SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 117.247 114.809 2,12
VIOP 133.420 131.285 1,63
USD/TRY 6,8652 6,8612 0,06
BIST BANKS 126.321 124.982 1,07
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 12.634 12.489 1,15
GOLD 1.808,26 1.798,58 0,54
BRENT 42,76 43,24 -1,11

 Aksu Enerji Hisse Senedi | AKSUE

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 8,27 12,2 3,93
Hacim Hareketi (Milyon TL) 1,7 57,5 55,8

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Aksu Enerji
Kuruluş 18.11.1985
Faal Alanı Türkiye Elektrik Kurumuna ait olup, işletilmek üzere kendine verilen elektrik üretimi ve dağıtım tesislerini işletmek.
Telefon (0246)2326044
Faks (0246)2323231
Adres Piri Mehmet Mah. Mimar Sinan Cad. Miralay Mustafa Nuri Bey İş Hanı K:2/77 Isparta

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar20,122,9
Ödenmiş Sermaye16,516,5
Net Kâr-2,91,9

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK 26,6
PD/DD 9,1
FD/Satışlar 18,5
Yabancı Oranı (%) 3,66
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 1,1 / 0,5
Piyasa Değeri 181,7 mnTL
Net Borç 39,2 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -3,25 -3,51 12,35 -25,96
USD -3,10 -3,65 11,37 -35,78
Göreceli -2,42 -2,72 6,90 -26,21

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
AKSUE30.05.20112,330,117611,7610,00 1.166.369 49
AKSUE28.05.20103,150,150015,0012,75 1.560.285 40
AKSUE25.05.20095,390,154115,4113,10 1.325.820 262
AKSUE30.05.20052,100,277827,7825,00 580.000 36
AKSUE29.05.20036,850,527552,7546,95 1.101.420 46
AKSUE07.04.20025,490,527552,7550,00 1.101.420 34
AKSUE26.03.20015,280,527552,7550,00 1.101.420 73
AKSUE19.03.20001,211,2660126,60120,00 660.852 A/D
AKSUE30.05.20112,330,117611,7610,001.166.36949
AKSUE28.05.20103,150,150015,0012,751.560.28540
AKSUE25.05.20095,390,154115,4113,101.325.820262
AKSUE30.05.20052,100,277827,7825,00580.00036
AKSUE29.05.20036,850,527552,7546,951.101.42046
AKSUE07.04.20025,490,527552,7550,001.101.42034
AKSUE26.03.20015,280,527552,7550,001.101.42073
AKSUE19.03.20001,211,2660126,60120,00660.852A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar6.817.9348.270.4328.757.1553.827.847
Nakit ve Nakit Benzerleri3.685.0291.648.7923.749.679661.331
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar2.707.7171.453.8862.438.6232.643.487
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar29.4854.668.09412.67412.674
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar295.651295.651291.164291.164
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar100.052204.0092.265.015219.191
(Ara Toplam)6.817.9348.270.4328.757.1553.827.847
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar65.487.10765.993.57062.419.52859.255.867
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar25.62027.16828.00328.003
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar20.159.51420.159.51420.159.51420.159.514
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları0000
Maddi Duran Varlıklar37.295.45037.700.11533.705.75130.519.490
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar8.004.8158.106.7738.200.6418.303.291
Ertelenmiş Vergi Varlığı0000
Diğer Duran Varlıklar1.7080325.619245.569
TOPLAM VARLIKLAR72.305.04174.264.00271.176.68363.083.714
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler12.320.10711.885.1723.944.0585.807.922
Finansal Borçlar9.960.5669.177.2082.052.6583.956.471
Diğer Finansal Yükümlülükler15.444000
Ticari Borçlar530.487172.518218.8011.097.969
Diğer Borçlar00156.4550
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)1.324.9141.766.553856.4810
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü0000
Borç Karşılıkları432.632612.293468.366466.606
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler56.064156.600191.297286.876
(Ara Toplam)12.320.10711.885.1723.944.0585.807.922
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler39.927.18239.486.53442.597.12837.895.581
Finansal Borçlar32.917.10632.665.39137.169.35234.939.159
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)5.304.4105.304.4102.712.1890
Uzun vadeli karşılıklar422.041403.815325.953350.343
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü1.283.6251.112.9182.389.6342.606.079
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar20.057.75222.892.29624.635.49719.380.211
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar20.057.75222.892.29624.635.49719.380.211
Ödenmiş Sermaye16.500.00016.500.00016.500.00016.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri382.155382.15500
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler1.570.4561.570.4561.570.4561.570.456
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları-4.303.581-6.238.054-6.238.054-6.238.054
Dönem Net Kar/Zararı-2.913.6961.934.4733.622.171-1.617.746
Diğer Özsermaye Kalemleri8.822.4188.743.2669.180.9249.165.555
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR72.305.04174.264.00271.176.68363.083.714
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri2.789.10911.585.66111.188.9646.295.326
Satışların Maliyeti (-)-1.229.930-4.005.044-3.282.234-2.340.786
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)1.559.1797.580.6177.906.7303.954.540
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)1.559.1797.580.6177.906.7303.954.540
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)0000
Genel Yönetim Giderleri (-)-925.361-2.051.041-1.281.494-779.085
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri261.8682.268.416521.803397.136
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-101.457-833.598-275.181-135.231
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)794.2296.964.3946.871.8583.437.360
Net Faaliyet Kar/Zararı633.8185.529.5766.625.2363.175.455
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler450.002447.48823.90714.130
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı1.244.2317.411.8826.895.7653.451.490
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler620.4753.947.4483.400.883702.287
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-4.630.020-10.643.983-6.632.541-5.508.808
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler450.002447.48823.90714.130
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)-2.765.314715.3473.664.107-1.355.031
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-148.3821.219.126-41.936-262.715
Dönem Vergi Geliri (Gideri)0000
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-148.3821.219.126-41.936-262.715
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI-2.913.6961.934.4733.622.171-1.617.746
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)-2.913.6961.934.4733.622.171-1.617.746
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları-2.913.6961.934.4733.622.171-1.617.746
Hisse Başına Kazanç0000
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri734.3493.067.0461.878.8021.326.728
Kıdem Tazminatı42.68037.83531.74231.672
Finansman Giderleri-4.630.020-10.643.983-6.632.541-5.508.808
Yurtiçi Satışlar2.803.41511.516.06011.322.9246.445.140
Yurtdışı Satışlar0000
Net Yabancı Para Pozisyonu-42.032.298-35.529.354-33.474.736-36.233.931
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-42.032.398-35.529.354-33.474.736-36.233.931
Net YPP (Hedge Dahil)-42.032.398-35.529.354-33.474.736-36.233.931

Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
AKSUE 11,0 A/D 26,6 18,5 9,1 3/2020
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
AKSUE 11,01 3,20 3,66 46,66 0,53
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi