43,66/2026
ASUZU40,00A/D25,70,70,76/2026
ATAGY7,18A/DA/DA/D0,46/2026
ATAKP34,50A/D9,31,00,76/2026
ATATP218,508,84,33,13,26/2026
ATATR4,133,64,71,30,46/2026
ATEKS81,950,9A/D3,20,26/2026
ATLAS4,79A/DA/DA/D0,56/2026
ATSYH70,50A/DA/DA/D4,36/2026
AVGYO15,2810,8A/DA/D0,76/2026
AVHOL27,56A/DA/DA/D0,96/2026
AVOD2,31A/D30,60,80,56/2026
AVPGY48,0414,7A/DA/D0,46/2026
AVTUR7,49A/DA/D8,20,36/2026
AYCES307,00A/DA/D18,61,46/2026
AYDEM21,8411,07,32,60,36/2026
AYEN23,9437,26,11,80,36/2026
AYES6,511,611,50,30,86/2026
AYGAZ270,256,613,50,50,76/2026
AZTEK2,93A/D16,20,51,66/2026
BAGFS17,9012,66,61,60,36/2026
BAHKM142,70A/DA/D7,75,66/2026
BAKAB26,68A/D6,80,40,66/2026
BALAT54,50A/DA/DA/D20,26/2026
BALSU7,6033,28,21,01,412/2025
BANVT120,50A/DA/D0,31,06/2026
BARMA4,91A/D14,51,80,36/2026
BASCM9,6032,05,20,50,86/2026
BASGZ36,506,43,10,40,76/2026
BAYRK2,99A/D12,43,73,26/2026
BEGYO3,04A/DA/DA/D0,46/2026
BERA10,29A/DA/DA/D0,26/2026
BESLR9,994,82,40,30,36/2026
BESTE19,7110,114,96,90,76/2026
BETAE48,0026,320,44,43,36/2026
BEYAZ13,72A/D1,90,01,06/2026
BFREN93,55A/D34,63,414,26/2026
BIENY11,06A/D5,00,80,36/2026
BIGCH3,22A/D1,90,51,26/2026
BIGEN10,21A/D11,36,21,66/2026
BIGTK38,70A/D7,41,50,96/2026
BIMAS385,5015,78,90,62,36/2026
BINBN31,04A/DA/D5,91,96/2026
BINHO3,95A/DA/DA/D0,46/2026
BIOEN10,15A/DA/D3,51,66/2026
BIZIM16,88A/D1,40,1A/D6/2026
BJKAS1,32A/DA/D1,11,43/2026
BKRGY4,57A/DA/DA/D0,56/2026
BLCYT1,5213,50,30,10,36/2026
BLUME26,86A/DA/D11,18,16/2026
BMSCH8,49A/D39,90,60,66/2026
BMSTL37,74A/DA/D3,67,06/2026
BNTAS4,844,12,10,30,66/2026
BOBET14,96A/D5,90,50,86/2026
BORLS2,75A/D6,31,7A/D6/2026
BORSK4,78A/D8,20,90,63/2026
BOSSA5,35A/D13,51,20,66/2026
BRISA68,60A/D3,30,50,76/2026
BRKO5,664,016,25,90,46/2026
BRKSN5,2931,22,10,40,56/2026
BRKVY39,986,70,01,81,56/2026
BRLSM8,35A/D5,50,41,26/2026
BRMEN5,40A/DA/D2,038,76/2026
BRSAN646,5034,013,11,02,16/2026
BRYAT1.285,007,1A/DA/D1,16/2026
BSOKE4,75A/D27,81,60,56/2026
BTCIM1,63A/D8,00,90,46/2026
BUCIM4,29A/D6,80,80,36/2026
BULGS8,575,22,10,50,36/2026
BURCE18,556,8A/D2,11,06/2026
BURVA286,00A/DA/D7,022,46/2026
BVSAN57,35A/D4,80,70,86/2026
BYDNR20,46A/D4,20,51,06/2026
CANTE0,97A/D3,11,00,36/2026
CASA35,38A/D0,00,1A/D6/2026
CATES25,542,013,60,40,36/2026
CCOLA76,709,85,41,12,36/2026
CELHA22,72A/DA/D3,81,96/2026
CEMAS2,67A/DA/D1,50,56/2026
CEMTS6,91A/D4,70,50,56/2026
CEMZY5,90A/D18,84,33,16/2026
CEOEM19,0911,43,40,41,56/2026
CGCAM19,2313,16,61,10,66/2026
CIMSA39,568,66,61,21,06/2026
CITAS88,6012,18,81,62,86/2026
CLEBI1.245,007,45,41,54,36/2026
CMBTN1.168,00A/DA/D0,58,26/2026
CMENT215,1018,76,91,01,06/2026
CONSE1,4514,217,83,90,56/2026
COSMO78,00A/DA/DA/D3,86/2026
CRDFA12,642,0A/DA/D1,46/2026
CRFSA193,60A/D16,40,5A/D6/2026
CUSAN16,96A/DA/D1,31,66/2026
CVKMD11,68A/D32,210,73,56/2026
CWENE15,115,15,51,20,96/2026
DAGI5,42A/D5,11,01,26/2026
DAPGM2,457,8A/DA/D0,46/2026
DARDL0,99A/D12,20,50,36/2026
DCTTR4,13A/DA/D1,51,56/2026
DENGE1,51A/DA/DA/D0,66/2026
DERHL1,36A/D3,70,70,76/2026
DERIM21,049,51,30,11,56/2026
DESA8,006,92,70,60,86/2026
DESPC25,34A/D1,20,11,46/2026
DEVA73,65A/D6,00,70,56/2026
DGATE55,0013,01,40,13,86/2026
DGGYO26,48A/DA/DA/D0,56/2026
DGNMO4,68A/DA/D0,71,06/2026
DIRIT13,85A/DA/DA/DA/D6/2026
DITAS7,45A/D24,90,60,96/2026
DMRGD6,61A/D34,65,94,66/2026
DMSAS5,64A/D11,10,50,76/2026
DNISI3,7837,621,63,01,26/2026
DOAS132,5011,94,20,20,46/2026
DOCO11.220,0022,28,01,04,53/2026
DOFER19,2523,94,20,10,66/2026
DOFRB60,3527,022,27,04,06/2026
DOGUB13,87A/DA/D8,69,06/2026
DOHOL17,297,1A/DA/D0,56/2026
DOKTA14,27A/D8,00,80,66/2026
DSTKF177,2012,1A/DA/D4,06/2026
DUNYH17,511,1A/DA/D0,46/2026
DURDO5,99A/D11,51,31,86/2026
DURKN9,18A/D7,42,10,46/2026
DYOBY8,8413,94,40,80,36/2026
DZGYO6,348,4A/DA/D0,46/2026
EBEBK77,0023,12,70,32,16/2026
ECILC51,90A/DA/D3,30,56/2026
ECOGR20,1626,08,63,10,66/2026
ECZYT180,50A/DA/DA/D0,66/2026
EDATA3,98A/D39,60,61,76/2026
EDIP24,284,8A/DA/D0,26/2026
EFOR16,90A/D19,62,76,86/2026
EGEEN4.050,00A/D29,22,71,46/2026
EGEGY15,072,4A/DA/D1,16/2026
EGEPO4,49A/D7,11,21,06/2026
EGGUB85,2010,84,01,90,86/2026
EGPRO28,029,24,01,01,46/2026
EGSER2,22A/D15,50,70,86/2026
EKDMR23,0014,25,00,30,46/2026
EKGYO18,57A/DA/DA/D0,56/2026
EKIM15,42A/D6,01,60,66/2026
EKIZ39,16A/DA/D1,01,06/2026
EKOS2,77A/DA/D1,20,96/2026
EKSUN3,71A/D9,60,30,86/2026
ELITE17,3621,04,10,80,86/2026
EMKEL5,85A/D7,21,10,96/2026
EMNIS125,0038,322,41,42,96/2026
EMPAE40,24A/D13,11,33,66/2026
ENDAE10,45A/D4,62,20,46/2026
ENERY12,7920,413,52,51,86/2026
ENJSA115,4019,94,20,81,36/2026
ENKAI75,8010,07,11,41,16/2026
ENPRA34,52A/DA/DA/D19,06/2026
ENSRI2,54A/DA/D3,40,96/2026
ENTRA4,37A/D12,37,90,46/2026
EPLAS4,82A/D13,10,40,26/2026
ERBOS97,50A/D6,10,40,56/2026
ERCB34,02A/D27,41,50,56/2026
EREGL36,5232,810,51,10,86/2026
ERSU14,45A/DA/D3,11,06/2026
ESCAR10,35A/D10,60,70,86/2026
ESCOM3,631,50,90,90,66/2026
ESEN2,13A/D19,15,40,26/2026
ETILR7,20A/D7,71,03,56/2026
ETYAT11,13A/DA/D8,09,06/2026
EUHOL5,430,6A/DA/D0,16/2026
EUKYO9,05A/DA/D6,26,56/2026
EUPWR39,0625,46,61,72,06/2026
EUREN2,28A/D6,30,60,46/2026
EUYO3,17A/D8,41,52,36/2026
EYGYO1,73A/DA/DA/D0,66/2026
FADE9,9313,25,60,80,46/2026
FENER2,24A/DA/D1,11,63/2026
FLAP10,22A/DA/D2,40,96/2026
FMIZP210,3019,516,82,94,26/2026
FONET3,6310,66,73,01,66/2026
FORMT0,89A/DA/D1,10,46/2026
FORTE84,401,96,01,81,86/2026
FRIGO2,05A/DA/D1,61,26/2026
FRMPL18,9012,73,50,80,86/2026
FROTO66,857,16,80,41,36/2026
FZLGY4,30A/DA/DA/D1,36/2026
GARAN132,604,6A/DA/D1,16/2026
GARFA21,343,2A/DA/D1,36/2026
GATEG121,20A/D16,42,13,96/2026
GEDIK4,787,04,00,01,76/2026
GEDZA18,76A/D1,80,50,76/2026
GENIL4,1714,47,30,91,46/2026
GENKM5,95A/D3,30,50,56/2026
GENTS3,445,72,70,40,66/2026
GEREL22,0611,012,53,22,06/2026
GESAN31,409,63,80,80,86/2026
GIPTA23,46A/D3,30,50,96/2026
GLBMD8,91A/D16,60,01,76/2026
GLCVY34,463,30,00,71,26/2026
GLRMK115,009,65,30,71,36/2026
GLRYH1,511,9A/DA/D0,26/2026
GLYHO16,705,1A/DA/D2,06/2026
GMTAS49,12A/D24,92,23,26/2026
GOKNR12,4110,92,80,30,46/2026
GOLDA6,31A/D10,30,50,46/2026
GOLTS224,606,07,60,80,46/2026
GOODY1,94A/D10,30,11,86/2026
GOZDE16,98A/DA/DA/D0,26/2026
GRNYO7,20A/DA/D0,53,26/2026
GRSEL262,507,35,71,91,96/2026
GRTHO56,053,57,90,80,76/2026
GSDDE10,002,61,30,60,46/2026
GSDHO3,9312,3A/DA/D0,36/2026
GSRAY0,6913,55,00,70,53/2026
GUBRF354,5014,97,81,73,06/2026
GUNDG109,80A/DA/D2,45,06/2026
GWIND17,964,46,34,00,56/2026
GZNMI18,08A/D10,90,60,96/2026
HALKB44,269,9A/DA/D1,46/2026
HATEK6,802,3A/D1,80,36/2026
HATSN23,12A/DA/D1,10,86/2026
HDFGS1,101,71,00,90,36/2026
HEDEF16,1020,2A/DA/D6,86/2026
HEKTS1,89A/DA/D3,51,06/2026
HKTM11,15A/D16,31,71,16/2026
HLGYO3,911,1A/DA/D0,26/2026
HOROZ40,32A/D4,10,50,86/2026
HRKET8,90A/D11,72,71,86/2026
HTTBT30,0818,89,74,02,66/2026
HUBVC1,93A/DA/DA/D0,96/2026
HUNER3,85A/D9,65,50,86/2026
HURGZ4,06A/DA/D1,51,36/2026
ICBCT13,654,8A/DA/D1,86/2026
ICUGS1,08A/DA/DA/D0,86/2026
IDGYO1,87A/DA/DA/D1,46/2026
IEYHO14,99A/DA/DA/D3,96/2026
IHAAS13,50A/DA/D3,57,26/2026
IHEVA1,526,72,20,20,26/2026
IHGZT0,842,7A/D0,30,16/2026
IHLAS0,78A/DA/DA/D0,66/2026
IHLGM1,101,2A/DA/D0,56/2026
IHYAY0,92A/DA/D0,20,86/2026
IMASM1,33A/D8,70,60,46/2026
INDES11,479,01,60,11,06/2026
INFO0,891,2A/DA/D0,46/2026
INGRM251,50A/D11,90,32,86/2026
INTEK159,90A/D6,82,412,76/2026
INTEM154,10A/D7,21,42,86/2026
INTET44,7637,68,42,34,06/2026
INVEO4,40A/DA/DA/D0,36/2026
INVES649,0011,5A/DA/D3,26/2026
ISATR4.950.000,00A/DA/DA/DA/D6/2026
ISBIR51,001,7A/DA/D0,26/2026
ISBTR396.395,00A/DA/DA/DA/D6/2026
ISCTR12,874,8A/DA/D0,76/2026
ISDMR56,8512,310,01,01,16/2026
ISFIN15,212,6A/DA/D0,86/2026
ISGSY11,882,72,92,00,56/2026
ISGYO19,08A/DA/DA/D0,36/2026
ISKPL2,7012,98,41,91,26/2026
ISKUR4.125.000,000,0A/DA/D0,06/2026
ISMEN27,965,71,50,01,26/2026
ISSEN4,835,913,11,10,36/2026
ISVEA13,5023,78,92,52,36/2026
ISYAT5,89A/D0,90,21,26/2026
IZENR3,1919,66,11,00,46/2026
IZFAS15,88A/DA/D5,16,46/2026
IZINV27,10A/DA/D4,91,36/2026
IZMDC5,60A/D28,20,50,46/2026
JANTS12,0513,614,51,21,06/2026
KAPLM104,40A/DA/D0,80,96/2026
KARCL33,50A/D16,51,62,56/2026
KAREL4,74A/D5,60,53,46/2026
KARSN7,3018,74,30,70,86/2026
KARTN81,70A/DA/D1,52,16/2026
KATMR1,184,88,81,70,26/2026
KAYSE2,60A/DA/D1,00,23/2026
KBORU8,9219,310,11,40,96/2026
KCAER9,3827,55,90,81,26/2026
KCHOL203,3013,6A/DA/D0,76/2026
KENT247,50A/DA/D4,410,76/2026
KERVN4,761,0A/DA/D0,66/2026
KFEIN5,0431,42,90,20,76/2026
KGYO8,13A/DA/DA/D5,66/2026
KIMMR9,343,12,00,20,46/2026
KLGYO3,94A/DA/DA/D0,26/2026
KLKIM19,9111,22,80,61,26/2026
KLMSN18,14A/D9,90,60,36/2026
KLNMA6,606,4A/DA/D1,76/2026
KLRHO10,7817,0A/DA/D0,86/2026
KLSER16,70A/D20,80,91,36/2026
KLSYN14,75A/D20,03,21,66/2026
KLYPV48,96A/D16,34,21,26/2026
KMPUR12,558,45,20,81,46/2026
KNFRT7,40A/D10,80,31,26/2026
KOCMT2,29A/D9,20,30,46/2026
KONKA7,06A/D13,60,80,36/2026
KONTR1,49A/DA/D1,00,46/2026
KONYA3.040,0036,112,52,02,86/2026
KOPOL2,8914,27,10,90,76/2026
KORDS2,76A/D9,50,60,66/2026
KOTON8,92A/D2,30,41,16/2026
KPEKS46,9234,810,71,52,16/2026
KRDMA36,589,64,40,50,46/2026
KRDMB43,6011,55,20,70,56/2026
KRDMD42,0411,15,00,60,46/2026
KRGYO3,12A/DA/DA/D1,16/2026
KRONT16,9420,211,84,43,26/2026
KRPLS9,01A/D3,80,81,56/2026
KRSTL6,363,42,30,30,56/2026
KRTEK4,90A/D15,50,60,46/2026
KRVGD2,106,75,40,50,66/2026
KSTUR1.637,00A/D38,013,18,66/2026
KTLEV4,941,20,00,01,06/2026
KTSKR52,75A/DA/D1,30,46/2026
KUTPO64,45A/D3,00,50,56/2026
KUVVA81,65A/D9,23,75,36/2026
KUYAS10,08A/D29,33,41,96/2026
KZBGY1,166,9A/DA/D0,26/2026
KZGYO17,71A/DA/DA/D0,36/2026
LIDER8,0810,7A/DA/D0,66/2026
LIDFA1,732,6A/DA/D0,96/2026
LILAK20,8811,12,50,50,76/2026
LINK3,006,53,91,21,26/2026
LKMNH11,0319,04,11,00,96/2026
LMKDC19,705,42,71,01,26/2026
LOGO118,5012,74,31,52,56/2026
LRSHO1,69A/DA/DA/D0,26/2026
LUKSK50,70A/DA/D2,60,86/2026
LXGYO6,17A/DA/DA/D1,06/2026
LYDHO32,94A/DA/DA/D1,66/2026
LYDYE3.857,507,8A/DA/D2,16/2026
MAALT707,00A/DA/DA/D1,16/2026
MACKO23,308,44,02,04,56/2026
MAGEN6,15A/DA/D15,41,16/2026
MAKIM12,2712,75,20,91,06/2026
MAKTK5,60A/D7,31,20,56/2026
MANAS3,41A/DA/D3,62,06/2026
MARBL7,72A/D4,90,70,76/2026
MARMR1,19A/D0,00,00,86/2026
MARTI1,33A/DA/D4,00,33/2026
MASFN31,467,56,32,41,76/2026
MAVI35,1613,12,50,51,86/2026
MCARD88,5011,410,51,63,06/2026
MEDTR18,78A/D6,00,60,76/2026
MEGAP0,97A/D4,30,20,13/2026
MEGMT3,005,39,50,41,56/2026
MEKAG1,71A/D19,40,30,96/2026
MEPET17,198,32,80,20,46/2026
MERCN9,4310,05,11,00,66/2026
MERIT13,405,420,411,40,26/2026
MERKO0,97A/D11,41,70,412/2025
METEN19,948,717,410,70,76/2026
METRO7,72A/DA/DA/D0,86/2026
MEYSU7,4412,67,21,51,36/2026
MGROS454,0011,92,80,20,96/2026
MHRGY1,656,6A/DA/D0,36/2026
MIATK23,64A/D9,64,81,96/2026
MMCAS8,59A/DA/DA/D8,76/2026
MNDRS8,434,57,30,30,16/2026
MNDTR3,53A/D13,90,30,56/2026
MOBTL9,1211,110,50,61,06/2026
MOGAN7,75A/D7,23,80,26/2026
MOPAS15,4712,21,70,20,76/2026
MPARK402,2511,54,51,31,86/2026
MRGYO1,151,6A/DA/D0,23/2026
MRSHL1.120,00A/D14,62,59,96/2026
MSGYO4,22A/DA/DA/D0,46/2026
MTRKS16,435,35,00,91,36/2026
MTRYO7,41A/DA/DA/D0,66/2026
MZHLD3,63A/D7,20,26,16/2026
NATEN3,27A/DA/D4,50,36/2026
NETAS69,00A/D9,70,4A/D6/2026
NETCD80,1511,07,65,83,16/2026
NETGL10,12A/D7,31,80,96/2026
NIBAS2,62A/DA/D5,83,36/2026
NTGAZ9,855,82,90,71,16/2026
NTHOL35,0814,4A/DA/D0,26/2026
NUGYO6,17A/DA/DA/D0,36/2026
NUHCM209,40A/D6,91,31,36/2026
OBAMS3,51A/D12,30,20,86/2026
OBASE20,44A/D4,61,11,16/2026
ODAS4,88A/D1,50,50,46/2026
ODINE96,85A/DA/D3,54,86/2026
OFSYM50,1521,37,30,61,46/2026
ONCSM85,0025,56,52,54,06/2026
ONRYT8,15A/DA/D2,10,76/2026
ORCAY2,12A/D14,11,80,66/2026
ORGE20,008,63,11,61,56/2026
ORMA125,90A/D11,41,30,46/2026
ORZAX61,3517,98,72,95,96/2026
OSMEN5,045,52,10,00,66/2026
OSTIM1,05A/D20,41,80,36/2026
OTKAR308,00A/DA/D1,46,76/2026
OTTO87,35A/DA/D1,81,06/2026
OYAKC19,1412,05,01,31,26/2026
OYAYO26,00A/D7,20,83,06/2026
OYLUM6,19A/D7,30,50,46/2026
OYYAT23,742,6A/DA/D0,56/2026
OZATD324,25A/DA/D8,45,16/2026
OZGYO1,38A/DA/DA/D0,26/2026
OZKGY11,05A/DA/DA/D0,26/2026
OZRDN8,73A/D21,60,81,96/2026
OZSUB27,346,86,01,42,36/2026
OZYSR11,60A/D16,10,81,46/2026
PAGYO107,305,1A/DA/D0,56/2026
PAHOL0,927,3A/DA/D0,46/2026
PAMEL37,06A/DA/D18,11,86/2026
PAPIL6,23A/DA/D17,13,76/2026
PARSN52,80A/DA/D1,70,36/2026
PASEU28,0215,4A/D7,94,56/2026
PATEK10,50A/DA/D1,71,96/2026
PCILT29,006,53,20,21,36/2026
PEKGY1,004,0A/DA/D0,66/2026
PENGD7,16A/DA/D0,70,36/2026
PENTA8,9530,63,00,10,86/2026
PETKM19,05A/DA/D0,80,66/2026
PETUN8,8210,25,30,50,26/2026
PGSUS129,30A/D6,91,30,66/2026
PINSU7,3314,25,10,90,76/2026
PKART74,5014,65,50,52,86/2026
PKENT100,0013,711,51,31,66/2026
PLTUR14,675,92,00,50,46/2026
PNLSN29,227,24,30,60,66/2026
PNSUT9,08A/D15,30,60,26/2026
POLHO13,48A/DA/DA/D0,76/2026
POLTK2.850,00A/DA/D9,132,76/2026
PRDGS3,691,70,01,40,26/2026
PRKAB19,86A/D5,20,25,86/2026
PRKME12,25A/D6,13,30,36/2026
PRZMA10,81A/DA/D4,51,76/2026
PSDTC66,0015,4A/D1,01,96/2026
PSGYO1,433,9A/DA/D0,26/2026
QNBFK34,66A/DA/DA/D10,66/2026
QNBTR129,7012,9A/DA/D3,66/2026
QUAGR1,39A/D5,30,70,36/2026
QUICK39,1214,6A/DA/D0,76/2026
RALYH19,612,45,61,10,86/2026
RAYSG104,704,9A/DA/D1,66/2026
REEDR2,71A/D7,61,70,36/2026
RGYAS178,702,7A/DA/D0,46/2026
RNPOL1,8715,07,60,90,96/2026
RODRG12,2018,8A/D4,04,56/2026
RTALB1,9920,4A/D3,00,36/2026
RUBNS12,13A/D2,70,50,26/2026
RUZYE3,76A/DA/D1,90,66/2026
RYGYO49,504,8A/DA/D1,06/2026
RYSAS24,8614,19,23,71,76/2026
SAFKR11,2813,04,70,71,66/2026
SAHOL88,158,9A/DA/D0,46/2026
SAMAT3,382,5A/D8,50,56/2026
SANEL23,802,13,01,01,76/2026
SANFM3,68A/D29,31,32,06/2026
SANKO20,16A/DA/D0,51,26/2026
SARAE28,7812,012,32,11,66/2026
SARKY16,55A/D7,10,21,26/2026
SASA1,66A/D17,03,10,56/2026
SAYAS34,4813,14,70,91,76/2026
SDTTR13,66A/D22,03,33,06/2026
SEGMN14,3628,96,50,60,46/2026
SEGYO2,54A/DA/DA/D0,36/2026
SEKFK3,243,0A/DA/D0,66/2026
SEKUR3,7434,15,20,61,26/2026
SELEC60,3017,42,90,11,06/2026
SELVA0,98A/D17,40,80,46/2026
SERNT5,07A/D8,92,20,56/2026
SEYKM2,5032,317,40,80,86/2026
SILVR1,47A/D5,00,40,36/2026
SISE35,269,213,01,00,46/2026
SKBNK4,484,1A/DA/D0,56/2026
SKTAS1,73A/D12,70,80,36/2026
SKYLP75,45A/DA/D2,32,86/2026
SKYMD10,23A/D6,40,01,46/2026
SMART11,93A/D5,52,90,76/2026
SMRTG3,9832,26,71,41,46/2026
SMRVA5,235,40,02,21,26/2026
SNGYO2,49A/DA/DA/D0,26/2026
SNICA1,95A/D4,80,70,26/2026
SNPAM16,83A/DA/D7,10,86/2026
SODSN5,35A/DA/D1,83,36/2026
SOHOE7,24A/D5,01,50,96/2026
SOKE7,40A/D5,40,20,66/2026
SOKM57,65A/D3,50,10,96/2026
SONME104,90A/DA/DA/D1,56/2026
SRVGY2,051,9A/DA/D0,26/2026
SSAAT23,2810,04,51,34,36/2026
SUMAS190,00A/D7,61,62,36/2026
SUNTK19,3914,56,80,71,16/2026
SURGY17,70A/DA/DA/D0,36/2026
SUWEN4,18A/D3,50,61,46/2026
SVGYO2,16A/DA/DA/D0,56/2026
TABGD196,0017,64,40,91,96/2026
TARKM326,50A/D19,33,12,16/2026
TATEN3,83A/D5,83,30,86/2026
TATGD14,455,76,20,60,46/2026
TAVHL287,0018,15,91,81,36/2026
TBORG115,1011,82,70,71,26/2026
TCELL95,009,92,51,10,76/2026
TCKRC104,508,87,93,32,56/2026
TDGYO5,400,9A/DA/D0,46/2026
TEHOL3,141,7A/DA/D0,66/2026
TEKTU3,30A/D15,07,10,26/2026
TERA16,200,2A/DA/D0,16/2026
TEZOL7,01A/D7,30,40,56/2026
TGSAS125,3012,710,86,04,66/2026
THYAO265,002,74,70,60,46/2026
TKFEN175,70A/D24,21,31,76/2026
TKNKA30,10A/D6,01,41,06/2026
TKNSA12,28A/D2,40,1A/D6/2026
TLMAN53,90A/D2,80,80,66/2026
TMPOL113,60A/D9,91,31,76/2026
TMSN51,15A/DA/D3,80,46/2026
TNZTP23,2018,65,62,11,06/2026
TOASO227,908,113,90,41,76/2026
TRALT40,2623,610,74,42,46/2026
TRCAS40,789,0A/DA/D0,66/2026
TRENJ85,259,40,10,01,46/2026
TRGYO86,8511,5A/DA/D0,66/2026
TRHOL292,501,9A/DA/D1,96/2026
TRILC0,786,62,60,80,46/2026
TRMET117,5020,22,41,01,56/2026
TSGYO4,6132,9A/DA/D0,46/2026
TSKB9,272,4A/DA/D0,56/2026
TSPOR0,77A/DA/D1,30,43/2026
TTKOM49,405,72,41,00,76/2026
TTRAK365,00A/D13,30,91,96/2026
TUCLK2,22A/D4,21,70,26/2026
TUKAS1,95A/D5,01,40,46/2026
TUPRS359,259,55,00,51,56/2026
TUREX5,269,22,10,60,66/2026
TURGG26,0011,6A/DA/D1,26/2026
TURSG4,343,7A/DA/D1,46/2026
UCAYM12,1319,53,20,61,26/2026
UFUK212,70A/DA/DA/D3,56/2026
ULAS12,10A/DA/D26,70,66/2026
ULKER77,656,44,00,60,66/2026
ULUFA1,592,3A/DA/D0,86/2026
ULUSE139,0012,914,81,111,36/2026
ULUUN6,269,7A/DA/D0,36/2026
UNLU9,38A/D5,31,70,56/2026
USAK0,37A/D3,60,60,16/2026
USHOL69,80A/DA/DA/D4,86/2026
VAKBN32,304,6A/DA/D0,96/2026
VAKFA8,583,8A/DA/D1,06/2026
VAKFN0,843,1A/DA/D0,66/2026
VAKKO46,72A/D3,20,40,76/2026
VANGD65,906,1A/D7,53,06/2026
VBTYZ19,7512,03,40,82,06/2026
VERTU22,06A/DA/DA/D0,26/2026
VERUS467,00A/DA/DA/D6,16/2026
VESBE3,37A/DA/D0,50,16/2026
VESTL15,08A/DA/D0,90,26/2026
VEYAS58,5012,94,01,42,06/2026
VKFYO17,59A/DA/DA/D10,16/2026
VKGYO1,5013,1A/DA/D0,26/2026
VKING12,41A/DA/D4,7A/D6/2026
VRGYO1,06A/DA/DA/D0,26/2026
VSNMD20,70A/D17,12,20,96/2026
YAPRK6,90A/D10,66,12,46/2026
YATAS24,344,44,00,40,36/2026
YAYLA11,07A/DA/D7,40,66/2026
YBTAS9,3039,06,21,31,46/2026
YEOTK23,667,84,81,23,66/2026
YESIL0,78A/DA/DA/D0,46/2026
YGGYO185,007,3A/DA/D1,66/2026
YIGIT14,1431,63,50,20,56/2026
YKBNK36,425,6A/DA/D1,16/2026
YKSLN2,20A/D4,21,01,16/2026
YONGA29,08A/DA/D1,80,86/2026
YUNSA5,385,94,40,60,56/2026
YYAPI0,56A/DA/DA/D0,26/2026
YYLGD6,833,27,50,70,46/2026
ZEDUR4,56A/DA/D9,40,36/2026
ZERGY6,8215,6A/DA/D1,46/2026
ZGYO13,249,8A/DA/D0,76/2026
ZOREN1,50A/D9,61,70,16/2026
ZRGYO17,6011,7A/DA/D0,96/2026
A/D = Oranlar hesaplanırken 0’dan küçük ve 40’dan büyük değerler anlamsız değer (A/D) olarak gösterilmektedir.
Kod Kapanış (TL) Günlük Getiri (%) Haftalık Getiri (%) Aylık Getiri (%) Yıl İçi Getiri (%)
A1CAP3,25-9,97-18,95-31,00-72,46
A1YEN1,44-7,69-10,00-18,18-45,66
AAGYO7,47-1,97-9,89-11,81-
ACSEL80,70-1,59-3,24-12,76-17,40
ADEL24,04-4,45-1,23-12,84-27,15
ADESE0,51-3,77-7,27-29,17-66,45
ADGYO42,52-8,995,04-13,89-3,32
AEFES16,88-4,58-7,46-11,259,40
AFYON10,80-8,09-6,57-4,42-8,47
AGESA209,20-5,77-9,98-13,55-2,35
AGHOL29,28-5,91-9,52-13,934,16
AGROT1,17-3,31-8,59-25,95-60,61
AGYO6,290,64-4,26-12,88-11,16
AHGAZ44,20-7,18-6,286,2596,79
AHSGY5,64-6,78-7,54-53,85-66,15
AKBNK67,20-1,610,15-7,25-0,64
AKCNS179,80-4,46-9,92-7,849,61
AKENR6,87-1,58-9,01-24,17-39,04
AKFGY2,32-2,93-6,83-3,33-9,38
AKFIS16,352,19-5,6514,34386,61
AKFYE3,96-0,502,5913,4744,53
AKGRT4,78-4,40-9,64-12,77-29,71
AKHAN25,98-4,20-13,40-4,42-
AKMGY187,50-1,21-8,54-17,94-0,07
AKSA10,200,100,20-5,129,44
AKSEN69,05-2,54-5,282,75-4,76
AKSGY9,12-2,46-2,98-3,9027,20
AKSUE12,52-4,86-13,36-27,29-51,85
AKYHO1,49-1,973,47-12,35-45,62
ALARK104,30-0,86-3,69-2,895,78
ALBRK8,37-2,33-4,89-1,889,70
ALBTN19,04-2,36-4,75-21,52-
ALCAR560,00-3,86-9,90-13,71-34,27
ALCTL67,101,51-4,21-25,49-35,17
ALFAS24,68-2,60-9,06-25,30-39,54
ALGYO2,55-2,30-11,15-18,01-39,57
ALKA5,20-4,24-9,09-23,42-50,85
ALKIM10,32-3,19-8,10-22,05-43,91
ALKLC33,84-9,95-40,84-90,09-84,08
ALTNY11,11-4,22-10,83-19,73-24,16
ALVES0,510,00-13,56-17,74-80,16
ANELE9,37-9,99-40,85-90,10-43,86
ANGEN6,71-2,04-7,83-9,08-37,93
ANHYT95,15-3,74-8,33-7,893,78
ANSGR21,80-1,89-9,92-19,20-1,04
ARASE76,50-10,00-19,73-26,863,93
ARCLK74,50-2,61-2,68-14,27-26,24
ARDYZ59,55-0,50-5,48-3,9579,15
ARENA13,10-2,24-7,68-20,22-53,71
ARFYE11,15-9,94-8,53-22,41-
ARMGD117,90-10,00-11,35-21,3067,59
ARSAN2,97-2,62-6,60-13,41-21,84
ARTMS30,20-4,49-7,02-11,18-19,55
ARZUM1,08-5,26-8,47-14,96-56,45
ASELS345,750,88-0,65-8,5349,22
ASGYO9,131,44-1,93-6,93-14,51
ASTOR156,60-5,61-17,93-39,4935,50
ASUZU40,00-1,86-3,01-9,13-27,44
ATAGY7,18-5,03-10,03-19,69-53,62
ATAKP34,50-1,035,89-1,09-33,15
ATATP218,504,65-1,89-10,6365,08
ATATR4,13-7,40-22,37-50,48-
ATEKS81,95-3,93-10,92-2,32-52,58
ATLAS4,79-9,960,84-20,70-18,40
ATSYH70,500,43-12,53-22,99-6,25
AVGYO15,281,19-0,840,6661,01
AVHOL27,56-7,52-10,173,22-25,47
AVOD2,31-6,85-11,49-31,25-37,06
AVPGY48,04-1,11-2,95-11,040,08
AVTUR7,49-9,98-11,15-24,95-51,05
AYCES307,00-2,23-8,56-24,34-25,49
AYDEM21,84-1,80-9,30-4,80-3,11
AYEN23,94-3,86-1,56-12,88-1,32
AYES6,51-4,69-9,58-6,0624,95
AYGAZ270,25-0,92-7,29-13,2442,63
AZTEK2,932,453,17-26,75-28,88
BAGFS17,90-4,02-15,09-24,02-30,19
BAHKM142,70-1,11-6,73-23,57108,93
BAKAB26,68-2,98-6,65-19,40-28,47
BALAT54,50-9,995,93-8,25-49,63
BALSU7,602,29-11,9410,47-56,04
BANVT120,50-3,68-5,64-12,49-25,62
BARMA4,91-9,91-16,07-26,39-86,98
BASCM9,60-7,60-7,60-1,54-22,58
BASGZ36,50-4,45-8,20-12,39-18,45
BAYRK2,99-1,322,75-8,28-43,69
BEGYO3,04-9,79-11,6311,76-33,77
BERA10,29-2,28-7,96-13,60-41,20
BESLR9,99-1,77-7,67-13,66-18,38
BESTE19,711,915,85-18,55-
BETAE48,00-2,56-8,22-21,57-
BEYAZ13,72-4,39-13,71-29,21-48,83
BFREN93,55-2,40-7,56-17,21-39,45
BIENY11,06-3,57-17,77-33,89-55,87
BIGCH3,22-3,30-7,74-22,03-67,51
BIGEN10,21-9,96-40,85-90,1014,72
BIGTK38,70-9,96-12,05-80,77-87,37
BIMAS385,500,00-5,51-10,9745,33
BINBN31,04-7,40-25,56-74,62-82,76
BINHO3,95-9,82-21,94-37,80-55,27
BIOEN10,15-1,462,53-21,86-39,22
BIZIM16,88-3,54-7,46-19,77-34,83
BJKAS1,32-2,94-7,04-23,70-19,02
BKRGY4,57-3,59-10,04-29,48-
BLCYT1,52-3,18-5,59-8,43-52,80
BLUME26,86-8,76-14,95-17,15-48,84
BMSCH8,49-1,62-5,14-7,82-72,07
BMSTL37,74-1,46-1,26-16,32-17,00
BNTAS4,84-3,59-6,38-10,04-23,54
BOBET14,9610,003,10-11,48-18,70
BORLS2,75-3,1728,5027,91-30,56
BORSK4,78-2,45-9,47-13,87-16,14
BOSSA5,35-4,801,33-23,13-14,94
BRISA68,60-2,63-1,29-3,72-20,19
BRKO5,66-5,51-19,72-24,43-39,79
BRKSN5,29-2,58-9,73-20,09-26,43
BRKVY39,98-10,00-14,94-34,46-59,08
BRLSM8,35-4,02-15,31-38,87-36,60
BRMEN5,40-9,85-32,42-31,99-36,69
BRSAN646,50-5,90-2,27-1,9016,49
BRYAT1.285,00-3,24-6,07-16,12-36,83
BSOKE4,75-0,21-19,63-63,12-70,86
BTCIM1,63-3,55-15,54-37,79-57,22
BUCIM4,29-1,83-11,00-14,88-46,38
BULGS8,57-9,98-25,09-54,80-80,33
BURCE18,55-4,87-18,43-30,89-67,88
BURVA286,00-9,99-29,08-43,76-54,60
BVSAN57,35-4,50-10,39-33,08-43,22
BYDNR20,46-4,39-5,28-10,97-23,54
CANTE0,97-3,96-8,49-12,61-42,26
CASA35,38-9,61-21,38-34,84-66,90
CATES25,54-4,63-10,01-38,28-22,51
CCOLA76,700,00-5,37-4,2432,61
CELHA22,72-7,49-27,83-6,89114,14
CEMAS2,67-1,84-10,40-18,10-33,91
CEMTS6,91-2,68-6,50-10,84-36,72
CEMZY5,90-7,81-11,94-43,11-21,54
CEOEM19,093,360,00-37,25-19,59
CGCAM19,23-9,975,54-17,11-47,17
CIMSA39,56-1,74-1,79-5,18-13,61
CITAS88,600,40-5,74-15,13-
CLEBI1.245,00-2,35-5,68-12,20-14,03
CMBTN1.168,00-3,07-1,27-16,57-39,95
CMENT215,10-1,83-0,921,89-37,47
CONSE1,45-3,33-9,38-20,77-50,34
COSMO78,00-5,74-8,24-16,40-72,89
CRDFA12,64-9,97-25,16-16,62-41,43
CRFSA193,601,04-12,64-21,7567,62
CUSAN16,96-9,98-9,30-13,20-19,62
CVKMD11,68-4,42-3,63-12,1814,17
CWENE15,11-7,02-12,35-35,43-46,11
DAGI5,42-7,67-9,82-10,56-27,83
DAPGM2,45-8,58-15,52-52,52-79,34
DARDL0,99-3,88-10,00-22,66-54,59
DCTTR4,139,8413,773,25-54,57
DENGE1,51-3,82-9,04-25,62-50,33
DERHL1,36-6,21-11,11-18,56-48,09
DERIM21,04-3,57-10,92-29,44-42,79
DESA8,00-2,79-1,48-8,78-27,93
DESPC25,34-3,65-11,34-21,21-45,10
DEVA73,65-4,47-7,01-23,8417,46
DGATE55,00-6,78-11,15-14,86-22,21
DGGYO26,48-1,93-3,29-4,06-16,68
DGNMO4,689,86-0,64-11,53-2,30
DIRIT13,85-9,77-24,73-33,41-49,82
DITAS7,45-5,82-7,45-32,21-76,16
DMRGD6,61-3,220,15-34,1099,70
DMSAS5,64-2,59-12,691,99-43,99
DNISI3,78-2,33-1,56-8,92-14,48
DOAS132,50-2,43-6,16-14,24-17,61
DOCO11.220,000,185,015,559,93
DOFER19,25-0,26-6,64-17,74-64,40
DOFRB60,35-5,33-13,66-26,63-22,73
DOGUB13,87-9,35-18,41-64,60-71,35
DOHOL17,29-2,04-4,37-12,852,01
DOKTA14,270,85-5,18-25,72-40,59
DSTKF177,20-9,96-40,83-90,08-68,07
DUNYH17,51-9,97-6,31-74,19-84,94
DURDO5,99-1,32-14,5540,9464,56
DURKN9,18-2,34-5,94-32,00-38,51
DYOBY8,84-2,43-9,70-21,21-31,68
DZGYO6,34-3,79-8,38-5,51-15,35
EBEBK77,00-2,10-2,62-4,0739,47
ECILC51,90-4,33-7,57-9,58-35,23
ECOGR20,16-9,19-11,27-33,77-9,60
ECZYT180,50-6,53-9,75-14,66-36,11
EDATA3,98-9,957,57-64,53-34,32
EDIP24,28-0,65-9,27-21,17-29,42
EFOR16,900,42-8,15-3,92-30,17
EGEEN4.050,00-3,17-14,74-14,06-49,98
EGEGY15,072,10-3,462,59-42,13
EGEPO4,49-7,80-19,24-37,29-45,18
EGGUB85,20-3,62-6,94-13,94-6,34
EGPRO28,02-3,91-9,96-17,3019,59
EGSER2,22-3,06-11,20-14,62-25,75
EKDMR23,00-6,35-14,75-34,92-
EKGYO18,57-2,42-4,82-3,28-6,54
EKIM15,42-2,41-6,945,33-
EKIZ39,16-9,98-22,61-12,98-73,34
EKOS2,77-5,14-8,58-29,16-52,89
EKSUN3,71-5,36-10,82-15,87-29,73
ELITE17,36-4,62-10,01-18,50-38,57
EMKEL5,85-4,88-14,47-35,93-83,04
EMNIS125,00-5,52-3,92-7,41-20,89
EMPAE40,24-4,14-7,88-22,02-
ENDAE10,45-3,86-10,84-28,57-25,94
ENERY12,79-9,03-8,908,0233,65
ENJSA115,40-1,032,305,8733,15
ENKAI75,80-2,70-4,95-12,17-0,63
ENPRA34,52-3,31-11,49-20,75-
ENSRI2,54-2,68-9,93-26,80-85,24
ENTRA4,37-0,910,699,80-7,81
EPLAS4,82-6,95-9,23-10,58-4,55
ERBOS97,50-5,52-10,14-21,18-45,07
ERCB34,02-5,24-14,95-12,59-51,68
EREGL36,52-1,78-1,56-2,3055,40
ERSU14,45-9,97-23,14-8,08-21,55
ESCAR10,35-9,92-23,73-65,80-59,16
ESCOM3,63-4,22-12,74-20,74-1,89
ESEN2,13-2,29-8,19-26,80-52,03
ETILR7,20-1,502,8624,1492,51
ETYAT11,13-9,95-10,9632,3450,81
EUHOL5,43-9,95-22,43-24,69-51,08
EUKYO9,05-1,84-2,69-19,6357,94
EUPWR39,06-9,96-15,38-39,4419,09
EUREN2,28-2,56-12,64-27,16-64,04
EUYO3,17-5,65-18,72-14,09-31,83
EYGYO1,73-5,46-2,26-22,07-54,35
FADE9,93-4,52-9,97-18,00-25,56
FENER2,24-5,49-5,88-13,18-34,50
FLAP10,222,00-6,67-10,4314,45
FMIZP210,30-2,73-13,21-19,12-32,80
FONET3,63-1,63-11,03-11,0330,11
FORMT0,89-3,26-3,26-24,58-72,10
FORTE84,40-1,97-9,25-13,174,46
FRIGO2,05-3,76-10,0919,88-21,46
FRMPL18,90-3,91-11,85-20,92-
FROTO66,85-2,34-6,96-14,13-25,37
FZLGY4,30-5,70-14,17-42,36-66,61
GARAN132,60-1,491,61-0,38-3,86
GARFA21,345,02-4,65-12,18-23,18
GATEG121,20-9,96-24,20-38,29-57,02
GEDIK4,78-0,42-1,24-10,32-10,15
GEDZA18,76-2,70-9,46-21,18-33,14
GENIL4,17-1,18-17,43-43,27-68,50
GENKM5,95-7,75-16,43-26,18-
GENTS3,44-2,55-9,71-22,87-63,13
GEREL22,06-9,96-22,97-14,4316,53
GESAN31,40-6,16-14,67-31,05-32,33
GIPTA23,46-4,01-14,69-47,86-65,51
GLBMD8,91-3,68-9,82-8,43-34,96
GLCVY34,46-4,22-8,16-25,28-55,15
GLRMK115,00-8,73-12,28-18,09-34,29
GLRYH1,51-9,58-19,25-23,35-59,63
GLYHO16,70-4,41-5,707,6039,75
GMTAS49,12-0,81-0,576,78119,78
GOKNR12,41-3,35-9,22-21,21-36,29
GOLDA6,31-9,99-17,30-35,81-
GOLTS224,60-3,69-6,80-13,37-27,44
GOODY1,94-1,52-5,37-16,38-25,67
GOZDE16,980,24-5,35-13,89-21,82
GRNYO7,20-4,13-13,57-19,28-51,94
GRSEL262,50-2,23-8,62-1,96-17,59
GRTHO56,05-4,11-37,02-61,26-80,42
GSDDE10,00-1,09-11,58-18,03-2,63
GSDHO3,93-4,15-9,45-3,44-14,00
GSRAY0,69-2,82-11,54-24,18-40,52
GUBRF354,50-5,02-9,34-19,173,01
GUNDG109,809,9635,22-77,22-56,47
GWIND17,96-2,97-7,80-13,65-19,61
GZNMI18,08-9,96-26,98-52,17-68,28
HALKB44,26-0,142,79-6,3120,34
HATEK6,80-2,44-8,48-37,90-53,04
HATSN23,12-3,91-12,22-41,35-40,17
HDFGS1,10-7,56-32,52-20,29-65,08
HEDEF16,10-9,96-11,73-7,58-38,22
HEKTS1,89-4,06-10,43-16,74-38,24
HKTM11,15-4,370,363,152,29
HLGYO3,91-1,51-4,87-1,5114,33
HOROZ40,32-0,64-4,50-12,20-36,90
HRKET8,901,71-11,7928,8077,64
HTTBT30,08-2,40-7,56-2,15-28,31
HUBVC1,93-3,98-2,539,66-22,49
HUNER3,85-2,53-8,33-0,2624,60
HURGZ4,06-5,58-10,57-37,44-24,68
ICBCT13,65-4,14-6,19-17,874,20
ICUGS1,08-8,47-10,00-53,85-58,62
IDGYO1,87-5,08-11,79-23,67-48,63
IEYHO14,99-9,97-40,84-90,07-77,48
IHAAS13,50-6,57-0,15-63,90-67,15
IHEVA1,52-1,300,00-8,98-31,53
IHGZT0,84-3,45-4,55-20,00-46,15
IHLAS0,78-3,70-6,02-19,59-54,65
IHLGM1,10-4,35-1,79-19,71-46,34
IHYAY0,92-4,17-6,12-14,02-53,06
IMASM1,33-5,00-11,92-25,28-71,64
INDES11,47-3,78-2,969,2448,77
INFO0,89-9,18-27,64-44,72-49,14
INGRM251,50-4,28-11,29-21,04-38,81
INTEK159,90-6,33-14,72-7,47-40,56
INTEM154,10-6,89-14,96-27,65-44,17
INTET44,76-4,602,71-13,42-
INVEO4,40-5,58-15,22-30,82-47,24
INVES649,00-3,28-10,11-13,2987,30
ISATR4.950.000,000,000,000,000,00
ISBIR51,00-0,29-6,42-19,05-39,47
ISBTR396.395,000,00-4,48-11,22-10,93
ISCTR12,87-1,61-1,08-5,09-4,74
ISDMR56,85-3,89-7,33-8,8973,01
ISFIN15,210,53-4,94-19,31-6,97
ISGSY11,88-1,41-11,14-17,332,59
ISGYO19,08-4,60-11,34-20,83-8,75
ISKPL2,70-10,00-14,01-36,77-76,80
ISKUR4.125.000,000,000,000,0014,58
ISMEN27,96-1,89-3,72-16,93-23,84
ISSEN4,83-3,78-12,02-19,23-32,73
ISVEA13,50-9,88-28,23-78,84-
ISYAT5,89-2,48-7,54-13,89-32,30
IZENR3,19-4,49-10,39-26,50-66,03
IZFAS15,88-9,98-14,76-52,57-71,94
IZINV27,10-5,51-10,26-25,92-57,66
IZMDC5,60-5,41-10,11-20,00-17,16
JANTS12,052,29-6,15-18,86-35,25
KAPLM104,40-10,00-29,08-52,55-65,20
KARCL33,50-9,36-20,20-78,10-
KAREL4,74-4,44-14,13-22,04-43,57
KARSN7,30-4,70-12,99-20,22-20,65
KARTN81,70-0,97-25,73-27,765,28
KATMR1,18-4,84-14,49-25,32-57,71
KAYSE2,60-1,52-10,65-23,53-40,09
KBORU8,92-3,88-16,24-22,16-38,48
KCAER9,38-5,73-12,42-13,71-10,07
KCHOL203,30-2,45-3,74-8,5524,94
KENT247,50-0,76-7,74-19,05-48,10
KERVN4,76-9,85-29,69-31,51112,50
KFEIN5,04-5,79-10,64-21,00-41,94
KGYO8,13-0,972,01-23,4562,28
KIMMR9,34-5,66-11,30-17,35-27,37
KLGYO3,941,29-1,01-2,72-35,30
KLKIM19,91-0,85-4,74-14,84-42,74
KLMSN18,14-6,01-13,62-21,06-42,38
KLNMA6,60-8,46-9,59-21,15-33,33
KLRHO10,78-9,94-2,09-49,10-93,66
KLSER16,70-1,88-9,44-16,92-37,36
KLSYN14,75-3,221,8610,07108,92
KLYPV48,962,86-1,65-14,11-10,49
KMPUR12,55-3,54-8,93-18,19-20,67
KNFRT7,40-8,87-20,69-28,36-43,25
KOCMT2,29-6,91-12,26-17,63-8,03
KONKA7,06-3,68-8,67-7,71-55,00
KONTR1,49-3,87-22,40-41,80-87,07
KONYA3.040,00-4,55-10,06-14,91-33,59
KOPOL2,89-7,67-3,67-21,04-45,68
KORDS2,76-2,82-3,16-10,108,24
KOTON8,92-2,19-7,18-18,32-42,82
KPEKS46,92-7,36-6,35-31,14-
KRDMA36,58-4,64-7,06-16,8353,18
KRDMB43,60-8,79-24,57-45,1690,73
KRDMD42,04-1,78-2,59-7,4066,43
KRGYO3,120,97-8,50-3,1111,03
KRONT16,94-0,35-7,43-10,8931,62
KRPLS9,01-4,05-18,17-22,0615,81
KRSTL6,36-5,36-11,91-18,88-32,12
KRTEK4,90-0,81-14,34-5,77-31,56
KRVGD2,10-0,94-2,333,96-22,51
KSTUR1.637,00-2,09-9,01-22,05-43,97
KTLEV4,94-8,69-30,72-75,35-21,84
KTSKR52,75-5,80-11,94-13,17-29,67
KUTPO64,451,662,30-10,05-38,38
KUVVA81,65-8,26-8,82-36,11-41,39
KUYAS10,08-10,00-9,92-77,98-81,16
KZBGY1,16-4,13-9,38-18,31-64,53
KZGYO17,71-0,73-0,95-2,91-23,66
LIDER8,08-4,835,35-43,18-88,43
LIDFA1,734,852,984,8517,69
LILAK20,88-3,06-11,68-20,00-24,84
LINK3,00-3,85-9,91-26,65-43,29
LKMNH11,03-0,632,51-7,39-40,51
LMKDC19,70-6,64-14,05-11,97-26,36
LOGO118,50-5,35-10,36-14,63-18,31
LRSHO1,69-3,43-5,59-19,52-57,00
LUKSK50,70-7,14-15,08-25,61-50,73
LXGYO6,17-5,22-8,18-9,26-
LYDHO32,94-10,00-27,09-61,09-80,39
LYDYE3.857,50-9,98-40,88-54,10-72,33
MAALT707,00-1,33-8,54-22,01-21,62
MACKO23,30-2,92-2,51-19,38-14,71
MAGEN6,15-7,10-16,89-74,92-83,87
MAKIM12,27-3,99-1,21-0,32-17,93
MAKTK5,60-4,11-9,09-23,91-63,75
MANAS3,41-9,79-14,32-84,47-59,26
MARBL7,72-2,53-6,42-22,65-37,08
MARMR1,19-7,03-15,00-25,63-24,20
MARTI1,33-5,00-18,40-33,83-22,67
MASFN31,46-5,24-10,11-16,29-
MAVI35,16-1,29-4,82-5,99-16,05
MCARD88,50-9,09-9,69-11,94-
MEDTR18,78-1,981,13-6,01-34,40
MEGAP0,970,00-10,19-25,38-70,61
MEGMT3,00-6,54-11,50-16,43-46,81
MEKAG1,71-2,84-8,06-27,23-55,81
MEPET17,19-6,93-13,96-5,0312,57
MERCN9,43-4,46-8,45-33,59-44,95
MERIT13,400,832,84-7,33-25,14
MERKO0,97-2,021,04-4,90-47,28
METEN19,94-2,25-3,3911,15-
METRO7,72-5,390,1319,1494,46
MEYSU7,44-1,72-4,00-10,14-
MGROS454,00-2,42-6,34-15,61-12,44
MHRGY1,65-4,62-11,76-14,95-26,99
MIATK23,64-4,83-5,443,78-40,03
MMCAS8,59-9,96-35,17-66,37-93,63
MNDRS8,43-2,66-6,85-15,28-37,04
MNDTR3,53-3,02-8,79-20,85-46,27
MOBTL9,12-4,50-14,21-8,340,66
MOGAN7,75-3,37-12,03-7,63-5,37
MOPAS15,47-3,31-9,00-24,39-60,62
MPARK402,25-3,42-5,74-8,425,72
MRGYO1,15-3,36-12,88-26,28-26,28
MRSHL1.120,00-3,70-10,76-24,58-28,57
MSGYO4,22-2,31-6,64-16,77-28,35
MTRKS16,43-3,92-18,42-28,75-24,63
MTRYO7,41-7,95-2,37-17,67-14,14
MZHLD3,63-7,16-10,59-25,15-42,01
NATEN3,27-0,91-11,14-24,65-62,28
NETAS69,00-1,43-9,92-11,5421,48
NETCD80,15-4,41-1,72-11,92-
NETGL10,12-6,99-6,30-70,18-
NIBAS2,62-4,38-19,14-20,61-27,62
NTGAZ9,85-1,50-4,74-7,080,10
NTHOL35,08-1,85-1,74-8,41-27,61
NUGYO6,17-4,78-7,50-22,10-44,41
NUHCM209,40-0,240,052,850,39
OBAMS3,51-9,77-18,75-17,41-55,90
OBASE20,44-4,66-2,85-29,61-34,19
ODAS4,88-2,79-14,98-26,17-3,75
ODINE96,859,9924,41-76,73-68,19
OFSYM50,15-0,10-7,64-15,33-26,91
ONCSM85,00-5,92-1,11-18,35-67,68
ONRYT8,15-1,45-8,73-28,19-48,65
ORCAY2,12-4,93-9,40-18,77-41,11
ORGE20,00-3,85-11,97-10,7945,56
ORMA125,900,72-5,345,09-25,46
ORZAX61,35-2,150,57-18,58-
OSMEN5,04-2,33-4,00-8,36-34,72
OSTIM1,05-5,41-9,48-24,46-52,27
OTKAR308,00-1,99-5,811,99-36,63
OTTO87,35-9,99-31,54-7,52-81,41
OYAKC19,14-2,84-5,25-5,99-16,93
OYAYO26,00-8,84-18,39-30,29-52,25
OYLUM6,19-2,52-5,21-2,67-33,58
OYYAT23,74-4,58-10,35-15,52-37,44
OZATD324,25-9,99-40,88-90,08103,42
OZGYO1,38-1,43-13,75-21,14-32,68
OZKGY11,05-1,25-6,36-8,37-21,24
OZRDN8,73-9,91-24,87-62,56-36,37
OZSUB27,34-8,50-26,07-30,5055,69
OZYSR11,60-0,34-0,516,7215,08
PAGYO107,30-3,33-6,12-13,6835,91
PAHOL0,92-5,15-10,68-9,80-40,65
PAMEL37,06-4,48-14,80-29,94-54,83
PAPIL6,23-5,32-10,10-34,90-61,14
PARSN52,80-2,04-5,55-15,92-49,23
PASEU28,02-9,73-32,48-43,87-79,32
PATEK10,50-3,49-17,71-37,50-52,32
PCILT29,00-4,29-5,04-2,1642,02
PEKGY1,00-9,91-24,24-87,00-92,06
PENGD7,16-0,69-0,14-9,82-5,67
PENTA8,95-1,10-5,99-16,74-31,63
PETKM19,05-2,81-8,33-10,5617,38
PETUN8,82-2,22-6,67-14,45-17,95
PGSUS129,30-2,05-0,31-14,48-32,55
PINSU7,33-3,55-13,25-18,37-34,38
PKART74,50-6,88-14,37-17,131,57
PKENT100,00-3,29-4,03-2,06-47,37
PLTUR14,67-3,681,38-12,21-31,38
PNLSN29,22-3,37-8,11-15,40-19,95
PNSUT9,08-1,63-8,65-11,33-17,90
POLHO13,48-5,00-21,40-23,71-16,33
POLTK2.850,00-4,52-19,49-14,03-69,37
PRDGS3,69-3,40-10,44-15,56-39,31
PRKAB19,86-3,78-15,63-27,57-35,23
PRKME12,25-3,92-10,91-23,34-33,71
PRZMA10,81-9,99-10,88-76,45-4,84
PSDTC66,00-9,96-20,48-28,61-53,06
PSGYO1,43-7,74-16,86-29,56-42,34
QNBFK34,66-0,91-11,63-3,72-23,42
QNBTR129,70-4,63-14,90-21,11-52,84
QUAGR1,39-4,79-20,11-41,60-51,23
QUICK39,12-4,40-8,30-22,69-
RALYH19,61-9,96-34,33-89,00-91,43
RAYSG104,70-3,59-15,29-20,98-51,53
REEDR2,71-3,90-12,86-36,68-59,00
RGYAS178,70-3,41-7,70-2,2235,10
RNPOL1,875,0613,33-12,21-11,79
RODRG12,20-3,17-7,79-37,11-42,72
RTALB1,99-5,24-14,96-7,87-41,98
RUBNS12,13-7,05-14,40-46,47-47,63
RUZYE3,76-3,84-0,27-32,37-66,43
RYGYO49,500,04-1,983,13135,71
RYSAS24,86-3,27-4,683,5870,86
SAFKR11,28-4,73-5,920,89-51,96
SAHOL88,15-1,184,01-2,656,31
SAMAT3,38-2,87-8,65-18,55-43,00
SANEL23,80-7,18-18,77-41,98-35,54
SANFM3,68-9,80-14,02-38,67-48,96
SANKO20,16-6,321,8711,69-0,88
SARAE28,78-9,15-19,61-44,17-
SARKY16,55-3,22-9,22-25,38-6,81
SASA1,66-4,60-8,79-28,14-40,29
SAYAS34,48-2,49-9,55-25,11-12,18
SDTTR13,660,22-8,20-21,72-15,16
SEGMN14,36-9,97-12,97-54,27-22,00
SEGYO2,54-3,79-7,97-5,22-51,15
SEKFK3,24-10,00-18,39-16,49-26,36
SEKUR3,74-5,32-15,38-37,355,35
SELEC60,302,12-16,13-68,54-30,35
SELVA0,981,00-9,26-20,33-60,48
SERNT5,07-8,15-19,14-15,50-35,00
SEYKM2,50-4,58-11,97-21,88-50,30
SILVR1,47-3,92-5,16-20,54-50,00
SISE35,26-2,70-5,77-12,64-6,94
SKBNK4,48-4,68-12,84-24,20-42,12
SKTAS1,73-9,90-29,10-35,93-54,35
SKYLP75,45-9,96-11,81-27,24-69,81
SKYMD10,236,56-19,76-27,55-13,08
SMART11,93-9,96-16,92-34,34-45,33
SMRTG3,98-3,16-13,48-26,70-48,11
SMRVA5,23-9,98-17,77-31,54-76,61
SNGYO2,49-2,35-5,32-7,43-45,15
SNICA1,95-3,94-9,72-24,42-54,23
SNPAM16,833,25-10,24-8,23-30,85
SODSN5,35-0,93-9,63-13,43-56,79
SOHOE7,24-1,762,70-15,32-
SOKE7,40-4,15-0,94-8,19-28,43
SOKM57,65-0,69-1,62-1,6212,93
SONME104,90-6,67-11,85-17,14-39,64
SRVGY2,05-3,30-3,76-2,38-33,66
SSAAT23,281,31-10,39-16,50-
SUMAS190,00-5,99-12,24-9,78-32,32
SUNTK19,39-0,21-14,81-27,24-67,51
SURGY17,70-5,55-4,58-25,82-59,77
SUWEN4,18-3,69-15,73-22,16-56,14
SVGYO2,16-9,62-15,63-78,84-
TABGD196,00-4,39-6,67-13,43-4,55
TARKM326,50-3,69-4,81-21,700,46
TATEN3,83-4,01-19,54-22,00-70,08
TATGD14,45-3,02-5,25-11,8922,98
TAVHL287,000,265,813,44-2,50
TBORG115,10-2,79-4,95-11,80-27,72
TCELL95,00-2,71-3,36-4,902,04
TCKRC104,50-2,61-12,84-7,2878,94
TDGYO5,40-9,85-25,41-59,85-85,78
TEHOL3,14-9,77-40,42-90,00-90,03
TEKTU3,30-8,33-16,24-38,09-64,13
TERA16,20-9,95-40,83-88,99-90,58
TEZOL7,01-1,13-0,57-10,36-39,46
TGSAS125,302,4518,21-3,62-26,19
THYAO265,00-3,11-5,10-9,71-1,30
TKFEN175,70-9,99-18,09-26,58149,57
TKNKA30,10-7,56-21,74-70,75-
TKNSA12,28-2,77-8,56-17,31-44,03
TLMAN53,90-4,35-7,15-19,55-44,17
TMPOL113,60-9,98-11,80-39,99-61,00
TMSN51,15-4,21-1,16-20,02-49,05
TNZTP23,20-0,43-8,30-19,5013,50
TOASO227,90-4,12-8,93-21,41-0,90
TRALT40,26-3,50-5,58-20,39-0,62
TRCAS40,78-1,21-8,03-14,862,10
TRENJ85,25-3,18-7,94-19,19-8,38
TRGYO86,85-1,86-4,30-6,5123,54
TRHOL292,50-10,00-40,91-90,10-49,87
TRILC0,78-2,50-7,14-18,75-68,92
TRMET117,50-4,16-9,13-9,4112,55
TSGYO4,61-2,12-3,15-9,96-32,31
TSKB9,27-1,38-6,08-14,56-21,31
TSPOR0,77-4,94-6,10-12,50-28,04
TTKOM49,40-3,52-5,90-7,49-14,09
TTRAK365,00-0,95-3,88-10,10-29,74
TUCLK2,22-8,26-20,71-39,34-53,75
TUKAS1,95-2,990,52-3,47-21,05
TUPRS359,25-0,76-8,12-11,83106,44
TUREX5,260,96-10,246,26-25,60
TURGG26,00-0,382,204,25-3,06
TURSG4,34-9,96-21,23-29,77-24,65
UCAYM12,13-6,11-11,52-31,08-
UFUK212,70-9,99-40,83-76,77-87,97
ULAS12,10-9,97-19,06-30,10-57,06
ULKER77,65-2,76-4,14-10,95-24,40
ULUFA1,599,665,306,00-7,56
ULUSE139,00-3,47-1,42-25,87-14,25
ULUUN6,26-3,54-5,15-8,88-3,84
UNLU9,38-3,10-2,60-26,37-43,12
USAK0,37-5,13-11,90-63,00-81,95
USHOL69,802,209,235,4487,84
VAKBN32,30-2,71-5,67-6,005,28
VAKFA8,582,63-2,72-14,97-23,67
VAKFN0,84-2,33-6,67-18,45-45,10
VAKKO46,72-3,79-14,28-25,84-12,72
VANGD65,904,60-9,736,8959,26
VBTYZ19,750,25-9,40-28,7516,59
VERTU22,06-5,57-11,41-20,99-47,85
VERUS467,00-1,94-7,16-0,6428,47
VESBE3,37-3,44-9,16-32,73-56,79
VESTL15,08-2,39-10,13-32,38-47,46
VEYAS58,50-4,10-16,07-31,18-
VKFYO17,59-2,71-9,79-5,02-53,71
VKGYO1,50-0,66-8,54-14,77-20,21
VKING12,41-4,76-13,46-28,80-62,51
VRGYO1,06-7,83-12,40-19,08-55,83
VSNMD20,70-8,41-21,05-36,07-64,15
YAPRK6,90-7,75-18,05-25,81-45,84
YATAS24,34-3,49-5,51-8,22-38,91
YAYLA11,07-5,87-16,39-34,22-60,74
YBTAS9,30-9,27-15,07-16,96-56,34
YEOTK23,66-5,21-10,31-19,8551,38
YESIL0,78-4,88-7,14-20,41-60,20
YGGYO185,00-8,64-13,02-14,0351,49
YIGIT14,14-3,81-8,66-23,07-38,25
YKBNK36,42-0,651,34-0,440,55
YKSLN2,20-5,98-9,47-34,33-30,16
YONGA29,08-9,13-16,91-14,97-50,71
YUNSA5,38-2,71-10,18-17,10-25,90
YYAPI0,56-1,75-1,75-13,85-69,73
YYLGD6,83-2,43-6,95-19,65-29,66
ZEDUR4,56-3,59-9,88-26,21-43,77
ZERGY6,82-4,08-6,96-14,75-30,90
ZGYO13,24-9,99-9,19-11,02-
ZOREN1,50-0,66-12,79-32,74-51,14
ZRGYO17,60-2,28-7,37-9,74-24,53