SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 97.149 95.394 1,84
VIOP 121.001 118.674 1,96
USD/TRY 5,7590 5,7701 -0,19
BIST BANKA 134.887 130.844 3,09
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 11.612 11.747 -1,15
ALTIN 1.527,06 1.498,18 1,93
BRENT 59,13 59,92 -1,32

 Aksu Enerji Hisse Senedi | AKSUE

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 7,52 8,84 1,32
Hacim Hareketi (Milyon TL) 0,0 10,2 10,2

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Aksu Enerji
Kuruluş 18.11.1985
Faal Alanı Türkiye Elektrik Kurumuna ait olup, işletilmek üzere kendine verilen elektrik üretimi ve dağıtım tesislerini işletmek.
Telefon (0246)2326044
Faks (0246)2323231
Adres Piri Mehmet Mah. Mimar Sinan Cad. Miralay Mustafa Nuri Bey İş Hanı K:2/77 Isparta

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar19,419,5
Ödenmiş Sermaye16,516,5
Net Kâr-1,6-1,5

Cari Değerler

F/K A/D
FD/FAVÖK 18,7
PD/DD 6,8
FD/Satışlar 15,2
Yabancı Oranı (%) 0,33
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 0,1 / 0,2
Piyasa Değeri 132,0 mnTL
Net Borç 38,2 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL -1,48 -1,96 -7,19 3,63
USD -1,48 -5,53 -8,32 -4,82
Göreceli -3,26 -3,39 -2,03 -2,64

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
AKSUE30.05.20112,330,117611,7610,00 1.166.369 49
AKSUE28.05.20103,150,150015,0012,75 1.560.285 40
AKSUE25.05.20095,390,154115,4113,10 1.325.820 262
AKSUE30.05.20052,100,277827,7825,00 580.000 36
AKSUE29.05.20036,850,527552,7546,95 1.101.420 46
AKSUE07.04.20025,490,527552,7550,00 1.101.420 34
AKSUE26.03.20015,280,527552,7550,00 1.101.420 73
AKSUE19.03.20001,211,2660126,60120,00 660.852 A/D
AKSUE30.05.20112,330,117611,7610,001.166.36949
AKSUE28.05.20103,150,150015,0012,751.560.28540
AKSUE25.05.20095,390,154115,4113,101.325.820262
AKSUE30.05.20052,100,277827,7825,00580.00036
AKSUE29.05.20036,850,527552,7546,951.101.42046
AKSUE07.04.20025,490,527552,7550,001.101.42034
AKSUE26.03.20015,280,527552,7550,001.101.42073
AKSUE19.03.20001,211,2660126,60120,00660.852A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar3.827.8473.330.7712.628.0163.097.814
Nakit ve Nakit Benzerleri661.3311.086.134462.928179.913
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar2.643.4871.568.2851.320.8932.498.802
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar12.67445.79335.10713.901
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar291.164291.164291.1640
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar219.191339.395517.924405.198
(Ara Toplam)3.827.8473.330.7712.628.0163.097.814
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar59.255.86759.705.89659.913.00560.669.727
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar28.00343.42143.42148.883
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar20.159.51420.159.51420.159.51420.159.514
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları0000
Maddi Duran Varlıklar30.519.49030.860.60431.078.57331.346.588
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar8.303.2918.406.5858.508.5898.612.138
Ertelenmiş Vergi Varlığı0000
Diğer Duran Varlıklar245.569235.772122.908502.604
TOPLAM VARLIKLAR63.083.71463.036.66762.541.02163.767.541
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler5.807.9226.786.4006.955.2072.211.750
Finansal Borçlar3.956.4715.587.3975.938.711945.336
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar1.097.969402.705442.845329.539
Diğer Borçlar000351.500
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü0000
Borç Karşılıkları466.606376.094442.053427.488
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler286.876420.204131.598157.887
(Ara Toplam)5.807.9226.786.4006.955.2072.211.750
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler37.895.58136.739.35134.645.32145.371.933
Finansal Borçlar34.939.15933.819.45431.728.46043.016.588
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)0000
Uzun vadeli karşılıklar350.343451.816589.705559.651
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü2.606.0792.468.0812.327.1561.795.694
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar19.380.21119.510.91620.940.49316.183.858
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar19.380.21119.510.91620.940.49316.183.858
Ödenmiş Sermaye16.500.00016.500.00016.500.00016.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler1.570.4561.570.4551.570.4561.570.456
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları-6.238.054-6.238.054-221.3071.066.383
Dönem Net Kar/Zararı-1.617.746-1.537.930-6.016.747-12.032.957
Diğer Özsermaye Kalemleri9.165.5559.216.4459.108.0919.079.976
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR63.083.71463.036.66762.541.02163.767.541
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri6.295.3262.446.4989.471.4737.479.572
Satışların Maliyeti (-)-2.340.786-1.071.757-3.924.492-3.068.190
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)3.954.5401.374.7415.546.9814.411.382
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)3.954.5401.374.7415.546.9814.411.382
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)0000
Genel Yönetim Giderleri (-)-779.085-402.905-1.077.093-642.131
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri397.136172.050441.182425.902
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-135.231-55.767-419.713-324.221
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)3.437.3601.088.1194.491.3573.870.932
Net Faaliyet Kar/Zararı3.175.455971.8364.469.8883.769.251
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler14.1304.072127.21232.999
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı3.451.4901.092.1914.618.5690
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler702.287387.4779.136.1212.399.250
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-5.508.808-2.907.234-21.422.320-19.222.863
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler14.1304.072127.21232.999
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)-1.355.031-1.427.566-7.667.630-12.919.682
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-262.715-110.364363.194886.725
Dönem Vergi Geliri (Gideri)0000
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-262.715-110.364363.194886.725
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI-1.617.746-1.537.930-7.304.436-12.032.957
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)-1.617.746-1.537.930-7.304.436-12.032.957
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları-1.617.746-1.537.930-7.304.436-12.032.957
Hisse Başına Kazanç0000
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri1.326.728696.2942.509.2932.008.362
Kıdem Tazminatı31.67236.17641.83636.239
Finansman Giderleri-5.508.808-2.907.234-21.422.320-19.222.863
Yurtiçi Satışlar6.445.1402.507.6359.479.3337.548.309
Yurtdışı Satışlar0000
Net Yabancı Para Pozisyonu-36.233.931-36.125.479-34.992.204-41.009.027
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-36.233.931-36.125.479-34.992.204-41.009.027
Net YPP (Hedge Dahil)-36.233.931-36.125.479-34.992.204-41.009.027
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
AKSUE 8,0 A/D 18,7 15,2 6,8 6/2019
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
AKSUE 8,00 0,33 0,33 -0,07 0,00
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi