SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 88.830 88.187 0,73
VIOP 109.112 108.212 0,83
USD/TRY 3,6303 3,6641 -0,92
BIST BANKA 152.557 150.763 1,19
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DOW JONES 20.593 20.594 0,00
DAX 11.757 11.757 0,00
ALTIN 1.235,60 1.239,57 -0,32
BRENT 55,74 55,78 -0,07

 SKTAS | Söktaş

Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 1,95 2,31 0,36
Hacim Hareketi (Milyon TL) 0 6 6

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)

Şirket Künyesi

Ünvanı Söktaş
Kuruluş 24.02.1971
Faal Alanı Pamuk ipliği, ham ve mamul kumaş üretimi ve satışı.
Telefon (0212)293 02 03
Faks (0212)2930204
Adres Asmalı Mescit Mahallesi Minare Sokak No:11/A 34420 Beyoğlu, İstanbul

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar59.728.74354.474.939
Ödenmiş Sermaye31.620.00031.620.000
Net Kâr-23.312.178-8.686.973

Cari Oranlar

F/K -4,6
FD/FAVÖK 12,9
PD/DD 1,2
FD/Satışlar 1,4
Yabancı Oranı (%) 0,00
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 0,1 / 0,1
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Hafta (%) 1 Ay (%) 12 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -3,13 -2,69 10,15 -11,22
USD -2,87 1,29 -10,86 -2,92
Göreceli -4,61 -9,01 -8,93 0,93

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başına
Temettü
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Dağıtma Oranı
SKTAS31.05.20120,670,03695
SKTAS31.05.20110,780,123018
SKTAS26.04.20100,850,054030
SKTAS05.05.20085,170,300034
SKTAS02.04.20075,280,150071
SKTAS01.05.20060,750,200031
SKTAS02.05.200510,152,000057
SKTAS17.05.200413,512,000061
SKTAS29.05.19981,690,15000
SKTAS30.05.19974,170,40000
SKTAS31.05.20120,670,03695
SKTAS31.05.20110,780,123018
SKTAS26.04.20100,850,054030
SKTAS05.05.20085,170,300034
SKTAS02.04.20075,280,150071
SKTAS01.05.20060,750,200031
SKTAS02.05.200510,152,000057
SKTAS17.05.200413,512,000061
SKTAS29.05.19981,690,15000
SKTAS30.05.19974,170,40000

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar126.097.646135.118.468133.520.376122.026.254
Nakit ve Nakit Benzerleri2.054.5226.454.6742.948.8102.705.457
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar40.174.41544.909.23049.964.71839.763.271
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar1.248.2871.511.0712.182.7271.247.193
Stoklar64.921.81262.931.64555.823.13555.146.739
Canlı Varlıklar718.100391.400395.1501.200.550
Diğer Dönen Varlıklar16.980.51018.920.44822.205.83621.963.044
(Ara Toplam)126.097.646135.118.468133.520.376122.026.254
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar336.248.414315.279.966312.031.349313.685.818
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar106.44998.546194.243199.146
Finansal Yatırımlar8.2998.2998.2998.299
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar65.929.37364.766.17863.199.05267.013.512
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Maddi Duran Varlıklar256.861.338236.207.757238.049.938235.634.686
Maddi Olmayan Duran Varlıklar7.984.8137.911.9187.783.9667.490.279
Şerefiye0000
Ertelenmiş Vergi Varlığı1.297.3492.002.7562.228.4693.238.897
Diğer Duran Varlıklar4.060.7934.284.512567.382100.999
TOPLAM VARLIKLAR462.346.060450.398.434445.551.725435.712.072
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler232.396.004243.958.195215.437.699193.452.508
Finansal Borçlar144.163.536157.356.155131.529.985126.186.536
Diğer Finansal Yükümlülükler30.433.40429.710.12530.125.41622.221.658
Ticari Borçlar45.260.64345.060.70039.622.04538.920.707
Diğer Borçlar5.512.7822.755.5981.299.1141.168.691
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü0674.52600
Borç Karşılıkları816.111681.068584.920511.370
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler6.209.5287.720.02312.276.2194.443.546
(Ara Toplam)232.396.004243.958.195215.437.699193.452.508
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler170.221.313151.965.300171.896.691178.536.557
Finansal Borçlar131.947.018116.258.025137.704.838144.589.454
Diğer Finansal Yükümlülükler5.578.7363.817.6503.807.7793.887.188
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar492.566477.526970.467433.115
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları1.010.837984.6761.001.9451.048.769
Borç Karşılıkları17.807.20717.251.20213.927.79013.634.462
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü12.677.68112.550.67112.989.59213.284.240
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler707.268625.5501.494.2801.659.329
Özkaynaklar59.728.74354.474.93958.217.33563.723.007
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar59.728.74354.474.93958.217.33563.723.007
Ödenmiş Sermaye31.620.00031.620.00031.620.00031.620.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0183.84700
Değer Artış Fonları00705.8530
Yabancı Para Çevrim Farkları12.400.74610.105.48810.120.84411.212.725
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler9.672.3419.672.3419.672.3419.672.341
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları-76.315.473-76.315.474-76.315.473-50.405.060
Dönem Net Kar/Zararı-23.312.178-8.686.969-5.519.265-25.910.413
Diğer Özsermaye Kalemleri105.663.30787.895.70687.933.03587.533.414
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR462.346.060450.398.434445.551.725435.712.072
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri193.187.665130.754.44365.404.112232.181.596
Satışların Maliyeti (-)-155.253.776-103.905.387-53.872.848-175.726.655
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)00018.587.235
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)37.933.88926.849.05611.531.26475.042.176
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler7.353.4193.966.8431.898.7360
BRÜT KAR (ZARAR)45.287.30830.815.89913.430.00075.042.176
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-14.086.226-8.879.494-4.195.227-16.533.422
Genel Yönetim Giderleri (-)-21.317.425-14.408.603-6.570.210-27.661.495
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-1.449.826-804.320-453.225-2.577.748
Diğer Faaliyet Gelirleri10.599.9088.106.7435.338.90312.425.241
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-4.612.877-3.271.055-1.751.914-7.511.287
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)14.420.86211.559.1705.798.32733.183.465
Net Faaliyet Kar/Zararı8.433.8316.723.4822.211.33828.269.511
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler2.622.8992.271.5421.084.2927.347.585
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-37.407.318-20.347.511-10.747.966-55.679.910
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler-1.992.402-1.201.572-1.312.972-3.607.558
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)-22.355.959-7.718.371-5.178.319-18.756.418
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-661.289-856.957-297.746-6.753.725
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-696.989-855.842-198.347-831.071
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)35.700-1.115-99.399-5.922.654
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI-23.017.248-8.575.328-5.476.065-25.510.143
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)-23.017.248-8.575.328-5.476.065-25.510.143
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları294.930111.64543.207400.270
Ana Ortaklık Payları-23.312.178-8.686.973-5.519.272-25.910.413
Hisse Başına Kazanç000-1
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç000-1
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri11.358.2847.514.0973.575.91213.579.930
Kıdem Tazminatı6.361.9746.089.8001.530.5862.507.890
Finansman Giderleri-37.407.318-20.347.511-10.747.966-55.679.910
Yurtiçi Satışlar134.503.55994.653.08546.741.00369.836.522
Yurtdışı Satışlar61.551.85238.081.06819.369.175161.949.095
Net Yabancı Para Pozisyonu-164.593.985-169.757.862-159.270.261-160.658.438
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-167.392.711-170.174.618-159.509.278-160.712.727
Net YPP (Hedge Dahil)-164.593.985-169.757.862-159.270.261-160.658.438
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
SKTAS 2,2 A/D 12,9 1,4 1,1 9/2016
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
SKTAS 2,17 0,00 0,00 0,00 0,00
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi
F/K PD/DD
Kod F/K Tahmin Prim/İsk. (%) PD/DD Tahmin Prim/İsk. (%)
SKTAS 0,0
2016 yılının tahminleri ile hesaplanmıştır
Prim ya da iskonto oranları sıfırdan küçük değerler için iskontolu, sıfırdan büyük değerler primli olduğunu göstermektedir.