SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 89.553 89.511 0,05
VIOP 106.467 106.663 -0,18
USD/TRY 6,7310 6,7342 -0,05
BIST BANKS 112.308 113.302 -0,88
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 9.526 9.571 -0,47
GOLD 1.619,46 1.618,28 0,07
BRENT 34,83 29,94 16,33

 Söktaş Hisse Senedi | SKTAS

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 1,79 4,12 2,33
Hacim Hareketi (Milyon TL) 1,2 34,4 33,3

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Söktaş
Kuruluş 24.02.1971
Faal Alanı Pamuk ipliği, ham ve mamul kumaş üretimi ve satışı.
Telefon (0212)293 02 03
Faks (0212)2930204
Adres Asmalı Mescit Mahallesi Minare Sokak No:11/A 34420 Beyoğlu, İstanbul

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar61,969,8
Ödenmiş Sermaye40,140,1
Net Kâr-14,4-6,5

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK 9,5
PD/DD 1,6
FD/Satışlar 1,4
Yabancı Oranı (%) 4,16
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 1,1 / 0,6
Piyasa Değeri 99,5 mnTL
Net Borç 328,2 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 1,64 17,54 -20,00 -6,42
USD 1,34 13,15 -27,17 -16,90
Göreceli 1,59 15,67 -1,03 19,58

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
SKTAS31.05.20120,670,03693,693,13 1.000.000 5
SKTAS31.05.20110,780,123012,3010,46 1.667.880 18
SKTAS26.04.20100,850,05405,404,59 732.240 30
SKTAS05.05.20085,170,300030,0025,50 3.600.000 34
SKTAS01.04.20075,280,150015,0012,75 1.800.000 71
SKTAS30.04.20060,750,200020,0018,00 480.000 31
SKTAS01.05.200510,152,0000200,00200,00 4.800.000 57
SKTAS16.05.200413,512,0000200,00200,00 4.800.000 61
SKTAS28.05.19981,690,150015,0015,00 72.000 A/D
SKTAS29.05.19974,170,400040,0040,00 192.000 A/D
SKTAS31.05.20120,670,03693,693,131.000.0005
SKTAS31.05.20110,780,123012,3010,461.667.88018
SKTAS26.04.20100,850,05405,404,59732.24030
SKTAS05.05.20085,170,300030,0025,503.600.00034
SKTAS01.04.20075,280,150015,0012,751.800.00071
SKTAS30.04.20060,750,200020,0018,00480.00031
SKTAS01.05.200510,152,0000200,00200,004.800.00057
SKTAS16.05.200413,512,0000200,00200,004.800.00061
SKTAS28.05.19981,690,150015,0015,0072.000A/D
SKTAS29.05.19974,170,400040,0040,00192.000A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar144.941.827143.409.179140.167.466255.488.921
Nakit ve Nakit Benzerleri16.969.18514.659.84717.480.182111.943.330
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar37.484.63839.392.45043.514.65658.700.668
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar4.568.9334.773.0384.498.20710.020.557
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar66.910.48865.398.67660.071.11961.004.849
Canlı Varlıklar2.942.2502.754.7501.905.0002.020.500
Diğer Dönen Varlıklar16.066.33316.430.41812.698.30211.799.017
(Ara Toplam)144.941.827143.409.179140.167.466255.488.921
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar437.317.732421.789.245427.025.760427.980.109
Ticari Alacaklar52.495000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar059.02747.63536.370
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar8.2998.2998.2998.299
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar1.219.3331.212.8281.279.6221.211.310
Canlı Varlıklar134.007.700117.981.706119.004.016118.092.584
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları0000
Maddi Duran Varlıklar294.853.052295.077.182299.177.586301.914.034
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar7.048.8977.024.6596.295.3956.537.313
Ertelenmiş Vergi Varlığı0000
Diğer Duran Varlıklar127.956425.5441.213.207180.199
TOPLAM VARLIKLAR582.259.559565.198.424567.193.226683.469.030
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler257.617.749238.225.267211.528.628307.455.753
Finansal Borçlar101.296.22595.972.51194.346.737161.035.265
Diğer Finansal Yükümlülükler42.912.58033.748.63926.382.78836.739.499
Ticari Borçlar80.879.95071.361.29955.079.63677.054.781
Diğer Borçlar16.160.39316.366.67215.488.35213.471.119
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)3.147.0563.405.4754.116.8002.778.733
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü0003.542
Borç Karşılıkları3.993.7213.746.8423.524.0863.641.850
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler9.227.82413.623.82912.590.22912.730.964
(Ara Toplam)257.617.749238.225.267211.528.628307.455.753
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler262.699.772257.214.694283.572.256284.045.711
Finansal Borçlar200.966.121197.649.176223.513.676222.039.446
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar6.339.337002.759.979
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)979.0531.177.4511.375.8491.572.091
Uzun vadeli karşılıklar23.430.73719.994.31019.873.78518.877.040
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü30.984.52438.393.75738.808.94638.797.155
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar61.942.03869.758.46372.092.34291.967.566
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar61.942.03869.758.46372.092.34291.967.566
Ödenmiş Sermaye40.120.00040.120.00040.120.00040.120.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri260.2890260.2890
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları01.231.0361.311.9091.178.548
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler9.672.3419.672.3419.672.3419.672.341
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları-186.665.714-189.427.720-190.590.212-192.060.988
Dönem Net Kar/Zararı-14.366.039-6.498.987-4.245.86315.762.604
Diğer Özsermaye Kalemleri212.921.161214.661.793215.563.878217.295.061
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR582.259.559565.198.424567.193.226683.469.030
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri306.487.757231.827.563171.820.01095.675.420
Satışların Maliyeti (-)-259.481.108-190.667.259-138.848.586-79.702.660
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)47.006.64941.160.30432.971.42415.972.760
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler36.104.30113.776.05313.848.82011.804.377
BRÜT KAR (ZARAR)83.110.95054.936.35746.820.24427.777.137
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)-26.458.433-19.662.551-13.938.138-5.110.946
Genel Yönetim Giderleri (-)-28.281.899-21.336.374-15.446.232-8.683.786
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)-941.473-728.643-448.859-228.469
Diğer Faaliyet Gelirleri22.229.56815.847.86710.159.3503.365.380
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-12.162.705-9.435.193-6.672.578-2.925.669
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)37.496.00819.621.46320.473.78714.193.647
Net Faaliyet Kar/Zararı27.429.14513.208.78916.987.01513.753.936
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler30.288.75730.081.88429.884.27836.271.458
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)-5.229.405-4.673.030-2.559.614-3.885.665
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar8.0231.51868.3120
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı62.563.38345.031.83547.866.76346.579.440
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler10.474.7969.202.1648.965.6727.023.093
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-92.328.867-58.248.403-58.178.497-34.951.949
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler25.059.35225.408.85427.324.66432.385.793
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)-19.290.688-4.014.404-1.346.06218.650.584
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)4.924.649-2.484.583-2.899.801-2.887.980
Dönem Vergi Geliri (Gideri)0000
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)4.924.649-2.484.583-2.899.801-2.887.980
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI-14.366.039-6.498.987-4.245.86315.762.604
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)-14.366.039-6.498.987-4.245.86315.762.604
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları-14.366.039-6.498.987-4.245.86315.762.604
Hisse Başına Kazanç0000
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri17.502.22312.234.6548.192.2614.327.706
Kıdem Tazminatı7.434.9895.042.6034.227.0132.039.179
Finansman Giderleri-92.328.867-58.248.403-58.178.497-34.951.949
Yurtiçi Satışlar149.793.791197.706.460138.773.76763.576.597
Yurtdışı Satışlar155.959.01234.735.88933.661.02932.713.610
Net Yabancı Para Pozisyonu-212.918.052-196.323.939-213.936.908-167.577.255
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-212.918.052-196.326.684-213.939.699-167.934.432
Net YPP (Hedge Dahil)-212.918.052-196.323.939-213.936.908-167.577.255

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
SKTAS 2,5 A/D 9,5 1,4 1,6 12/2019
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
SKTAS 2,48 4,16 4,09 -7,29 -0,09
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi