SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 96.142 95.953 0,20
VIOP 120.016 119.889 0,11
USD/TRY 5,8730 5,8291 0,75
BIST BANKA 128.625 126.112 1,99
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 12.236 12.222 0,11
ALTIN 1.275,78 1.272,48 0,26
BRENT 74,35 74,51 -0,21

 AKSUE Hisse Senedi | Aksu Enerji

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 7,69 10,29 2,6
Hacim Hareketi (Milyon TL) 0,1 11,3 11,2

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Aksu Enerji
Kuruluş 18.11.1985
Faal Alanı Türkiye Elektrik Kurumuna ait olup, işletilmek üzere kendine verilen elektrik üretimi ve dağıtım tesislerini işletmek.
Telefon (0246)2326044
Faks (0246)2323231
Adres Piri Mehmet Mah. Mimar Sinan Cad. Miralay Mustafa Nuri Bey İş Hanı K:2/77 Isparta

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar20,916,2
Ödenmiş Sermaye16,516,5
Net Kâr-7,3-12,0

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK 28,9
PD/DD 7,8
FD/Satışlar 21,3
Yabancı Oranı (%) 0,30
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 0,2 / 0,2
Piyasa Değeri 169,8 mnTL
Net Borç 37,2 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 3,42 13,20 15,62 33,29
USD 2,90 10,88 11,48 20,12
Göreceli 3,21 15,63 19,45 26,53

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
AKSUE30.05.20112,330,117611,7610,00 1.166.369 49
AKSUE28.05.20103,150,150015,0012,75 1.560.285 40
AKSUE25.05.20095,390,154115,4113,10 1.325.820 262
AKSUE30.05.20052,100,277827,7825,00 580.000 36
AKSUE29.05.20036,850,527552,7546,95 1.101.420 46
AKSUE07.04.20025,490,527552,7550,00 1.101.420 34
AKSUE26.03.20015,280,527552,7550,00 1.101.420 73
AKSUE19.03.20001,211,2660126,60120,00 660.852 A/D
AKSUE30.05.20112,330,117611,7610,001.166.36949
AKSUE28.05.20103,150,150015,0012,751.560.28540
AKSUE25.05.20095,390,154115,4113,101.325.820262
AKSUE30.05.20052,100,277827,7825,00580.00036
AKSUE29.05.20036,850,527552,7546,951.101.42046
AKSUE07.04.20025,490,527552,7550,001.101.42034
AKSUE26.03.20015,280,527552,7550,001.101.42073
AKSUE19.03.20001,211,2660126,60120,00660.852A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar2.628.0153.097.8143.238.2736.349.649
Nakit ve Nakit Benzerleri462.928179.9131.562.3023.606.893
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar1.320.8932.498.8021.008.7681.495.751
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar35.10613.90112.8066.369
Stoklar291.164000
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar517.924405.198654.3971.240.636
(Ara Toplam)2.628.0153.097.8143.238.2736.349.649
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar59.913.00560.669.72761.059.76661.103.528
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar43.42148.88348.88348.515
Finansal Yatırımlar20.159.51420.159.51420.159.51420.159.514
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Maddi Duran Varlıklar31.078.57331.346.58831.718.42332.086.514
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar8.508.5898.612.1388.713.9088.808.268
Ertelenmiş Vergi Varlığı0000
Diğer Duran Varlıklar122.908502.604419.038717
TOPLAM VARLIKLAR62.541.02063.767.54164.298.03967.453.177
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler6.955.2062.211.7505.235.76114.163.478
Finansal Borçlar5.938.710945.3364.127.66111.344.165
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar442.845329.539136.458632.569
Diğer Borçlar0351.500404.8171.511.790
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü0000
Borç Karşılıkları442.053427.488478.726451.094
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler131.598157.88788.099223.860
(Ara Toplam)6.955.2062.211.7505.235.76114.163.478
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler34.645.32145.371.93334.806.57127.009.346
Finansal Borçlar31.728.46043.016.58831.847.83923.846.585
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Uzun vadeli karşılıklar589.705559.651514.457516.976
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü2.327.1561.795.6942.444.2752.645.785
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar20.940.49316.183.85824.255.70726.280.353
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar20.940.49316.183.85824.255.70726.280.353
Ödenmiş Sermaye16.500.00016.500.00016.500.00016.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri00382.155382.155
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler1.570.4561.570.4561.570.4561.570.456
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları1.066.3821.066.3831.066.3831.066.383
Dönem Net Kar/Zararı-7.304.436-12.032.957-3.990.585-2.203.073
Diğer Özsermaye Kalemleri9.108.0919.079.9768.727.2988.964.432
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR62.541.02063.767.54164.298.03967.453.177
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri9.471.4737.479.5724.548.3631.974.837
Satışların Maliyeti (-)-3.924.492-3.068.190-2.813.037-1.036.762
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)5.546.9814.411.3821.735.326938.075
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)5.546.9814.411.3821.735.326938.075
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)0000
Genel Yönetim Giderleri (-)-1.077.093-642.131-487.765-318.401
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri441.182425.902353.91910
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-419.713-324.221-155.272-4.025
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)4.491.3573.870.9321.446.208615.659
Net Faaliyet Kar/Zararı4.469.8883.769.2511.247.561619.674
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler127.21232.99925.353579
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler9.136.1212.399.2501.021.952460.894
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-21.422.320-19.222.863-6.730.557-3.392.037
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler127.21232.99925.353579
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)-7.667.630-12.919.682-4.237.044-2.314.905
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)363.194886.725752.098111.832
Dönem Vergi Geliri (Gideri)0000
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)363.194886.725752.098111.832
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI-7.304.436-12.032.957-3.484.946-2.203.073
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)-7.304.436-12.032.957-3.484.946-2.203.073
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları-7.304.436-12.032.957-3.484.946-2.203.073
Hisse Başına Kazanç0000
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri2.509.2932.008.3621.148.542544.917
Kıdem Tazminatı41.83636.23933.24233.891
Finansman Giderleri-21.422.320-19.222.863-6.730.557-3.392.037
Yurtiçi Satışlar9.479.3337.548.3094.648.1172.054.342
Yurtdışı Satışlar0000
Net Yabancı Para Pozisyonu-34.992.204-41.009.027-31.440.421-31.534.355
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-34.992.204-41.009.027-31.440.421-31.534.355
Net YPP (Hedge Dahil)-34.992.204-41.009.027-31.440.421-31.534.355
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
AKSUE 10,0 A/D 28,9 21,3 7,8 12/2018
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
AKSUE 10,29 0,31 0,30 -0,33 0,00
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi