SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 91.144 90.051 1,21
VIOP 113.850 112.442 1,25
USD/TRY 5,3554 5,3502 0,10
BIST BANKA 112.340 111.138 1,08
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DOW JONES 0 0 0,00
DAX 10.929 10.781 1,38
ALTIN 1.241,23 1.245,89 -0,37
BRENT 59,73 60,15 -0,70

 SKTAS Hisse Senedi | Söktaş

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 1,04 1,44 0,4
Hacim Hareketi (Milyon TL) 0,1 7,1 7,1

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Söktaş
Kuruluş 24.02.1971
Faal Alanı Pamuk ipliği, ham ve mamul kumaş üretimi ve satışı.
Telefon (0212)293 02 03
Faks (0212)2930204
Adres Asmalı Mescit Mahallesi Minare Sokak No:11/A 34420 Beyoğlu, İstanbul

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar28,565,5
Ödenmiş Sermaye40,140,1
Net Kâr-103,2-41,0

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK 5,5
PD/DD 1,9
FD/Satışlar 1,5
Yabancı Oranı (%) 0,00
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 0,1 / 0,2
Piyasa Değeri 52,6 mnTL
Net Borç 473,3 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -9,03 5,65 25,96 -21,08
USD -9,20 5,85 28,78 -44,45
Göreceli -7,26 10,25 27,90 1,08

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
SKTAS31.05.20120,670,03693,693,13 1.000.000 5
SKTAS31.05.20110,780,123012,3010,46 1.667.880 18
SKTAS26.04.20100,850,05405,404,59 732.240 30
SKTAS05.05.20085,170,300030,0025,50 3.600.000 34
SKTAS01.04.20075,280,150015,0012,75 1.800.000 71
SKTAS30.04.20060,750,200020,0018,00 480.000 31
SKTAS01.05.200510,152,0000200,00200,00 4.800.000 57
SKTAS16.05.200413,512,0000200,00200,00 4.800.000 61
SKTAS28.05.19981,690,150015,0015,00 72.000 A/D
SKTAS29.05.19974,170,400040,0040,00 192.000 A/D
SKTAS31.05.20120,670,03693,693,131.000.0005
SKTAS31.05.20110,780,123012,3010,461.667.88018
SKTAS26.04.20100,850,05405,404,59732.24030
SKTAS05.05.20085,170,300030,0025,503.600.00034
SKTAS01.04.20075,280,150015,0012,751.800.00071
SKTAS30.04.20060,750,200020,0018,00480.00031
SKTAS01.05.200510,152,0000200,00200,004.800.00057
SKTAS16.05.200413,512,0000200,00200,004.800.00061
SKTAS28.05.19981,690,150015,0015,0072.000A/D
SKTAS29.05.19974,170,400040,0040,00192.000A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar186.786.207173.813.580161.794.057152.574.051
Nakit ve Nakit Benzerleri11.034.75515.962.54212.875.2838.953.066
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar64.177.66160.488.13055.521.13956.970.432
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar256.478145.626189.947545.074
Stoklar89.659.11579.626.56473.736.65068.737.180
Canlı Varlıklar1.431.750812.250975.0001.005.000
Diğer Dönen Varlıklar20.226.44816.778.46818.496.03816.363.299
(Ara Toplam)186.786.207173.813.580161.794.057152.574.051
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar501.898.234454.705.679440.798.299438.310.257
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar310.262238.156216.948211.124
Finansal Yatırımlar8.2998.2998.2998.299
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar115.298.28994.440.43389.413.76387.534.885
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Maddi Duran Varlıklar368.402.264344.751.371336.387.010336.587.175
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar9.660.7538.457.0498.010.5487.832.983
Ertelenmiş Vergi Varlığı0000
Diğer Duran Varlıklar8.218.3676.810.3716.761.7316.135.791
TOPLAM VARLIKLAR688.684.441628.519.259602.592.356590.884.308
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler304.841.931246.969.698221.858.768185.897.225
Finansal Borçlar155.326.023113.011.59693.555.62168.205.253
Diğer Finansal Yükümlülükler45.024.49054.744.57051.892.13537.345.318
Ticari Borçlar75.069.22858.200.90854.956.21460.570.079
Diğer Borçlar3.306.9503.170.4835.606.2844.376.360
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü417.621191.7931.978.2091.964.825
Borç Karşılıkları3.345.2942.164.3521.706.354548.287
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler22.352.32515.485.99612.163.95112.887.103
(Ara Toplam)304.841.931246.969.698221.858.768185.897.225
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler355.366.978316.074.423305.163.476311.684.647
Finansal Borçlar283.995.903254.528.185247.424.902254.193.933
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar4.136.979792.429745.7501.990.342
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları1.564.0451.291.0821.202.9411.197.685
Uzun vadeli karşılıklar22.762.54621.318.66419.611.18519.385.805
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü40.659.70035.766.27933.330.42431.903.774
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler2.247.8052.377.7842.848.2743.013.108
Özkaynaklar28.475.53265.475.13875.570.11293.302.436
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar28.475.53265.475.13875.570.11293.302.436
Ödenmiş Sermaye40.120.00040.120.00040.120.00040.120.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0260.289260.289260.289
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları65.603.08940.861.52531.729.50228.940.406
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler9.672.3419.672.3419.672.3419.672.341
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları-141.568.516-142.844.717-143.876.711-101.220.904
Dönem Net Kar/Zararı-103.155.740-41.003.225-20.403.067-43.621.770
Diğer Özsermaye Kalemleri157.804.358158.408.925158.067.758159.152.074
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR688.684.441628.519.259602.592.356590.884.308
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri260.097.854164.425.21979.509.066322.651.533
Satışların Maliyeti (-)-202.324.826-129.145.249-62.681.276-254.612.283
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)57.773.02835.279.97016.827.79068.039.250
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler42.333.32014.183.0405.343.71821.451.499
BRÜT KAR (ZARAR)100.106.34849.463.01022.171.50889.490.749
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-19.433.284-11.077.408-5.123.436-20.927.759
Genel Yönetim Giderleri (-)-23.274.100-15.560.615-7.692.432-31.689.339
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-1.654.167-1.382.403-540.422-2.082.837
Diğer Faaliyet Gelirleri34.023.92713.555.4805.466.03322.162.831
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-13.660.374-4.274.953-1.711.572-10.996.277
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)76.108.35030.723.11112.569.67945.957.368
Net Faaliyet Kar/Zararı55.744.79721.442.5848.815.21834.790.814
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler587.675768.750194.1212.133.081
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)-4.828.622-1.646.035-978.350-4.920.090
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler4.586.0893.151.309980.2545.690.318
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-169.411.647-67.510.562-30.058.754-87.919.112
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler-4.240.947-877.285-784.229-2.787.009
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)-92.958.155-34.513.427-17.293.050-39.058.435
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-10.197.585-6.489.798-3.110.017-4.563.335
Dönem Vergi Geliri (Gideri)-2.344.167-2.159.194-1.923.520-4.881.018
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-7.853.418-4.330.604-1.186.497317.683
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI-103.155.740-41.003.225-20.403.067-43.621.770
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)-103.155.740-41.003.225-20.403.067-43.621.770
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları-103.155.740-41.003.225-20.403.067-43.621.770
Hisse Başına Kazanç0-100
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0-100
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0-100
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0-100
Dipnot
Amortisman Giderleri13.299.6748.458.8824.048.17819.782.633
Kıdem Tazminatı4.667.7493.472.949774.3953.230.654
Finansman Giderleri-169.411.647-67.510.562-30.058.754-87.919.112
Yurtiçi Satışlar180.702.027116.961.11458.631.362121.813.058
Yurtdışı Satışlar84.028.32049.810.75821.989.066202.758.789
Net Yabancı Para Pozisyonu-279.374.365-221.212.451-210.059.872-197.104.477
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-291.553.311-221.286.461-210.435.572-197.588.497
Net YPP (Hedge Dahil)-279.374.365-221.212.451-210.059.872-197.104.477
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
SKTAS 1,3 A/D 5,5 1,5 1,8 9/2018
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
SKTAS 1,31 0,00 0,00 0,00 0,00
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi