SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 94.702 95.421 -0,75
VIOP 118.469 119.469 -0,84
USD/TRY 5,7765 5,7939 -0,30
BIST BANKS 132.284 134.120 -1,37
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 12.228 12.275 -0,38
GOLD 1.409,54 1.423,61 -0,99
BRENT 65,17 64,28 1,38

 Söktaş Hisse Senedi | SKTAS

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 1,2 1,57 0,37
Hacim Hareketi (Milyon TL) 0,1 16,7 16,6

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Söktaş
Kuruluş 24.02.1971
Faal Alanı Pamuk ipliği, ham ve mamul kumaş üretimi ve satışı.
Telefon (0212)293 02 03
Faks (0212)2930204
Adres Asmalı Mescit Mahallesi Minare Sokak No:11/A 34420 Beyoğlu, İstanbul

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar92,0130,3
Ödenmiş Sermaye40,140,1
Net Kâr15,8-76,2

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK 3,9
PD/DD 0,6
FD/Satışlar 0,9
Yabancı Oranı (%) 0,36
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 0,3 / 0,3
Piyasa Değeri 55,8 mnTL
Net Borç 307,9 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -1,42 0,72 13,93 9,45
USD -2,27 1,58 19,44 -0,17
Göreceli -1,67 -0,55 2,77 4,69

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
SKTAS31.05.20120,670,03693,693,13 1.000.000 5
SKTAS31.05.20110,780,123012,3010,46 1.667.880 18
SKTAS26.04.20100,850,05405,404,59 732.240 30
SKTAS05.05.20085,170,300030,0025,50 3.600.000 34
SKTAS01.04.20075,280,150015,0012,75 1.800.000 71
SKTAS30.04.20060,750,200020,0018,00 480.000 31
SKTAS01.05.200510,152,0000200,00200,00 4.800.000 57
SKTAS16.05.200413,512,0000200,00200,00 4.800.000 61
SKTAS28.05.19981,690,150015,0015,00 72.000 A/D
SKTAS29.05.19974,170,400040,0040,00 192.000 A/D
SKTAS31.05.20120,670,03693,693,131.000.0005
SKTAS31.05.20110,780,123012,3010,461.667.88018
SKTAS26.04.20100,850,05405,404,59732.24030
SKTAS05.05.20085,170,300030,0025,503.600.00034
SKTAS01.04.20075,280,150015,0012,751.800.00071
SKTAS30.04.20060,750,200020,0018,00480.00031
SKTAS01.05.200510,152,0000200,00200,004.800.00057
SKTAS16.05.200413,512,0000200,00200,004.800.00061
SKTAS28.05.19981,690,150015,0015,0072.000A/D
SKTAS29.05.19974,170,400040,0040,00192.000A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar255.488.921197.420.643186.786.207173.813.580
Nakit ve Nakit Benzerleri111.943.33012.568.62811.034.75515.962.542
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar58.700.66880.499.43564.177.66160.488.130
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar10.020.557103.479256.478145.626
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar61.004.84986.784.13389.659.11579.626.564
Canlı Varlıklar2.020.5001.849.5001.431.750812.250
Diğer Dönen Varlıklar11.799.01715.615.46820.226.44816.778.468
(Ara Toplam)255.488.921197.420.643186.786.207173.813.580
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar427.980.109585.571.739501.898.234454.705.679
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar36.370302.351310.262238.156
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar8.2998.2998.2998.299
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar1.211.3101.211.31000
Canlı Varlıklar118.092.584112.313.697115.298.28994.440.433
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları0000
Maddi Duran Varlıklar301.914.034457.038.560368.402.264344.751.371
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar6.537.3138.566.7359.660.7538.457.049
Ertelenmiş Vergi Varlığı0000
Diğer Duran Varlıklar180.1996.130.7878.218.3676.810.371
TOPLAM VARLIKLAR683.469.030782.992.382688.684.441628.519.259
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler307.455.753324.667.408304.841.931246.969.698
Finansal Borçlar161.035.265150.113.539155.326.023113.011.596
Diğer Finansal Yükümlülükler36.739.49938.615.59745.024.49054.744.570
Ticari Borçlar77.054.78198.274.50275.069.22858.200.908
Diğer Borçlar13.471.1191.797.8193.306.9503.170.483
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)2.778.733000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü3.54211.720.950417.621191.793
Borç Karşılıkları3.641.8504.150.0393.345.2942.164.352
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler12.730.96419.994.96222.352.32515.485.996
(Ara Toplam)307.455.753324.667.408304.841.931246.969.698
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler284.045.711328.007.323355.366.978316.074.423
Finansal Borçlar222.039.446246.700.992283.995.903254.528.185
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar2.759.9793.998.4804.136.979792.429
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları01.388.7441.564.0451.291.082
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)1.572.091000
Uzun vadeli karşılıklar18.877.04024.200.03022.762.54621.318.664
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü38.797.15549.952.90140.659.70035.766.279
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler01.766.1762.247.8052.377.784
Özkaynaklar91.967.566130.317.65128.475.53265.475.138
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar91.967.566130.317.65128.475.53265.475.138
Ödenmiş Sermaye40.120.00040.120.00040.120.00040.120.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri000260.289
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları1.178.54854.412.82865.603.08940.861.525
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler9.672.3419.672.3419.672.3419.672.341
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları-192.060.988-143.289.964-141.568.516-142.844.717
Dönem Net Kar/Zararı15.762.604-76.162.571-103.155.740-41.003.225
Diğer Özsermaye Kalemleri217.295.061245.565.017157.804.358158.408.925
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR683.469.030782.992.382688.684.441628.519.259
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri95.675.420373.898.521260.097.854164.425.219
Satışların Maliyeti (-)-79.702.660-282.871.339-202.324.826-129.145.249
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)15.972.76091.027.18257.773.02835.279.970
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler11.804.37737.222.67842.333.32014.183.040
BRÜT KAR (ZARAR)27.777.137128.249.860100.106.34849.463.010
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-5.110.946-26.575.908-19.433.284-11.077.408
Genel Yönetim Giderleri (-)-8.683.786-31.368.594-23.274.100-15.560.615
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-228.469-2.235.513-1.654.167-1.382.403
Diğer Faaliyet Gelirleri3.365.38045.693.46434.023.92713.555.480
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-2.925.669-22.837.157-13.660.374-4.274.953
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)14.193.64790.926.15276.108.35030.723.111
Net Faaliyet Kar/Zararı13.753.93668.069.84555.744.79721.442.584
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler36.271.4581.035.931587.675768.750
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)-3.885.665-4.034.334-4.828.622-1.646.035
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı46.579.44087.927.74900
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler7.023.0934.603.3574.586.0893.151.309
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-34.951.949-153.115.282-169.411.647-67.510.562
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler32.385.793-2.998.403-4.240.947-877.285
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)18.650.584-60.584.176-92.958.155-34.513.427
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-2.887.980-15.578.395-10.197.585-6.489.798
Dönem Vergi Geliri (Gideri)0-14.074.553-2.344.167-2.159.194
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-2.887.980-1.503.842-7.853.418-4.330.604
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI15.762.604-76.162.571-103.155.740-41.003.225
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)15.762.604-76.162.571-103.155.740-41.003.225
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları15.762.604-76.162.571-103.155.740-41.003.225
Hisse Başına Kazanç0-20-1
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0-20-1
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0-20-1
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0-20-1
Dipnot
Amortisman Giderleri4.327.70619.279.05013.299.6748.458.882
Kıdem Tazminatı2.039.1796.463.0014.667.7493.472.949
Finansman Giderleri-34.951.949-153.115.282-169.411.647-67.510.562
Yurtiçi Satışlar63.576.597136.977.088180.702.027116.961.114
Yurtdışı Satışlar32.713.610238.545.07484.028.32049.810.758
Net Yabancı Para Pozisyonu-167.577.255-247.141.690-279.374.365-221.212.451
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-167.934.432-247.329.876-291.553.311-221.286.461
Net YPP (Hedge Dahil)-167.577.255-247.141.690-279.374.365-221.212.451
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
SKTAS 1,4 A/D 3,9 0,9 0,6 3/2019
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
SKTAS 1,39 0,38 0,36 -1,65 -0,02
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi