SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
XU100 108.119 108.011 0,10
VIOP 131.608 131.690 -0,06
USD/TRY 5,8103 5,8058 0,08
BIST BANKS 150.449 150.758 -0,20
SON ÖNCEKİ KAPANIŞ DEĞİŞİM (%)
DAX 13.071 13.106 -0,27
GOLD 1.466,48 1.464,73 0,12
BRENT 63,99 64,34 -0,54

 Aksu Enerji Hisse Senedi | AKSUE

TL
Değişim
Fark
Toplam İşlem Hacmi
  • G
  • H
  • A
  • Y

Dönemsel Hareketler

3 Aylık Hareketler Minimum Maksimum Değişim
Fiyat Hareketi (TL) 8,07 12,59 4,52
Hacim Hareketi (Milyon TL) 0,1 7,9 7,8

Dahil Olduğu Endekslerdeki Ağırlığı

XU100 (%) XU050 (%) XU030 (%)
Dahil değil Dahil değil Dahil değil

Şirket Künyesi

Ünvanı Aksu Enerji
Kuruluş 18.11.1985
Faal Alanı Türkiye Elektrik Kurumuna ait olup, işletilmek üzere kendine verilen elektrik üretimi ve dağıtım tesislerini işletmek.
Telefon (0246)2326044
Faks (0246)2323231
Adres Piri Mehmet Mah. Mimar Sinan Cad. Miralay Mustafa Nuri Bey İş Hanı K:2/77 Isparta

Mali Tablo*

Mali Tablo
Özkaynaklar24,619,4
Ödenmiş Sermaye16,516,5
Net Kâr3,6-1,6

Cari Değerler

F/K 24,9
FD/FAVÖK 25,1
PD/DD 8,4
FD/Satışlar 18,5
Yabancı Oranı (%) 2,07
Ort Hacim (mn$) 3A/12A 0,3 / 0,2
Piyasa Değeri 207,7 mnTL
Net Borç 35,5 mnTL
Yurtdışı Çarpan İskontosu (%) -

Getiriler

1 Gün (%) 1 Hafta (%) 1 Ay (%) Yıl İçi Getiri
TL 2,78 5,36 29,93 63,08
USD 2,61 4,28 28,59 48,48
Göreceli 3,51 4,17 24,09 37,81

Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
Kod Bölünme
Sonrası
Sermaye
(TL)
Tarih Bedelli
Oran
(%)
Bedelli
Nom.
Tutar
(TL)
Diğer
(*)
Bedelsiz
IK
Oran
(%)
Bedelsiz
Temettü
Oran
(%)
Nakit
Tem.Brüt
(%)
Nakit
Temettü
(TL)
Hisse
Başı
Brüt
(TL)
Kod Dağ. Tarihi Temettü Verim Hisse Başı TL Nakit Tem. Brüt Oran(%) Nakit Tem. Net Oran(%) Toplam Temettü (TL) Dağıtma Oranı
AKSUE30.05.20112,330,117611,7610,00 1.166.369 49
AKSUE28.05.20103,150,150015,0012,75 1.560.285 40
AKSUE25.05.20095,390,154115,4113,10 1.325.820 262
AKSUE30.05.20052,100,277827,7825,00 580.000 36
AKSUE29.05.20036,850,527552,7546,95 1.101.420 46
AKSUE07.04.20025,490,527552,7550,00 1.101.420 34
AKSUE26.03.20015,280,527552,7550,00 1.101.420 73
AKSUE19.03.20001,211,2660126,60120,00 660.852 A/D
AKSUE30.05.20112,330,117611,7610,001.166.36949
AKSUE28.05.20103,150,150015,0012,751.560.28540
AKSUE25.05.20095,390,154115,4113,101.325.820262
AKSUE30.05.20052,100,277827,7825,00580.00036
AKSUE29.05.20036,850,527552,7546,951.101.42046
AKSUE07.04.20025,490,527552,7550,001.101.42034
AKSUE26.03.20015,280,527552,7550,001.101.42073
AKSUE19.03.20001,211,2660126,60120,00660.852A/D

Mali Tablolar

Bilanço
Dönen Varlıklar8.757.1553.827.8473.330.7712.628.015
Nakit ve Nakit Benzerleri3.749.679661.3311.086.134462.928
Finansal Yatırımlar0000
Ticari Alacaklar2.438.6232.643.4871.568.2851.320.893
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar12.67412.67445.79335.107
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Stoklar291.164291.164291.164291.164
Canlı Varlıklar0000
Diğer Dönen Varlıklar2.265.015219.191339.395517.923
(Ara Toplam)8.757.1553.827.8473.330.7712.628.015
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar0000
Duran Varlıklar62.419.52859.255.86759.705.89659.913.005
Ticari Alacaklar0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar0000
Diğer Alacaklar28.00328.00343.42143.421
Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Varlıklar0000
Finansal Yatırımlar20.159.51420.159.51420.159.51420.159.514
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar0000
Canlı Varlıklar0000
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller0000
Stoklar0000
Kullanım Hakkı Varlıkları0000
Maddi Duran Varlıklar33.705.75130.519.49030.860.60431.078.573
Şerefiye0000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar8.200.6418.303.2918.406.5858.508.589
Ertelenmiş Vergi Varlığı0000
Diğer Duran Varlıklar325.619245.569235.772122.908
TOPLAM VARLIKLAR71.176.68363.083.71463.036.66762.541.020
KAYNAKLAR0000
Kısa Vadeli Yükümlülükler3.944.0585.807.9226.786.4006.955.206
Finansal Borçlar2.052.6583.956.4715.587.3975.938.710
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar218.8011.097.969402.705442.845
Diğer Borçlar156.455000
Müşteri Söz. Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz. Doğan Yük. Dış.Kal.)856.481000
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü0000
Borç Karşılıkları468.366466.606376.094442.053
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler191.297286.876420.204131.598
(Ara Toplam)3.944.0585.807.9226.786.4006.955.206
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler0000
Uzun Vadeli Yükümlülükler42.597.12837.895.58136.739.35134.645.321
Finansal Borçlar37.169.35234.939.15933.819.45431.728.460
Diğer Finansal Yükümlülükler0000
Ticari Borçlar0000
Diğer Borçlar0000
Müşteri Söz.Doğan Yük.0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar0000
Devlet Teşvik ve Yardımları0000
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Söz.Doğan Yük. Dış.Kal.)2.712.189000
Uzun vadeli karşılıklar325.953350.343451.816589.705
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İliş.Karş.0000
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü2.389.6342.606.0792.468.0812.327.156
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler0000
Özkaynaklar24.635.49719.380.21119.510.91620.940.493
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar24.635.49719.380.21119.510.91620.940.493
Ödenmiş Sermaye16.500.00016.500.00016.500.00016.500.000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-)0000
Hisse Senedi İhraç Primleri0000
Değer Artış Fonları0000
Yabancı Para Çevrim Farkları0000
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler1.570.4561.570.4561.570.4551.570.456
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları-6.238.054-6.238.054-6.238.054-221.307
Dönem Net Kar/Zararı3.622.171-1.617.746-1.537.930-6.016.747
Diğer Özsermaye Kalemleri9.180.9249.165.5559.216.4459.108.091
Azınlık Payları0000
TOPLAM KAYNAKLAR71.176.68363.083.71463.036.66762.541.020
Gelir Tablosu
Sürdürülen Faaliyetler0000
Satış Gelirleri11.188.9646.295.3262.446.4989.471.473
Satışların Maliyeti (-)-3.282.234-2.340.786-1.071.757-3.924.492
Ticari Faaliyetlerden Diğer Kar (Zarar)0000
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)7.906.7303.954.5401.374.7415.546.981
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler0000
Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Diğer Kar (Zarar)0000
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
BRÜT KAR (ZARAR)7.906.7303.954.5401.374.7415.546.981
Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)0000
Genel Yönetim Giderleri (-)-1.281.494-779.085-402.905-1.077.093
Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)0000
Diğer Faaliyet Gelirleri521.803397.136172.050441.182
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-275.181-135.231-55.767-419.713
Faaliyet Karı Öncesi Diğer Gelir ve Giderler0000
FAALİYET KARI (ZARARI)6.871.8583.437.3601.088.1194.491.357
Net Faaliyet Kar/Zararı6.625.2363.175.455971.8364.469.888
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler23.90714.1304.072127.212
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)0000
Diğer Gelir ve Giderler0000
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar0000
Finansman Gideri Öncesi Faaliyet Karı/Zararı6.895.7653.451.4901.092.1914.618.569
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Gelirler3.400.883702.287387.4779.136.121
(Esas Faaliyet Dışı) Finansal Giderler (-)-6.632.541-5.508.808-2.907.234-21.422.320
Vergi Öncesi Diğer Gelir ve Giderler23.90714.1304.072127.212
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)3.664.107-1.355.031-1.427.566-7.667.630
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Geliri (Gideri)-41.936-262.715-110.364363.194
Dönem Vergi Geliri (Gideri)0000
Ertelenmiş Vergi Geliri (Gideri)-41.936-262.715-110.364363.194
Diğer Vergi Geliri (Gideri)0000
SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI3.622.171-1.617.746-1.537.930-7.304.436
DURDURULAN FAALİYETLER0000
Durdurulan Faaliyetler Vergi Sonrası Dönem Karı (Zararı)0000
DÖNEM KARI (ZARARI)3.622.171-1.617.746-1.537.930-7.304.436
Dönem Kar/Zararının Dağılımı0000
Azınlık Payları0000
Ana Ortaklık Payları3.622.171-1.617.746-1.537.930-7.304.436
Hisse Başına Kazanç0000
Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç0000
Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç0000
Dipnot
Amortisman Giderleri1.878.8021.326.728696.2942.509.293
Kıdem Tazminatı31.74231.67236.17641.836
Finansman Giderleri-6.632.541-5.508.808-2.907.234-21.422.320
Yurtiçi Satışlar11.322.9246.445.1402.507.6359.479.333
Yurtdışı Satışlar0000
Net Yabancı Para Pozisyonu-33.474.736-36.233.931-36.125.479-34.992.204
Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu-33.474.736-36.233.931-36.125.479-34.992.204
Net YPP (Hedge Dahil)-33.474.736-36.233.931-36.125.479-34.992.204
Kod Kapanış (TL) F/K FD/FAVÖK FD/Satışlar PD/DD Son Dönem
AKSUE 12,6 24,9 25,1 18,5 8,4 9/2019
Kod Kapanış (TL)
Değişim (Baz Puan) Etki* (%)
AKSUE 12,59 1,89 2,07 18,36 0,21
* Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi