SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 108.886 107.922 0,89
VIOP 132.562 131.381 0,90
USD/TRY 5,8023 5,7999 0,04
BIST BANKS 151.549 150.073 0,98
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 13.147 13.071 0,58
GOLD 1.473,48 1.475,31 -0,12
BRENT 64,00 63,72 0,44

 Gübre Fabrikaları Hisse Senedi | GUBRF

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 4,79 7,55 2,76
Hacim Hareketi (Milyon TL) 2,6 23,1 20,4

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
0,2 Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Gübre Fabrikaları
Kuruluş 25.12.1952
Faal Alanı Kimyevi gübre üretimi ve satışı.
Telefon (0212)3765050
Faks (0212)2740096
Adres Nida Kule Göztepe İş Merkezi. Merdivenköy Mahallesi. Bora Sokak. No: 1. Kat: 12-30-31 Kadıköy/İstanb

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar664,9705,5
Ödenmiş Sermaye334,0334,0
Net Kâr-62,6-17,2

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK 4,8
PD/DD 3,8
FD/Satışlar 0,8
Yabancı Oranı (%) 10,63
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 1,8 / 1,3
Piyasa Değeri 2.508,3 mnTL
Net Borç 1.104,1 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -0,53 6,98 27,50 153,72
USD -0,53 5,88 26,84 131,01
Göreceli -0,45 6,77 21,82 114,58

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
GUBRF29.07.20161,820,100010,008,50 33.400.000 39
GUBRF31.07.20151,950,150015,0012,75 50.100.000 24
GUBRF30.05.20144,750,200020,0017,00 66.800.000 71
GUBRF30.05.20081,220,500050,0042,50 11.249.287 29
GUBRF29.05.20073,650,226522,6519,25 5.095.688 56
GUBRF29.05.20054,610,107810,789,70 2.424.474 37
GUBRF29.05.20031,280,172617,2617,26 431.507 20
GUBRF29.05.20012,000,210021,0020,00 528.601 54
GUBRF29.05.20001,210,200020,0019,00 500.000 A/D
GUBRF26.05.19981,170,450045,0045,00 259.200 A/D
GUBRF26.05.19974,000,400040,0040,00 230.400 A/D
GUBRF26.05.19962,110,100010,0010,00 57.600 A/D
GUBRF29.07.20161,820,100010,008,5033.400.00039
GUBRF31.07.20151,950,150015,0012,7550.100.00024
GUBRF30.05.20144,750,200020,0017,0066.800.00071
GUBRF30.05.20081,220,500050,0042,5011.249.28729
GUBRF29.05.20073,650,226522,6519,255.095.68856
GUBRF29.05.20054,610,107810,789,702.424.47437
GUBRF29.05.20031,280,172617,2617,26431.50720
GUBRF29.05.20012,000,210021,0020,00528.60154
GUBRF29.05.20001,210,200020,0019,00500.000A/D
GUBRF26.05.19981,170,450045,0045,00259.200A/D
GUBRF26.05.19974,000,400040,0040,00230.400A/D
GUBRF26.05.19962,110,100010,0010,0057.600A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar2.159.169.2022.256.905.3172.643.040.9032.427.884.451
Nakit ve Nakit Benzerleri223.780.401410.875.347669.496.994368.851.076
Finansal Yatırımlar41.225.48639.741.47359.906.46135.397.720
Ticari Alacaklar464.240.584701.479.524729.532.351647.319.086
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar236.594.712213.046.562230.482.996216.078.981
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar1.111.858.631819.921.683847.637.3181.108.978.905
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar81.469.38871.840.728105.984.78351.258.683
(Ara Toplam)2.159.169.2022.256.905.3172.643.040.9032.427.884.451
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar1.921.725.0951.899.367.1291.938.575.1161.907.383.163
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar66.479.96264.485.83466.031.04259.948.500
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar22.679.40521.961.5475.651.2236.662.887
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar20.043.47520.946.57319.792.33218.904.335
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller63.698.58163.732.12363.809.82563.809.825
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları0000
Maddi Duran Varlıklar1.560.780.5401.550.649.2901.564.469.4091.552.653.459
Şerefiye90.746.36687.479.727117.011.257121.614.875
Maddi Olmayan Duran Varlıklar21.074.16218.692.71021.975.02620.694.884
Ertelenmiş Vergi Varlığı57.651.15854.687.29859.114.62743.521.271
Diğer Duran Varlıklar18.571.44616.732.02720.720.37519.573.127
TOPLAM VARLIKLAR4.080.894.2974.156.272.4464.581.616.0194.335.267.614
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler2.606.976.2832.686.815.9432.885.391.4212.545.722.327
Finansal Borçlar1.338.417.1611.263.931.2421.680.903.8391.550.453.070
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar1.032.392.8421.234.545.095953.750.761779.632.415
Diğer Borçlar65.324.14351.484.606125.420.53434.850.876
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)15.950.5919.140.73716.227.50141.334.435
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü1.603.9884.446.1834.467.3014.680.658
Borç Karşılıkları128.057.87390.715.24683.788.52298.861.972
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler25.229.68532.552.83420.832.96335.908.901
(Ara Toplam)2.606.976.2832.686.815.9432.885.391.4212.545.722.327
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler521.362.166523.595.793553.114.836551.988.841
Finansal Borçlar30.642.60624.283.42528.199.41859.850.476
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar345.205.100361.420.280363.594.640349.323.760
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar124.847.870118.724.647135.612.868116.286.123
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü20.666.59019.167.44125.707.91026.528.482
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar952.555.848945.860.7101.143.109.7621.237.556.446
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar664.870.983705.482.705852.009.532850.797.121
Ödenmiş Sermaye334.000.000334.000.000334.000.000334.000.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları-337.131.368-341.979.538-226.092.261-213.293.368
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler53.838.73753.838.73753.838.73752.295.108
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları348.259.261348.259.261368.154.821434.038.586
Dönem Net Kar/Zararı-62.625.500-17.227.302-5.809.134-84.235.696
Diğer Özsermaye Kalemleri328.529.853328.591.547327.917.369327.992.491
Azınlık Payları287.684.865240.378.005291.100.230386.759.325
TOPLAM KAYNAKLAR4.080.894.2974.156.272.4464.581.616.0194.335.267.614
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri3.388.266.5442.567.176.7901.460.342.0744.559.086.668
Satışların Maliyeti (-)-2.671.732.073-2.090.526.397-1.204.139.601-3.279.309.282
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)716.534.471476.650.393256.202.4731.279.777.386
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)716.534.471476.650.393256.202.4731.279.777.386
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-269.798.611-177.437.823-84.647.811-350.838.860
Genel Yönetim Giderleri (-)-103.542.646-78.640.790-38.469.850-151.894.048
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri336.838.314154.536.36066.115.070720.918.514
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-409.765.565-218.217.640-102.698.156-1.113.512.910
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)270.265.963156.890.50096.501.726384.450.082
Net Faaliyet Kar/Zararı343.193.214220.571.780133.084.812777.044.478
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler0000
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)91.046133.639103.646-11.234.651
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar1.139.1402.042.238887.9976.024.575
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı271.496.149159.066.37797.493.369379.240.006
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler0000
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-281.530.121-164.390.578-90.072.187-238.262.659
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler91.046133.639103.646-11.234.651
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)-10.033.972-5.324.2017.421.182140.977.347
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)11.509.9287.990.627-5.810.92114.577.880
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-2.472.226-3.058.750-1.335.902-4.833.529
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)13.982.15411.049.377-4.475.01919.411.409
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI1.475.9562.666.4261.610.261155.555.227
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)1.475.9562.666.4261.610.261155.555.227
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları64.101.45619.893.7287.419.395219.895.363
Ana Ortaklık Payları-62.625.500-17.227.302-5.809.134-64.340.136
Hisse Başına Kazanç0000
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri62.585.64141.271.35522.951.30270.152.958
Kıdem Tazminatı72.114.61246.610.37017.120.80065.992.585
Finansman Giderleri-281.530.121-164.390.578-90.072.187-238.262.659
Yurtiçi Satışlar2.601.496.5552.054.102.8031.243.003.5202.780.154.361
Yurtdışı Satışlar1.400.851.873512.590.695222.048.9661.896.554.004
Net Yabancı Para Pozisyonu-625.226.983-302.273.429-322.991.404-233.088.181
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-625.226.983-302.273.429-322.991.404-233.088.181
Net YPP (Hedge Dahil)-625.226.983-302.273.429-322.991.404-233.088.181
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
GUBRF 7,5 A/D 4,8 0,8 3,8 9/2019
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
GUBRF 7,51 10,74 10,63 -11,32 -0,12
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi